Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 9:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 12:25 pm 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
Dakujem za odpoved, chystam sa na dalsiu jaterku a potom za nejaky cas na kavovy klystir, ten je tiez vyborny, inak po 4 mesiacoch rozpustania kamenov som isla na sono a boli asi o polovicu mensie podla mojho odhadu, cize snaha nebola marna, ale lekar bol nevrly a nechcel mi povedat presnejsie rozmery kamenov . Teraz sa nebojim dat si mastnejsie jedlo a v pohode, ale take nieco jem velmi velmi zriedka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 21, 2014 10:26 am 
Offline

Registrován: ned lis 24, 2013 12:43 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den,
před 14 dny jsem dělal první jaterní očistu a výsledek mě zklamal, ani kamínek. Tentokrát jsem zkusil navýšit dávku oleje i citronové šťávy (250 ml / 250 ml) a výsledky mě celkem překvapily: http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 1c42a3.jpg http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 614416.jpg za 14 dní se chystám na dalsí očistu, tak uvidíma jestli bude kamínků přibývat. Moc díky Jardovi za tyhle stránky \":)\"


Přílohy:
DSCF1841.JPG
DSCF1841.JPG [ 60.5 KiB | Zobrazeno 8987 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: játra
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 10:46 am 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 10:37 am
Příspěvky: 1
Zdravím vás pane Jardo, chci se zeptat jaké rizika mě čekají když sem den před kůrou požil alkohol? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 27, 2014 6:36 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pane Jardo je tohleto pravda? Kdyz mam nejaky zanet nebo infekci v tele, tak nemuzu delat ocistu jater? A jak se tedy podle autora tohoto clanku te infekce nebo zanetu zbavim? ....zajdu pro pilule k doktorovi? \":shock:\"

Kdy očistu nedělat:

Ještě než začnete nadšeně plánovat, kdy do toho skočíte po hlavě, tak je potřeba vědět, kdy naopak neskákat.\":)\" Tenhle detox je všude uváděný jako jeden z nejbezpečnějších vůbec, nicméně pořád je to pro tělo určitý druh zátěže, takže se mu vyhněte pokud:

jste nemocní
\":mrgreen:\" máte nějaký zánět nebo infekci \":mrgreen:\"
Názory jestli je očista vhodná pro těhotné, se dost liší. My si ale myslíme, že je lepší počkat, než bude rybátko na světě, protože jakýkoli detox je pro tělo přece jen zátěží a těch 9 měsíců už se to nezblázní.\":)\"

http://www.jakorybicka.cz/2013/08/09/ja ... va-ocista/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 27, 2014 7:26 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Stejne jsem si to precetla pozde, takze co uz ted nadelam? Zrejme nic, i kdyby to byla nakrasne svata pravda. Ale nejak se mi to stejne nepozdava, takze tomu moc neverim. Pockam si na vase rozhreseni pane Jardo.
Moji 3. cistu jsem zdarne dneska rano dokoncila. Vyslo kolem 45 kousku kaminku, ale byly takove miniaturni a vubec zadna zelena zabincova voda se tentokrat nekonala.
Uplne poprve (asi pred 2 mesici) jich byla tak 100, z toho jeden byl 2,5 cm (ten byl jinsi konzistence, byl nasedly, neco mezi bezovou a sedivou vybledlo barvou, byl mekky, tezky a byl v nem propleteny bud nejaky bily parazit, nebo co to bylo, vypadalo to jako nejaka tenoucka bila snurka v tom ruzne zamotana ....no snurky ja tedy zasadne nejim, tak kde se to vzalo sakrysky v mem tele? smich!, tak si proto myslim, ze to byl nejspis parazit). Ten kaminek jako jediny neplaval na vode tak jako ty vsechny ostatni, ale sedel dole u dna. Pak pri druhe ociste tech kaminku ze me vyslo min, nejak kolem 80ks, vsechny plavaly, ale byly jinaci nez ty pri 1. ociste. Vypadaly jako mekke zelene hrasky, ale byly hodne tmave, taky hodne mekke a mazlave. Takze se to stale meni a pocet se postupne snizuje. Za 14 dnu budu rozhodne pokracovat.
Jen nevim cim to je, ze pred vypitim te posledni, 4. epsomky dneska rano, jsem se uplne otrepala jakymsik odporem a zacala me byt i zima (jenom na chvilinku, pak to preslo), najezily se me i vsechny chlupy a to kdyz jsem si jenom pomyslela na to, ze uz je 8am a ze to musim jit do kuchyne vypit. No sranda.
Nez jsem vcera zacala s ocistou, tak jsem si namerila 7,4 pH a dneska mam jen 5,5pH!! ...ono to spis vypada tak, ze tady muzu kazdou chvili natahnout brka, \":mrgreen:\" protoze ten prouzek je tak svetly, ze takovy na te moji stupnici ani nemam, smich! ...mam az od 5,5pH nahoru. Pokud to preziju, tak se vam zase brzy ohlasim. Mejte vsichni moc krasny vikend! \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 27, 2014 7:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
masek píše:
Dobrý den,
před 14 dny jsem dělal první jaterní očistu a výsledek mě zklamal, ani kamínek. Tentokrát jsem zkusil navýšit dávku oleje i citronové šťávy (250 ml / 250 ml) a výsledky mě celkem překvapily: http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 1c42a3.jpg http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 614416.jpg za 14 dní se chystám na dalsí očistu, tak uvidíma jestli bude kamínků přibývat. Moc díky Jardovi za tyhle stránky \":)\"

No vidis, tak super! Taky bych sem moc rada davala fotky, ale fotim vsechno mobilem a je to prilis velike, nevim jak ten format zmensit. \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: JÁTRA
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 9:12 pm 
Offline

Registrován: ned čer 29, 2014 8:45 am
Příspěvky: 2
Dobrý večer p. Jardo.Po očistě střev v březbu jsem se rozhodla pro očistu tentokrát játry 26.6.
2014.Postupovala jsem podle doporuč. návodu, 2 dávky es. soli,po vypiti šťávy s grepem ve 22 hod. jsem bohužel asi čtvrtinu vyzvracela.Potom jsem ulehla a reakce na vyprázdnění přišla nějak po půlnoci. Odebrala jsem se na wc a po částečném vyprázd.jsem ztratila vědomí,nevím na jak dlouho,procitla se na dlažbě a po usednutí na wc jsem ztratila vědomí ještě jednou. Nevím jaká může být příčina. Beru jednou denně hormon na štítnou žlázu, ten den jsem ho nebrala, může to být s tím spojené??Proč došlo ke kolapsu? Nebo z jiných důvodů ?
Díky za odpověď.Drahomíra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 03, 2014 11:27 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
miram píše:
Stejne jsem si to precetla pozde, takze co uz ted nadelam? Zrejme nic, i kdyby to byla nakrasne svata pravda. Ale nejak se mi to stejne nepozdava, takze tomu moc neverim. Pockam si na vase rozhreseni pane Jardo.
Moji 3. cistu jsem zdarne dneska rano dokoncila. Vyslo kolem 45 kousku kaminku, ale byly takove miniaturni a vubec zadna zelena zabincova voda se tentokrat nekonala.
Uplne poprve (asi pred 2 mesici) jich byla tak 100, z toho jeden byl 2,5 cm (ten byl jinsi konzistence, byl nasedly, neco mezi bezovou a sedivou vybledlo barvou, byl mekky, tezky a byl v nem propleteny bud nejaky bily parazit, nebo co to bylo, vypadalo to jako nejaka tenoucka bila snurka v tom ruzne zamotana ....no snurky ja tedy zasadne nejim, tak kde se to vzalo sakrysky v mem tele? smich!, tak si proto myslim, ze to byl nejspis parazit). Ten kaminek jako jediny neplaval na vode tak jako ty vsechny ostatni, ale sedel dole u dna. Pak pri druhe ociste tech kaminku ze me vyslo min, nejak kolem 80ks, vsechny plavaly, ale byly jinaci nez ty pri 1. ociste. Vypadaly jako mekke zelene hrasky, ale byly hodne tmave, taky hodne mekke a mazlave. Takze se to stale meni a pocet se postupne snizuje. Za 14 dnu budu rozhodne pokracovat.
Jen nevim cim to je, ze pred vypitim te posledni, 4. epsomky dneska rano, jsem se uplne otrepala jakymsik odporem a zacala me byt i zima (jenom na chvilinku, pak to preslo), najezily se me i vsechny chlupy a to kdyz jsem si jenom pomyslela na to, ze uz je 8am a ze to musim jit do kuchyne vypit. No sranda.
Nez jsem vcera zacala s ocistou, tak jsem si namerila 7,4 pH a dneska mam jen 5,5pH!! ...ono to spis vypada tak, ze tady muzu kazdou chvili natahnout brka, \":mrgreen:\" protoze ten prouzek je tak svetly, ze takovy na te moji stupnici ani nemam, smich! ...mam az od 5,5pH nahoru. Pokud to preziju, tak se vam zase brzy ohlasim. Mejte vsichni moc krasny vikend! \":lol:\"

Prezila jsem, kaminku bylo tentokrat uz jen 45, jeden z nich byl 1,5cm ale ostatni malinkate. Od teto posledni ocisty se me k mym bolestem zad jeste navic pridala i bolest palce, nebo nartu ci co to je, na noze. Budu muset asi udelat jeste jednou parazitarni kuru, to jsou nejspis parazite, kteri se na me zivi takovym drsnym zpusobem. Co by me tam jinak mohlo tak bolet? Nelibi se jim vubec zadne moje ocisty a davaji to pekne najevo.
Ale taky muze jit pry o zablokovane ramenni pasy, o potize s plicema nebo zebrama (to me prave ze ted boli, uz sice mene nez tech prvnich par dnu po ociste, ale stale boli) a taky jsem nasla, ze muze jit i o naruseni mocoveho mechyre, ale nemam s nim zadny problem, tak nevim. A ted babo rad! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 05, 2014 2:13 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Tak konecne pozitivni zprava ...palec ani nart me uz dneska neboli, a ta bolest v zadech uz neni tak priserna, uz se muzu zase pekne z hluboka nadechnout, zebra me prestala bolet, uz to citim jen nekde mezi lopatkama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 05, 2014 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
miram píše:
Tak konecne pozitivni zprava ...palec ani nart me uz dneska neboli, a ta bolest v zadech uz neni tak priserna, uz se muzu zase pekne z hluboka nadechnout, zebra me prestala bolet, uz to citim jen nekde mezi lopatkama.

Psalo se to uz zde hodnekrat - proste jatra vyplavi do tela hafo bordelu, telo se prekyseli a cloveku je fakt hodne mizerne.
Zakladem je hlidat to pH a ja vzdy preventivne mam pripravene po jaterce okurky na stavu a klasickej odkyselovac - citron, melasa a soda a samozrejme dlouhe prochazky a jeste treba infra sauna na vypoceni. Temito zpusoby sem byl schopen celkem uspesne minimalizovat ty spatny stavy po samotne procedure.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JÁTRA
PříspěvekNapsal: sob črc 05, 2014 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Drahomíra píše:
Dobrý večer p. Jardo.Po očistě střev v březbu jsem se rozhodla pro očistu tentokrát játry 26.6.
2014.Postupovala jsem podle doporuč. návodu, 2 dávky es. soli,po vypiti šťávy s grepem ve 22 hod. jsem bohužel asi čtvrtinu vyzvracela.Potom jsem ulehla a reakce na vyprázdnění přišla nějak po půlnoci. Odebrala jsem se na wc a po částečném vyprázd.jsem ztratila vědomí,nevím na jak dlouho,procitla se na dlažbě a po usednutí na wc jsem ztratila vědomí ještě jednou. Nevím jaká může být příčina. Beru jednou denně hormon na štítnou žlázu, ten den jsem ho nebrala, může to být s tím spojené??Proč došlo ke kolapsu? Nebo z jiných důvodů ?
Díky za odpověď.Drahomíra

Tak vyplavení nečistot z jater může člověka docela silně přiotrávit, tedy občas to i někoho položí na lopatky. Také se vyčerpají energetické rezervy v játrech, což zase může trochu člověka oslabit a pokud jste vynechala hormony na štítnou, může zase klesnout přeměna energie, což opět může vyústit do mdloby, nicméně vše je věc tréninku a pokud má člověk proces trochu osahaný, stávat by se to nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 8:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sophie píše:
Dakujem za odpoved, chystam sa na dalsiu jaterku a potom za nejaky cas na kavovy klystir, ten je tiez vyborny, inak po 4 mesiacoch rozpustania kamenov som isla na sono a boli asi o polovicu mensie podla mojho odhadu, cize snaha nebola marna, ale lekar bol nevrly a nechcel mi povedat presnejsie rozmery kamenov . Teraz sa nebojim dat si mastnejsie jedlo a v pohode, ale take nieco jem velmi velmi zriedka.

Tak vidíte, to je dobrá zpráva i pro ostatní nevěřící, že kameny rozpouštět lze a nevrlosti lékaře se nedivím, kdyby vám někdo bral všemocnost, neomylnost a božský status tím, že něco dělá jinak a lépe, tak budete nevrlá přeci taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 8:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
masek píše:
Dobrý den,
před 14 dny jsem dělal první jaterní očistu a výsledek mě zklamal, ani kamínek. Tentokrát jsem zkusil navýšit dávku oleje i citronové šťávy (250 ml / 250 ml) a výsledky mě celkem překvapily: http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 1c42a3.jpg http://i1152.photobucket.com/albums/p48 ... 614416.jpg za 14 dní se chystám na dalsí očistu, tak uvidíma jestli bude kamínků přibývat. Moc díky Jardovi za tyhle stránky \":)\"

Tak vidíte, že to jde a příště vše bude ještě lepší, všechno je prostě především o zkušenostech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Pane Jardo je tohleto pravda? Kdyz mam nejaky zanet nebo infekci v tele, tak nemuzu delat ocistu jater? A jak se tedy podle autora tohoto clanku te infekce nebo zanetu zbavim? ....zajdu pro pilule k doktorovi? \":shock:\"

Kdy očistu nedělat:

Ještě než začnete nadšeně plánovat, kdy do toho skočíte po hlavě, tak je potřeba vědět, kdy naopak neskákat.\":)\" Tenhle detox je všude uváděný jako jeden z nejbezpečnějších vůbec, nicméně pořád je to pro tělo určitý druh zátěže, takže se mu vyhněte pokud:

jste nemocní
\":mrgreen:\" máte nějaký zánět nebo infekci \":mrgreen:\"
Názory jestli je očista vhodná pro těhotné, se dost liší. My si ale myslíme, že je lepší počkat, než bude rybátko na světě, protože jakýkoli detox je pro tělo přece jen zátěží a těch 9 měsíců už se to nezblázní.\":)\"

http://www.jakorybicka.cz/2013/08/09/ja ... va-ocista/

Tak určitou opatrnost zdůrazňuji i já, nicméně nejhorší smrt je vždy z vystrašení, uvědomte si, že mnoho lidí vlastně zemře právě kvůli tomu, že se bojí cokoliv risknout a nemají důvěru ve své schopnosti, odhad a zkušenosti. Proto stále váhají a nedělají raději nic, k čemuž je kupodivu nabádá i oficiální medicína. Přitom příroda ctí kreativnost, rychlé rozhodování a schopnosti sebezáchovy, tedy logicky posery a blbce nechává vyhynout, což je vlastně dobře, stejně nemohou kvalitu lidstva posunout dál. Navíc nějaký ten drobný zánět má naprostá většina lidí, to by pak tu kůru nemohl dělat nikdo, ale třeba se zánětem slinivky bych ji určitě nedoporučoval zkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Stejne jsem si to precetla pozde, takze co uz ted nadelam? Zrejme nic, i kdyby to byla nakrasne svata pravda. Ale nejak se mi to stejne nepozdava, takze tomu moc neverim. Pockam si na vase rozhreseni pane Jardo.
Moji 3. cistu jsem zdarne dneska rano dokoncila. Vyslo kolem 45 kousku kaminku, ale byly takove miniaturni a vubec zadna zelena zabincova voda se tentokrat nekonala.
Uplne poprve (asi pred 2 mesici) jich byla tak 100, z toho jeden byl 2,5 cm (ten byl jinsi konzistence, byl nasedly, neco mezi bezovou a sedivou vybledlo barvou, byl mekky, tezky a byl v nem propleteny bud nejaky bily parazit, nebo co to bylo, vypadalo to jako nejaka tenoucka bila snurka v tom ruzne zamotana ....no snurky ja tedy zasadne nejim, tak kde se to vzalo sakrysky v mem tele? smich!, tak si proto myslim, ze to byl nejspis parazit). Ten kaminek jako jediny neplaval na vode tak jako ty vsechny ostatni, ale sedel dole u dna. Pak pri druhe ociste tech kaminku ze me vyslo min, nejak kolem 80ks, vsechny plavaly, ale byly jinaci nez ty pri 1. ociste. Vypadaly jako mekke zelene hrasky, ale byly hodne tmave, taky hodne mekke a mazlave. Takze se to stale meni a pocet se postupne snizuje. Za 14 dnu budu rozhodne pokracovat.
Jen nevim cim to je, ze pred vypitim te posledni, 4. epsomky dneska rano, jsem se uplne otrepala jakymsik odporem a zacala me byt i zima (jenom na chvilinku, pak to preslo), najezily se me i vsechny chlupy a to kdyz jsem si jenom pomyslela na to, ze uz je 8am a ze to musim jit do kuchyne vypit. No sranda.
Nez jsem vcera zacala s ocistou, tak jsem si namerila 7,4 pH a dneska mam jen 5,5pH!! ...ono to spis vypada tak, ze tady muzu kazdou chvili natahnout brka, \":mrgreen:\" protoze ten prouzek je tak svetly, ze takovy na te moji stupnici ani nemam, smich! ...mam az od 5,5pH nahoru. Pokud to preziju, tak se vam zase brzy ohlasim. Mejte vsichni moc krasny vikend! \":lol:\"

No, po kůře pH většinou letí dolů opravdu hodně, ale v tom nehledejte problém, tělo krátkodobě vydrží opravdu velice nízké hodnoty, ta uvedená je ještě dost dobrá. Kůry je dobré propvádět až do plného vyčištění a pak občas zopakovat v nějakém náhodném intervalu, tím se nikdy nic nezkazí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz