Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv lis 21, 2013 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 445
Má někdo zkušenosti s tímto elixírem? http://www.prirodnicestou.cz/eshop/ParaProtex


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 21, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
Host píše:
Má někdo zkušenosti s tímto elixírem? ...

Cena mi přijde skandální, ale můžeme se poučit jaké rostliny v tom jsou... určitě to nebude nějaký zázrak, který nás rychle zbaví parazitů
Citace:
Plody kviskálisu indického 150 mg
Prášek z merlíku 100 mg
Dřišťál 50 mg
Pryskyřice myrha 50 mg
Hřebíčková silice 50 mg
Pau DÁrco 50 mg
Černý ořech 37,5 mg
Ořešák 37,5 mg
Grapegruit 25 mg
Česnek 12,5 mg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 22, 2013 8:01 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Absolvovali ste niekto (zo Slovenska) vyšetrenie na parazity a následne liečbu u pani Evy Knapcovej z Bratislavy?Údajne sa venuje vyše dvadsať rokov tejto problematike.Pri liečbe používa okrem chem. liekov aj byliny z Egypta.Zaujímalo by ma,či je jej postup účinný a prináša výsledky.Díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2013 1:39 pm 
Offline

Registrován: sob lis 23, 2013 1:34 pm
Příspěvky: 2
známi pred rokom tam absolovoval neake kury.. info Jakyso@azet.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2013 1:40 pm 
Offline

Registrován: sob lis 23, 2013 1:34 pm
Příspěvky: 2
ak by mal niekto záujem. ostali mi neake prostriedky .. po antiparazitnej kure, info jakyso@azet.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 23, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
[quote="janin":msdr42fd]Absolvovali ste niekto (zo Slovenska) vyšetrenie na parazity a následne liečbu u pani Evy Knapcovej z Bratislavy?Údajne sa venuje vyše dvadsať rokov tejto problematike.Pri liečbe používa okrem chem. liekov aj byliny z Egypta.Zaujímalo by ma,či je jej postup účinný a prináša výsledky.Díky.[/quote:msdr42fd]
Absolvoval som u nej liečbu od júna 2012 do januára 2013. Kontakt na ňu som našiel na fóre upramene.cz. Nemá nikde reklamu a chodí k nej veľa ľudí, tak verím, že veľa ľuďom pomohla. Ja som k nej išiel relatívne zdravý, takže výrazné zlepšenie som nepozoroval. Po liečbe pociťujem trochu viac životnej energie a lepší spánok. Celkove by ju mohol odporučiť aj keď sa mi nepodarilo vyriešiť to, s čím so za ňou prišiel. Stále mám popraskaný jazyk a ryhu v jeho strede (viac je opísané tu

Naposledy upravil Bohuš dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 28, 2013 12:55 pm 
Offline

Registrován: stř bře 13, 2013 7:33 am
Příspěvky: 4
Dobrý den,

dájí se někde pohromadě koupit suroviny na trojčátko? tzn. pelyněk, mletý hřebíček, jod a jodid draselný? prodají mi jód a jodid draselný v lékárně. Jestli jo tak pak ai jen stačí umlít hřebiček v robotu a pelyněk v bylinkářství a také pomlít? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 8:13 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Já právě začínám trojčátko a vše jsem koupila u pana Jardy.Hřebíček namelu na kávomlýnku jako melu semínka,pelyněk jsem zkoušela,ale je úplně stejný jako před mletím-beru ho tak jak je-myslím,že ho má Jarda už pomletý? Jsou v něm jen takové malé kousky větviček-vadí to? Máte s tím někdo zkušenost? nebo na čem pelyněk namlít,když mlýnek na mák nemám-makové mléko dělám z celého máku-vadí to? Pane Jardo jde ten pelyněk od Vás používat tak jak jsem hodostatla a nemlet ho? A selen k lugolu při trojčátku brát nebo ne? Nikde jsem toto nevyčetla Děkuji


Naposledy upravil jajda22 dne sob lis 30, 2013 9:24 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 9:01 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 9:11 am
Příspěvky: 23
jajda22 píše:
...pelyněk...Jsou v něm jen takové malé kousky větviček-vadí to? ... když mlýnek na mák nemám-makové mléko dělám z celého máku-vadí to?

Podle mě větvičky neobsahují nežádoucí látky, mák byste měla pomlít a nebo důkladně rozmixovat po tom, co zrnka změknou (např. přes noc ve vodě). Dejte si na internetu hledat "Makové mléko" najdete více receptů.

_________________
"stáváme se tím, na co myslíme"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 30, 2013 9:07 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
postcd píše:
Podle mě větvičky neobsahují nežádoucí látky, mák byste měla pomlít a nebo důkladně rozmixovat po tom, co zrnka změknou (např. přes noc ve vodě). Dejte si na internetu hledat "Makové mléko" najdete více receptů.

Jistě,mák rozmixuji-ještě jsem zapomněla -selen brát už s první kapkou lugolu,nebo až od desáté?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 6:42 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Jarda píše:
Ano, měl jsem tam překlep, ale nyní je to všude opravené a takto je to správně. První den 1/3 lžičky 3x denně před jídlem, další den 1/2 lžičky 3x denně před jídlem, další den celá lžička 3x denně před jídlem a potom stále celá lžička 3x denně před jídlem celkem tři týdny. Neužívat rozhodně déle, to již je dost nebezpečné, protože pelyněk obsahuje velice silnou a nebezpečnou látku tujon, což může negativně působit na nervovou soustavu.

Prosím tu lžičku s pelynkem myslíte zarovnanou nebo s kopečkem tak jak naberu-nerada bych to přehnala-tujon je asi fakt nebezpečný,můžete uvést gramáž jednotlivých dávek? Přesné váhy mám.Můžu ranní dávku pelynku zapíjet solankou?Nebo kdy ji brát? Betain se bere stále ráno na lačno jako při testování?Před pelynkem,nebo potom až během dne? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 4:56 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 58
Dobry den. Rada by som detom urobila preventivnu antiparazitarnu kuru. Prosim poradte mi nejaky antiparazitarny-odcervovaci pripravok pre deti - 5 rokov, 4 roky a 2 roky. Ale asi u toho najmensieho (2 roky) to asi nie je mozne. Alebo sa mylim? Najviac by nam vyhovoval nejaky pripravok, ktory sa hotovy da kupit. Aj ked viem, ze to urcite financne bude nakladnejsie. Este by som Vas poprosila o podavanie Vami odporucaneho pripravku. Dakujem Vam velmi pekne za Vase rady \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 2:16 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
[quote="cassiba":rpkwuv8n]je možné ořešákem odčervovat kočky? nebo máte návod na odčervení přírodní cestou koček a psů? děkuji[/quote:rpkwuv8n]
Nebezpečí odčervení kočky syntetickým preparátem

Standardní (běžně užívané) odčervovací syntetické preparáty obsahují zpravidla nervové jedy, které červy ve střevě usmrtí. Chemické (nepřírodní) látky však ve střevě poškodí i dobré bakterie a tím naruší rovnováhu střevní mikroflóry. Protože při užívání běžných odčervovacích preparátů není zvýšena střevní motorika, tak organismus část mrtvol červů spolu s nervovým jedem stráví. Následkem je zatížení vnitřních orgánů (

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Parazite v tele
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 3:44 pm 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 3:37 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, chtela bych se zeptat jaky vliv na Sankhapraksalana na "odcerveni" nasich strev.
Popripade co byste mohl doporucit jako nejlepsi metodu proti temto parazitum ?
Dekuji Vam za odpoved. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazite v tele
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 3:58 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Proti parazitům trojčáko nebo nějaká antihelmika, já jsem spíš pro přírodu i když je to delší.

Projděte si toto téma (odkaz níže) pro víc info. A pro příště dřív než něco založíte téma, tak zkuste nejdřív hledat a otázku směřovat do aktuálního tématu ať tu není milion duplicitních témat. \":wink:\"

http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=674&hilit=troj%C4%8D%C3%A1tko


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz