Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 9:16 am 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jarda píše:
To pH se musí alespoň jednou denně dostat nad hodnotu 7 pH, optimálně k 7,8-8 pH. Na to teplo vyzkoušejte podpořit játra a jednoznačně nejvhodnější je na to ostropestřec mariánský, což jsem zde již několikrát psal, tak to prohledejte. Fazole si udělejte s paprikou, to zvedá pH naprosto ideálně.


To pH jsem řekl blbě, na tom lakmusu je to takové nejasné, a navíc se mi plete ta stupnice (mám ji v palici naopak) - zkrátka je to spíš 7-8. Ostropestřec jím denně v ověřených formách - tedy OO-KH dědka kořenáře střídám se sillymarin forte a jaterním jančovým čajem. Myslíte mletou sladkou, mletou pálivou, nebo čerstvou papriku? Ten stav má u mně parametry hypoglykémie. Jo a přidal jsem ještě sladkovodní řasu, tu mořskou jím taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 8:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
To pH jsem řekl blbě, na tom lakmusu je to takové nejasné, a navíc se mi plete ta stupnice (mám ji v palici naopak) - zkrátka je to spíš 7-8. Ostropestřec jím denně v ověřených formách - tedy OO-KH dědka kořenáře střídám se sillymarin forte a jaterním jančovým čajem. Myslíte mletou sladkou, mletou pálivou, nebo čerstvou papriku? Ten stav má u mně parametry hypoglykémie. Jo a přidal jsem ještě sladkovodní řasu, tu mořskou jím taky.

Do těch fazolí zamíchat buď čerstvou pokrájenou papriku, nebo lehce podušenou a pokud snášíte ostrou, tak také přidat jako koření. Ona velice dobře zvedá pH a navíc reguluje trávení i stav kyseliny chlorovodíkové v žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 6:03 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Tak se po chvilce opět ozývám, jak jinak, než nakonec i s dotazy. Objektivně mé dobré dny začínají převažovat nad těmi špatnými a ty špatné jsou horší jen tehdy, zrychlím-li tempo detoxu. Dietu držím, akorát jsem si dal nějaké ryby a kus kuřete. Co ale nejsem schopen nikde zjistit, jsou bližší informace o moukách. Je možno použít kukuřičnou, špaldovou, žitnou, amarantovou, případně celozrnou pšeničnou? Asi bych si to měl někde najít a neotravovat, ale v tomto případě jsem nedokázal najít zhola nic relevantního, nebo věrohodného. Díky a zdravím všechny!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Tak se po chvilce opět ozývám, jak jinak, než nakonec i s dotazy. Objektivně mé dobré dny začínají převažovat nad těmi špatnými a ty špatné jsou horší jen tehdy, zrychlím-li tempo detoxu. Dietu držím, akorát jsem si dal nějaké ryby a kus kuřete. Co ale nejsem schopen nikde zjistit, jsou bližší informace o moukách. Je možno použít kukuřičnou, špaldovou, žitnou, amarantovou, případně celozrnou pšeničnou? Asi bych si to měl někde najít a neotravovat, ale v tomto případě jsem nedokázal najít zhola nic relevantního, nebo věrohodného. Díky a zdravím všechny!

Tak mouky s lepkem na ty raději zapomeňte a ty ostatní také nevidím jako zcela nejlepší nápad, ale zase tak moc vadit asi nebudou. Rozhodně v této fázi uzdravování obilovin co nejméně a nebo rozumná množství bezlepkových potravin zcela přírodního charakteru. Myšleno je zde celé zrno a ne nějaký blivajz doladěný chemikáliemi s mnohaměsíční záruční lhůtou. Buďte rád, že se vám dělá lépe a nedrážděte zbytečně hada bosou nohou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2010 3:44 pm 
Offline

Registrován: stř úno 10, 2010 11:46 pm
Příspěvky: 15
Měl bych malý dotaz ke kokosovému tuku. Dočetl jsem se zde v diskuzi, že doporučujete na kvasinky cca 2-4 polévkové lžíce denně. Chtěl jsem se zeptat, kdy je ideální tento tuk jíst (na lačno / před jídlem / po jídle) a případně nevylučuje-li se jeho konzumace s nějakými druhy potravin. Nyní si ho obvykle dávám po obědě a po večeři (což je v mém případě půl litr až litr kefíru s česnekem). Použití po snídani (za kterou následuje vitamín C) jsem radši zavrhl (když jsem to zkusil, trochu mě z té kombinace pálila žáha). Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2010 7:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jaroslavx píše:
Měl bych malý dotaz ke kokosovému tuku. Dočetl jsem se zde v diskuzi, že doporučujete na kvasinky cca 2-4 polévkové lžíce denně. Chtěl jsem se zeptat, kdy je ideální tento tuk jíst (na lačno / před jídlem / po jídle) a případně nevylučuje-li se jeho konzumace s nějakými druhy potravin. Nyní si ho obvykle dávám po obědě a po večeři (což je v mém případě půl litr až litr kefíru s česnekem). Použití po snídani (za kterou následuje vitamín C) jsem radši zavrhl (když jsem to zkusil, trochu mě z té kombinace pálila žáha). Díky za odpověď.

Ten se dá jíst kdykoliv a prakticky se s ničím netluče, ale nejlepší účinky bude mít asi samotný, čili bych ho vyzkoušel jen tak samotný mimo jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2010 10:11 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, môžem namiesto kokosového tuku použiť na kandidu ( ako jednu z vecí - ak tú kandidu mám ) kokosovú múčku ( či plátky, dôkladne požúvané "kokosové chipsy" tepelne neupravené ) ? To totiž zasýti viac ako kokosový tuk, a teraz nemám na ten tuk peniaze...
Ešte niečo : Nemôžem sa predávkovať jódu z kokosu, kebyže zjem napríklad 100g kokosovej múčky denne ? Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 8:00 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den Jardo, tak chci nahlásit že Vaše diagnoza i když pouze po internetu byla přesná. Píšu si s jednou známou z Fóra , co měla ty samé příznaky- bolesti v přravém podžebří, nereagující na jídlo, co neodešly po očistách jater.A ta mi den poté co jste mi napsdal že jde asi o Candidu napsala, že byla na nějakém diagnostickém přístroji a tam jí řekli že je to přemnožená Candida v tlustém a částečně i tenkém střevě.Dle vaší rady jsem nasadila výplachy střev s MMS , celkem v pohodě jsem na deseti kapkách a mám dojem že po třetí akci to začalo fungovat. Tak mě napadlo že až dokončím ten týden výplachů s MMS možná by bylo dobré udělat výplach s urinou ve které bych rozpustila tobolku laktobacilů. Příjde mi že by se dostaly přímo na místo, než to hnát vrchem přes žaludek. Co si o tom myslíte? Jinak vám chci poděkovat co pro nás tady na webu zdarma a nezištně děláte, to se jen tak nevidí. A kolikrát z těch dotazů tečou nervy jen mě a toto jen čtu. Např přesná teplota tekutiny na klistýr:O).Takže Vám přeju pevné nervy- o stálé zdraví se postaráte sám. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 8:48 am 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jakkoli mě těší váš progress \":)\" měl bych jednu podotázku, a to na onen diagnostický přístroj. Právě to totiž řeším. Domnívám se, že to bylo EAV (Salvia)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 11:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, môžem namiesto kokosového tuku použiť na kandidu ( ako jednu z vecí - ak tú kandidu mám ) kokosovú múčku ( či plátky, dôkladne požúvané "kokosové chipsy" tepelne neupravené ) ? To totiž zasýti viac ako kokosový tuk, a teraz nemám na ten tuk peniaze...
Ešte niečo : Nemôžem sa predávkovať jódu z kokosu, kebyže zjem napríklad 100g kokosovej múčky denne ? Ďakujem za odpoveď.

Klidně můžete, ale tuk má mnohem lepší výsledky, přeci jen jde o koncentrovaný produkt. Tak teoreticky by se to dalo, ale já se domnívám, že prakticky je to skoro nemožné, tolik ho tam zase není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 11:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den Jardo, tak chci nahlásit že Vaše diagnoza i když pouze po internetu byla přesná. Píšu si s jednou známou z Fóra , co měla ty samé příznaky- bolesti v přravém podžebří, nereagující na jídlo, co neodešly po očistách jater.A ta mi den poté co jste mi napsdal že jde asi o Candidu napsala, že byla na nějakém diagnostickém přístroji a tam jí řekli že je to přemnožená Candida v tlustém a částečně i tenkém střevě.Dle vaší rady jsem nasadila výplachy střev s MMS , celkem v pohodě jsem na deseti kapkách a mám dojem že po třetí akci to začalo fungovat. Tak mě napadlo že až dokončím ten týden výplachů s MMS možná by bylo dobré udělat výplach s urinou ve které bych rozpustila tobolku laktobacilů. Příjde mi že by se dostaly přímo na místo, než to hnát vrchem přes žaludek. Co si o tom myslíte? Jinak vám chci poděkovat co pro nás tady na webu zdarma a nezištně děláte, to se jen tak nevidí. A kolikrát z těch dotazů tečou nervy jen mě a toto jen čtu. Např přesná teplota tekutiny na klistýr:O).Takže Vám přeju pevné nervy- o stálé zdraví se postaráte sám. Díky.

Víte ono to nebývá složité se trefit, pokud je to v oblasti, kam se moderní medicína nechce pouštět. Kvasinky neumějí řešit, čili pro ně neexistují a je to, léčit vás přeci mohou na spoustu jiných věcí a peníze z toho mají, tak proč se s takovou blbostí jako jsou kvasinky vůbec zabývat. Laktobacily jsou zbytečně drahé, lepší je pravidelně pít denně domácí kefír. To vám obnoví vše co ve střevě potřebujete mít. Pokud se vám to nebude zdát divné, tak trochu kefíru přímo do střeva, také nic nezkazí. Jinak děkuji za uznání, to vždy potěší a alespoň mám odezvu, že se nenamáhám zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 6:47 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Bohužel laktobacily jsem koupila dříve než jsem se dozvěděla o tom kefíru, takže když už je mám doma, zkusím to tam poslat přímo:O) Na kefírovku si počkám, pokud přijde od vás společně se solemi, nebo někde vyšmelím.kdyby jste věděl jaké tisíce já už vydala za různé kalivity a stary tak by vám z toho nebylo dobře. Mě taky není. Něco z toho trochu pomohlo, něco vůbec. Su celá šťastná že jsem si nenechala vnutit tu mašinu na alkalickou vodu za 40 000!!!! Teď mám od cimírka za 400!! A fachá skvěle. takže ještě jednou díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 6:49 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Salix píše:
Jakkoli mě těší váš progress \":)\" měl bych jednu podotázku, a to na onen diagnostický přístroj. Právě to totiž řeším. Domnívám se, že to bylo EAV (Salvia)?

Byl to diacom ještě jsem to zkontrolovala. Ale Jarda je taky dobrý diagnostický přístroj, a zadarmo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2010 7:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Bohužel laktobacily jsem koupila dříve než jsem se dozvěděla o tom kefíru, takže když už je mám doma, zkusím to tam poslat přímo:O) Na kefírovku si počkám, pokud přijde od vás společně se solemi, nebo někde vyšmelím.kdyby jste věděl jaké tisíce já už vydala za různé kalivity a stary tak by vám z toho nebylo dobře. Mě taky není. Něco z toho trochu pomohlo, něco vůbec. Su celá šťastná že jsem si nenechala vnutit tu mašinu na alkalickou vodu za 40 000!!!! Teď mám od cimírka za 400!! A fachá skvěle. takže ještě jednou díky.

Tak pokud je máte, tak je klidně použijte, ale chce to ten prášek z kapslí vysypat do nálevu, ne tam dávat celé kapsle. Tu houbu vám manželka pošle jak sole dorazí, ale ještě vydržte. Určitě zjistíte, že kefír je proti všem těm šmejdům z lékáren opravdová bomba a těžko ho někdo někdy překoná. Ten přístroj na alkalickou vodu umí více než běžný přístroj na živou a mrtvou vodu, ale ta cena je opravdu dost nekřesťanská. Pro většinu aplikací ten běžný aparát za pár stovek bohatě stačí a sám ho také používám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 2:27 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Pročítám toto vlákno a nejde mi do hlavy, že je hroznové víno kyselé ovoce? \":shock:\" Vždyť je to jedno z nejsladších, nebo se pletu?
A jak doplnit vit. skupiny B, když nechci podporovat kandidu a pangamin mi připadá, že by jí podporoval.
Zmizel mi atop. ekzém, ale asi mi chybí B2, protože jakmile se snažím snížit dávku hned se mi vrátí popraskané koutky úst.
Díky mockrát za radu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz