Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 5:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 8:37 am 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 15
Dobrý den všem přeji bez zdravotních problémů.Navštěvuji už nějaký čas tyto stránky a potřebovala bych poradit,jak bych mohla provádět očistu jater při přemnožené kvasince bez použití jablečné šťávy.Přemýšlela jsem použít například pektin v tabletkách nebo vodu s jablečnym octem před očistou jater olejovocitronovou šťávou.Je to možná blbost,ale třeba někdo už řešil stejný problém a zná nějaký fígl,jak čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 4:54 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Kup jablka granny smith a žiaden problem ,cely deň nič ine neješ tak to nerobi žiaden problem


Naposledy upravil adrian dne čtv led 16, 2014 8:29 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 5:05 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
adrian píše:
Kup jablka green star a žiaden problem ,cely deň nič ine neješ tak to nerobi žiaden problem

Tak myslim, ze ikdyz to bude kombinovat se zeleninou tak se nic nestane.. Jinak nemyslis nahodou odrudu jablek granny smith? Jsou dobry, ale proklate drahy.. \":)\" Me by spis zajímalo to piti te jablecne stavy v den ocisty, když někdo nemá odstavnovac, jestli jsou k necemu ty mosty/džusy kupovane. Jestli tou oxidaci ztraceji to proc se to při ociste pije, predpokladam ze ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 5:29 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Ÿura píše:
Me by spis zajímalo to piti te jablecne stavy v den ocisty, když někdo nemá odstavnovac, jestli jsou k necemu ty mosty/džusy kupovane. Jestli tou oxidaci ztraceji to proc se to při ociste pije, predpokladam ze ne?

Minulý rok na jaře, když už nebyla k sehnání česká jablka, jsem místo čerstvé šťávy pil lažanský jablečný mošt, nefiltrovaný, ve skleněné lahvi, cena tuším 35,-/litr v kauflandu. Co se týká vlivu na úspěšnost jaterní očisty jsem žádný rozdíl nepozoroval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 8:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Ÿura píše:
Tak myslim, ze ikdyz to bude kombinovat se zeleninou tak se nic nestane.. Jinak nemyslis nahodou odrudu jablek granny smith? Jsou dobry, ale proklate drahy.. \":)\" Me by spis zajímalo to piti te jablecne stavy v den ocisty, když někdo nemá odstavnovac, jestli jsou k necemu ty mosty/džusy kupovane. Jestli tou oxidaci ztraceji to proc se to při ociste pije, predpokladam ze ne?
Citoval bych klasika ocisty jater, tedy velmi zredukovane 2 odstavecky z jeho knihy The Amazing Liver Cleanse (Uzasna ocista jater):
Andreas Moritz píše:
Příprava
Pij aspoň litr jablečné šťávy denně po dobu 6 dní. Kyselina obsažená v jablečné šťávě změkčuje kameny a umožní, aby snadno prošly, a má i čistící efekt. Navíc rozšiřuje žlučovody. Popíjej šťávu pomalu v průběhu dne, mezi jídly. To je navíc k normálnímu příjmu vody. Přednostně organickou, BIO, ale pro účely očisty funguje jakákoli dobrá značka průmyslově vyráběná. Může být užitečné čistění zubů a úst sodou jako prevence proti poškození zubů kyselinou.
Stravovací doporučení
Behem pripravneho tydne se vyhybej studenym jidlum a napojum nebo jidlum a napojum s chladivym ucinkem. Veskere jidlo a piti by melo mit aspon pokojovou teplotu. Pomuze i vyhnout se zivocisne potrave, mlecnym produktum a smazenemu. Jinak normalni jidlo, ale bez prejidani.
Pridal jsem i jeho stravovaci doporuceni.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 16, 2014 10:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 9:03 pm 
Offline

Registrován: stř led 15, 2014 4:30 pm
Příspěvky: 1
DOBRY DEN, CHCI SI O VIKENDU DELAT OCISTU POMOCI SOLI.OLEJE A CITRONU....VSE MAM NASTUDOVANY, PRIPRAVENY,JEN JEDEN DOTAZ ESTE: V NEDELI NA ME NECO VLEZLO A MARODIM, SICE UZ JE TO DALEKO LEPSI,MAM RYMU,KASEL...MYSLITE, ZE JE VHODNE DELAT OCISTU I KDYZ MOJE TELO SE TED PERE S CHRIPAJZNOU? DIKYS eF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 16, 2014 10:38 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
EFKA píše:
DOBRY DEN, CHCI SI O VIKENDU DELAT OCISTU POMOCI SOLI.OLEJE A CITRONU....VSE MAM NASTUDOVANY, PRIPRAVENY,JEN JEDEN DOTAZ ESTE: V NEDELI NA ME NECO VLEZLO A MARODIM, SICE UZ JE TO DALEKO LEPSI,MAM RYMU,KASEL...MYSLITE, ZE JE VHODNE DELAT OCISTU I KDYZ MOJE TELO SE TED PERE S CHRIPAJZNOU? DIKYS eF

Ocista jater je predevsim pro nemocne, takze samozrejme doporucuju.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 1:39 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
A co je na tom dobreho?Kdyz se ted telo vyporadava z nachlazenim, tak ho ma zatizit jeste vic cistenim jater???tzn.dalsi prace pro oslabeny organismus???nechapu...ja osobne bych si pockala, az budu fit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 9:33 am 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Efko určitě počkej, misujka23 Ti to píše správně. Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 9:54 am 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
V tuto chvíli by ti spíš pomohl jednodenní půst a tělo se sajrajtem vypořádá. Nesmíš ho za každou cenu ždímat. Pak bych pročistil střevo a vrhnul se na játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 3:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
misujka23 píše:
A co je na tom dobreho?Kdyz se ted telo vyporadava z nachlazenim, tak ho ma zatizit jeste vic cistenim jater???tzn.dalsi prace pro oslabeny organismus???nechapu...ja osobne bych si pockala, az budu fit...

Misujko, tebe ocista jater nejak zatezuje? Ja mam jen trochu problem, ze nemuzu pul dne jist \":?\" , ale o to vic se to hodi pri chripce, protoze stejne nejim. Uz jsem dlouho nachlazeny nebyl, ale kdyz to prijde tak dam sanku a pak hladovku nebo jen ovoce, protoze si nemuzu dovolit matlat se s chripkou cely tyden. A kdybych uz mel jaterku v planu, tak bych ji udelal taky.
A urcite bych nemel starosti s oslabenym organizmem. Kelly, Gonzales, Gerson, Schulze a dalsi maji ocisty jater ve svych protokolech, kterymi uspesne leceji/lecili i rakoviny v poslednich stadiich. Tam uz by se o oslabenem organizmu dalo mluvit a presto ty jaterky delaji.
Ale at si to EFKA prebere sama \":)\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista játer
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 9:08 pm 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 8:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer, pane Jardo mám dotaz mám velké zdravotní problémy,alergie,tinitus,výhřezy plotýnek,chronická nespavost,reflux jícnu.cholesterol,prodělané borelye,chlamidie,h,pyroly.Chtěla bych si vyčistit organismus,střeva a potom

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista játer
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 10:19 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
[quote="alena.l":7ah12nzi]Dobrý večer, pane Jardo mám dotaz mám velké zdravotní problémy,alergie,tinitus,výhřezy plotýnek,chronická nespavost,reflux jícnu.cholesterol,prodělané borelye,chlamidie,h,pyroly.Chtěla bych si vyčistit organismus,střeva a potom

Naposledy upravil Silvia dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista játer
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 10:52 pm 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 8:56 pm
Příspěvky: 2
Děkuji za odpověď z vlákna jsem pochopila,že by bylo dobré pít 2-3 měsíce eps.sůl,abych rozpustila a změkčila kámen, ale nenašla jsem jak nahradit jablečnou a citrusovou šťávu.Neříkám, že si někdy nedám jablko nebo pomeranč,ale z takového množství šťávy mám obavy,kdyby šla šťáva alespoň částečně nahradit-mrkev,řepa,okurka? Očista je pro mne velmi důležitá,protože si myslím, že i mé alergie-jídlo,antibiotika,prachy,pyly-prostě skoro vše na 3 křížky-jsou důsledkem zanesení organizmu.Díky Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 5:07 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Jak ty jatra a zlucnik vlastne funguji? Když někdo neji zadne tuky, třeba jen kokosovy, tak se ta zluc shromazduje a nevyplavuje a to není dobře ne? Zase je jasne, ze když se někdo furt laduje tezkyma zivocisnyma tukama, tak je to zase opacny extrem. Jak se k nim teda chovat aby to bylo idealni? Rad bych, kdyby me to někdo vysvetlil po lopate. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz