Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 1:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 7:49 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den, aplikovala jsem MMS na začínající "super" opar na rtu. Nevěděla jsem, jestli můžu použít neředěné a jestli pak omývat. Takže jsem dala 1 aktivovanou kapku MMS + 1 kapku vody. Zkoušela jsem to asi 4x, někdy jsem to opláchla, někdy nechala. Výsledek - strašně se to zvětšilo s tím, že vylezly pěkný puchýřky, otázka je, jestli by se to takhle bez MMS nezvětšilo. Spíš mi to připadá, že to zvětšení proběhlo v kratší době než kdybych neaplikovala. Třeba je to správně. Poradíte - pokračovat, ředit, neředit, omývat, neomývat? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 9:47 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Petra píše:
Dobrý den, aplikovala jsem MMS na začínající "super" opar na rtu. Nevěděla jsem, jestli můžu použít neředěné a jestli pak omývat. Takže jsem dala 1 aktivovanou kapku MMS + 1 kapku vody. Zkoušela jsem to asi 4x, někdy jsem to opláchla, někdy nechala. Výsledek - strašně se to zvětšilo s tím, že vylezly pěkný puchýřky, otázka je, jestli by se to takhle bez MMS nezvětšilo. Spíš mi to připadá, že to zvětšení proběhlo v kratší době než kdybych neaplikovala. Třeba je to správně. Poradíte - pokračovat, ředit, neředit, omývat, neomývat? Díky



Tak to ste opláchnut mali a použit to v pomere 1:5 s kys. citónovou.
Ked ste to neopláchli tak ste sa poleptali ako ja minule(ja som to sparvil zámerne, čo asi nebude váš prípad) a pluzgiere sú toho sprievodným javom. To je ako ked sa obaríte vriacou vodou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 9:48 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Mne sa momentálne podarilo opar celkom slušne eliminovať vysokými dávkami vitamínu C. Spravil sa mi iba červený fliačik avšak k vodnatej výražke nedošlo. Na dotyk to bolo citlivé ako normálny herpes.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 10:35 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Samozřejmě jsem 1 kapku mms aktivovala 5 kapkami kys. citronove plus ta jedna kapka vody..takže nevím, až dorazím z práce, jestli se dále pokoušet......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 12:38 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Ja uspesne likviduji(uz v zarodku) svuj kazdorocni pasovy opar potiranim cajem z Tuzebniku Jilmoveho. Takze MMS vnitrne a tuzebnik vnejsne a nema smejd zadnou sanci \":lol:\"

Jinac musim dodat, ze letos se pasovy opar zcela vyjimecne nedostavil.Asi to bude tim uzivanim MMS,i kdyz jsem delala jen 2 kury po 7dnech. Mam ho sice stale-sedi mi v míše,ale je zrejme hodne upozadenej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den, aplikovala jsem MMS na začínající "super" opar na rtu. Nevěděla jsem, jestli můžu použít neředěné a jestli pak omývat. Takže jsem dala 1 aktivovanou kapku MMS + 1 kapku vody. Zkoušela jsem to asi 4x, někdy jsem to opláchla, někdy nechala. Výsledek - strašně se to zvětšilo s tím, že vylezly pěkný puchýřky, otázka je, jestli by se to takhle bez MMS nezvětšilo. Spíš mi to připadá, že to zvětšení proběhlo v kratší době než kdybych neaplikovala. Třeba je to správně. Poradíte - pokračovat, ředit, neředit, omývat, neomývat? Díky

To, co popisujete, vypadá opravdu spíše jako poleptání, protože jinak to opary celkem rychle likviduje. Vhodný postup je potřít postižené místo aktivovaným MMS a cca 30-60 vteřin po aplikaci omýt vlažnou vodou. Dá se to několikrát během dne opakovat, ale nechávat tu látku na takto citlivém místě déle zrovna moc vhodné není. Předpokládám, že to i tak relativně rychle zmizí a budete mít klid.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 09, 2010 11:41 pm 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Dobrý večer, Jardo,
prosím, už dlouho tady s kamarádkou studujeme účinky MMS a chceme si jej objednat. Nenašly jsme ale nikde v tomto tématu kontakt na pana Jeffa. Opravdu jsme se snažily. Asi budeme zase za blbky, možná tady někde je, ale mohl byste, prosím, vložit kontakt na tohoto pána do rubriky INZERCE A DOBRÉ TIPY
Děkuji a zdravím


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2010 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Dobrý večer, Jardo,
prosím, už dlouho tady s kamarádkou studujeme účinky MMS a chceme si jej objednat. Nenašly jsme ale nikde v tomto tématu kontakt na pana Jeffa. Opravdu jsme se snažily. Asi budeme zase za blbky, možná tady někde je, ale mohl byste, prosím, vložit kontakt na tohoto pána do rubriky INZERCE A DOBRÉ TIPY
Děkuji a zdravím

Za blbky nebudete, ten tu skutečně není, protože volně ho šířit nemohu, to by mě asi po pár telefonech nějakých prudičů Jeff poslal někam a upřímně řečeno by mě to ani nepřekvapilo. Po tom co mnohdy zažívám já, kdy lidé opravdu nemají soudnost, když dokážou otravovat brzo ráno a pozdě večer, což je mnohdy opravdu nepochopitelné. Mají patrně dojem, že jim musím pomáhat, ale já to dělám pouze z dobré vůle, nikomu jsem nikdy na rozdíl od lékařů nepřísahal. Chráním tedy jeho soukromí, protože ho chápu a také nemá důvod se nechat telefonem otravovat zbytečně. Kontakt vám dám do soukromé zprávy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 10:27 am 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Moc děkujeme za informaci
a zdravíme.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 10:32 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Já to takto dělám, ale ty tři minuty neměřím, pokud se mi zdá, že to již běží, tak to aplikuji a na čas se neohlížím. Velice zajímavé je se toho nadechnout, ale nadechuji se celkem zhluboka a pouze jednou, večer těsně před spaním a tím ostatním si vyčistím zuby, pokud mám chuť, tak to šmrdlám kartáčkem, ale většinou to velice lehce naředěné cca 0,1-0,2 dcl převaluji v puse než se umyji, pak to vyplivnu a jdu spát.

Ked sa toho nadýchnem mám to po aktivácii okamžite prikryt nejakým hrubším papierom alebo to možem nechat tie 3 mnúty aj otvorené?
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 6:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ked sa toho nadýchnem mám to po aktivácii okamžite prikryt nejakým hrubším papierom alebo to možem nechat tie 3 mnúty aj otvorené?
ďakujem

Já to aktivované 50 % kyselinou nechávám otevřené ve skleničce a zhruba po těch třech minutách to již solidně smrdí, čili tohoto se zvolna zhluboka nadechnu a chvíli čekám se zadrženým dechem, aby chlordioxid mohl v plicích vymlátit případné parazity. Opravdu je z preventivních důvodů vhodný pouze jeden hluboký nádech, nic víc, to již by mohlo mít dost vážné důsledky a vyvolat značné potíže s dýcháním, nebo by se vylučovalo tolik bordelu z plic, že by se člověk mohl solidně dusit i celou noc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 7:42 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Já to aktivované 50 % kyselinou nechávám otevřené ve skleničce a zhruba po těch třech minutách to již solidně smrdí, čili tohoto se zvolna zhluboka nadechnu a chvíli čekám se zadrženým dechem, aby chlordioxid mohl v plicích vymlátit případné parazity. Opravdu je z preventivních důvodů vhodný pouze jeden hluboký nádech, nic víc, to již by mohlo mít dost vážné důsledky a vyvolat značné potíže s dýcháním, nebo by se vylučovalo tolik bordelu z plic, že by se člověk mohl solidně dusit i celou noc.

No to je pravda, zapácha to skutočne velmi výrazne.
Len som sa chcel uistit, či sa náhodou nejako neochudobním.
Predstva, že by som to vdýchol viac krát ma rozhodne neláká.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 11:11 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Dakujem za rady,este som sa vas xcel spytat na vas nazor ohladne kandidy a mms, uz tyzden som na cca 20 - 24 kvapiek za den v intervaloch 6x4 kvapiek, a xcel by som sa zbavit kandidy bo sa mi robili na pokozke take chrasty co strasne svrbia ( strasne vela sladkosti som papal), sladke som uplne vylucil, som vegetarian a xcel som vediet ci je dobre pri liecbe mms niako drastycky upravit jedalnicek ked xcem dat dole kandidu alebo resp. ju dostat pod kontrolu a ci je lepsie davat viac kvapiek menej krat denne alebo menej viackrat denne ako to momentalne robim a asi ako dlho by som mal zotrvat v tejto kure.. a este ci mozem pritom bravat sirnu patlaninu z tvarohu a lanoveho oleja+semiacka lebo by som mal dostat koncom tyzdna 1/5l lanoveho oleja a neviem ci mozem patlať popri mms a kandide:) vdaka za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mms
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 10:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
Dakujem za rady,este som sa vas xcel spytat na vas nazor ohladne kandidy a mms, uz tyzden som na cca 20 - 24 kvapiek za den v intervaloch 6x4 kvapiek, a xcel by som sa zbavit kandidy bo sa mi robili na pokozke take chrasty co strasne svrbia ( strasne vela sladkosti som papal), sladke som uplne vylucil, som vegetarian a xcel som vediet ci je dobre pri liecbe mms niako drastycky upravit jedalnicek ked xcem dat dole kandidu alebo resp. ju dostat pod kontrolu a ci je lepsie davat viac kvapiek menej krat denne alebo menej viackrat denne ako to momentalne robim a asi ako dlho by som mal zotrvat v tejto kure.. a este ci mozem pritom bravat sirnu patlaninu z tvarohu a lanoveho oleja+semiacka lebo by som mal dostat koncom tyzdna 1/5l lanoveho oleja a neviem ci mozem patlať popri mms a kandide:) vdaka za rady

Kandida je docela vyčůraná kvasinka a umí přežít v neuvěřitelném rozsahu jednotlivých prostředí. Pokud nám začne škodit, je nutné ji likvidovat velice systematicky a dlouhodobě, což bych vám i doporučil. Užívání MMS je jednoznačně vhodné a používal bych raději méně kapek, ale vysokou frekvenci, klidně i po jedné hodině, pokud na to máte podmínky. Také ji velice dobře likvidují laktobacily, čili klidně litr domácího kefíru denně a budete na tom zase lépe. Jednoznačně se nesmí jíst pečivo a chleba, to lidem činí největší potíže a kandidě to vyloženě svědčí. Také jí dělá dobře sladké ovoce a dokonce i sladké zeleniny, čili omezení jídelníčku je vhodné co nejtvrdší s velkým přísunem mléčně kvašené zeleniny, kysaného zelí a kokosového tuku, který obsahuje kyselinu kaprylovou, kterou kandida vyloženě nesnáší. U MMS je vhodné to prokládat i MMS 2, protože chlórové vápno dává kvasinkám dobře na frak a ve větších dávkách je to opravdu obdivuhodně účinné. Sirná patlanina dle mého názoru nevadí a v rozumném množství ji lze konzumovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS 3 !!!
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 2:14 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Je tu pro vás na vyzkoušení již také MMS 3 \":!:\"

_________________
Ahoj Denny


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1zbs6boz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz