Alopat píše:
Zejména ti, kteří rakovinu a mikroskop s temným polem viděli pouze z rychlíku a dosud jim nedošlo, že existují nádorové kmenové buňky, které se vůči oxidační terapii dokáží bránit produkcí vlastního antioxidantu. Škoda, že se od pecadora nikdy nedozvíme, co paní doktorka tomuto objevu říkala a jak potom vysvětlovala účinek své diety. Budíček, píše rok 2018 a J. B. zemřela před 14 lety. Alespoň jí to vzhledem k věku fungovalo lépe než propagátorovi ionizovaného kyslíku, osobně bych si z dlouhodobého pohledu (snad mimo raka) vsadil spíše na člena Semtamtupridem a jeho nepasterizované mléčné produkty, on ten Stigmasterol se v nich také vyskytuje. Účinky ALA samozřejmě zkoumali i jiní vědci, nejenom paní Johanna s žákem Lotharem.
Nádorové kmenové buňky u všech nádorů? O šest let později, r. 2003, bylo zjištěno, že nádorové kmenové buňky nejsou jen výsadou leukemických buněk, ale hrají roli i u nádorů pevných tkání, např. u nádoru prsu. Objev učinila laboratoř Michaela F. Clarka na Michiganské univerzitě...Zdroj:
http://ziva.avcr.cz/files/ziva/pdf/obje ... azorec.pdf (Odkaz mi nevím proč nefunguje.) Opět si myslím, že to bude různé dle typu rakoviny. Kámoš má například známého, kterému pomohl na raka plic oxidant CLO2. Bohužel po třech letech klidu už myslel, že je za vodou, tak začal zase nasávat a jíst vše co mu přišlo pod ruku a má to zpět. (Sem tam se ho poptám jak se mu daří, abych to sledoval.)
Měl jsem možnost vidět svoji krev v normálním mikroskopu a taky to ,,splní účel". Možná je to v tmavém poli líp vidět, ale myslím, že to není nezbytně nutné. Je to hodně zajímavé. Až tak, že si snad nějaký mikroskop koupím.