Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Candida píše:
chcem sa opytat ked som si dal minule silymarin mal som "zlcnikove zachvaty" bolo mi zle a pichalo ma na solarise , ale aj tak som si neni 100% isty ci je to zlcnik .
Mal som pritom aj svetlu stolicu , tak ma zaujma ci je nejaky dvovod co to moze sposobyt tu svetlu stolicu okrem upchateho zlcnika .

dalej ma zaujma ci moze mat clovek zlcnikovy zachvat ked kamene na sone nema zistene ?

co sa da v takom pripade robit nieco odbolesti nato pomaha ?

problem je ten ze ma to picha uz skoro rok niekedy ano niekedy nie niekedy viacej . na solarise . ja uz ani neviem ci to moze byt zlcnik alebo nieco ine .

Světlou stolici můžete mít i po světlé stravě, pokud ji jíte celý den a je bez tuku, tím se žluč prakticky neuvolňuje. Panikaříte zbytečně, pokud by jste měl opravdu žlučníkový záchvat, tak to není žádné píchání to se budete svíjet po zemi a bez injekce s tím nic asi neuděláte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
satisfakcia píše:
Robím očistu druhýkrát, a opäť celú noc nespím. Otázka znie, či je medzi vypitím oliváču so šťavou a rannou dávkou epsomky dovolené piť iné tekutiny. Pijem po malých dúškoch vodu, lebo sa cítim dehydrovaná. Je to v poriadku? Kamene tentokrát vôbec nevyšli.

Ešte by ma zaujímalo, či môže mať pitie soli vplyv na obličky a močové ústrojenstvo, ak sa správne nevstrebe. Celú noc ma totiž príšerne bolel mechúr ako pri prechladnutí.

Ďakujem za odpovede.

Pít v průběhu kůry ideální není, ale když to jinak nejde, nedá se nic dělat, prostě se napijete. Každopádně bych doporučil pít více před vlastní kůrou a to vodu s himálajskou solí, tak půl lžičky soli na litr vody, ta podrží vodu v těle a neměla by jste mít takovou žízeň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="JanV":2bpqul5i]ahoj, měl bych dotaz. Tři dny zpátky jsem si jen tak z preventivních důvodů zařadil do jídelníčku: 6x lecitin1325 mg/den, 2x ostropetřec, 1g ornitin před spaním. Včera ráno jsem v záchodě nemohl spláchnout takovou černou kuličku, myslel jsem si, že tam přítelkyně něco hodila. Ale dneska ráno jsem tam našel další, větší -asi 1 cm. Myslel jsem že kameny jsou použe žluto-zelené. Prý jsou ale někdy i černé.Je to pravda? A jak je možné, že by odcházely sami bez nějaké důkladné očisty...?

Kámen jsem se snažil rozříznout, je to jak ztvrdlá montážní pěna kolem oken \":)\" Asi taková struktura.Hodně porézní. Bez zápachu. Je to kámen? A odkud pochází(žlučník,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
pcko píše:
Dobry vecer
Hodne zde ctu o caji chanca piedra. Tak se chci zeptat jestli ma smysl pit caj i studeny nebo se ma pit hned po priprave. Dekuji za odpoved

Osobně se domnívám, že by bylo vhodnější pít ho vždy čerstvý, ale tím studeným také určitě nic nepokazíte. Maximálně bude fungovat trochu méně, ale fungovat bude i tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
V patek jsem se snazil po treti udelat jaterku ale 40 min po prvni davce eps. soli jsem se pozvracel, tak jsem si hned pote dal dalsi, abych pokracoval a jen to cele posunul. Po 2h jsem si dal dalsi, a ta sla ven hned. Pokazdy s dost velkym mnozstvim tekutiny, jako kdyby zaludek predtim vypitou vodu vubec nevstrebal. Pul odpoledne mi bylo divne, asi reakce na "hladoveni" ale je pravda, ze jsem asi ve 12 snedl asi 150g nakliceneho munga + 2 platky knacker brotu. Muze to by ta pricina zvraceni?

Predchozi jaterky jsem daval lepe.

Diky

To nevím, ale i tak je to blbost jíst takovéto jídlo v den jaterní očisty. Luštěniny obecně jsou blbě stravitelné a navíc mohou žlučové cesty dráždit. Další možnost je že jste se tím zaplynoval a pak voda prochází hodně blbě, nebo vůbec. Jíst by se mělo něco jednoduchého, třeba suchá brambora, ale lepší je nejíst nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
KiDO píše:
Zdravím vás ... mám taký poznatok ... doteraz som robil očistu každých 14 dní a žiadne velké kamene sa nevylučovali až kým neprišla 7. očista, tu som bol mierne v šoku zatial največšie množstvo kamenov roznej veľkosti (na stránkach bolo spomínané že do 6. očisty sa počet kameňov sputňuje a potom zasa klesá ) ... preto ma hneď napadla otázka či sú to skutočne cholesterolové kamene alebo ide o organizmom spracovaný olivový olej ....

Tak to by vám snad mohlo dojít i samotnému, oleje dáváte stále stejně a kamenů přibývá, není vám to divné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Suhlasím.Mne sa začali "sypať" kamene tiež až neskôr.Robievala som si pravidelne každé dva týždne očisty,bolo toho hodne.Mala som minulý rok väčšiu pauzu a bola som zhrozená,aké množstvo sa uvoľnilo tento víkend.Banujem,že som neodfotila.A presvedčila som sa opäť,že je dôležité robiť si po očiste klystíry ešte aspoň dva dni.Ešte toho hodne vyšlo.Dokonca boli okrem bilirubínových (zelených) aj niektore zvapenatené.Tentokrát som bola velmi spokojná s výsledkom.Po očiste pečene cez víkend som si dala od pondelka večera -do štvrtka rána cvičnú suchú hladovku.Zatiaľ v pohode.Som prekvapená,že sa to dá zvládnuť.

Tak pravidelným čištěním se nic pokazit nedá, jak vidíte čert nikdy nespí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="KiDO":1q33mknx]Takže vy čo robíte očistu pečene ... máte istotu že tie vylučené kamene nie su ten olej s citrónom/grepom ??? Nedával som ich na rozbor takže nemožem povedať o čo ide možno je to spomenute aj tu vo vlákne no ešte som ho celé neprelúskal, jedno ale viem vždy po očiste sa cítim lepšie a ide z tela aj iný bordel napríklad taká kvasinka čo ma utvrdilo v tom, že aj ja ju mám tak nasadzujem proti nej Jód, selén, kapucínku, HCl, bylinný čaj na čistenie krvi avšak nie je to čaj ale výluh z rastlín ... a nakoniec som obmedzil sacharidy a žijem na tuku tak uvidíme čo to dá \":)\" toto len tak naokraj hlavne má zaúijma či ste niekto skúmal tie kamene ? nemám totiž stým skusenosť ešte .... možno by sa k tomu mohol vyjadriť aj p. Jaroslav[/quote:1q33mknx]
Zde o tom máte celé vlákno

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 5:28 pm 
Offline

Registrován: sob bře 26, 2016 5:24 pm
Příspěvky: 2
Dobré, pěkné odpoledne. Dnes jsem dokončila svou očistu jater, vše proběhlo v pohodě. Jen ze mě teda vycházela jen žlutá voda (stejně jako ze mě vychází např.při šance- zvláštní). I když v téhle byly ještě zelené měkké mini kousíčky. Každopádně přišel někdo na to, z čeho může být ta žlutá čirá voda (barvou jako heřmánkový čaj)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 11:18 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 08, 2015 8:04 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Sereď Slovensko
Tak mám za sebou svoju prvú očistu jater/pečene. Bola to procedúra vskutku zvláštna, príjemno-nepríjemná. Podrobnosti priebehu spíšem o niečo neskôr. Pre záujemcov najskôr posielam výsledky, pretože tie sú pre mňa prvoradé /skvelý pocit po očiste bohužiaľ odfotiť neviem:-)/ Na rozbor som tieto veci neposlal, som presvedčený o tom, že to nie je olej a citronová šťava, ktoré som pil.

Možno by sa mi k týmto fotkám mohol vyjadriť pan Jarda, ak si nájde čas. Budem len rád.

http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_160932_zpsuepf5sw2.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_132838_zpsgu1vqofl.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_123656_zpsmxxjebgy.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_091115_zpsjk2sne2x.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_075906_zpsu2jjxcgf.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160321_074422_zpsaptpqs44.jpg.html
http://s1070.photobucket.com/user/M-i-c-h-a-l/media/IMG_20160320_231403_zpsqpm9o9x2.jpg.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2016 10:00 am 
Offline

Registrován: úte dub 15, 2014 10:56 am
Příspěvky: 17
Máte někdo zkušenost s Lipovitanem Duo? Mám špatné jaterní testy...
Doktor mi doporučil právě ten Lipovitan Duo..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2016 12:48 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 08, 2015 8:04 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Sereď Slovensko
Miike píše:
Máte někdo zkušenost s Lipovitanem Duo? Mám špatné jaterní testy...
Doktor mi doporučil právě ten Lipovitan Duo..

Tento liek alebo ako to nazvať sice nepoznam, no mam pre Vás jednu radu.Skuste si vycistit organizmus, hlavné vnútorné organy, v zavislosti na ociste upravte stravu , pripadne myslenie, verte mi, že potom sa Vam vela zdravotnych problémov vytratí samo.Je to zadarmo a bez vedľajších ucinkov.Nemusite papat ziadne chemické preparaty.Verte Prirode a vlastnému telu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2016 1:53 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 08, 2015 8:04 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Sereď Slovensko
Miike píše:
Máte někdo zkušenost s Lipovitanem Duo? Mám špatné jaterní testy...
Doktor mi doporučil právě ten Lipovitan Duo..

Podla dostupnych informacii je to vyzivovy doplnok.Osobne si vsak myslim, ze čerstvé šťavy bohato prevyšujú vyzivnú hodnotu takychto chemickych preparatov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2016 9:11 am 
Offline

Registrován: stř srp 21, 2013 10:18 am
Příspěvky: 13
Miike píše:
Máte někdo zkušenost s Lipovitanem Duo? Mám špatné jaterní testy...
Doktor mi doporučil právě ten Lipovitan Duo..

Určitě to zkus. Mě dost pomohl. Má i detoxikační učinek,...ale doporučuje se brát 2-3 měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2016 8:41 am 
Offline

Registrován: úte dub 15, 2014 10:56 am
Příspěvky: 17
Děkuji všem. Snažím se hodně pít, zdravé věci atd...ale asi to nestčí..Díky zkusím asi ten Lipovitan duo a uvidím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz