Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 355  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Dekuji.Vcera jsem asi neco prepiskl-jedl jsem hodne kys.zeli a moc fazolí(zasadotvorne) a Tepperweinku(pul hodiny pred jidlem), taky po kazdem jidle 2c.lz.HCL(3,5%) ve sklenici vody(asi malo vody sem pil,mozna sem dehydrovan prujmy...) ...asi 10x na WC prujmy(umazana misa-to neni dobre jak vim),skrundani v brise cele odpoledne az do vecera a jeste ve 23h bylo ph8 tedy nejspis alkaloza(vecer myslim ma byt okolo ph6)...snad to aspon vybilo nejake breberky ale musim opatrneji a pozvolny soustavny tlak- vim,vim ale nejde to vzdycky jak si clovek naplanuje... \":wink:\"
Snazil jsem se to vyrovnat Ceckem a vypil sem taky frtana mrtve vody(to asi nebyl dobry napad), tak sem radej pak pridal sklenku sucheho cerveneho vina a pak jeste cerny caj.... \":shock:\"
Pangamin(konkurencni vyrobek Pargavit) jsem pro jistotu zatim vyradil.

Rano(patek-dnes) test slin opet to same-jasne viditelna vlakna visici od hladiny az ke dnu...
Beru nyni: Zn 4-0-3(chelat,nalacno), Mg 7-0-7(laktat,nalacno, mozna ten laktat kvuli candide vysadim a budu brat radeji MgCl), B6 100-0-20(mg),
B1 100-0-0, B2 100-0-0, B12, Se, Q10 120mg 1-0-0, Korej.zensen 2-0-2,
Kelp 1 obden, E 400mg 1-0-1(mesic, pak snizim na 1-0-0 na mesic, a pak mesic dam pauzu). Ale kde na to ma clovek brat penize....jakmile porazim candidu tak to co sem si sam naordinoval zredukuju jen na nezbytne... \":?\"

Prekvapil mne komentar ke kandidoze z 1000rad domaciho lekare (ReadersDigest 2008). Pisou ze cituji: "strava s vysokym podilem sacharidu nebo cukru nezvysuje riziko kvasinkove infekce, jak tvrdi obecne panujici nazor. Nepomuze ani vynechani kynutych potravin. Kvasinky obsazene v chlebu jsou jineho typu, nez ty ktere vyvolavaji kvasinkove infekce."

Jak videt o ph a dalsich souvislostech nemaji ani paru \":lol:\"
Holt asi prejmenuju takove domaci lékaře na "lekaře", stejne jako uz delsi dobu rikam lékárnám "lekárny"...hlavne se clovek lekne kdyz dojde na placeni(a mozna po tech lecich i lekne jako ryba.. \":roll:\" )...nebo z vet typu " to neumime, nedelame..."(namichani 3,5%HCL,namichani Tepperweinky podle prilozeneho rozpisu apod.)

Jinak mimo cesneku doporucujou v knize jeste koupele s morskou soli(spis asi pro zeny...), a vyplachy ust morskou soli(ja si ji cistim zuby-koupili jsme nerafinovanou(zn.Danival-viz zde:
http://www.biosfera.cz/danival-sul-mors ... rodukt/cz/
Pokud mate tip na jinou-pry nejlepsi je Bretanska hvezda nebo tak nejak...ale tato je taky z Francie).

Dale tam doporucujou odvar z cele skorice(potirani...asi spise zeny, anebo piti vnitrne).

Takto vyšroubovat pH je i dost nebezpečné a znovu to nedělejte. Mnoho kyseliny chlorovodíkové také není zrovna dobrý nápad, čili rozumně. Na sražení je nejvhodnější vypít vepřový vývar cca 2 dlc. Kandida má ráda jak kyselé, tak zásadité prostředí a jediné co neumí je zlatý střed, tak se do něj musíte trefit. Bezkonkurenčně nejlepší je zpočátku koloidní stříbro a později MMS, což se týká hlavně výplachů střeva pomocí klystýrů a je možné tyto látky i užívat orálně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 6:32 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Člověk nesmí chtít zázraky do tří dnů a nemožné ihned, nicméně pokud vydrží, tak vyhraje a je celkem jedno s čím zrovna bojuje, všechno jde, stačí pouze hrozně chtít. Tak vydržte, většina lidí se po prvním zlepšení stavu okamžitě nabuřtuje a jsou zase v hajzlu.

To já vydržím. Teda musím se přiznat, že jsem byla na rautu a tam jsem se pěkně nabuřtovala:) Nedalo se prostě odolat. Pak jsem tři hodiny nemohla spát, jak mne to dával žaludek vyžrat. Ale jednou to snad nevadí. Ale mms mi dává dost zabrat i na malých dávkách, tak jsem se prostě musela nacpat, abych měla trochu síly. Zatím mne tato výjimka nezkolila zpátky tam, kde jsem byla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 7:39 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Dobrý den Jardo. Mám akutní problém, nevím zda je způsoben kvasinkami. Pálí mne příšerně v močové trubici.Nejsem nastydlá. Cítím velikou únavu. bolí celé tělo, klouby. Prosím poraďte mi jak na to pálení. Celý den piju kefír a míchám jedlou sodu z vodou. Bolí mne ještě jakoby v celém podžebří. Musím se přiznat, že to poslední dobou flákám, přesně jak tu popisujete, bylo mi trochu lépe a hned jsem se vrátila ke starým zvyklostem - ,,nabuřtovala se". Teď to mám zpátky i s úroky. Zdravím Vás a děkuji za odpověď
P.S. Nejsem ztracený případ. \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
To já vydržím. Teda musím se přiznat, že jsem byla na rautu a tam jsem se pěkně nabuřtovala:) Nedalo se prostě odolat. Pak jsem tři hodiny nemohla spát, jak mne to dával žaludek vyžrat. Ale jednou to snad nevadí. Ale mms mi dává dost zabrat i na malých dávkách, tak jsem se prostě musela nacpat, abych měla trochu síly. Zatím mne tato výjimka nezkolila zpátky tam, kde jsem byla.

Já bych nehazardoval a raději se těmto excesům vyhýbejte. Problém je v tom, že jde o velice ošidné vnímání skutečnosti. Vše špatné má kumulativní charakter a pokud mi není blbě ihned, což opravdu nastane málo kdy, tak to vyzkouším znova, což je právě způsob, jak se člověk dostane vždy na začátek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inna píše:
Dobrý den Jardo. Mám akutní problém, nevím zda je způsoben kvasinkami. Pálí mne příšerně v močové trubici.Nejsem nastydlá. Cítím velikou únavu. bolí celé tělo, klouby. Prosím poraďte mi jak na to pálení. Celý den piju kefír a míchám jedlou sodu z vodou. Bolí mne ještě jakoby v celém podžebří. Musím se přiznat, že to poslední dobou flákám, přesně jak tu popisujete, bylo mi trochu lépe a hned jsem se vrátila ke starým zvyklostem - ,,nabuřtovala se". Teď to mám zpátky i s úroky. Zdravím Vás a děkuji za odpověď
P.S. Nejsem ztracený případ. \":roll:\"

Tak jste se asi dopracovala k nějakým domácím breberkám a můžete vyzkoušet brusinkový džusík, který si připravíte rozmixováním brusinek ve vodě a vypijete. Mohou být i kompotované, nebo sušené, je to celkem jedno a fungujou poměrně dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:42 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Díky, vyzkouším brusinky.Zdá se, že ten kefír je bomba, pálení sice trvá. Ale celkově je mi mnohem lépe, vypila jsem ho dnes celý litr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:45 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Ty sušené brusinky namočit ve vodě a rozmixovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inna píše:
Ty sušené brusinky namočit ve vodě a rozmixovat?

Ano, na chvilku namočit a jak se nasají, tak rozmixovat a vypít. Nemusí jich být hrnec, bohatě stačí jedna plná polévková lžíce brusinek a po nějaké době opakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 8:54 pm 
Offline

Registrován: sob dub 10, 2010 11:31 am
Příspěvky: 16
Dobře děkuji ještě jednou za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 10:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Inna píše:
Ty sušené brusinky namočit ve vodě a rozmixovat?

K tým businkám si daj extrakt z grepfruitových jadierok, lichořeřišnici-tinktúru a popíjaj odvar z dubovej kôry a čaj z vresu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida a strava
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 11:00 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jim jen bezlepkove obilniny,zeleninu,
susene ovoce asi bude lepsi vynechat(-to je skoda-na cestovani mi jako pohotova strava fungovaly datle,fiky a goji(kustovnice cinska).

Co se tyka orechu tak namacim, nevim zda u vlasskych orechu udelat i protiplisnova opatreni-namocit je pred konzumaci na nejaky cas do kyseliny citronove(2hodiny by mohli stacit?).
V orechovem mleku bych pridal i konopne semeno kvuli idealnimu zastoupeni aminokyselin(kdo neji maso...).

Jake cerstve stavy(meloun?) by jste obzvlast doporucil na kvasinkove infekce(nevim zda mam zrovna candidu-nemam nutkavou chut po sladkem, ale kvasinky to podle pliv.testu jsou).


Naposledy upravil muflon dne sob kvě 29, 2010 9:30 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida a MMS versus laktobacily
PříspěvekNapsal: sob kvě 29, 2010 11:39 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Nevim asi zacnu najdriv MMS2(bral sem uz pred dvema mesici nekolik dni 5ks celych tobolek/den, a to bez vetsich potizi,proto je asi candida oslabena...), a asi tyden by mohl stacit, nebo radeji dele pokud to vydrzim brat?
Az pak asi ma smysl dodavat laktobacily....Humble sice pise ze je MMS pravdepodobne nevybije ale uplne jiste to neni, tak je radsi zacnu brat az po MMS.

Pro laktobacily je dobry inulin jako prebiotikum(Lepicol obsahuje psyllium+inulin+Laktobacily),
jestlize jsem si koupil samotne psyllium od Popova, je vhodne dokoupit i levny inulin a probiotika?(kefir zatim nejsem schopen).Staci pridavat na jednu davku psyllia(1-2c.lz.) jeste 1c.lz.inulinu, nebo kolik?
Nevadi candidoze? ze v inulinu je:
Sacharóza 3,4 %
Fruktóza 2,2%
Glukóza 0,6 %
http://www.4fitness.cz/produkty/inulin-400g-95kc-p-247/

Vzal jsem psyllium pul hodiny pred jidlem spolecne s laktatem horciku a chelatem zinku-nevadi to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a strava
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Jim jen bezlepkove obilniny,zeleninu,
susene ovoce asi bude lepsi vynechat(-to je skoda-na cestovani mi jako pohotova strava fungovaly datle,fiky a goji(kustovnice cinska).

Co se tyka orechu tak namacim, nevim zda u vlasskych orechu udelat i protiplisnova opatreni-namocit je pred konzumaci na nejaky cas do kyseliny citronove(2hodiny by mohli stacit?).
V orechovem mleku bych pridal i konopne semeno kvuli idealnimu zastoupeni aminokyselin(kdo neji maso...).

Jake cerstve stavy(meloun?) by jste obzvlast doporucil na kvasinkove infekce(nevim zda mam zrovna candidu-nemam nutkavou chut po sladkem, ale kvasinky to podle pliv.testu jsou).

Datle,fíky a goji nepředstavují zase takový problém, když je budete jíst smíchané s kokosem a je to navíc velice dobré. Máčení ořechů do nějakého protiplísňového roztoku by mělo význam v případě koloidního stříbra a MMS, jinak to je asi zbytečné blbnutí. Konopné semínko můžete přidávat, tím se nic nezkazí. Většinou zeleninové a jinak hlavně grepy, ta melounová šťáva žádné velké potíže nevyvolává, ale okurka je ideálnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a MMS versus laktobacily
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Nevim asi zacnu najdriv MMS2(bral sem uz pred dvema mesici nekolik dni 5ks celych tobolek/den, a to bez vetsich potizi,proto je asi candida oslabena...), a asi tyden by mohl stacit, nebo radeji dele pokud to vydrzim brat?
Az pak asi ma smysl dodavat laktobacily....Humble sice pise ze je MMS pravdepodobne nevybije ale uplne jiste to neni, tak je radsi zacnu brat az po MMS.

Pro laktobacily je dobry inulin jako prebiotikum(Lepicol obsahuje psyllium+inulin+Laktobacily),
jestlize jsem si koupil samotne psyllium od Popova, je vhodne dokoupit i levny inulin a probiotika?(kefir zatim nejsem schopen).Staci pridavat na jednu davku psyllia(1-2c.lz.) jeste 1c.lz.inulinu, nebo kolik?
Nevadi candidoze? ze v inulinu je:
Sacharóza 3,4 %
Fruktóza 2,2%
Glukóza 0,6 %
http://www.4fitness.cz/produkty/inulin-400g-95kc-p-247/

Vzal jsem psyllium pul hodiny pred jidlem spolecne s laktatem horciku a chelatem zinku-nevadi to?

Při používání MMS 2 jsem nezaznamenal jakékoliv potíže plynoucí z vyhubení laktobacilů, čili se domnívám, že jim zase tak moc neškodí. Lepicol berte podle návodu, to bohatě stačí a pokud i správně jíte, tak nic dalšího není nutné. Užívání hořčíku a zinku s čímkoliv vadí, je nutné brát je nalačno, jinak je využitelnost velice mizerná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Susene ovoce se struhanym kokosem
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 1:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Pokud jsem na cestach tak nemam moznost jist lzici...Zkusim to obejit tim ze snim fiky-datle-goji stridave s tim ze si vzdy(humpolacky-selsky) nasypu trochu kokosu do pusy a budu zvykat... \":lol:\"

Je vhodne si brat ten strouhany kokos sebou uz omyty a opet ususeny?
(ale pri suseni je tu asi riziko zaplisneni ze vzduchu-leda to susit na plechu na balkone na slunicku! \":D\"
Nebo ta trocha oxidu siriciteho nevadi-nenaboura ten konzervant strevni mikrofloru pri castejsim jedeni?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz