Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 9:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 9:56 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Proč lepicol po jídle? Podle návodu by se měl brát čtvrt hod. před jídlem, jak tedy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Pročítám toto vlákno a nejde mi do hlavy, že je hroznové víno kyselé ovoce? \":shock:\" Vždyť je to jedno z nejsladších, nebo se pletu?
A jak doplnit vit. skupiny B, když nechci podporovat kandidu a pangamin mi připadá, že by jí podporoval.
Zmizel mi atop. ekzém, ale asi mi chybí B2, protože jakmile se snažím snížit dávku hned se mi vrátí popraskané koutky úst.
Díky mockrát za radu.

To se nedá určit podle chuti, ale podle obsahu cukru, který kandidu živí.Tak ten vitamín jezte v tabletách a s tím nebude problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Takže víno raději ne. Jinak nevím jak zjistit obsah cukru...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Proč lepicol po jídle? Podle návodu by se měl brát čtvrt hod. před jídlem, jak tedy?

Lepicol můžete použít, jak před jídlem, tak po jídle, ale vzhledem k tomu, že se musí zapít, tak se mi jeví lepší po jídle, aby se žaludeční šťávy neředily ještě před jídlem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Takže víno raději ne. Jinak nevím jak zjistit obsah cukru...

Hroznové víno nijak zásadně nevadí, ale musí být kyselé a jíst ho samostatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2010 10:16 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Hroznové víno nijak zásadně nevadí, ale musí být kyselé a jíst ho samostatně.

Dej si rebarboru je zdravá, budeš mít kyselého až, až, candida ji určitě nemusí................http://www.maxi-lekarna.cz/rebarbora.html
Jen pozor na ledviny!!!

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2010 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Dej si rebarboru je zdravá, budeš mít kyselého až, až, candida ji určitě nemusí................http://www.maxi-lekarna.cz/rebarbora.html
Jen pozor na ledviny!!!

Tak tedy rebarboru bych jako nějak zvlášť zdravou potravinu asi nevyhodnotil, ta má podle mého názoru mnohem více záporů, než kladů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Potlaceni cesnekoveho zapachu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Tak dnes sem docela vydeseny z plivaciho testu-temer ihned klesaji sliny ve vlaknech dolu...Takze uz asi nema smysl to overovat dalsi dny....
Vysvetlovalo by to mj.dlouhodobe vycerpani a unavu, plynatost a ranni nevolnost zaludku kterou zahnal jen hroznovy cukr...(prestal jsem s nim-precetl sem vsech 20 podzalozek...a vim ze krmim kvasinky...uprava jidelnicku nezbytna ja vim.Zacnu MMS2 a nasadim klystyry s MMS1, kysane zeli a pickles, lepicol a psyllium, cesnek, na kokos.tuk nezbyvaji penize(objednal jsem Oskara930), jen kysele ovoce, pridavanm uz tyden HCL, zeleninu asi muzu vsechnu?

Doporucujete mj. jist cesnek a cibuli,oregano,rozmaryn,medunka(jeste jine fungicidy?). Co krome kefiru(zatim nemame pristup k nepaster.mleku...), je jeste dobre na potlaceni cesnekoveho zapachu(mne nevadi ale kdyz nekdo vejde do tridy tak to muze byt dost obtezujici...? Normalne bych se na to vykaslal jako na lidsky predsudek, ale kdyz pracujete ve skolstvi je to trochu obtiznejsi....Mate nejake pomucky(kmín drcený ?). Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potlaceni cesnekoveho zapachu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Tak dnes sem docela vydeseny z plivaciho testu-temer ihned klesaji sliny ve vlaknech dolu...Takze uz asi nema smysl to overovat dalsi dny....
Vysvetlovalo by to mj.dlouhodobe vycerpani a unavu, plynatost a ranni nevolnost zaludku kterou zahnal jen hroznovy cukr...(prestal jsem s nim-precetl sem vsech 20 podzalozek...a vim ze krmim kvasinky...uprava jidelnicku nezbytna ja vim.Zacnu MMS2 a nasadim klystyry s MMS1, kysane zeli a pickles, lepicol a psyllium, cesnek, na kokos.tuk nezbyvaji penize(objednal jsem Oskara930), jen kysele ovoce, pridavanm uz tyden HCL, zeleninu asi muzu vsechnu?

Doporucujete mj. jist cesnek a cibuli,oregano,rozmaryn,medunka(jeste jine fungicidy?). Co krome kefiru(zatim nemame pristup k nepaster.mleku...), je jeste dobre na potlaceni cesnekoveho zapachu(mne nevadi ale kdyz nekdo vejde do tridy tak to muze byt dost obtezujici...? Normalne bych se na to vykaslal jako na lidsky predsudek, ale kdyz pracujete ve skolstvi je to trochu obtiznejsi....Mate nejake pomucky(kmín drcený ?). Dekuji

Test každopádně udělejte opakovaně, ale asi se potvrdí. Ten postup máte vymyšlený dobře, ale zase netlačit moc na pilu, jinak vám z toho může být docela šoufl. Nemíchejte hejna postupů dohromady, pak se blbě pozná, po čem je vám zrovna špatně. Česnek není podmínkou po celý den a klidně si ho můžete dávat až po příchodu domů. Běžně se dá tlumit petrželí, většinou stačí rozžvýkat pár lístků naťové petržele, nebo kousek kořenu. Velice dobře fungují i jiné potraviny, jako pálivá paprika, zázvor, lichořeřišnice, lapacho, vilcacora a další.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 9:52 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Chtěla bych poděkovat panu Jardovi, že mi poradil. Proti candidě bojuji už dlouho. Ale po pár radách tu, jsem vše změnila a dostávají se výsledky. Jak je uvnitř to vím jen já, ale zvenčí to je už vidět. Úplně mi vymizelo akné. I když tedy mi nestačilo na potlačení candidy těch 14 dní, ale více jak 35 dní podctivé diety a klystýrech (25urino s mms), ale dobrá zpráva je konečně na světě. Takže chci poděkovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 10:25 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Dekuji.Vcera jsem asi neco prepiskl-jedl jsem hodne kys.zeli a moc fazolí(zasadotvorne) a Tepperweinku(pul hodiny pred jidlem), taky po kazdem jidle 2c.lz.HCL(3,5%) ve sklenici vody(asi malo vody sem pil,mozna sem dehydrovan prujmy...) ...asi 10x na WC prujmy(umazana misa-to neni dobre jak vim),skrundani v brise cele odpoledne az do vecera a jeste ve 23h bylo ph8 tedy nejspis alkaloza(vecer myslim ma byt okolo ph6)...snad to aspon vybilo nejake breberky ale musim opatrneji a pozvolny soustavny tlak- vim,vim ale nejde to vzdycky jak si clovek naplanuje... \":wink:\"
Snazil jsem se to vyrovnat Ceckem a vypil sem taky frtana mrtve vody(to asi nebyl dobry napad), tak sem radej pak pridal sklenku sucheho cerveneho vina a pak jeste cerny caj.... \":shock:\"
Pangamin(konkurencni vyrobek Pargavit) jsem pro jistotu zatim vyradil.

Rano(patek-dnes) test slin opet to same-jasne viditelna vlakna visici od hladiny az ke dnu...
Beru nyni: Zn 4-0-3(chelat,nalacno), Mg 7-0-7(laktat,nalacno, mozna ten laktat kvuli candide vysadim a budu brat radeji MgCl), B6 100-0-20(mg),
B1 100-0-0, B2 100-0-0, B12, Se, Q10 120mg 1-0-0, Korej.zensen 2-0-2,
Kelp 1 obden, E 400mg 1-0-1(mesic, pak snizim na 1-0-0 na mesic, a pak mesic dam pauzu). Ale kde na to ma clovek brat penize....jakmile porazim candidu tak to co sem si sam naordinoval zredukuju jen na nezbytne... \":?\"

Prekvapil mne komentar ke kandidoze z 1000rad domaciho lekare (ReadersDigest 2008). Pisou ze cituji: "strava s vysokym podilem sacharidu nebo cukru nezvysuje riziko kvasinkove infekce, jak tvrdi obecne panujici nazor. Nepomuze ani vynechani kynutych potravin. Kvasinky obsazene v chlebu jsou jineho typu, nez ty ktere vyvolavaji kvasinkove infekce."

Jak videt o ph a dalsich souvislostech nemaji ani paru \":lol:\"
Holt asi prejmenuju takove domaci lékaře na "lekaře", stejne jako uz delsi dobu rikam lékárnám "lekárny"...hlavne se clovek lekne kdyz dojde na placeni(a mozna po tech lecich i lekne jako ryba.. \":roll:\" )...nebo z vet typu " to neumime, nedelame..."(namichani 3,5%HCL,namichani Tepperweinky podle prilozeneho rozpisu apod.)

Jinak mimo cesneku doporucujou v knize jeste koupele s morskou soli(spis asi pro zeny...), a vyplachy ust morskou soli(ja si ji cistim zuby-koupili jsme nerafinovanou(zn.Danival-viz zde:
http://www.biosfera.cz/danival-sul-mors ... rodukt/cz/
Pokud mate tip na jinou-pry nejlepsi je Bretanska hvezda nebo tak nejak...ale tato je taky z Francie).

Dale tam doporucujou odvar z cele skorice(potirani...asi spise zeny, anebo piti vnitrne).


Naposledy upravil muflon dne pát kvě 28, 2010 6:35 am, celkově upraveno 11

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 10:30 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
zuzis píše:
Chtěla bych poděkovat panu Jardovi, že mi poradil. Proti candidě bojuji už dlouho. Ale po pár radách tu, jsem vše změnila a dostávají se výsledky. Jak je uvnitř to vím jen já, ale zvenčí to je už vidět. Úplně mi vymizelo akné. I když tedy mi nestačilo na potlačení candidy těch 14 dní, ale více jak 35 dní podctivé diety a klystýrech (25urino s mms), ale dobrá zpráva je konečně na světě. Takže chci poděkovat.

Dobrá zpráva. Nechcete se Zuzis rozepsat? aneb Každá informace časem najde své ucho. \":)\" Ať se daří furt lépe!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 11:11 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Salix píše:
Dobrá zpráva. Nechcete se Zuzis rozepsat? aneb Každá informace časem najde své ucho. \":)\" Ať se daří furt lépe!

Připadá mi to zbytečné se o něčem rozepisovat,nerada bych tu ucpávala vlákno. Jen bych opakovala to, co se tu píše a radí. Jen jsem to dodržela a vše podctivě. Ale zatím je to jen akné


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 7:59 am 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
zuzis píše:
Připadá mi to zbytečné se o něčem rozepisovat,nerada bych tu ucpávala vlákno. Jen bych opakovala to, co se tu píše a radí. Jen jsem to dodržela a vše podctivě. Ale zatím je to jen akné

Já myslel konkrétně, zda nebyl nějaký problém (třeba s MMS, protože se k tomu ještě pořád odhodlávám:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Chtěla bych poděkovat panu Jardovi, že mi poradil. Proti candidě bojuji už dlouho. Ale po pár radách tu, jsem vše změnila a dostávají se výsledky. Jak je uvnitř to vím jen já, ale zvenčí to je už vidět. Úplně mi vymizelo akné. I když tedy mi nestačilo na potlačení candidy těch 14 dní, ale více jak 35 dní podctivé diety a klystýrech (25urino s mms), ale dobrá zpráva je konečně na světě. Takže chci poděkovat.

Člověk nesmí chtít zázraky do tří dnů a nemožné ihned, nicméně pokud vydrží, tak vyhraje a je celkem jedno s čím zrovna bojuje, všechno jde, stačí pouze hrozně chtít. Tak vydržte, většina lidí se po prvním zlepšení stavu okamžitě nabuřtuje a jsou zase v hajzlu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz