Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 8:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 5:42 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
V sobotu vyzkoušeno , nejhorší bylo 12 hrnků s citronem / od osmého už silou vůle / . Výsledek ... ráno jsem zjistil na prostěradle a tříslu červený flek / připočurnutí , nevím jest-li od řepy , která byla součástí šťávy nebo krev / .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
V sobotu vyzkoušeno , nejhorší bylo 12 hrnků s citronem / od osmého už silou vůle / . Výsledek ... ráno jsem zjistil na prostěradle a tříslu červený flek / připočurnutí , nevím jest-li od řepy , která byla součástí šťávy nebo krev / .

To bude spíš ta červená řepa, pochybuji, že by to vyvolalo krvácení a pokud by jste tím tak fest vydráždil žlučové, či močové cesty, že by to začalo krvácet, tak to by jste patrně dost silně cítil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 11:11 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Mám po 4 očistě . Vyšlo ze mne už docela málo drobných kamínků / největší cca 3-4 mm , ale těch bylo pouze pár / , ale zejména tzv. smetí . Pane Jardo , myslíte , že už to bude mít sestupnou tendenci nebo byste to připsal k aplikaci dávek Mg a Chanca Piedra ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 7:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Mám po 4 očistě . Vyšlo ze mne už docela málo drobných kamínků / největší cca 3-4 mm , ale těch bylo pouze pár / , ale zejména tzv. smetí . Pane Jardo , myslíte , že už to bude mít sestupnou tendenci nebo byste to připsal k aplikaci dávek Mg a Chanca Piedra ?

Tak do páté kůry se vyloučený objem kamínků většinou spíše zvyšuje, ale je možné, že jste to opravdu vyčistil rychleji. Nicméně to velice ovlivňují měsíční fáze a nyní je zrovna ta špatná, čili to může být způsobeno i tímto vlivem měsíce. Vyzkoušejte to zhruba za 14 dní, dva dny před černým měsícem a bude patrně mnohem lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 4:53 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , top den je 12.5. , když bych očistu udělal o den později , bude to mít stejný účinek , nebo je možné si udělat šťávu předem / , ale už nebudou čerstvé / ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , top den je 12.5. , když bych očistu udělal o den později , bude to mít stejný účinek , nebo je možné si udělat šťávu předem / , ale už nebudou čerstvé / ?

Oboje je možné a ten rozdíl zase nebude tak veliký, ale ten ideální termín je vždy nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Epsomova sol
PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 11:58 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 12:25 am
Příspěvky: 21
P. Zajíček,
Som na upravenej strave od septembra minulého roku. Postupne vylučujem, čo považujem za nie dobré aj na základe Vašej stránky za čo vďaka. Zbavil som sa pravidelných migrén. V súčasnosti z očistných kúr pijem každé ráno svoju moč, robím výplach néti a mám za sebou 2 Šánky. Môžem podľa Vás pristúpiť k očiste pečene (jater) alebo by mali predchádzať ešte klistíry?

V lekárni sa mi po dlhšom zháňaní podarilo kúpiť síran horečnatý ale bez 7H20. Je možné to nejako zriediť vodou? Je potrebná destilovaná voda?

Vďaka a pekný večer,

Marcel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Epsomova sol
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 7:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Marcel píše:
P. Zajíček,
Som na upravenej strave od septembra minulého roku. Postupne vylučujem, čo považujem za nie dobré aj na základe Vašej stránky za čo vďaka. Zbavil som sa pravidelných migrén. V súčasnosti z očistných kúr pijem každé ráno svoju moč, robím výplach néti a mám za sebou 2 Šánky. Môžem podľa Vás pristúpiť k očiste pečene (jater) alebo by mali predchádzať ešte klistíry?

V lekárni sa mi po dlhšom zháňaní podarilo kúpiť síran horečnatý ale bez 7H20. Je možné to nejako zriediť vodou? Je potrebná destilovaná voda?

Vďaka a pekný večer,

Marcel

Určitě jsou vhodné pravidelné klystýry tak po dobu jednoho týdně, procedura poté probíhá mnohem lépe. Těch 7H20 nezkoumejte, ty tam pouze nejsou napsány, jinak to ani nejde, protože sůl je silně hygroskopická v vodu si bere tak, jako tak. Vodou to stejně ředit podle návodu musíte, čili žádné jiné ředění není potřeba a destilka již vůbec ne, jde pouze o docílení průjmu, čili pokadíte se po jakékoliv vodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Epsomova sol
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 10:35 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 12:25 am
Příspěvky: 21
Jarda píše:
Určitě jsou vhodné pravidelné klystýry tak po dobu jednoho týdně, procedura poté probíhá mnohem lépe. Těch 7H20 nezkoumejte, ty tam pouze nejsou napsány, jinak to ani nejde, protože sůl je silně hygroskopická v vodu si bere tak, jako tak. Vodou to stejně ředit podle návodu musíte, čili žádné jiné ředění není potřeba a destilka již vůbec ne, jde pouze o docílení průjmu, čili pokadíte se po jakékoliv vodě.

Vdaka za odpoved
S tou solou to mam chápať tak, že si mám odmeriať 60 ml prášku MgSO4 a doliať to 720 ml. vody?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Epsomova sol
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 6:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Marcel píše:
Vdaka za odpoved
S tou solou to mam chápať tak, že si mám odmeriať 60 ml prášku MgSO4 a doliať to 720 ml. vody?

Ano, to chápete naprosto správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 4:39 pm 
Offline

Registrován: úte bře 02, 2010 5:36 am
Příspěvky: 8
Bydliště: u Kroměříže
zdravím. po té první JO, jsem nechal u kamarádky v labině,z hecu ,protože jsem někde četl, že ty kameny jsou jen sraženiny,udělat rozbor toho největšího šutříku. dneska mě zavolala výsledek. opravdu se jedná o pravé žlučové kameny a nikdo tam prý nechtěl věřit, že šly ven jak šly a ne operací. až dostanu do ruky papír. tak ho sem když tak dám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 7:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ohnut píše:
zdravím. po té první JO, jsem nechal u kamarádky v labině,z hecu ,protože jsem někde četl, že ty kameny jsou jen sraženiny,udělat rozbor toho největšího šutříku. dneska mě zavolala výsledek. opravdu se jedná o pravé žlučové kameny a nikdo tam prý nechtěl věřit, že šly ven jak šly a ne operací. až dostanu do ruky papír. tak ho sem když tak dám.

Tak to se už těším, konečně tu bude i doklad z razítkem, že tato metoda je vlastně mnohem lepší než to jejich řezání a různé jiné vymyšlenosti za dlouhé peníze a ještě s dírou v břiše. Předpokládám, že to potom přesvědčí i ty skeptické šťouraly a půjdou do toho po hlavě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 12:13 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Tak to se už těším, konečně tu bude i doklad z razítkem, že tato metoda je vlastně mnohem lepší než to jejich řezání a různé jiné vymyšlenosti za dlouhé peníze a ještě s dírou v břiše. Předpokládám, že to potom přesvědčí i ty skeptické šťouraly a půjdou do toho po hlavě.

Nejen s jednou, ale hned se čtyřma dírama v břiše a bez důležitého orgánu, jakým bezesporu žlučník je.
Nic se tím neřeší, játra nevyčistí, problémy se většinou vracejí. Žluč se nemá kde hromadit a tak volně odtéká do střev, člověk musí po zbytek života dodržovat přísnou dietu - pokud ho ovšem na to MUDrci upozorní.

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 12:38 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 12:22 pm
Příspěvky: 4
dobry den,
mam 47 rokov a chcela by som sa spytat ci mozem robit olejovu ocistu pecene ked mi pred 15 rokmi vyoperovali zlcnik
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater glauberkar
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 5:11 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
mám dotaz zda lze k něčemu využít glauberovu sůl, Omxlem jsem zakoupila 1 kg, a teď vidím že na JO je lepši epsomská. Mohu glauberku využít třeba ke koupelím, bude to k něčemu? Opravdu po očistě s glauberkou mě pobolívala ledvina tak nechci riskovat, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz