Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 11:04 am 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 10:06 am
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíčku,

asi v lednu 2014 jsem zjistil, že se mi vrátila candida. Mám příznaky jako malátnost, plynatost, nadýmání, občasné křeče v břichu, svědivý pocit ve vlasech, vyrážka v ústech (podobá se to aftům). Poprvé jsem ji dostal asi 3 roky zpátky, kdy jsem ji, ale s úspěchem léčil. Je mi 20 let, měřím 180cm a vážím 68 kg. Můj hlavní problém je v tom, že celkem aktivně sportuji a neumím si představit život bez sportu. Když začnu aplikovat očistu organismu, začnu ztrácet na váze, což nesu špatně, protože bych chtěl moji váhu spíše zvýšit a taky dojde ke značnému úbytku energie. Co jsem se dočetl, tak to s tím úbytkem váhy i energie je správně. Problém je ale v tom, že bez energie nejsem schopen sportovat tím způsobem na jaký jsem zvyklý a dostaví se tak špatná nálada a stres. Díky tomu se dostávám do slepé uličky, protože špatná nálada a stres jsou podle mě jednou z hlavních příčin proč se kvasinky v těle přemnoží (nebo alespoň u mě).

Vím, že když jsem chtěl sportovat s přísným jídelníčkem bez obilovin, rýže, těstovin, sladkého ovoce, tedy hlavních zdrojů sacharidů, tak to prostě nešlo a byl jsem celý den malátný a zažíval jsem prudké změny nálad, zkrátka jsem byl ve stavu, při kterém jsem nebyl pomalu schopen alespoň si vyjít ven na čerstvý vzduch. Samozřejmě se snažím jíst všechny potraviny, kterých se kvasinka "bojí" (česnek, zelenina, zelí, cibule, zázvor, kokosový olej, lapacho, jogurty, kefíry,...) a také pravidelně doplňuji minerály (hořčík, jód, zinek), plus další doplňky (psyllium, chlorella).

Momentálně jsem zařadil do svého jídelníčku obiloviny jako domácí žitný chléb, pohanka, pohankové těstoviny, rýže natural.. Zkrátka jím obiloviny kromě těch které jsou z pšeničné mouky. Ovoce jím pouze kyselé. Jsem teď schopný alespoň zlehka sportovat, díky tomu se mi alespoň trošku zlepší nálada. Momentálně jsem ve stavu, kdy mám problém večer usnout. Ráno, když se probudím, ležím další hodinu než se zmátořím a vstanu (zažívám něco jako kocovinu). Následně asi hodinu vysmrkávám a vykašlávám hleny (velké množství). Během dne už se pak cítím lépe. Občas mě trápí ještě plynatost s také zmíněná vyrážka v ústech, ale už je to lepší než 3 měsíce zpátky. Znamená to, že candida ustupuje?

Snažím se teď zkrátka léčit "aktivním životem" s obilovinami, které kvasinky příliš nemusí. Myslíte, že je možné se tímto způsobem vyléčit nebo musím podstupovat klasickou léčbu s omezeným množstvím sacharidů?

Děkuji za strávený čas nad mojí zprávou a těším se na vaši odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 6:00 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Tak pokud máte kvasinku namnoženou, je třeba opravdu radikálně omezit sacharidy a uvidíte co to udělá. Osobně bych každopádně vyzkoušel prvních pár dní stlačit sacharidy klidně i k 30 g na den, což stačí pro práci mozku a uvidíte co se bude dít. Jinak vyzkoušejte žvýkat lístky té šalvěje, tím se dutina ústní patrně zlepší, ale to ostatní je od špatného střeva, tam bych dodal cca 500 miliard laktobacilů denně po dobu deseti dnů a pokud uvidíte pozitivní změnu, tak nějaké udržovací množství dávejte dlouhodobě, aby se udržela kvalitní defekace.

Pane Jardo ja jsem si koupila uz minuly tyden tady toto baleni, jen nevim kolik jich mam uzivat denne?

http://www.amazon.com/Spring-Valley-Aci ... B002VX1OZE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 6:08 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
A jeste k te defekaci. Tu mam pravidelne kazde rano po te, co vypiju prvni sklenici vody a taky pak jeste behem dne. Sem tam je tensi, nekdy i jako tuzka, jde ke dnu, ale stetka neni treba, neni nikdy lepiva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 7:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pane Jardo a co kdybych drzela pust? Zkousela jsem to uz pred rokem a pul a slo to. Nejdriv jsem si rikala, ze to jen tak prubnu, treba jenom tak ze 5 dnu, ale protoze me bylo fajn, nepocitovala jsem zadne vysileni, toceni hlavy, zadny hlad a nic, tak jsem si stale rikala ....tak jeste zitra a pak se budu zase pomalu vracet zpatky. Tak jsem se dostala az k 12. dnu, jenze to k nam prijeli nasi kamaradi a ti do me zacali hucet jak je to nebezpecne, jak muzu zkolabovat a kdesi cosi, a tak dokonale zblbli meho manzela, ze me prosil abych se na to uz vykaslala. Nechala jsem se ukecat. Ihned po pustu jsem nezpozorovala zadne zmeny, ale az tak po 3 mesicich jsem si vsimla, ze muj ekzem najednou sam zmizel, mocove cesty uz me pak taky nebolely pri curani, ale co nechapu tak to, ze me po 2 mesicich po tom pustu zacaly silene padat vlasy. Spravilo se to az po doplneni vitaminu. A mimochodem, tedka me zase zacaly vlasy padat a ja nevim jestli to dela ta candida, nebo odbarvovani vlasu (zmenila jsem znacku barvy). nevim ktere vitaminy jsou na to dobre. Pojidam zinek, selen, biotin, horcik, kurkumu, omegu 3, B6, cesnek, papayu, MSM, piju solanku z himalajske soli, ted k tomu budu pridavat jeste to HCL a collagen .....uz si pripadam jako ve spitale, furt myslet na to co mam kdy jist a nezapomenout na to. Tak jsem pred chvili premyslela, jestli ja to paleni te zahy (je to jen takovy naznak, neni to jako normalni paleni zahy) nemam nahodou z tech vsech tabletek, ktere stale do sebe cpu, vzdyt do te doby jsem nemela nikdy takove priznaky. Co jsem presla v lednu na zdravejsi stravu, tak me postupem casu vymizelo nafukovani, prdiky uz taky zmizely, zaludek me nikdy nebolel vubec z niceho, stolice zacala byt paradni. Jeste pred mesicem jsem tvrdila kamaradce, ze muzu pokroupat treba i hrebiky a nebude me to s zaludkem nic delat. Vcera rano jsem to zacala sledovat a zjistila jsem, ze horcik a B6 me nic nedela, to je v pohode. Ale vzala jsem si zinek a uz to zacinalo, takze jsem vcera uz pak zadne vitaminy nevzala a cekala jsem co se bude dit dal. A protoze mam dneska dalsi ocistu jater, tak jsem vcera jedla jen jablka a meloun a nevzala jsem si ani to HCL, protoze jsem si rikala, ze si musim nejdriv sehnat k tomu ten collagen ...a svete div se ....me nic vcera pak uz cely den nebolelo, dneska jsem nevzala vubec zadny vitamin (ani nemuzu kvuli te ociste, to by bylo zbytecne) a je me fajn. Takze ja ten zaludek mam zrejme rozhaseny bud z toho zinku a mozna ze i z nektereho dalsiho doplnku. Tak tedka si tady delam soupis, pisu si do bloku jakou zeleninu bych mela jist abych nemusela jist tolik umelych pataku. Nejvic doma jime brokolici, asparagus, zelene lusky fazolky, kvetak, okurky, mrkev, cukiny, zazvor, repu, ale ja to neodstavnuju. Cesnek miluju ale nemuzu ho moc casto jist syrovy abych nesmrdela (2x tydne softball, 1x kickball), tak jsem si poridila cesnek v pilulkach, ale to asi neni nic moc, neni nad syrovy cesnek. Cerstve bylinky mame na zahrade, taky habaneros a jalapenos. Ze bych mela nejaky stres se neda rict, tak nevim co se to se mnou deje? Neco delam blbe, ale co? Nemela bych si prece jen zopakovat ten pust? Jen doufam, ze neprijdu o vsechny vlasy. \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 1:57 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Keď si to tu tak všetko čítam myslím celé fórum tak ten kandidy sa vlastne nikto nezbavil však? iba ju tou bezzacharidovou dietou na nejaký čas potlačíte a keď to už vyzerá, že je všetko v poriadku a začnete sa stravovať normálne tak sa Vám skôr či neskor vráti. Ja už fakt ani neviem čo robiť. Držať do konvca života takúto dietu alebo ísť cestou živej stravy, keď niekto píše, že je na nej aj 8 mesiacov a kandidy sa tiež nezbavil. Neviem fakt ako sa rozhodnúť správne.


Naposledy upravil kenotaurus dne pon čer 30, 2014 7:09 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 10:55 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
kenotaurus píše:
Keď si to tu tak všetko čítam myslím celé fórum tak ten kandidy sa vlastne nikto nezbavil však? iba ju tou bezzacharidovou dietou na nejaký čas potlačíte a keď to už vyzerá, že je všetko v poriadku a začnete sa stravovať normálne tak sa Vám skôr či neskor vráti. Ja už fakt ani neviem čo robiť. Držať do konvca života takúto dietu alebo ísť cestou živej stravy, keď niekto píše, že je na nej aj 8 mesiacov a kandidy sa tiež nezbavil. Mne už je z toho všetkého zle. Fakt. Už mam z toho strašné depresie. Mám to chuť už celé niekedy zabaliť. Mysliím naozaj zabaliť. už nevládzem fakt.

SOM NA NÍZKOSACHARIDOVEJ STRAVE 4 ROKY, posledný rok som pod 15g sacharidov denne...........Cvičím, A SOM PEKNE OSVALENÝ...
Neviem čo riešiš, NIE SME OPICE, A ANI NIE SME Z OPICE............. Tak to už konečne pochop, a jedz mäso, živočíšne tuky, vajíčka, nízkosacharidovú zeleninu a v minimálnom množstve ovocie (ja si mrzím ananásové kocky - vyšťavím ananás a zamrazím na kocky, pred každým jedlom jednu....A JEM DVE VEĽKÉ JEDLÁ DENNE)....
Nechápem kde vidíš problém....JA NIKDE, A NEMÁM UŽ ŽIADNE DEPRESIE OHĽADOM STRAVY.... UŽ SOM NAŠIEL TO, čo cítim ako mi prispieva, čo je pre človeka prirodzené, A NA ČOM NEODCHÁDZAJÚ SVALY "DO TEPLÝCH KRAJÍN".... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 11:07 pm 
Offline

Registrován: ned čer 29, 2014 10:51 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, co si myslíte o vhodnosti jogurtů, tvarohu, zakysané smetany, popř. i mléka bez obsahu laktózy (v Intersparu- Free From) v průběhu protikvasinkové diety? Sýr bez laktózy je v tabulce dle Sakula uveden jako vhodný, tak trochu doufám, že tyto potraviny je taky možné konzumovat.
Jsem v první fázi protikandidové diety (problémy urologické, gynekologické, kožní), zcela bez sacharidů, jsem na zelenině, mase kromě vepřového, sýru bez laktózy, vejcích a semínkách \":)\" předtím proběhla očista střev preparátem Ozovit. Beru laktobacily Biopron, dále kokosový olej a grepové kapky plus tablety Diochi při překyselení organismu, protože mám zoufale nízké pH. Myslíte, že je tento postup správný? A vy zkušenější v této oblasti, doporučili byste i sehnat si Nystatin a brát i ten?
Děkuji za odpověď \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 30, 2014 12:14 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
kenotaurus píše:
Keď si to tu tak všetko čítam myslím celé fórum tak ten kandidy sa vlastne nikto neznoou fbavil však? iba ju tou bezzacharidovou dietou na nejaký čas potlačíte a keď to už vyzerá, že je všetko v poriadku a začnete sa stravovať normálne tak sa Vám skôr či neskor vráti. Ja už fakt ani neviem čo robiť. Držať do konvca života takúto dietu alebo ísť cestou živej stravy, keď niekto píše, že je na nej aj 8 mesiacov a kandidy sa tiež nezbavil. Neviem fakt ako sa rozhodnúť správne.

Souhlasím s tebou! Myslím si, že ani největší odborníci, kteří zde přispívají a řeší candidu se z ní nevyléčili. Jde jen o to, že jsou dlouhodobě na nízkosachyridových dietách a po návratu k běžné stravě naší společnosti se candida zase projeví. Dle mého názoru jde o to zjistit, co je pravou příčinou systémové candidózy... Myslím, že jde i hodně o ledviny, které se dle čínské medicíny starají o čištění krve od plísní. Také záleží na "čistotě" jednotlivých energetických center (čaker). V případě candidy jde o špatnou funkci 2. čakry (sakrální).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 30, 2014 9:07 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
davidekMTB píše:
Souhlasím s tebou! Myslím si, že ani největší odborníci, kteří zde přispívají a řeší candidu se z ní nevyléčili. Jde jen o to, že jsou dlouhodobě na nízkosachyridových dietách a po návratu k běžné stravě naší společnosti se candida zase projeví. Dle mého názoru jde o to zjistit, co je pravou příčinou systémové candidózy... Myslím, že jde i hodně o ledviny, které se dle čínské medicíny starají o čištění krve od plísní. Také záleží na "čistotě" jednotlivých energetických center (čaker). V případě candidy jde o špatnou funkci 2. čakry (sakrální).

Ano je to tak. Podľa mňa sa jej tu nikto nezbavil. Keby sa jej niekto zbavil na trvalo myslím tak naozaj, už by tu nechodili stále. Napísali by hej super zbavil som sa candidy a napísali by ako ale ja som si dal dosť námahy fakt dosť prečítať si o tom veľa aj na iných stránkach a aj celé forum ale stále stále, ked si to všimneš sa tu dosť opakujú tie isté mená a dosť z nich tvrdí ako sa jej zbavili. Určite je detoxikácia nutná. Čreva, pečen atď. ale či sa toho problému človek zbaví natrvalo tak to fakt neviem a niekedy si myslím , že asi nikdy. Ja som držal bezsacharidovu dietu asi 2 mesiace ale schudol som, bol som bledý ako stena, síce som sa ráno zobudil skoro a stačilo mi menej spánku, celý deň som sa cítil dosť unavený, bez energie. Príznaky mi čiastočne zmizli ale nie úplne a pár dni po návrate na normalnu stravu som bol tak kde som bol pred tým. Živú stravu (raw food)som na 100% neskúšal ale tak som bol na nej cca mesiac asi na 70% ale tiež som bol unavený a schudol som a bola mi zima stále aj keď si iný pobehovali v tričkach. Ono je to beh na dlhú dlhú trať a človek sa musí rozhodnuť ale keď po dlhom dlhom čase sebadiscilíny a odopierania zistiš, že ti to aj tak nepomohlo úplne, tak človek je sklamaný a ma chuť sa už nato vykašlať. A po čase, keď ťa to začne štvať celá kandida tak zas si ochotný vyskušať niečo nove. Ja momentalne beriem antiparazitika, absolvoval som trojčatko, entizoval, praziquantel, tiež dva krát vlasovcovú kúru s hetrarzanom a invermektinom atď., MMS 1, MMS 2, CDS 2 ale nič nepomohlo výraznejšie. Teraz mam na hovno obdobie, fajčím skoro 2 krabičky denne, prejedám sa sladkým a samými vecami, ktoré by som pri candide nemal jesť, nič neriešim a mam stav lepší ako keď držím tie naprisnejšie diety a tak. Ano máš pravdu, že základ je zistiť príčinu ale tu nevie nikto. Ale s PH a sacharidmi to dosť súvici akurať pri nizkosacharidovej diete sa je mäso, vajcia a iné veci, čo prekysľuju takže ph udržať je problém a pri živej strave sa to ph dá udržať ale zas sú tam tie sacharidy. Píše sa dosť o očkovani, antibiotikách atd. ale zvláštne je, že kandidu tu ma každý hej ako sam. Ale problémy s ňou mam ja ale aj moj brat s ktorým sme jednovaječné dvojičky. A ešte zvláštnejšie je to, že ňou trpíme od toho istého obdobia. Fakt behom krátkeho času. Podľa mňa su dve možnosti. Buď to súvisí nejako s génmi alebo pravdepodobnejšie je sa v tom čase niečo stalo neviem niečo mne aj jemu, neviem nejaká nákaza alebo čo fakt neviem a to ju spustilo a presne to isté sa stálo aj vela ľuďom, čo ju majú akuráť každému samému. Často nad tým uvažujem z tejto stránky ale zatiaľ márne.
Pán Jardo je veľký odborník. To uznávam ale jeho názory sa tak tiež dosť rozchádzajú. Jeho odpovede sú dosť neutrálne a vyzerá , že sa prikláňa viac k nízkosacharidovej diete ale tiež sa jeho názory trošku menia keď si prečítaš celé fórum. Celá táto stránka sa prikláňa k viac k tejto nízkosacharidovej diete a stránka vitiarian sa zas viac prikláňa k nízkotučnej založenej na ovocí, zelenine a troške tuku. Obidve stránky človeku dosť pomôžu ale dosť ho aj zneistia.
Dal by som celý svoj majetok aj keď ho moc nemám aby som sa tohto problému zbavil raz a NAVŽDY.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 01, 2014 9:26 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Někde to tady pan Zajíček psal, že se candidy nedá úplně zbavit, neboť patří do těla, je jeho součástí. Lze jen usměrnit do určitých mezí a když ji připravíte živnou půdu, tak se opět rozmnoží. Takže marně hledáte někoho kdo by se jí úplně zbavil. Jakmile začnete jíst jako dřív, tak je zpět. Je to o celoživotní změně života. Já se přiznávám, že se často vracím k obvyklé stravě, takže neustále bojuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 01, 2014 10:09 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
Dagmara píše:
Někde to tady pan Zajíček psal, že se candidy nedá úplně zbavit, neboť patří do těla, je jeho součástí. Lze jen usměrnit do určitých mezí a když ji připravíte živnou půdu, tak se opět rozmnoží. Takže marně hledáte někoho kdo by se jí úplně zbavil. Jakmile začnete jíst jako dřív, tak je zpět. Je to o celoživotní změně života. Já se přiznávám, že se často vracím k obvyklé stravě, takže neustále bojuji.

Ano. Viem dobre, že to písal. ale to zbavil myslím tak, že sa úplne zbavil príznakov a mohol sa vrátiť k bežnej strave ako ostatní, ktorí s ňou nemajú problémy a nevrátili sa mu späť ťažkosti, ktoré im spôsobovala. Ale tu aj keď ju niekto potlačí a drží sa tejto stravy tak všetkých, úplne všetkých príznakov sa nezbavil a ako náhle sa vrátil späť k bežnej strave tak je zas na začiatku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 02, 2014 9:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ketogenní dieta, vydržet tři měsíce, výsledek se dostaví.
Proč už sem asi nechodím:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 02, 2014 3:25 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
davidekMTB píše:
Dal by som celý svoj majetok aj keď ho moc nemám aby som sa tohto problému zbavil raz a NAVŽDY.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj davidekMTB,
Pokud se chces zbavit candidy navzdy, tak nejez uz vubec nikdy zadny cukr (to znamena ani ovoce, med, zadne kecupy, dresinky, nic kde ten cukr je) a nic co je z mouky, nepij pivo, nepouzivej kvasnice. To jsou ti nejhorsi skudci. Candide se dari v prekyselenem prostredi, tak se snaz udrzet si sve pH na 7,4 a cisti si pravidelne strevo a organy.
Pokud si budes chtit cistit sve ledviny tak nevim ale jak to udelas? Vzdyt meloun je tak sladoucky, takze "zase" cukyrek do tela. A to same pri ociste jater ....co ta jablka? Me ta jablka a jablecny dzus pri kazdem cisteni srazi pH pekne dolu. Po posledni ociste me spadla hladina az na otresnych 5pH! \":mrgreen:\"
A kdyz ti pak jeste ke vsemu ujede ruka a sahnes sem tam po nejakem chlebiku, nebo jinem pecivu, tak jsi zpatky tam, kde jsi zacinal.

Pan Jarda tady vsude radi co je nejlepsi jist a cemu se radeji vyhnout jako cert krizi. Jenze pro spoustu lidi je velikansky problem si odrict napriklad ten chleba. Nekdo se dokaze vyhnout sladkostem, ale chlebu proste neodola.
Mam vyzkousene sama na sobe, ze staci 3 mesice tvrde diety, tak jak to tady pise Vseved. Ale pak obycejne zacnu pomalounku pridavat ty zakazane veci a ono to ze zacatku zdanlive vypada, ze i po dalsich 3 mesicich je clovek stale jeste v poradku. Takze proc si nedat opet jeden zakusek, ze? Ale po dalsim mesici me uz zacina svedit kuze a za dalsi mesic na to uz vidim, ze mam zase ty drobne ruzove flicky ...plisen. Takze znovu rychle nastartuju dietu a slibuju si jak uz nikdy v zivote nezhresim! Jak nebudu jist zadne muffiny (uvnitr naplnene cokoladou a nahore posypane skoricovou maslovou drobenkou), mrkvovy dort (poradne promazany a nazdobeny sladouckym cream cheesem), cokoladove brownies, vlastnorucne upeceny chleba, housticky a pletynky, bananabread a dalsi ruzne "mnamky", ktere chystam doma a to hodne casto na ruzne party.

Je to vsechno jen o pevne vuli a rozumu ....bud to ustojim a nedam si nic o cem vim, ze mi skodi a nebo se na to vykvaknu a zbunziruju vsechno co me prijde pod ruku, jako smyslu zbavena a rikam si: kaslu na to, dneska si jeste naposledy dam, stejne jsem to uz pokazila, zacnu od zitrka nanovo! ....smich!

Takze co se tyka me, kazdym rokem si dietku opakuju, take prave tedka a snazim se to uz nikdy nepokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 02, 2014 4:15 pm 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 6:19 pm
Příspěvky: 29
miram píše:
davidekMTB píše:
Dal by som celý svoj majetok aj keď ho moc nemám aby som sa tohto problému zbavil raz a NAVŽDY.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj davidekMTB,
Pokud se chces zbavit candidy navzdy, tak nejez uz vubec nikdy zadny cukr (to znamena ani ovoce, med, zadne kecupy, dresinky, nic kde ten cukr je) a nic co je z mouky, nepij pivo, nepouzivej kvasnice. To jsou ti nejhorsi skudci. Candide se dari v prekyselenem prostredi, tak se snaz udrzet si sve pH na 7,4 a cisti si pravidelne strevo a organy.
Pokud si budes chtit cistit sve ledviny tak nevim ale jak to udelas? Vzdyt meloun je tak sladoucky, takze "zase" cukyrek do tela. A to same pri ociste jater ....co ta jablka? Me ta jablka a jablecny dzus pri kazdem cisteni srazi pH pekne dolu. Po posledni ociste me spadla hladina az na otresnych 5pH! \":mrgreen:\"
A kdyz ti pak jeste ke vsemu ujede ruka a sahnes sem tam po nejakem chlebiku, nebo jinem pecivu, tak jsi zpatky tam, kde jsi zacinal.

Pan Jarda tady vsude radi co je nejlepsi jist a cemu se radeji vyhnout jako cert krizi. Jenze pro spoustu lidi je velikansky problem si odrict napriklad ten chleba. Nekdo se dokaze vyhnout sladkostem, ale chlebu proste neodola.
Mam vyzkousene sama na sobe, ze staci 3 mesice tvrde diety, tak jak to tady pise Vseved. Ale pak obycejne zacnu pomalounku pridavat ty zakazane veci a ono to ze zacatku zdanlive vypada, ze i po dalsich 3 mesicich je clovek stale jeste v poradku. Takze proc si nedat opet jeden zakusek, ze? Ale po dalsim mesici me uz zacina svedit kuze a za dalsi mesic na to uz vidim, ze mam zase ty drobne ruzove flicky ...plisen. Takze znovu rychle nastartuju dietu a slibuju si jak uz nikdy v zivote nezhresim! Jak nebudu jist zadne muffiny (uvnitr naplnene cokoladou a nahore posypane skoricovou maslovou drobenkou), mrkvovy dort (poradne promazany a nazdobeny sladouckym cream cheesem), cokoladove brownies, vlastnorucne upeceny chleba, housticky a pletynky, bananabread a dalsi ruzne "mnamky", ktere chystam doma a to hodne casto na ruzne party.

Je to vsechno jen o pevne vuli a rozumu ....bud to ustojim a nedam si nic o cem vim, ze mi skodi a nebo se na to vykvaknu a zbunziruju vsechno co me prijde pod ruku, jako smyslu zbavena a rikam si: kaslu na to, dneska si jeste naposledy dam, stejne jsem to uz pokazila, zacnu od zitrka nanovo! ....smich!

Takze co se tyka me, kazdym rokem si dietku opakuju, take prave tedka a snazim se to uz nikdy nepokazit.

to nenapísal on ale ja.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 02, 2014 4:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
kenotaurus píše:
to nenapísal on ale ja.

OMG! ...pardon! Ale snad jsem tim davidkovi nijak neublizila.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz