Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 28, 2015 10:30 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 327
Asi jsem příliš hloubavý, \":D\" ale měl bych ještě dotaz na Jardu: Ve fóru upramene.cz v podobném vlákně o parazitech píše jeden z účastníků diskuse, že je trojčátko úplně o ničem, že to nefunguje, že z něj začali lézt paraziti až po antihelmitikách ,,těžšího kalibru"-totiž chemických. Druhý mu na to odpovídá, že je to dávkování hodně individuální, že každý snese jinak, a že si Jarda Zajíček nechce zahrávat s případnou žalobou či jinými problémy za doporučování nějaké razantní kůry, proto doporučuje spíš lehčí varianty odčervení, jako právě zmiňované Trojčátko. Jardo, je to pravda?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 7:21 pm 
Offline

Registrován: pát led 30, 2015 2:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý deň, rada by som opäť otvorila túto tému. Chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne poriešila. Budem vďačná za každú radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 03, 2015 6:53 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 327
Adriana78 píše:
Dobrý deň, rada by som opäť otvorila túto tému. Chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne poriešila. Budem vďačná za každú radu.

Než bych dal cokoliv takového malému dítěti, tak bych si to sakramentsky rozmyslel a posháněl více informací. Asi Vám není nutné psát,že je třeba začít u výživy a první ze všeho hrubě omezit ty sladkosti! Jak pro zuby, tak pro celý organismus je to špatně! Pokud z nich máte pak nadváhu je to znovu špatně. Myslím, že to i sama víte jen se k tomu ráznému kroku nemůžete sama odhodlat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 03, 2015 8:52 pm 
Offline

Registrován: pát led 30, 2015 2:56 pm
Příspěvky: 2
kov píše:
Než bych dal cokoliv takového malému dítěti, tak bych si to sakramentsky rozmyslel a posháněl více informací. Asi Vám není nutné psát,že je třeba začít u výživy a první ze všeho hrubě omezit ty sladkosti! Jak pro zuby, tak pro celý organismus je to špatně! Pokud z nich máte pak nadváhu je to znovu špatně. Myslím, že to i sama víte jen se k tomu ráznému kroku nemůžete sama odhodlat.

To nie, sme štíhli a snažím sa stravovať rodinu zdravo (ovocie, zelenina, celozrnné pečivo, orechy, trstinový cukor a pod.), ale asi to nestačí, keď máme alergie \":-(\" ....pre deti určite niečo jemné, určené pre deti. Ďakujem za názor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 04, 2015 1:00 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 327
Tady je vysvětleno vědecky, z čeho pochází mraky zdravotních problémů. Říká tam že mimo jiné, že 87% nemocí má původ v myšlení. Pusťte si to aspoň od 47:30. Ideáně ale celé... a někteří 3x \":-D\"
https://www.youtube.com/watch?v=U2MPWUsxDso


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 23, 2015 1:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
Jarda píše:
Už jsem to zde celé popisoval, ale zopakuji, pelyněk pravý rozmixovat a toho prášku první den 1/3 lžičky 3x denně před jídlem, další den 1/2 lžičky 3x denně před jídlem, další den celá lžička 3x denně před jídlem a potom stále toto množství celkem tři týdny. Po ukončení této základní kůry se přechází na půl polévkové lžíce jednou týdně před obědem a já to dělám vždy ve středu. Kandida a parazité to je uzavřený kruh z kterého je dost obtížné vystoupit, ale jde to.

ten prasek na sucho ? bez vody nebo nejakeho zapijeni ?

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Cestal
PříspěvekNapsal: ned bře 15, 2015 8:21 pm 
Offline

Registrován: ned bře 15, 2015 7:39 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s užíváním antiparazitika Cestalu? (určený pro zvířata, ale měla by to být veterinární náhražka Cesolu)
Podle složení se mi zdá být v pořádku:
Praziquantelum 50 mg
Pyranteli pamoas 144 mg
Fenbendazolum 200 mg
Teoretické informace jsem se dočetla různě na internetu (například zde: http://www.serendipity.estranky.cz/clan ... lecit.html), ale zajímaly by mě hlavně ty praktické, abych neudělala nějakou blbost.
Trojčátkovou kůru jsem již 2x udělala a dodržuju i udržovací, ale bohužel to nestačí. Problémy to jen trochu zmírní a složité shánění předraženého Cesolu si zatím nemůžu dovolit.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vysoke PH po trojčátku
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 4:03 pm 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 6:38 am
Příspěvky: 14
Dobrý deň,

počas trojčátka (hlavne ku koncu) mi zostávalo vysoké PH v podstate stále t.j. mám dva druhy papierikov jedny sú do 7,4 a druhé až do 12 a na obidvoch ukazuje vysoké hodnoty(7,4 resp. viac) hocikedy počas dňa. Neviete čo by mohol byť problém?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cestal
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Simona77":u9pdbdts]Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s užíváním antiparazitika Cestalu? (určený pro zvířata, ale měla by to být veterinární náhražka Cesolu)
Podle složení se mi zdá být v pořádku:
Praziquantelum 50 mg
Pyranteli pamoas 144 mg
Fenbendazolum 200 mg
Teoretické informace jsem se dočetla různě na internetu (například zde: http://www.serendipity.estranky.cz/clan ... lecit.html), ale zajímaly by mě hlavně ty praktické, abych neudělala nějakou blbost.
Trojčátkovou kůru jsem již 2x udělala a dodržuju i udržovací, ale bohužel to nestačí. Problémy to jen trochu zmírní a složité shánění předraženého Cesolu si zatím nemůžu dovolit.
Díky[/quote:u9pdbdts]
Zkušenosti nemám, tedy pouze co vím. Z uvedených složek Praziquantelum 50 mg a Fenbendazolum 200 mg bych si hlavu nedělal, ale Pyranteli pamoas 144 mg neznám a nedovedu posoudit, jak moc je náročný na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 2:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Asi jsem příliš hloubavý, \":D\" ale měl bych ještě dotaz na Jardu: Ve fóru upramene.cz v podobném vlákně o parazitech píše jeden z účastníků diskuse, že je trojčátko úplně o ničem, že to nefunguje, že z něj začali lézt paraziti až po antihelmitikách ,,těžšího kalibru"-totiž chemických. Druhý mu na to odpovídá, že je to dávkování hodně individuální, že každý snese jinak, a že si Jarda Zajíček nechce zahrávat s případnou žalobou či jinými problémy za doporučování nějaké razantní kůry, proto doporučuje spíš lehčí varianty odčervení, jako právě zmiňované Trojčátko. Jardo, je to pravda?

Tak jak se to vezme, je pravda, že hon na čarodějnice již začal, alespoň podle zásahu v Brně, jak se ke mě doneslo, ale moje uvažování není nastavenu pouze na vlastní krytí, tak opatrný zase nejsem, to bych tento server neprovozoval. Pokud by to jinak nešlo, budu ty postupy doporučovat také, tím bych se nijak moc problémům nevystavoval, úřadům vadí hlavně prodej těch léků a jejich nelegální odvoz, čehož se z principiálních důvodů odmítám účastnit. Vycházím logicky ze skutečnosti, že před lety nikdo antihelmintika nemohl nijak získat a trojčátko a jiné podobné kůry dostaly z malérů kvanta lidí, tedy proč hned střílet raketou, když práci udělá i vzduchovka a navíc nikdo neví co za přínos tím získá. Dle mého názoru je lepší parazity nekrmit, než je zabíjet a zároveň krmit, pak u vás budou bydlet rádi a stále, což si v diskuzích snadno dohledáte. Mnoho odkazů na trvalé odstranění parazitů pomocí všemocné chemie asi nenajdete, vždy to vydrží jenom chvilku a jsou zpět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Adriana78 píše:
Dobrý deň, rada by som opäť otvorila túto tému. Chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne poriešila. Budem vďačná za každú radu.

Proč budete někoho odčervovat pokud nemá problém, to je přeci nesmysl. Osobně vidím jako rozumné projet trojčátko z preventivních důvodů, ale užívat preventivně antihelmintika, to není dobrý nápad. Spíše upravte stravu a choďte na slunce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 6:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
ten prasek na sucho ? bez vody nebo nejakeho zapijeni ?

Tak pokud to dáte, proč ne, ale spíše to nedáte. Já si dám prášek do úst, přicucnu vodu, promíchám v ústech na šlichtu, spolknu a zapiji ještě trochu vodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoke PH po trojčátku
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 6:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
matue píše:
Dobrý deň,

počas trojčátka (hlavne ku koncu) mi zostávalo vysoké PH v podstate stále t.j. mám dva druhy papierikov jedny sú do 7,4 a druhé až do 12 a na obidvoch ukazuje vysoké hodnoty(7,4 resp. viac) hocikedy počas dňa. Neviete čo by mohol byť problém?

Tam by přímá souvislost sice být neměla, ale je možné, že vymlátíte ze střeva nějaké šmejdy a pak pH snadno stoupne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 7:14 am 
Offline

Registrován: čtv dub 02, 2015 7:13 am
Příspěvky: 1
Můžu polykat pelyněk u trojčátka v kapslích? nebo je to nutné jíst po těch lžičkách?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2015 8:32 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 01, 2013 8:09 pm
Příspěvky: 10
sikec píše:
Můžu polykat pelyněk u trojčátka v kapslích? nebo je to nutné jíst po těch lžičkách?

Pelyněk není nijak hrozný a dá se v pohodě jíst samotný. Jen pozor na vdechnutí, než ho zapijete, jinak není co řešit. Za sebe říkám, že kapslování je úplně zbytečná ztráta času. Stejně tak to vnímám s hřebíčkem. Nebojte se toho a vyzkoušejte:-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz