Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 05, 2015 12:14 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Eden píše:
vcera som robila prvu ocistu pecene, skombinovala som to s ocistou podla Malachova, ......... ale najlepsie na tom je ze behom dna mi zmizol tazky atopicky ekzem a tym sa mi aj potvrdilo ze kozne choroby maju povod v peceni. takze sa citim bajecne, a nezalezi z coho su tie kamene, ale ze to funguje. podla mna je najlepsie skombinovat to s malachovom, je to potom ucinnejsie. inac 3 dni predtym som pila dost vela aj tinkturu z orechovych sup, a tiez aj z paliny proti parazitom a to mi tiez ulavilo v peceni, som citila ze sa mi nejako otvorila a nieco tam pohlo, sa mi dost ulavilo, asi tam zabilo nejake parazity a to potom vyslo vsetko naraz pri tej ociste. \":D\"

Gratuluju, zdá se, že se ti hned první očista opravdu vydařila. Naprostý souhlas s tím co píšeš, že nezáleží z čeho jsou "kameny", ale důležité je že to funguje a že jsi se zbavila těžkého atopického ekzému.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 05, 2015 7:07 pm 
Offline

Registrován: úte zář 03, 2013 8:26 am
Příspěvky: 12
1 ocista /
všechno při ociste jsem udelala jak mela, ale ta epsomska sul byl hnus. ani ten olej mi neprisel tak strasny jako ta sul. po vypiti olej. koktejlu jsem hned sla spat az do rana. rano jsme ale uz nedavala sul, protože jsem zvracela ten olej a jen pomysleni na sulbch ji vyzvracela dřív nez vypila. myslela jsem si ze ze me nic moc nevyleze, protože jsem docela dost oleje vyzvracela a nepokracovala se soli, ale svete div se, fungovalo to.

tak ze me hned při první ociste vylezly zelene kameny o velikosti cca 2mm a smichane s jakysimi malinkatými bezovymi, docela i ostrymi hranami. chodila jsem na zachod asi 3 x ten den.kameny jsme omyla a susila v kelimku venku, pac ten smrad se uvnitř nedal.chtela jsem je ukazat manzelo az dojde z práce. co cert nechtel, tento smrad zavonel memu psovi a minimalne pulku kamenu sezral.panika. bala jsem se aby se to neusadilo v nem. dala jsme mu prst do krku aby to vyzvracel, ale viditelne u psu tato metoda nefungovala. veterinar uz mel zavrino,. mohla jsme volat jako akutne, ale co bych mu rekla? ze pes sezral moje jaterni kameny??? tak jsme tonechala a doufala a sledovala, ze to z nej vyleze zadkem. a snad taky jo.

další den byla zacpa./druhy den/. byla sjem nafoukla a vedela jsem ze me nemily klystyr nemine. chtěla jsem na nej hupnou vecir, ale rikala jsme si ze rano beztak pujdu na velkou, tak jsem se na to.....
rano samosrejme nic. takze ac nechtene klystyr probehl. při tedy ridke stolici to nejak zblunkalo. rikala jsem si ze to je divne když při klystyru se stolice rozredi. nedalo mi to a rukavice musela do zachodu.jak jsem sahala na dno, byla tam pekna nadílka, po vytahnuti jsem se trepala jak osika a nemohla uvěřit, ze ve me byly kameny největší o velikosti 5cm!!! manzel nechtel verit. nejsem osoba, který by byla tlusta nebo jedla nezdrave! ale brávala jsem dost hormonu a hadam ze to udelalo takove mega kameny.samosrejme jsme uz davno normalne jedla, takze jsem ani nepocitala ze ještě něco vyleze.myslim ze hodne lidi ma ty velke zlucnikove kameny taky později, ale uz se nerýpou v hovinku, tak to ani nevi. doporucuji teda po 3 dny od ocisty ještě delat klystyr a sledovat.

2 ocista
vylezlo ze me strasne moc malinkých kaminku, bezovyhc a ostrych a ledviny me bolely jako by je někdo prostrilel. vzhledme k tomu, ze jsem holka, fakt nevim jestli byly ledvinove a nevylezly tou druhou dourou, protože když holka tlaci, oterou se všechny diry ze jo.... ale hadam ze byly, proc by jinak takova obri bolest. navici tyto stovky kamenu zacly chodit ještě před olejem! jen s epsomskou soli.... pak vysly jaterni zelene kameny uz byly mensi nez poprvé a zlucniovyhc par taky bylo, ale tentokrát jsme se v tom nerypala.

TUTO OCISTU VSEM DOPORUCUJI ANENECHTE SE ZALEKNOUT KDYZ VAS PRI NI NBO PO NI BUDE NECO BOLET. TYTO KAMENY MUZOU CESTOVAT KLIDO DO DALSIHO CISTENI.

moje kamarádka mela při první ociste jen troslu zelenyhc kamenu
při druhé ji zacal boletlucnik a vice zelenych kamenu a při treti to uz byl mix jaternich a zlucnikovych. takze hadam, kazde telo jinak, a napotřetí mela opravdu hodne kamenu.MUSIM RICI ZE PO PRVNIM CISTENI JSME SE NECITILA DOBRE, CITILA JSEM ZE TAM UVNITR JESTE NECO JE. ZA MESIC A PUL JSM TEDA DALA DALSI OCISTU. az ny ty bolave ledviny, kterym trvalo skoro dva tydny se zahojit a prestat bolet, od te doby se ctim fajn. takze nepanikařte jako kamarádka, když vas bude bolet zucnik, ji ty kameny cestovaly az do tretiho vyplachu a teprve pak prestal bolet zlucnik a bricho. byla mimochodem i u doktora a na sonu, ale samosrejmenikdo nic nevidel....nemluve o doktorech, kteří jsou tak proti vsemu prirodnimu.za dva mesice se urco budu cistit dal.

při kazde ociste když se dotknu soli bo ji ucitim, uz s emi navaluje a rikam si, do toho uz nejde. ale dle vysledku při pohjledu na nadílku si vždycky reknu, vis co, ono to za to stoji.

NEKTERI LIDI SE NA ME DIVALI JAKO BYCH BYLA BLAZEN, KDYZ JSME JIM UKAZOVALA FOTKY A ZE JE TO HNUS, ALE VITE CO JE JESTE VESTI HNUS? ZE LIDI CO NEDELAJ OCISTU MAJI TOHLE V SOBE XXX LET A HNIJE TO V NICH. NAKONEC TO UZ POZNATE Z TOHO SMRADU, KDYZ KAMENY VYLEZOU VEN....


Přílohy:
Poznámka: největší mel skoro 5cm!
10462877_1510606845855263_3231124793457516613_n.jpg
10462877_1510606845855263_3231124793457516613_n.jpg [ 56.57 KiB | Zobrazeno 10790 krát ]
Poznámka: moej mega kameny
10347495_1510607445855203_6715935145544119635_n.jpg
10347495_1510607445855203_6715935145544119635_n.jpg [ 29.68 KiB | Zobrazeno 10790 krát ]
Poznámka: bezove kaminky vysly uz při epsomske soli ještě před olejema silene bolely ledviny
9465_1510607029188578_913476177857516822_n.jpg
9465_1510607029188578_913476177857516822_n.jpg [ 43.2 KiB | Zobrazeno 10790 krát ]

_________________
evuska
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 10, 2015 1:01 pm 
Offline

Registrován: sob led 10, 2015 12:18 pm
Příspěvky: 17
Ahoj,tak jsem z pátku na dnešek podstoupil taktéž očistu jater a z výsledku mám divnej pocit..Postupoval jem podle návodu který je zde...Mezi požitím Epsomské soli jsem měl asi 6x prujem a vytekla ze mně jen zakalená voda a dost zapáchající.Asi v 1.30 se po oleji dostavil prujem...zakalená hnědo žlutá voda a v ní pár asi 4 mm drobky žlutohnědé barvy \":?\" za těch mích 45 let mého přežírání a konzumaci piva jsem čekal trošku víc.... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2015 8:34 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Treba tie casy pri ociste prisposobyt zimnemu casu???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2015 8:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Lubyx píše:
Treba tie casy pri ociste prisposobyt zimnemu casu???

Ano, melo by se to prizpusobit, ale me to vloni vubec nedoslo a jela jsem na jiny cas, no a fungovalo to vsechno taky dobre. Ale dodrzuj biorytmus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2015 8:53 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
evuska.antonuska píše:
1 ocista /
všechno při ociste jsem udelala jak mela, ale ta epsomska sul byl hnus. ani ten olej mi neprisel tak strasny jako ta sul. po vypiti olej. koktejlu jsem hned sla spat az do rana. rano jsme ale uz nedavala sul, protože jsem zvracela ten olej a jen pomysleni na sulbch ji vyzvracela dřív nez vypila. myslela jsem si ze ze me nic moc nevyleze, protože jsem docela dost oleje vyzvracela a nepokracovala se soli, ale svete div se, fungovalo to.

tak ze me hned při první ociste vylezly zelene kameny o velikosti cca 2mm a smichane s jakysimi malinkatými bezovymi, docela i ostrymi hranami. chodila jsem na zachod asi 3 x ten den.kameny jsme omyla a susila v kelimku venku, pac ten smrad se uvnitř nedal.chtela jsem je ukazat manzelo az dojde z práce. co cert nechtel, tento smrad zavonel memu psovi a minimalne pulku kamenu sezral.panika. bala jsem se aby se to neusadilo v nem. dala jsme mu prst do krku aby to vyzvracel, ale viditelne u psu tato metoda nefungovala. veterinar uz mel zavrino,. mohla jsme volat jako akutne, ale co bych mu rekla? ze pes sezral moje jaterni kameny??? tak jsme tonechala a doufala a sledovala, ze to z nej vyleze zadkem. a snad taky jo.

další den byla zacpa./druhy den/. byla sjem nafoukla a vedela jsem ze me nemily klystyr nemine. chtěla jsem na nej hupnou vecir, ale rikala jsme si ze rano beztak pujdu na velkou, tak jsem se na to.....
rano samosrejme nic. takze ac nechtene klystyr probehl. při tedy ridke stolici to nejak zblunkalo. rikala jsem si ze to je divne když při klystyru se stolice rozredi. nedalo mi to a rukavice musela do zachodu.jak jsem sahala na dno, byla tam pekna nadílka, po vytahnuti jsem se trepala jak osika a nemohla uvěřit, ze ve me byly kameny největší o velikosti 5cm!!! manzel nechtel verit. nejsem osoba, který by byla tlusta nebo jedla nezdrave! ale brávala jsem dost hormonu a hadam ze to udelalo takove mega kameny.samosrejme jsme uz davno normalne jedla, takze jsem ani nepocitala ze ještě něco vyleze.myslim ze hodne lidi ma ty velke zlucnikove kameny taky později, ale uz se nerýpou v hovinku, tak to ani nevi. doporucuji teda po 3 dny od ocisty ještě delat klystyr a sledovat.

2 ocista
vylezlo ze me strasne moc malinkých kaminku, bezovyhc a ostrych a ledviny me bolely jako by je někdo prostrilel. vzhledme k tomu, ze jsem holka, fakt nevim jestli byly ledvinove a nevylezly tou druhou dourou, protože když holka tlaci, oterou se všechny diry ze jo.... ale hadam ze byly, proc by jinak takova obri bolest. navici tyto stovky kamenu zacly chodit ještě před olejem! jen s epsomskou soli.... pak vysly jaterni zelene kameny uz byly mensi nez poprvé a zlucniovyhc par taky bylo, ale tentokrát jsme se v tom nerypala.

TUTO OCISTU VSEM DOPORUCUJI ANENECHTE SE ZALEKNOUT KDYZ VAS PRI NI NBO PO NI BUDE NECO BOLET. TYTO KAMENY MUZOU CESTOVAT KLIDO DO DALSIHO CISTENI.

moje kamarádka mela při první ociste jen troslu zelenyhc kamenu
při druhé ji zacal boletlucnik a vice zelenych kamenu a při treti to uz byl mix jaternich a zlucnikovych. takze hadam, kazde telo jinak, a napotřetí mela opravdu hodne kamenu.MUSIM RICI ZE PO PRVNIM CISTENI JSME SE NECITILA DOBRE, CITILA JSEM ZE TAM UVNITR JESTE NECO JE. ZA MESIC A PUL JSM TEDA DALA DALSI OCISTU. az ny ty bolave ledviny, kterym trvalo skoro dva tydny se zahojit a prestat bolet, od te doby se ctim fajn. takze nepanikařte jako kamarádka, když vas bude bolet zucnik, ji ty kameny cestovaly az do tretiho vyplachu a teprve pak prestal bolet zlucnik a bricho. byla mimochodem i u doktora a na sonu, ale samosrejmenikdo nic nevidel....nemluve o doktorech, kteří jsou tak proti vsemu prirodnimu.za dva mesice se urco budu cistit dal.

při kazde ociste když se dotknu soli bo ji ucitim, uz s emi navaluje a rikam si, do toho uz nejde. ale dle vysledku při pohjledu na nadílku si vždycky reknu, vis co, ono to za to stoji.

NEKTERI LIDI SE NA ME DIVALI JAKO BYCH BYLA BLAZEN, KDYZ JSME JIM UKAZOVALA FOTKY A ZE JE TO HNUS, ALE VITE CO JE JESTE VESTI HNUS? ZE LIDI CO NEDELAJ OCISTU MAJI TOHLE V SOBE XXX LET A HNIJE TO V NICH. NAKONEC TO UZ POZNATE Z TOHO SMRADU, KDYZ KAMENY VYLEZOU VEN....

Ty brdo! To jsou ale sutry! \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2015 9:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pepaz píše:
Ahoj,tak jsem z pátku na dnešek podstoupil taktéž očistu jater a z výsledku mám divnej pocit..Postupoval jem podle návodu který je zde...Mezi požitím Epsomské soli jsem měl asi 6x prujem a vytekla ze mně jen zakalená voda a dost zapáchající.Asi v 1.30 se po oleji dostavil prujem...zakalená hnědo žlutá voda a v ní pár asi 4 mm drobky žlutohnědé barvy \":?\" za těch mích 45 let mého přežírání a konzumaci piva jsem čekal trošku víc.... \":(\"

Udelej si dalsi ocistu, ony se ty kaminky priste uz uvolni a vyjdou ven, napoprve to tak u nekoho byva jako u tebe. Nemysli si, ze tam nemas to, co jsme tam my vsichni meli. Ono se i stava, ze prvni ctyri ocisty kaminky vychazeji a pak pri patem pokusu to vypada, ze uz tam nic neni a pri seste ociste jich zase ale spousta vyjde. To je vselijak, zalezi kdy tu ocistu delas, nejlepsi je to v dobe uplnku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2015 11:29 pm 
Offline

Registrován: sob led 10, 2015 12:18 pm
Příspěvky: 17
Jak to je s tou polohou,,musím ležet celou noc na zádech nebo na boku?Mám problem v tom že na zádech nikdy neusnu a ani ve spánku si na záda nelehnu,spím na boku ale pořád se musím otáčet,,,ta první kura byla utrpení..od 22,00 do 6,00 jsem ležel na zádech a celou noc čučel do stropu. \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 6:35 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pepaz píše:
Jak to je s tou polohou,,musím ležet celou noc na zádech nebo na boku?Mám problem v tom že na zádech nikdy neusnu a ani ve spánku si na záda nelehnu,spím na boku ale pořád se musím otáčet,,,ta první kura byla utrpení..od 22,00 do 6,00 jsem ležel na zádech a celou noc čučel do stropu. \":?\"

Pepaz nic ve zlem, ale vazne jsi me ted poradne rozesmal. Predstavuju si te jak tam lezis nasponovany a nehybny (na tech zadech), jako prkenak od 22,00 az do 6,00, cucis do stropu, pocitas ovecky a nemuzu se prestat rehtat. Nevim kde jsi to vzal? Jezismarja ja mam takovou chechtavku, pomooc! \":lol:\" \":D\" \":lol:\" ...sorry!

takze ve 22:00 hodin
Vypijte tuto směs oleje a šťávy, při pití pokud možno stůjte a dávku vypijte nejdéle do 5 minut, ideálně naráz. Hned si jděte lehnout, pokud si nelehnete, narušíte celou čistící kúru. Čím dříve si lehnete, tím více kaménků opustí vaše tělo. Pod sebe si dejte kus igelitu a ručník, pro případ, že by vám to trochu nevyšlo, nebo lépe řečeno, že by z vás náhodou trochu něco vyšlo. Pro vyloučení kamenů jsou možné dvě polohy ležení, tak si jednu vyberte, protože po ulehnutí již se nesmíte 20 min ani hnout.
Po ulehnutí se nepohybujte 20 minut a zůstaňte v absolutním klidu. Důležité!!! ...ale pak muzes jit klidne na WC a v noci se muzes prevracet a prehazovat ze strany na stranu, proste jak je libo.

Takze pristi ocista uz nebude vubec zadne utrpeni, ale RADOST! \":D\"

http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 3:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Vo svojom okolí a aj v rodine poznám ľudí , ktorí sú roky po operácii a niektorý aj viac ako 30 r. a žijú norm. životom, normálne sa stravujú a nemajú žiadne problémy, tak potom ako je to možné? Sú už na konci života a desaťročia mali pokoj, tak ten "Váš servisák" im asi naozaj pomohol . Poznám aj prípady mladých dievčat, ktoré museli ísť na operáciu , lebo mali hrozné záchvaty a prečo? Určite nemali zanesený organizmus. Niekto je jednoducho je náchylný na tvorbu žlč. kam. a žiadne očisty mu nepomôžu.
Pár mesiacov som podľa návodu rozpúšťal kameň (bez úspechu, po operácii som ich mal nakoniec 5)a nakoniec som dostal taký záchvat, že som bol šťastný, že ma idú operovať, lenže ten kto to nezažil nevie o čom to je. Keď si predstavím, že by som si 2x do mesiaca ničil víkendy očistami a žil v neustálom strachu, že zase príde záchvat, tak to ďakujem.

Tak je to váš názor, proč vám ho brát a nakonec žlučník vám to stejně již nevrátí, tedy šlo by o mlácení prázdné slámy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 3:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Lebo po prvom záchvate som sa o to začal zaujímať, snažil som sa aj kamene rozpistiť, tak tu sem tam nahliadnem a neviem prečo Vám to vadí, keď tu niekto napíše názor aj z "druhej strany", veď je to snáď fórum pre všetkých, nie iba pre uctievačov pana Jardu.

To určitě nevadí, naopak oponentní názory jsou dobré a je vhodné o nich diskutovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 3:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
matue píše:
Dobrý deň,
neviem či sa to tu riešilo, ale na internete v e shopoch, ako aj v lekárňach majú trošku zmätok v pojmoch - Epsomská a Glauberova soľ.
Ja som si napr. objednal Epsomskú sol a prišlo mi MgSO4. Vy tu píšete o MgSO4+7H2O pod názvom Epsomská soľ.
Všimol som si že je v tom naozaj menší zmätok ktorá je ktorá a dokonca niekde ju uvádzajú iba ako horkú soľ.
Je v tom nejaký rozdiel? Podľa vzorca to vyzerá že to je to isté akurát o ničo ochudobnené. Môže to mať slabšie, resp. iné účinky?
Ďakujem za odpoved.

Správně vám odpovídá člen pv33. Běžně se epsomka sice značí MgSO4, ale v této bezvodé formě se prakticky běžně koupit nedá a ani se v ní asi nedá dlouhodobě udržet a byla by o dost silnější. Správnější by tedy byl vzorec MgSO4+7H2O, tedy Síran hořečnatý - heptahydrát, ale pod ním to zase nikdo nezná a navíc farmaceuti mají i další názvy jako , Magnesium sulfuricum, Magnesii sulfas heptahydricus a pak se v tom vyznejte. Glauberova sůl je něco zcela jiného, ale pletou si ji s epsomkou také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 4:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
matue píše:
Tak som tú Epsomku ktorá mala inak napísaný vzorec vyskúšal, žijem \":lol:\" akurát reakcia bola dosť zaujímavá. Z piatka na sobotu som si robil očistu, vyšlo zomňa celkom dosť zelených kamienkov a dá sa povedať že piesok ale taký šedý cca 1mm kúsky.
Ale dnes ma ešte stále bolí hlava(je nedela) a po klystýre ako včera večer tak dnes ráno zomňa išla totálne ale totálne čierna voda. Bude to bordel z pečene?
Lebo pri kúrach predtým išli len kamienky ale teraz? Až som sa sám zlakol
Pri kúrach predtým to bolo žltý piesok a kamienky aj žlté aj zelené aj kryštály. Vtedy bola reakcia organizmu dosť silná a pri druhej som mal pocit že prežívam "opicu"
Inak ako by sa malo postupovať pri klystýroch po očiste pečene? Je tu cez 200 stránok, prelúskal som si tam niečo ale toto som nevidel, možno by to bolo dobré aj do návodu doplniť, resp. doporučiť kedy a aké klystýry po očiste pečene....

Klystýry mají význam pouze pokud vám epsomka nevyvolá silný průjem a člověk je z vyloučeného bordelu přiotrávený a pak je jedno o jaký klystýr jde, stačí voda s citrónem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 4:32 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
cize ak je zimny cas treba pit olej uz o 21:00 alebo 23:00?? niak sa z toho neviem vysomarit \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 5:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Lubyx píše:
cize ak je zimny cas treba pit olej uz o 21:00 alebo 23:00?? niak sa z toho neviem vysomarit \":)\"

Veskere uvedene casy v navodu jsou zimni, takze jsou v normalnim case. V lete si k uvedenemu casu hodinku pridej.
Takze tedka v zime vypij olejovou emulzi normalne ve 22:00 hodin. Pokud na to v lete zapomenes (tak jako ja) a hodinu nepridas, stejne se nic nestane, ono to funguje i tak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz