Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 8:33 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Jarda píše:
Chlorid draselný normálně nekoupíte, ale příští týden ho asi budu mít a mohu vám ho tedy poslat. Jinak to ostatní píšete celkem správně a nic se tím zkazit nedá, vitamíny a další tabletky je vhodné dávat po jídle, ať si tím nedráždí žaludek.

Moc děkuji, ozvu se tedy příští týden a ještě k tomu hořčíku, dá se také sehnat v chelátové vazbě a kolik ho mám dávat, nevím, jestli je vhodné zkoušet to na babičce vzhledem k věku až do průjmu?
Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 8:56 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den, chtěla jsem se zeptat...už dva roky mě trápí bolesti v pravém boku. Žlučník to nebude, nereaguje to na jídlo, objevilo se to dva měsíce po porodu spolu mžitkami spojenými s výpadkem zorného pole trvale asi půl roku jsem viděla lidem jenom levou půlku obličeje.Taky jsem měla každou zorničku jinou.Problémy i se čtením, začátek slova tam jakoby nebyl.Po užívání doplňků kalivita a přísné dietě se to částečně spravilo. Tak deset procent mžitek trvá dodnes. Oficiální medicínu ani nebudu zmiňovat, absolvovala jsem milion vyšetření a nenašli nic, chválabohu. Teď mě tak trochu znervozňuje ta bolest v boku v oblasti jater. Mám za sebou dvě očisty jater ale nemělo to příliš vliv na tu bolest.Homeopat říkal že to mohou být borélie, absolvovala jsem injekce homeopatické , bez nějakého efektu. Ostropestřec užívám průběžně.Můj dotaz je jestli jste se s něčím podobným setkal-máte zkušenosti. Co s tím? Ještě jsem také vypozorovala tmavší skvrnu na obličeji v oblasti pravého koutku úst. Ta mě teda taky štve.Díky moc, Azul


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Moc děkuji, ozvu se tedy příští týden a ještě k tomu hořčíku, dá se také sehnat v chelátové vazbě a kolik ho mám dávat, nevím, jestli je vhodné zkoušet to na babičce vzhledem k věku až do průjmu?
Michala

Také vám mohu poslat chlorit hořečnatý, který je k tomu účelu vhodný a dávkovat se to dá podle potřeby také do pití. Průjem se tím vyvolá pouze jednou a skončí ihned po snížení dávky, čili v tom nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den, chtěla jsem se zeptat...už dva roky mě trápí bolesti v pravém boku. Žlučník to nebude, nereaguje to na jídlo, objevilo se to dva měsíce po porodu spolu mžitkami spojenými s výpadkem zorného pole trvale asi půl roku jsem viděla lidem jenom levou půlku obličeje.Taky jsem měla každou zorničku jinou.Problémy i se čtením, začátek slova tam jakoby nebyl.Po užívání doplňků kalivita a přísné dietě se to částečně spravilo. Tak deset procent mžitek trvá dodnes. Oficiální medicínu ani nebudu zmiňovat, absolvovala jsem milion vyšetření a nenašli nic, chválabohu. Teď mě tak trochu znervozňuje ta bolest v boku v oblasti jater. Mám za sebou dvě očisty jater ale nemělo to příliš vliv na tu bolest.Homeopat říkal že to mohou být borélie, absolvovala jsem injekce homeopatické , bez nějakého efektu. Ostropestřec užívám průběžně.Můj dotaz je jestli jste se s něčím podobným setkal-máte zkušenosti. Co s tím? Ještě jsem také vypozorovala tmavší skvrnu na obličeji v oblasti pravého koutku úst. Ta mě teda taky štve.Díky moc, Azul

Sice nepíšete zda z vás při očistách něco vyšlo, či nikoliv, ale pokud to nebudou játra, tak já bych z toho, co píšete, spíše usuzoval na kvasinky. Udělejte si plivací test, ten jsem zde již několikrát popisoval a pak se ozvěte, jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2010 9:28 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Díky za tip, plivací test podniknu hned zítra dnes jsem již jedla. Při první očistě vyšlo asi deset velikých až 3 cm šutrů a spousta malých, při druhé jen pár malinkých několikamilimetrových. Na další se chystám až budu mít Epsomskou sůl od vás. Možná ta druhá byla v nevhodnou dobu. díkxy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: ned kvě 16, 2010 8:38 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Tak hlásím výsledky plivacího testu žádná candida tam není. Což mi je záhadou. Protože jsem opravdu vypozorovala že zabírá lichořešišnice. Brala jsem ji před tím v zimě a na bolesti v boku pomohla. Pak jsem nedělala nic a ony se vrátily. Nějak jsem zapomněla nebo co. No včera večer jsem prostudovala forum candida a nacpala jsem se lichořežišnicovou tinkturou grepovými kapkami a kokosem. Myslíte že se to mohlo do rána projevit tak, že v plivacím testu se candida již neukázala? To mi příjde strašně rychle.Tak nějak nevím. díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: ned kvě 16, 2010 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Tak hlásím výsledky plivacího testu žádná candida tam není. Což mi je záhadou. Protože jsem opravdu vypozorovala že zabírá lichořešišnice. Brala jsem ji před tím v zimě a na bolesti v boku pomohla. Pak jsem nedělala nic a ony se vrátily. Nějak jsem zapomněla nebo co. No včera večer jsem prostudovala forum candida a nacpala jsem se lichořežišnicovou tinkturou grepovými kapkami a kokosem. Myslíte že se to mohlo do rána projevit tak, že v plivacím testu se candida již neukázala? To mi příjde strašně rychle.Tak nějak nevím. díky.

Plivací test se musí dělat opakovaně, jinak má dost malou vypovídající hodnotu, ovlivní to opravdu mnoho faktorů a na jeden pokus se nedá spolehnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 6:49 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Máte pravdu dneska tam byla potvora candida. Dál už se zařídím podle rad na fóru Candidoza a chlamydioza. jen bych ještě měla dotaz jaké jsou vaše zkušenosti s užitím živé-alkalické vody v boji s touhle potvůrkou.Během tohoto týdne by mi měla přijít mašinka . Díky Azul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Máte pravdu dneska tam byla potvora candida. Dál už se zařídím podle rad na fóru Candidoza a chlamydioza. jen bych ještě měla dotaz jaké jsou vaše zkušenosti s užitím živé-alkalické vody v boji s touhle potvůrkou.Během tohoto týdne by mi měla přijít mašinka . Díky Azul.

Ona umí žít ve vysoce kyselém i vysoce zásaditém prostředí, ale naštěstí neumí ten zlatý střed, který pro nás znamená perfektní zdraví. Netuším sice jaké zařízení myslíte, to bych musel vidět , dejte sem odkaz, ale pokud stejné jako já, tak to fungovat bude. Pokud tedy konzumací této vody, která neobnáší pouze zásaditost, ale i vysoké ORP a prokysličení vytvoříte adekvátně nepříznivé prostředí, bude celkem rychle chřadnout a postupně vymizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte kvě 18, 2010 7:48 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Je to home made zařízení vyrobeno z kyblíku na marmeládu s květináčem, elektrody z kvalitního nemagnetického nerezu.Tož s tím okysličením a ORP nevím.Ale bublinky z toho lítají když uvařím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte kvě 18, 2010 4:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Je to home made zařízení vyrobeno z kyblíku na marmeládu s květináčem, elektrody z kvalitního nemagnetického nerezu.Tož s tím okysličením a ORP nevím.Ale bublinky z toho lítají když uvařím.

Ano, to je v pořádku, jde tedy o normální živou a mrtvou vodu, kde živá voda se pije a mrtvá většinou vylévá, případně se používá v různých venkovních aplikacích na kožní choroby, kloktání ústní dutiny a bércové vředy. Tato voda obsahuje vše, co jsem vám popsal a je tedy vhodná na celkovou stimulaci organizmu i úpravu pH těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pristroj na zivou vodu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2010 8:57 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Ona umí žít ve vysoce kyselém i vysoce zásaditém prostředí, ale naštěstí neumí ten zlatý střed, který pro nás znamená perfektní zdraví. Netuším sice jaké zařízení myslíte, to bych musel vidět , dejte sem odkaz, ale pokud stejné jako já, tak to fungovat bude. Pokud tedy konzumací této vody, která neobnáší pouze zásaditost, ale i vysoké ORP a prokysličení vytvoříte adekvátně nepříznivé prostředí, bude celkem rychle chřadnout a postupně vymizí.

Vyhovuje zarizeni na vyrobu zive vody od uzivatele cimirek z fora u pramene? (uziva ho vice uzivatelu na forum u pramene, a jsou spokojeni...jaky jiny pristroj pripadne doporucujete(chce si jej koupit kolega v praci)-pokud nechcete delat reklamu tak mozno pres SZ.Dekuji)

Prikladam popis toho co mame:
-pro vyvíječ je použit plastový kbelík od marmelády(tam je mrtvá voda),
jako vnitřní nádoba na živou vodu je nový hliněný květináč.
Elektrody jsou z nemagnetického antikora.
Ve víku je přívod 230V ze zásuvky plus potřebné součástky včetně dvou mikrospínačů, které při odkrytí víka odpojí síť 230V do elektrod, aby nemohlo dojít k úrazu el. proudem.

PS:mrtvou vodu pouzivame na vyplachnuti pusy a zubu vecer pred spanim, a na kozni problemy. Jake jeste doporucujete jine vyuziti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pristroj na zivou vodu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2010 5:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Vyhovuje zarizeni na vyrobu zive vody od uzivatele cimirek z fora u pramene? (uziva ho vice uzivatelu na forum u pramene, a jsou spokojeni...jaky jiny pristroj pripadne doporucujete(chce si jej koupit kolega v praci)-pokud nechcete delat reklamu tak mozno pres SZ.Dekuji)
Prikladam popis toho co mame:
-pro vyvíječ je použit plastový kbelík od marmelády(tam je mrtvá voda),
jako vnitřní nádoba na živou vodu je nový hliněný květináč.
Elektrody jsou z nemagnetického antikora.
Ve víku je přívod 230V ze zásuvky plus potřebné součástky včetně dvou mikrospínačů, které při odkrytí víka odpojí síť 230V do elektrod, aby nemohlo dojít k úrazu el. proudem.

PS:mrtvou vodu pouzivame na vyplachnuti pusy a zubu vecer pred spanim, a na kozni problemy. Jake jeste doporucujete jine vyuziti?

Tak živou a mrtvou vodu to nepochybně vyrobí, ale je tam z toho květináče pořád cítit taková cihlová chuť. Mnohem vhodnější je jako diafragma použít celofán, případně u komfortnějších zařízení sintrované sklo. Ani jeden z těchto materiálů chuť nijak negativně neovlivňuje, ale je to trochu složitější jak na výrobu, tak na údržbu. Mrtvá voda se dá přidávat i do klystýrů a jedná se o velice dobrý prostředek pro sterilizaci čehokoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pristroj na zivou vodu
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 9:25 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dnes som bol opat na sone, pretože som mal bolesti v obasti brušnej, dost intenzívne.
Nenašlo sa nič, rovnako ako minule ale tentokrát som si to prečítal aj sám a predsa tam bolo niečo, pankreas obalený trochou tuku (mi bolo povedané, nerozumel som tomu termínu tak som si to nechal pretlmočit lekárom) a vraj je to normálne nepredstavuje to žiadne nebezpečenstvo. No mne osobne sa to nezdá, kedže tam bola tá bolest.
Je to teda naozaj banalita alebo to mám začat riešit ak ked áno tak ako?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 9:53 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Dobrý den, máte nějaký tip na léčbu bradavic ? Všimla jsem si, že jich má můj 13 letý syn na nohou hned několik, i poměrně velké, on to zatím neměl potřebu řešit, takže se mu pěkně rozlezly.
Zatím mu na ně přikládám vždy na noc plátek cibule.
A ještě jsem se chtěla zeptat, zda může mít pangamin vliv na zlepšení pubertálního akné nebo jestli nemáte nějaký jiný nápad.
Díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz