Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 5:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 2:29 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Danny_70 píše:
Také mám sníženou funkci štítné žlázy, vlastně už mi skoro žádná šž nezůstala, autoimunitní tyreoiditida. Jaterní očisty dělám pravidelně, už asi rok, poprvé ze mě taky nic nevyšlo, chce to vytrvat a výsledky se dostaví.

Jak nezustala? To muze koncit rakovinou te SZ ne? Ja furt nejak doufam, ze se nakopne. TPO mam jen mirne zvysene 34 a před mesicem to bylo 42, kdezto plno lidi ma TPO i přes 1000... Mam tam zatím jen mensi cysty snad to zastvim zavčasu a ještě mi bude SZ slouzit. \":cry:\" Jinak jake beres prasky, taky jen neucinou T4? Ja to ted na tyden vysadil a daval mensi davky jodu cca 4g. Zítra pujdu na krev co to udelalo. Snad TPO z 34 nevyskočilo na nejake silene číslo... Musim zlepsit traveni, dostat do sebe co telo potřebuje, coz zatím nefunguje jak ma a to je zaklad k uzdraveni ze...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 3:00 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak nakonec v 10 vecer druhého dne ocisty něco vyslo. Na tom toaletaku je tak 85% toho co bylo v zachode. Ty největší byly velke okolo 1cm. Furt ale premyslim, jestli to nejsou nahodou ty jahly které jsem jedl jako první jidlo a které se takto smychaly s tim oliv. olejem? \":D\" Ještě ted mam prujem, ale to uz bude zrejme diky chloridu horecnatemu s kterym jsem vystoupal na nejakych 20g chloridu za den... Potvrdim si to dneska kdy ještě mam v 1,5l petce nejakych 2500mg horciku, jestli bude hnačka, tak je to jasny..


Přílohy:
IMG_1258.JPG
IMG_1258.JPG [ 44.3 KiB | Zobrazeno 7894 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 24, 2013 3:53 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Podle PH papirku mam od ocisty PH nekde kolem 5 to je sileny, je to bezny, ze PH takhle klesne? Takhle prekyselena není ani moje matka co kouri ji jen to co se zde povazuje za největší jedy a ještě kouri...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 24, 2013 10:02 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Co tak panikarite? \":)\"
Tak ocistou jste se vypoustenim toho sajrajtu okyselil-dle meho normalni jev?
jake mivate jindy behem dne PH?
Citite se po te ociste jak?:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 1:33 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak normalne mam PH minimalne nad 6 a když nejim maso, vajíčka atd.. a hodne zeleneho tak nemam problém udrzet to nekde na 7,5. Uz se tesim jak bude doma odstavnovac a zacnu s poradnou stravou. Denne aspoň 2l zeleninove stavy. Mam traveni uplne v haji. Po klystyrech ze me lezou zbytky jidla, proste jim, ale telo nedostava zadne vitaminy, minerály nic. Takhle kdybych pokracoval ještě třeba rok, tak me vezou nohama napred...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 11:49 am 
Offline

Registrován: pon led 06, 2014 11:15 am
Příspěvky: 1
Dobrý den. ráda bych věděla, zda mohu provádět očistu jater, přestože jsem po operaci a BEZ ŽLUČNÍLU (CCA 7 LET). Děkuji za odpověď. m.p.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 12:17 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
mishap píše:
Dobrý den. ráda bych věděla, zda mohu provádět očistu jater, přestože jsem po operaci a BEZ ŽLUČNÍLU (CCA 7 LET). Děkuji za odpověď. m.p.

Jak uz jsem tu psal, Andreas Moritz, jeden z nejznamejsich guru pres ocistu jater, a nekolik dalsich guru, ocistu doporucuji i v pripade, ze jste bez zlucniku. Ze predevsim kdyz jste bez zlucniku se ty "kameny" tvoreji v jatrech a ty ta ocista rovnez cisti. Nekde to formulovali tak, ze kdyz je clovek bez zlucniku, je ocista potreba jeste vic.
Osobne bych ve vasem pripade nejdriv zkusil jen jako test lzici epsomky ve 180ml vody a kdyz s tim nebudete mit problem, jako ze asi ne, tak celou ocistu s nizsi davkou oleje a priste uz normalne. Ale to jen ze jsem dost opatrny. A urcite bych do toho sel.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Žlučník
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 2:29 pm 
Offline

Registrován: stř led 08, 2014 2:18 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
před Vánocemi jsem byl hospitalizován s s lehčím zánětem slinivky břišní. Zánět se objevil z důvodu ucpání vývodu žlučovodu kamínky a bahnem ze žlučníku. Na sonu mi řekli, že mám žlučník prakticky plný malých kamínků (3-4mm) a bahna. Pochopitelně, že závěrečná lékařská rada zněla, že žlučník musí ven a to tak, že co nejdříve. Ze začátku jsem s tím byl více méně smířený, ale po nějaké době samostudia problémů, souvisejících s odebráním žlučníku se mi pod kudlu moc nechce.
Přemýšlím o tom, že bych provedl zde doporučovanou očistu jater. Mám ale trochu strach z toho, že by se ten obsah žlučníku mohl někde po cestě zaseknout a přivodit mi stejný problém se slinivkou, jaký jsem měl před svátky. Někde jsem tu četl, že se doporučuje ty kamny nejdříve rozpustit hořčíkem. je to pravda? Má s tím někdo praktické zkušenosti, že se mu po delším užívání hořčíku kameny rozpustily? A jakým způsobem ten hořčík do těla dostat - tabletami, co se dají koupit v lékárnách?
Předem díky za pomoc a rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 09, 2014 1:28 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Vcera jsem byl preventivne na ultrazvuku a jatra mam uplne v poradku, take se divala na ledviny, mocak, vse ok a presto mam na pravem boku na zadech a pod zebry hlavne pri sezeni neprijemny tlak a bolest. Na ultrazvuku vidi vse, jestli je neco se zlucnikem, jestli tam nemam kameny atd.. ne? Muze to byt tim ze nejaky ten tyden delam protikvasinkova opatreni a tak jsou organy zatizeny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 7:31 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Mne na ultrazvuku tiež nič nezistili, a na CT čku mi povedali , že mám 2 cm kameň v žlčníku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 11:51 pm 
Offline

Registrován: úte led 14, 2014 11:34 pm
Příspěvky: 3
Dobry den.Nahodnym sposobom som objavil toto forum o ociste jater.Mam problem s travenim a neviem presne ci to moze byt sposobene prave jatrami, napriek tomu je to bod cislo 1 ktory chcem uskutocnit tj.ocistu jater.Zacnem takto.Pred 3 rokmi som sa venoval fitness kde som si kupoval proteinove doplnky, aminokyseliny, creatin.Takto to vydrzalo 6 mesiacou cvicenia.Prestal som kvoli velkym bolestiam uponov slach v lokty-tenisovy, golfovy laket na obidvoch rukach.Kym som chodil po lekaroch a roznych vysetreniach zacal som mat znicoho nic bolesti v epigastriu aspon tak sa vyjadril lekar ktory my naordinoval Lomac.Skoncil som na gastru a mal som zavedenu hadicku do zaludka, bol my najdeny helikobakter a mierny zanet.Po kontrole vsetko v poriadku dostal som APO OME, a nejake antibiotika.Po mesiaci trapenia bolesti neustali a takto som chodil na rozne vysetrenia od kolonoskopie, rektoskopie, sono, a hadicke do zaludka kde sa nic nenaslo ale ja som mal traviace problemy do ktorych prisla riedka stolica akoby som mal crevnu chripku ale ja som bol zdravy.Dnes je to 3 roky bolesti uz nemam ale mam tlak po jedle v oblasti zaludka, ktory zmizne az po dvoch hodinach, riedka az maximalne kašovita stolica vobec nieje formovana.Pred nedavnom som absolvoval dalsiu kolonoskopiu a zase nic, bol som presvedceny ze mam nejake bakterie v creve ktore brania traveniu potravy ale nemam nic.Kupoval som si probiotika, rozpustnu vlakninu, traviace enzymy a dokonca doplnal betain hcl a ziadnej zmeny som sa nedockal.po neustalom googleni som nasiel toto forum a napadlo ma ze pecen je organ ktory v nasom tele funguje ako filter a je mozne ze je zaneseny od prveho cvicenia kde som uzival vela stravy a bielkovin s doplnkou.Stale som unaveny, spatne sa my dycha a vynechava srde, doktor z vysmechom povie ze som ako 50 rocny clovek.Ak viete poradte.dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 12:43 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
První věc co ti tady každý napise je, ze ocista tela se zacina od streva. Jinak byl si na kompletních krevnich testech? Takove které se delaji na preventivni prohlídce? Je dobře vedet jak na tom je všechno od mineralu v tele az po stitnou zlazu atd.. Taky jsi sem mohl napsat jídelníček.. Jinak to ze pul roku cvicis a užíváš doplnky stravy jako je protein nebo kreatin podle me neznamena pro telo nijak silenou zatez. Vem si dnesni mladez, která zije na cigaretách, bagetách, energy drinkach a každý vykend se striskaji jak prasata a takhle to provozuje většina náctiletých třeba 10 let a stejne se s tim telo ve vetsine pripadu vyporada jestliže dotycny potom dostane rozum. Takze bych tak jednoznacne neukazoval prstem na par mesicu cviceni a pixlu proteinu to je nesmysl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 1:45 pm 
Offline

Registrován: úte led 14, 2014 11:34 pm
Příspěvky: 3
Dakujem za reakciu uz som myslel ze sa nikto nenajde a nebude reagovat.Krvne testy boli robene az 2 krat.Jednine co sa naslo boli mierne zvysene pecenove testy a leukocity ktore vraj reaguju na miernu aktivitu proti nejakemu viru ci zapalu.Na pecen som nedostal nic, stitna zlaza nebola vysetrena.Sono pecene, slinivky, zlcnika vsetko v poriadku a moje telo spatne travy jem kusok jedla napr.rohlik a ide my brucho vyskocit a mam pocit akoby som zjedol 3 rezne.Na druhy den stolica ktora je riedka az kasovita a niekolkokrat som vnej videl zvysky potravy ako mrkva a nejake biele hrudky o rajcinach to je normalne ze sa slupka nestravi ani zdravemu cloveku.Bol my robeny rozbor mocu aj stolice vsetko v norme.Tak ja uz nechapem kde je zakopany pes.Pred par mesiacmi mi bola robena kolonoskopia kde sa pred vysetrenim pacient pripravuje ocistou hrubeho creva pitim 1,5l vody v ktorej je akesi prehanadlo alebo cistidlo a vola sa moviprep.Niekolko krat na WC uz som mna isla len voda.Myslim ze ocista nejakym sposobom prebehla.dakujem za reakciu k mojmu problemu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 1:50 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Zaměřil bych se na probiotika. Zkuste dodávat laktobacily a pak si doma dělat pickless a kefír.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: stř led 15, 2014 1:57 pm 
Offline

Registrován: úte led 14, 2014 11:34 pm
Příspěvky: 3
beati_paoli píše:
Zaměřil bych se na probiotika. Zkuste dodávat laktobacily a pak si doma dělat pickless a kefír.

Probiotika aj prebiotika+vlaknina, enzymy na travenie vsetko som doplnal aj betain hcl ak nahodou ze som mal nedostatok kyseliny zaludocnej.Inak ako vysvetlim tlak v zaludku po kazdom jedle ktory zmizne az po vytraveni potravy


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz