Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 1:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 16, 2015 8:06 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17


Naposledy upravil alerter dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 27, 2015 6:31 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Tak mám za sebou svoji první očistu jater. Průběh v pohodě, akorát ráno na lačno jsem měl menší problém vypít vodu s epsomskou solí. Jinak po vypití těch 2 dávek jsem do sebe nalil velké množství vody. Poté jsem si vypláchl střeva klystýrem. Co jsem tak pozoroval, napočítal bych cca 20 - 30 tmavě zelených kamínků. Jinak byla vody ze stolice velmi zakalená. Hádám, že nějaké kamínky zůstaly ve střevě, jelikož mi celý den nebylo úplně nejlépe. Každopádně plánuji v očistách pokračovat, potřebuji se zbavit seboroické dermatitidy na hlavě (lupy, svědění hlavy) a také problémů se rty. Tvoří se mi mrtvá kůže stále na stejných místech a pokud kůži odloupnu, většinou to krvácí. Tudíž dát někomu pusu skoro nepřipadá v úvahu \":lol:\" Uvidíme, jestli přijde zlepšení třeba po 5 očistách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2015 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Erika píše:
Dobrý deň. Asi pred 10 rokmi som si po vážnych tráviacich problémoch urobila za sebou cca 6 x očistu pečene ( vyšlo z mňa asi 500 kameňov veľkosti od 0,5 do 1,5 cm).
Uľavilo sa mi, ďalšie roky som robila asi tak 2x do roka túto očistu. Stále som si ale musela dávať pozor, čo môžem zjesť. Tento rok som mala zase väčšie problémy, preto som si urobila 3 x po sebe( v dvoj týždňových intervaloch) očistu, no nevyšlo zo mňa takmer nič. Bolesti sa ale stále stupňujú( trvalá bolesť a pichanie v oblasti žlčníka). Preto som bola na sono, kde mi našli plný žlčník kamienkov 6 - 10 mm. Neviem, prečo nechcú ísť von. Som z toho zúfalá, nmôžem skoro nič jesť a na operáciu nechcem ísť. Prosím o radu, čo mám robiť?. Ďakujem

Tak tvrdé kameny je potřeba rozpustit, ty se sice vyloučit také dají, ale ne tak snadno. Osobně bych nasadil velké dávky hořčíku, vitamín B6, dostatečně pít a pravidelně dodávat ostropestřec, nebo silymarin a dobře funguje i cholin s inostitolem, dá se koupit jako Lipovitan, ale je jich více druhů, musíte se podívat na obalu, cholin a inositol obsahuje pouze jeden. Těchto tablet se dá brát 7 denně po dobu jednoho měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2015 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Honza92 píše:
Tak mám za sebou svoji první očistu jater. Průběh v pohodě, akorát ráno na lačno jsem měl menší problém vypít vodu s epsomskou solí. Jinak po vypití těch 2 dávek jsem do sebe nalil velké množství vody. Poté jsem si vypláchl střeva klystýrem. Co jsem tak pozoroval, napočítal bych cca 20 - 30 tmavě zelených kamínků. Jinak byla vody ze stolice velmi zakalená. Hádám, že nějaké kamínky zůstaly ve střevě, jelikož mi celý den nebylo úplně nejlépe. Každopádně plánuji v očistách pokračovat, potřebuji se zbavit seboroické dermatitidy na hlavě (lupy, svědění hlavy) a také problémů se rty. Tvoří se mi mrtvá kůže stále na stejných místech a pokud kůži odloupnu, většinou to krvácí. Tudíž dát někomu pusu skoro nepřipadá v úvahu \":lol:\" Uvidíme, jestli přijde zlepšení třeba po 5 očistách.

Tak podporou a čištěním jater můžete pouze získat, tím se nedá nic pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2015 8:39 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Erika píše:
Dobrý deň. Asi pred 10 rokmi som si po vážnych tráviacich problémoch urobila za sebou cca 6 x očistu pečene ( vyšlo z mňa asi 500 kameňov veľkosti od 0,5 do 1,5 cm).
Uľavilo sa mi, ďalšie roky som robila asi tak 2x do roka túto očistu. Stále som si ale musela dávať pozor, čo môžem zjesť. Tento rok som mala zase väčšie problémy, preto som si urobila 3 x po sebe( v dvoj týždňových intervaloch) očistu, no nevyšlo zo mňa takmer nič. Bolesti sa ale stále stupňujú( trvalá bolesť a pichanie v oblasti žlčníka). Preto som bola na sono, kde mi našli plný žlčník kamienkov 6 - 10 mm. Neviem, prečo nechcú ísť von. Som z toho zúfalá, nmôžem skoro nič jesť a na operáciu nechcem ísť. Prosím o radu, čo mám robiť?. Ďakujem

Nie, že by som Vám to prial , ale aj tak Vás operácia neminie a čím skôr, tým lepšie. Ušetríte si bolesti, problémy, obavy, peniaze .... . Toto rozpúšťanie Vám určite nepomôže a to viem o čom hovorím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2015 9:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
tak prvni ocista jater za mnou , skoro , ted sem jeste dal litr vody at to vyleze vsecko ,

jel sem podle planu , prvni davka epsomky mi skoro i chutnala \":D\" pak ty dalsi uz nebyly nijak extra ale bez problemu, grepy s olejem sem zacal pripravovat 21:50 a v pohode, pod zebra sem si pak dal nahraty nahrivaci pytlik nebo jak se tomu rika, polezel neco pres 20 minut a pak sel spat

rano davka epsomky, pak voda, asi 6x na zachode ale nic sem tam nevidel, voda byla kalna takze sem ani nehledal
ted po posledni davce epsomky a litru vody uz sla cista voda a na vrchu plavalo asi 5 zelenych kousku
ted sem dal jeste litr vody tak uvidim

zopakuju za zhruba 3 tydny a uvidime

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 22, 2015 3:03 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Chtěl bych se zeptat pana Jardy: V jiném vlákně doporučujete na posílení jater cholin. Jak jsem hledal na netu, tak z cholinu a inositolu je složen lecitin. Je možné stejného efektu dosáhnout braním lecitinu, nebo je problém s přeměnou na cholin apod.? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2015 3:25 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Rovněž se přidávám se zkušenostmi s jaterní očistou. Mám za sebou 5 očist a již od 3 se mi výrazně zlepšilo trávení (totálně vymizela plynatost). Stolici mám od té doby v průměru 2x denně (většinou dopoledne) a cítím se pak jako po klystýru (lehce a čistě, plný energie). Zároveň jsem postřehl nižší potřebu jídla.
Smetí ze mě šlo pokaždé. Část bahno + cholest. kameny (zeleno-šedo-žluté) velikosti 0,3-1cm v počtu cca 50-100ks.
Zatím jediné negativní (ačkoli zřejmě nutné zlo) jsou dozvuky očisty v prních 8 dnech po proceduře. Zahleněnost, trochu melancholie, málo energie. Pak jak když utne a jsem v pohodě. Přičítám to rozvíření bordelu z jater po těle (Jardo poradíte?) Snažím se pořádně propláchnout a nakonec klystýrovat. I tak ta koncovka nic moc. Doufám, že se ta doba bude zkracovat až vymizí a jediné co zbude budou vypucovaná

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
tak prvni ocista jater za mnou , skoro , ted sem jeste dal litr vody at to vyleze vsecko ,

jel sem podle planu , prvni davka epsomky mi skoro i chutnala \":D\" pak ty dalsi uz nebyly nijak extra ale bez problemu, grepy s olejem sem zacal pripravovat 21:50 a v pohode, pod zebra sem si pak dal nahraty nahrivaci pytlik nebo jak se tomu rika, polezel neco pres 20 minut a pak sel spat

rano davka epsomky, pak voda, asi 6x na zachode ale nic sem tam nevidel, voda byla kalna takze sem ani nehledal
ted po posledni davce epsomky a litru vody uz sla cista voda a na vrchu plavalo asi 5 zelenych kousku
ted sem dal jeste litr vody tak uvidim

zopakuju za zhruba 3 tydny a uvidime

Tak vidíte, ani to nebolelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Chtěl bych se zeptat pana Jardy: V jiném vlákně doporučujete na posílení jater cholin. Jak jsem hledal na netu, tak z cholinu a inositolu je složen lecitin. Je možné stejného efektu dosáhnout braním lecitinu, nebo je problém s přeměnou na cholin apod.? Děkuji.

Ano, to máte pravdu i když muselo by se ho brát docela dost, asi až 10 g denně a ještě bych viděl dobré spíše lecitin nesojový, tím se eliminují i některé další negativní faktory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 11:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="johnns":1jkywztn]Rovněž se přidávám se zkušenostmi s jaterní očistou. Mám za sebou 5 očist a již od 3 se mi výrazně zlepšilo trávení (totálně vymizela plynatost). Stolici mám od té doby v průměru 2x denně (většinou dopoledne) a cítím se pak jako po klystýru (lehce a čistě, plný energie). Zároveň jsem postřehl nižší potřebu jídla.
Smetí ze mě šlo pokaždé. Část bahno + cholest. kameny (zeleno-šedo-žluté) velikosti 0,3-1cm v počtu cca 50-100ks.
Zatím jediné negativní (ačkoli zřejmě nutné zlo) jsou dozvuky očisty v prních 8 dnech po proceduře. Zahleněnost, trochu melancholie, málo energie. Pak jak když utne a jsem v pohodě. Přičítám to rozvíření bordelu z jater po těle (Jardo poradíte?) Snažím se pořádně propláchnout a nakonec klystýrovat. I tak ta koncovka nic moc. Doufám, že se ta doba bude zkracovat až vymizí a jediné co zbude budou vypucovaná

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 8:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
o vikendu druha ocista za mnou a ted uz slo vic zelenych kaminku, jeste i v sobotu vecer

akorat na me nejak slabe pusobila ta epsomka , jinak chut epsomky a oleje tentokrat naprosto bez problemu, vsechno bylo v lednicce , takze poradne studene to ani nebylo citit a piju vsechno na ex

jedine co teda nedodrzuju je to postupne najizdeni s jidlem, proste kolem poledne v sobotu zacnu normalne jist a nemam s tim zadny problem, pokud nejim tak me akorat boli palice , uz od patku a v sobotu kdyz pojim tak uz je dobre

takzhe za tri tydny dalsi kolo a uvidime, akorat se musim nadopovat horcikem at na me ta epsomka poradne pusobi

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2015 8:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
Jarda píše:
Tak vidíte, ani to nebolelo.

tak ted na druhe kolo sem se i tesil, trochu strachu bylo pred prvnim kolem jestli teda vyleze a hlavne proleze to co ma

ted sem usnul pred 21h a vzbudil se az 21:50 a vklidu stihl pripravit ten olejovy zazrak

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2015 7:18 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2015 6:53 pm
Příspěvky: 1
Děkuji za přijetí,dnes jsem se zaregistrovala.V očistě jsem úplný nováček i když je mi už 48 let, před 6 lety během rozvodového řízení jsem měla 2x během roku intenzivní záchvat žlučníku s hospitalizací . Byl mi sonem zjistěn drobný šterk 1-3 mm ve žlučníku. Odmítla jsem operaci, dle mého názoru ho do těla příroda kvůli něčemu dala a že jsem prožila špatné období nenechám se hned řezat. Záchvaty jsem měla od psychiky protože jídlo mě nevadí vůbec.Od té doby záchvaty na nule jen občas nebolestivý tlak v okolí žlučníku a zad.Zkusila jsem různé bylinné tinkury nebo směny,hořké chutě mě vyloženě dělají dobře \":lol:\" ,pak jsem před měsícem objevila vaši očistu.
Ve čt před očistou lehká strava a v pátek v den očisty přesně dle vašeho návodu. Druhý den ráno po prvním vypití jsem očekávala kamínky, ale kameny nikde \":roll:\" jen na povrchu plavaly hrudky, které je připomínaly /dle vložených foto/ ale na omak se rozpadly na mazlavou hmotu. To pokračovalo i po druhé poslední dávce soli. Po 10 h jsem začala lehce pít ovocné štávy a k obědu si udělala zeleninovou plévku.
Očista proběhla naprosto v klidu až mě to překvapilo, průjem jen prošel nebolelo mě nic ani nadmutá jsem nebyla. Zato ted \":?\" mám revoluci v břiše sice nebolestivou ale skoro hlučnou,doma se mi smějou \":lol:\" větry se zbytky vody a stolice pokračují i v 18h večer.
prosím o radu byl někdo poprvé bez kamenů-dle měsíc starého vyšetření šterk ve žlučníku přetrvává ale nevyšel nebo co?? Chci i přesto pokračovat,ale po očistě se cítím nadmutá a zaplynovaná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 6:13 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Tak jsem po dlouhé době včera udělal svou druhou očistu jater. Kamenů bylo relativně dost, největší tak velikosti hrášku. Udělal jsem ale jednu chybu - PET láhev s vodou, kterou se mají zahřívat

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz