Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 7:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon úno 10, 2014 4:56 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
musis mat embosovanu platobnu kartu.. udaje z nej zadas na stranke a oni si uhradu stiahnu... len neviem ci neco nezaplatis aj za prevod... ja mam mbank a za prevod neplatim nic... neviem ake banky takto funguju v cechach... mozno zuno? neviem ci mate zuno banku ale ta ma prevod bez poplatku...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř úno 19, 2014 10:35 am 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:24 am
Příspěvky: 2
nabízím slevový kód na iHerb.com:

RQP710


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř úno 19, 2014 10:57 am 
Offline

Registrován: stř úno 19, 2014 10:24 am
Příspěvky: 2
ladik píše:
Dobrý den. Prosím zdejší diskutující zda-li by mi nevysvětlili jak postupovat při nákupu na iherb.Nemám zatím internetové bankovnictví a nechápu systém placení-musím mít dolarové konto?Nebo nabyl by někdo ochotnými nákup zprostředkovat za mírnou provizi?CDěkuji Ladik

Dobrý den,

platí se přes kartu, internetové bankovnictví mít nemusíte, při platbě zadáváte údaje z vaší platební karty, karta nemusí být speciální, záleží na bance, u které máte účet a platební kartu, některé banky mají automaticky zpřístupněnou službu pro platbou kartou na internetu anebo si zavoláte na help desk a požádáte je o aktivaci služby, která vám pak zpřístupní tyto platby. Bankovní účet v zahraniční měně mít nemusíte, vaše banka si platbu v dolarech či jiné měně přepočítá dle svého kurzovního lístu, který většina bank uvádí na svých internetových stránkách a denně jej aktualizuje, a tuto částku vám strhne z účtu, v dnešní době při platbě kartou na internetu si banky nic dalšího nestrhávají, ale možné je vše, záleží na vaší bance. To co zaplatíte přes vaši platební kartu e-shopu bude za zboží a dopravu, potom v závislosti na částce objednávky a způsobu přepravy, kterou zvolíte se odvíjí platby u nás a buď neplatíte nic, v případě že objednávka nepřekročila 22EUR včetně dopravy, pokud částka objednávky včetně dopravy překročila 22EUR, ale nepřekročila 150EUR, tak budete doplácet DPH, pokud částka obj včetně dopravy překročí 150EUR budete dopláce DPH a clo. Pokud zvolíte přepravu DHL Epress, a objednáte v pondělí, pak byste mohl mít zboží do pátku doma, to znamená, je to rychlé, ale taky trochu dražší, částka za dopravu se odvíjí od váhy objednaného zboží. Pokud objednáte přes Global Priority Mail by DHL, pak dopravné je levnější a stále stejné, 4USD, ale celkové objednané zboží nesmí přesáhnout váhu 1.814g a celková částka objednávky může být max. 80USD a je to pomalejší, jako průměrnou dobu dodání uvádí 10 dnů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: ned úno 23, 2014 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
1marci píše:
zdravím,
tak zboží z iherbu mi dorazilo za 6 týdnů ( dodáno 21.12.-asi vánoční blázinec na české poště), pošta obyčejně za 4 dolary, paráda...
můj kód na slevu: KNG021
Příště vyzkouším dražší poštovné -připlatím a uvidíme, za jak dlouho to dorazí

To o svátcích moc nepomáhá, prostě to nestíhají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 1:08 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 10, 2014 1:03 pm
Příspěvky: 1
S Iherb mám dobrou zkušenost, dodání okolo 5 dní přes DHL a sledování zásilek, platba DPH jak kdy..
Pokud má někdo zájem o slevový kód na Iherbs SPB528, s tímto kódem dostanete slevu 5-10$ dle velikosti nákupu. (Pro všechny při první objednávce)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: sob črc 26, 2014 9:37 am 
Offline

Registrován: úte srp 02, 2011 12:56 pm
Příspěvky: 18
do 31. 7. 2014 je poštovné cez Airmail zadarmo pre objednávky nad $40

"Enjoy free International Airmail shipping (where available) for orders over $40.00 - through July 31st!"

aby som nezabudol už asi všetky zásielky na sk putujú cez colnicu - teraz to odosielajú cez švédsko, pred tým to bolo z nemecka a ani jedna zásielka mi neišla cez colnicu ...

asi to tu čítajú colníci alebo čo

môj zlavový kód UWO800


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 10:39 am 
Offline

Registrován: pon dub 12, 2010 10:53 am
Příspěvky: 33
Od září změna programu odměn (rewards) za přivedení nového zákazníka – výhodnější podmínky.
Také se opět vrátila nabídka Short-Dated Products (blížící se expirace), kde se dá někdy celkem výhodně nakoupit.

Aktuálně v akci (Specials) pouze za 1 $ - California Gold Nutrition, CoQ10, 100 mg, 30 Veggie Softgels (původně 7,95$).

Celkem jsem už realizoval 26 objednávek s poštovným 4$ a pouze jedna se ztratila.

Pokud objednáváte poprvé, můžete použít můj kód na slevu 5$ - MIX559 (neomezená platnost), který se zadává při objednávce. Při objednávce nad 40$ má slevový kód hodnotu 10$.


Přílohy:
CGN-00943-1.jpg
CGN-00943-1.jpg [ 5.18 KiB | Zobrazeno 12029 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: ned říj 19, 2014 2:25 pm 
Offline

Registrován: ned pro 12, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den.Chtšl bych se zeptat zda iherb posílá potvrzovací e mail na objednávku. Učinil jsem svou první objednávku a nic se neděje.Ještě zjistím pohyb na účtu. Nerad bych dostal zboží 2x kdybych objednal znovu.A jak je to s placením dph? U řidiče Dhl? Děkuji za informace.Ladik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 3:16 pm 
Offline

Registrován: ned pro 12, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den. Odpovím si sám,dnes přišel balíček tj. za 4 dny zcela bez jakéhokoliv upozornění. Cena 7o dolarů poplatkk DHL 235Kč.Prostš super


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 5:32 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Největší problém je, že z Ameriky zboží dorazí kolikrát za dva dny, ale pak mi leží měsíc na celnici !!! Čeští celníci jsou strašní lenoši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: úte říj 21, 2014 4:16 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak to se mi u iherbu nestalo nikdy.Vždy to přišlo do 4 dnů,případně pokud se do toho vložil víkend tak do týdne.Ale je fakt že platím poštovné kolem 20dolarů ale když objednávám za 200dolarů tak se to v tom ztratí a je to v podstatě bezvýznamná položka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 1:41 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
moja nova skusenost... objednane 7.10.odoslane 8.10. a doma som to mala 16.10 - pouzila som tentokrat tu lacnu postu a objednavka mala do 22 eur...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: stř říj 22, 2014 11:24 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Tak isto aj ja som mal z IHERB doma zasielku za 8 dni.....co je super!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: čtv říj 23, 2014 11:10 am 
Offline

Registrován: ned pro 12, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den.Potřeboval bych vědět do jaké vahy mohu objednat a jestli posílají potvrzovací email.Děkuji za odpověd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost: nákup na iherb.com
PříspěvekNapsal: pát říj 24, 2014 1:35 pm 
Offline

Registrován: pon dub 12, 2010 10:53 am
Příspěvky: 33
ladik píše:
Dobrý den.Potřeboval bych vědět do jaké vahy mohu objednat a jestli posílají potvrzovací email.Děkuji za odpověd

Když se podíváte do nákupního košíku, vidíte vlevo dole hmotnost objednaného zboží. U dopravy za 4$ (International airmail) jste limitován hmotností 1,814 kg. Ostatní dopravy (DHL, UPS) jsou do 250 liber (cca 125 kg). Potvrzení objednávky přijde na email (někdy mi to ale nepřišlo).

Do konce října mají akci, sleva 10 % při objednávce nad 40$.

Pokud objednáváte poprvé, můžete použít můj kód na slevu 5$ - MIX559 (neomezená platnost), který se zadává při objednávce. Při objednávce nad 40$ má slevový kód hodnotu 10$.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 351 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz