Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 7:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS2 a odstupy od jidla
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 6:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Kvuli Candidoze mimojine uzivam MMS2. Jak brzo po lehkem jidle(napr.rajcata), je mozno si vzit MMS2 a zacit s pitnou procedurou okolo MMS2 ? (cca 0,5L vody i vice).....nechtel bych moc redit HCL v zaludku... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS2 a odstupy od jidla
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 6:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Kvuli Candidoze mimojine uzivam MMS2. Jak brzo po lehkem jidle(napr.rajcata), je mozno si vzit MMS2 a zacit s pitnou procedurou okolo MMS2 ? (cca 0,5L vody i vice).....nechtel bych moc redit HCL v zaludku... \":)\"

Podle mého názoru stačí určitě hodina a možná i jenom 30 minut, musíte to holt vyzkoušet, protože u každého bude doba jiná, velice totiž záleží na stavu trávení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 12:32 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, odjíždím na dovolenou a chtěla jsem se zeptat, když si povezu již doma aktivované a lehce naředěné MMS, jak dlouho to může vydržet, nevíte? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, odjíždím na dovolenou a chtěla jsem se zeptat, když si povezu již doma aktivované a lehce naředěné MMS, jak dlouho to může vydržet, nevíte? Díky

V dobře uzavřené lahvi bych to viděl tak na týden, více asi ne, ale vyzkoušené to nemám. Vhodnější se mě zdá dát MMS a kyselinu do dvou malých skleniček a aktivovat si ho až v případě potřeby, tak ho vozím já, nebo si vzít naplněné kapsle s MMS 2, které se pro cestování hodí mnohem lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To je divné, patrně jste střevo roztáhl tak, že pak již není schopno obsah posouvat, což není zrovna ideální. Pomocí těch klystýrů by to asi bylo lepší, ale uhlí pravidelně nepoužívejte, je vhodné ho používat maximálně týden a pak musí být dlouhá pauza na pročištění střeva.

Tak musím konštatovat, že nastala zmena.
Pri rovnkej dávke ma už tak neprhána a zvládam to aj bez uhlia.
Zrejme sa črevo už asimilovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tak musím konštatovat, že nastala zmena.
Pri rovnkej dávke ma už tak neprhána a zvládam to aj bez uhlia.
Zrejme sa črevo už asimilovalo.

Tak buďte rád a zase ho tak netrapte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 11:57 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Tak mi dorazilo MMS, koloidní stříbro jsem nesehnala. Jinak jsem zatím pořád na začátku. Zařadila jsem do jídelníčku hodně zeleniny, více té co nemá kandida ráda, používám kokosový olej, omezuji cukry, dodávám laktobacily, ale bohužel nejsem v současné době schopná přejít na tvrdou kvasinkovou dietu. Podařilo se mi to jen týden a změna na slinovém testu byla znát. Také čistím průběžně střevo a chystám se na játra a o prázdninách, až budu mít dostatek prostoru a času, bych se na to chtěla vrhnout pořádně. S tím MMS nevím, ale myslím si, že by bylo lepší nasadit jej později, nejdříve cca po měsíci diety, nevím.
Nicméně bych chtěla ihned MMS začít užívat na čištění zubů, především kvůli zubnímu kameni a dásním, ale nejsem si jista, zda je to dobrý nápad. Počítám, že těch neřádů mám v sobě habaděj, tak nevím, aby to nevadilo. Přeci jen na čištění zubů se aktivuje cca 5 kapek a normálně se začíná od jedné, i když polykat to nehodlám \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
Tak mi dorazilo MMS, koloidní stříbro jsem nesehnala. Jinak jsem zatím pořád na začátku. Zařadila jsem do jídelníčku hodně zeleniny, více té co nemá kandida ráda, používám kokosový olej, omezuji cukry, dodávám laktobacily, ale bohužel nejsem v současné době schopná přejít na tvrdou kvasinkovou dietu. Podařilo se mi to jen týden a změna na slinovém testu byla znát. Také čistím průběžně střevo a chystám se na játra a o prázdninách, až budu mít dostatek prostoru a času, bych se na to chtěla vrhnout pořádně. S tím MMS nevím, ale myslím si, že by bylo lepší nasadit jej později, nejdříve cca po měsíci diety, nevím.
Nicméně bych chtěla ihned MMS začít užívat na čištění zubů, především kvůli zubnímu kameni a dásním, ale nejsem si jista, zda je to dobrý nápad. Počítám, že těch neřádů mám v sobě habaděj, tak nevím, aby to nevadilo. Přeci jen na čištění zubů se aktivuje cca 5 kapek a normálně se začíná od jedné, i když polykat to nehodlám \":?\"

S tím MMS zase nemusíte tak váhat, do klystýru ho klidně aplikujte, ale chce to pomaličku navyšovat a začínat od jedné kapky. S tím čištěním zubů není nejmenší problém a není se tedy čeho obávat, pokud MMS nepolykáte, tak nic v organizmu nedělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 10:18 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Tak buďte rád a zase ho tak netrapte.

Som.
Priznám sa, že mám dost.
Inak dnes som si dal ráno červený melón a úplne som sa z neho p-o-s-r-a-l,mms som samozrejme vynechal.
Nikdy predtým sa mi to nestalo.
Melónová štava snád nie je dalšie prírodné laxatívum alebo?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Som.
Priznám sa, že mám dost.
Inak dnes som si dal ráno červený melón a úplne som sa z neho p-o-s-r-a-l,mms som samozrejme vynechal.
Nikdy predtým sa mi to nestalo.
Melónová štava snád nie je dalšie prírodné laxatívum alebo?
Ďakujem

Melounová šťáva ve větším množství také docela slušně projímá, ale větší množství je nad jeden litr a to každý běžně nepije. Já dokážu vypít v létě i tři litry této šťávy před snídaní, ale v zimních měsících bych asi také běhal na záchod.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 10:46 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Jarda píše:
S tím MMS zase nemusíte tak váhat, do klystýru ho klidně aplikujte, ale chce to pomaličku navyšovat a začínat od jedné kapky. S tím čištěním zubů není nejmenší problém a není se tedy čeho obávat, pokud MMS nepolykáte, tak nic v organizmu nedělá.

To MMS na čištění zubů fakt super, možná je to subjektivní pocit, ale už po dvou dnech užívání se mi zdá, že došlo ke zlepšení co se týká zubního kamene. S tím MMS do klystýru, počítám že mám navyšovat každý den o kapku, jen nevím na kolik se mám dostat (na 15 denně?) a jak dlouho klystýr s MMS aplikovat. Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 8:33 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Ideální je vždy přes noc a ráno vyndat, do večera je nechat zregenerovat v mléce a znovu aplikovat. Případně si udělejte dvě várky a střídejte je obden, což jim bude méně vadit.

Tři dny za sebou ted zavádím na noc kefírové zrno do pochvy. Ale pokaždé mne pak po celý den svědí přirození. Nevíte někdo, proč se tomu tak děje? Předtím jsem žádné svědění neměla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
To MMS na čištění zubů fakt super, možná je to subjektivní pocit, ale už po dvou dnech užívání se mi zdá, že došlo ke zlepšení co se týká zubního kamene. S tím MMS do klystýru, počítám že mám navyšovat každý den o kapku, jen nevím na kolik se mám dostat (na 15 denně?) a jak dlouho klystýr s MMS aplikovat. Díky

MMS likviduje zubní kámen až překvapivě rychle. Dostanete se postupně na 10 kapek na litr nálevu a vyšší dávky nejsou nutné. Délka aplikace je dost závislá na výchozím stavu a dopředu se určit nedá, nicméně bych vždy po týdnu udělal den až dva pauzu a pak zase navyšoval dál.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tři dny za sebou ted zavádím na noc kefírové zrno do pochvy. Ale pokaždé mne pak po celý den svědí přirození. Nevíte někdo, proč se tomu tak děje? Předtím jsem žádné svědění neměla.

Patrně tam kefírky něco likvidují a je to podobné jako u jaterní očisty, kde pálí konečník při odchodu kyselých odpadů. Zde také musí ven mrtvolky kvasinek a jedná se také o kyselý odpad.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 9:15 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Nechuť k jídlu může také způsobit příliš vysoká dávka mms pro tělo? Když zvýším (už při 7kapkách), tak mne pobolívá žaludek a nemohu se na jídlo ani podívat. Nebo za to může nedostatek kyseliny chlorovodíkové? Dá se tato kyselina jinak sehnat než z lékárny? Bydlím v zapadákově a v našich třech lékárnách nejsou k ničemu vůbec ochotni. I s obyčejnými papírky na ph moč museli objednávat s velkou neochotou asi po hodinovém přemlouvání.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz