Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 5:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 9:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Dotaz zcela nechápu, co myslíte pojmem pozitivní stres. Veliká radost z čehokoliv asi žádné potíže nevyvolává, ale mohu se mýlit.
Ne ne, Mat, kdepak; pozitivní stres, eustres, je naopak vítaný a zdravý. Google vám nabídne třeba toto čtení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 5:44 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Jarda píše:
Bez tuků se špatně kadí a není tedy vhodné je nejíst vůbec, spíše závisí na jejich složení a která mastná kyselina je v převaze, protože přesně se to vybalancovat asi nedá. Nyní můžete vyzkoušet koupit v lékárně Pankreolan a dát si vždy 2 tabletky po jídle, zda to bude lepší a vysadit ho, jak se vám stav trochu porovná. Rozumné množství sirné patlanice a domácího kefíru nevidím jako zásadní problém.

Děkuji mnohokrát za zprávu. Tak to zkusím, jak píšete a asi omezit tuky co nejvice. Někdo mi říkal, že pokud doktoři zjistí zvýšené jaterní testy, že už je to s játry dost špatný, pracují jen na 20-30%. Je to možný?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
No napríklad nečakaná výhra napr., kariérny rast(zujímavý) apod.
Niektorí ludia nedokážu zvládnut hlavne ten prvý prípad a može to skončit napr. infarktom.
Ale sú aj iné situácie, ked je človek vzrušený a nedokáže to strávit.
To zrejeme zdraviu tiež nepridá alebo?

Niekdy je tažké sa ovládnut,čo do určitej miery ovplyvnuje aj typ povahy.

Já bych neviděl tuto stresovou zátěž jako příliš negativní. Vadí dlouhodobý stres a zde pokud to s vámi nešlehne ihned, tak se s tím srovnáte a je to dle mého názoru spíše přínosné, než škodlivé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Děkuji mnohokrát za zprávu. Tak to zkusím, jak píšete a asi omezit tuky co nejvice. Někdo mi říkal, že pokud doktoři zjistí zvýšené jaterní testy, že už je to s játry dost špatný, pracují jen na 20-30%. Je to možný?

Tato informace je sice správná, ale důvodem k velkému znepokojení není, játra jsou neuvěřitelně dokonalý orgán a jsou schopná se neuvěřitelně rychle regenerovat i z malého zbytku dobré tkáně. Tato skutečnost byla známá i našim dávným předkům a vzpomeňte si třeba na povinnou školní četbu, konkrétně na Staré řecké báje a pověsti, kde k přikovanému Prométheovi přilétal pravidelně orel, trhal jeho játra a ta vždy zase dorostla. Toto neplatí pouze v pohádkách, ale i v reálném životě, čili čistit a nepanikovat, játra jsou veselý orgán a panikování jim škodí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 12:59 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Pane Jardo, mohla bych se Vás zeptat, vy jako "přírodní léčitel" a člověk, který důvěřuje a podporuje přírodu, proč užíváte a doporučujete chemickou látku MMS? To s přírodou nemá nic společného, nebo snad ano? Prominte moji drzou otázku, jen mne to nějak hlodá a po mému mnoha letému zkoušení klasické medicíny mám už pochybnosti k chemii.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 7:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Neviem,ale mám dojem ako keby som dostal to MMS pri klystýre až do žalúdku.
Normálne to cítim po napustení do čreva aj v ústach a zvykne sa mi odgrgnút a cítim v ústach tú hnusnú pachut rovnako ako pri orálnej aplikácii.
Je možné, že by som to dostal až do žalúdku, alebo aspon velmi daleko do tenkého čreva?
Inak vychádza to zo mna celkom pomaly ako keby to putovalo odniekial zdaleka(tenké črevo alebo čo).
Používam momentálne opat MMS do uriny.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Pane Jardo, mohla bych se Vás zeptat, vy jako "přírodní léčitel" a člověk, který důvěřuje a podporuje přírodu, proč užíváte a doporučujete chemickou látku MMS? To s přírodou nemá nic společného, nebo snad ano? Prominte moji drzou otázku, jen mne to nějak hlodá a po mému mnoha letému zkoušení klasické medicíny mám už pochybnosti k chemii.

Na to je jednoduchá odpověď, tělo člověka se brání chlórem proti jakémukoliv neřádu, který do něj proniká. Vše zajišťuje normálně u zdravého člověka kyselina chlorovodíková, ale té má většina lidí katastrofální nedostatek. Z tohoto pohledu se sloučeniny chlóru velice hodí k vyřešení případných nedostatků v těle a MMS není nic jiného, než sloučenina chlóru, tedy ideální a pro tělo neškodný druh látky, navíc s naprosto špičkovou cenou. Přírodně se třeba stres u nás řešit nedá, to by jste se musela odstěhovat někam do Himalájí a tam žít jako mnich, který s čistou hlavou čumí do zdi a celý den mumlá mantry. Pak má špičkovou tvorbu kyseliny a imunitu skoro ideální, zde to nejde a pak je nutné stav řešit jinak na což vyhovuje třeba MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Neviem,ale mám dojem ako keby som dostal to MMS pri klystýre až do žalúdku.
Normálne to cítim po napustení do čreva aj v ústach a zvykne sa mi odgrgnút a cítim v ústach tú hnusnú pachut rovnako ako pri orálnej aplikácii.
Je možné, že by som to dostal až do žalúdku, alebo aspon velmi daleko do tenkého čreva?
Inak vychádza to zo mna celkom pomaly ako keby to putovalo odniekial zdaleka(tenké črevo alebo čo).
Používam momentálne opat MMS do uriny.
Ďakujem

V případě, že je střevo dostatečně pročištěno a uvolněno, tak je opravdu možné při správném nasávání nálevu podtlakem dostat nálev do tenkého střeva, případně dokonce až do žaludku. V místních podmínkách a bez letitého tréninku se mi to ovšem moc nezdá, tato technika je výsada mistrů jógy a pochybuji, že by se to dařilo i vám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 9:36 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Na to je jednoduchá odpověď, tělo člověka se brání chlórem proti jakémukoliv neřádu, který do něj proniká. Vše zajišťuje normálně u zdravého člověka kyselina chlorovodíková, ale té má většina lidí katastrofální nedostatek. Z tohoto pohledu se sloučeniny chlóru velice hodí k vyřešení případných nedostatků v těle a MMS není nic jiného, než sloučenina chlóru, tedy ideální a pro tělo neškodný druh látky, navíc s naprosto špičkovou cenou. Přírodně se třeba stres u nás řešit nedá, to by jste se musela odstěhovat někam do Himalájí a tam žít jako mnich, který s čistou hlavou čumí do zdi a celý den mumlá mantry. Pak má špičkovou tvorbu kyseliny a imunitu skoro ideální, zde to nejde a pak je nutné stav řešit jinak na což vyhovuje třeba MMS.

Děkuji za jednoduchou odpověď. A opravdu tato látka není tělu nebezpečná a škodlivá? Když je to za málo peněz a tak prospěšné, tak se mi tomu nějak pořád nechce věřit, že by jediné negativní věc tam nebyla. Co třeba játra, ledviny, neškodí to tomu? Že jsem Čech se asi nezapřu:) A zkoušel jste to někdy s tou přestávkou na vitaminu C? Nikde jsem to tady nenašla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 9:37 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
V případě, že je střevo dostatečně pročištěno a uvolněno, tak je opravdu možné při správném nasávání nálevu podtlakem dostat nálev do tenkého střeva, případně dokonce až do žaludku. V místních podmínkách a bez letitého tréninku se mi to ovšem moc nezdá, tato technika je výsada mistrů jógy a pochybuji, že by se to dařilo i vám.

No tiež sa mi nechce verit, že by sa mi to podarilo.
Ale ako jemožné, že som to tak pocitoval,v žalúdku v ústach, po odgrgnutí?
Ten plyn sa tam dostal až z čreva alebo čo?
Inak má to brilantné čistiace účinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Děkuji za jednoduchou odpověď. A opravdu tato látka není tělu nebezpečná a škodlivá? Když je to za málo peněz a tak prospěšné, tak se mi tomu nějak pořád nechce věřit, že by jediné negativní věc tam nebyla. Co třeba játra, ledviny, neškodí to tomu? Že jsem Čech se asi nezapřu:) A zkoušel jste to někdy s tou přestávkou na vitaminu C? Nikde jsem to tady nenašla.

Není nic neškodného a naprosto vše se dá nerozumným postupem předávkovat, nicméně riziko je opravdu minimální pokud dodržíte pravidla zdravého rozumu. Klasika, co je levné, nemůže fungovat, tak si kupte 0,1 litru stejné látky za 600,-Kč a budete mít dobrý pocit, že je cena dostatečně vysoká, aby byla zaručena funkčnost. Játra a ledviny jsou zpočátku cítit, ale jak se vypucují není problém. Já jsem poprvé pauzy s vitamínem C nedělal a i tak jsem neměl problém, ale jsou vhodné, čili bych je doporučil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
No tiež sa mi nechce verit, že by sa mi to podarilo.
Ale ako jemožné, že som to tak pocitoval,v žalúdku v ústach, po odgrgnutí?
Ten plyn sa tam dostal až z čreva alebo čo?
Inak má to brilantné čistiace účinky.

Netuším, ale asi je možné, že se skutečně chlordioxid dostal až do tenkého střeva a žaludku. Ničemu to nevadí, tak bych se tím nezabýval, ale čistí opravdu suprově.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Netuším, ale asi je možné, že se skutečně chlordioxid dostal až do tenkého střeva a žaludku. Ničemu to nevadí, tak bych se tím nezabýval, ale čistí opravdu suprově.

Teraz už viem že určite áno.
Ešte ma zujala jedna vec, nastal masívny detox a v jednej chvíli som myslel, že skapem, no a po zhruba 1h sa niečo stalo, netiším čo a zrazu som pocítil masívny prílev energie, že sa mi tomu nechcelo verit tak ako mi bole zle tak mi bolo zrazu dobre.
Signalizuje to snád zdochínanie nejakých "berberiek" alebo čo?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 10:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Teraz už viem že určite áno.
Ešte ma zujala jedna vec, nastal masívny detox a v jednej chvíli som myslel, že skapem, no a po zhruba 1h sa niečo stalo, netiším čo a zrazu som pocítil masívny prílev energie, že sa mi tomu nechcelo verit tak ako mi bole zle tak mi bolo zrazu dobre.
Signalizuje to snád zdochínanie nejakých "berberiek" alebo čo?
Ďakujem

Může být, že jste něco vymlátil a jak se organizmus srovnal, tak naskočí kvanta energie, na což člověk není zvyklý a tak ho to překvapí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 10:36 pm 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Dobry den,lze MMS (v jake koncentraci) pouzit k dezinfikaci pochvy nebo je v tomto pripade vhodnejsi koloidni stribro?Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz