Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 2:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 7:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Po kysaném zelí z obchodu vadí pak jablka a další potraviny?
To stejné i po kefíru - musím dávat odstup, nebo nevadí ovoce hned poté?

Osobně nemíchám zeleninu a ovoce, což každému vřele doporučuji a kefír piji samostatně vždy večer. Tento postup potíže nevyvolává a můžete ho klidně aplikovat. Jablka do kysaného zelí se mě moc vhodná nezdají a kefír do ovoce již je snesitelnější, ale raději samotný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odlisny nazor na candidozu
PříspěvekNapsal: čtv črc 08, 2010 1:16 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Co rikate na tohle?:

Jayo napsal(a):
Ja sa skor priklanam k teorii o kandide dr. Grahama. Kandida nieje problem cukrov, ale tukov. Preto sa kandidy nikdo nemoze zbavit, a stale sa vracia, pretoze ma v krvi velke mnozstvo tuku, ktore robi krv lepivu. Kandida nieje parazit v pravom slova zmysle, ale policajna jednotka, ktora sa presunie do krvi, ked je dlhodobo zatukovana a telo prekyselene. Telo si ju tam pusti same, a imunitny system udrzuje jej stavy na optimalnych hodnotach. V krvi potom vyziera cukor, ktory by tam kvoli tukom ostaval dlho. Keby tam nebola, skody v tele by boli ovela vacsie. Ziadny parazit, a preto je podla mna blbost snazit sa ju vyhladit. Naopak, treba zacat jest co najmenej tukov, a iba tie zdrave, aby ich v pripade prebytku pecen co najrychlejsie spracovala. V creve sa kandida usadi, len ked je prekyselene, v krvi, organoch a telesnych tekutinach tiez. Co z toho vyplyva? Ze kandida odijde velmi rychlo sama na surovej strave, s minimom tukov. Telo ju prestava potrebovat a pozvolna mizne. Az sa creva odkyselia, comu niekedy fakt ze treba pomoct aj klystirmi, zmizne aj z criev. Uplne najvacsia chyba je podla mna vyradit vsetky sacharidy zo stravy, teda spominana protikvasinkova dieta. Telo si potom zlozito nedostatok sacharidov syntetizuje z bielkovin a tukov, a na tomto procese kandida prospieva v krvi priam bozsky. To je aj dovod, preco vsetci, co bojuju s kandidou, bojoju vacsne, a stale sa im vracia. Pretoze si myslim, ze protikvasinkova dieta je ciste sialenstvo, a je to uplne neprirodzene, normalny clovek nevydrzi bez sacharidov 3 mesiace, bez toho, aby mu nezacalo preskakovat. A navyse potom to sklamanie, ked po roku zisti, ze ju ma naspat...

--
PS: Jelikoz ted mame docela prezrale vodni melouny, slo by kvuli candide zapijet MMS2 touto melounovou stavou smichanou s 1/3vody?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlisny nazor na candidozu
PříspěvekNapsal: čtv črc 08, 2010 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Co rikate na tohle?:

Jayo napsal(a):
Ja sa skor priklanam k teorii o kandide dr. Grahama. Kandida nieje problem cukrov, ale tukov. Preto sa kandidy nikdo nemoze zbavit, a stale sa vracia, pretoze ma v krvi velke mnozstvo tuku, ktore robi krv lepivu. Kandida nieje parazit v pravom slova zmysle, ale policajna jednotka, ktora sa presunie do krvi, ked je dlhodobo zatukovana a telo prekyselene. Telo si ju tam pusti same, a imunitny system udrzuje jej stavy na optimalnych hodnotach. V krvi potom vyziera cukor, ktory by tam kvoli tukom ostaval dlho. Keby tam nebola, skody v tele by boli ovela vacsie. Ziadny parazit, a preto je podla mna blbost snazit sa ju vyhladit. Naopak, treba zacat jest co najmenej tukov, a iba tie zdrave, aby ich v pripade prebytku pecen co najrychlejsie spracovala. V creve sa kandida usadi, len ked je prekyselene, v krvi, organoch a telesnych tekutinach tiez. Co z toho vyplyva? Ze kandida odijde velmi rychlo sama na surovej strave, s minimom tukov. Telo ju prestava potrebovat a pozvolna mizne. Az sa creva odkyselia, comu niekedy fakt ze treba pomoct aj klystirmi, zmizne aj z criev. Uplne najvacsia chyba je podla mna vyradit vsetky sacharidy zo stravy, teda spominana protikvasinkova dieta. Telo si potom zlozito nedostatok sacharidov syntetizuje z bielkovin a tukov, a na tomto procese kandida prospieva v krvi priam bozsky. To je aj dovod, preco vsetci, co bojuju s kandidou, bojoju vacsne, a stale sa im vracia. Pretoze si myslim, ze protikvasinkova dieta je ciste sialenstvo, a je to uplne neprirodzene, normalny clovek nevydrzi bez sacharidov 3 mesiace, bez toho, aby mu nezacalo preskakovat. A navyse potom to sklamanie, ked po roku zisti, ze ju ma naspat...

--
PS: Jelikoz ted mame docela prezrale vodni melouny, slo by kvuli candide zapijet MMS2 touto melounovou stavou smichanou s 1/3vody?

Jedná se sice o celkem správný názor, ale musíte opravdu přesně dodržet podstatné podmínky pro stav normálního fungování organizmu, aby se kandida dostala do normálu. Bez tuků se totiž také nedá existovat, dokonce vám ani nebude fungovat defekace a nerovnováha v příjmu jednotlivých tuků také není vhodná a nějak se vám vymstí. Bohužel mnohdy stačí jedno zaškobrtnutí a je zase zpět, čili v tomto případě se mi jeví rozhodně vhodné důsledně se čistit a udržovat správné pH. Po srovnání acidobazické rovnováhy zase není tak snadné se rozhodit a jeden špatný oběd rozhodně žádnou kandidu nenamnoží.
Patrně ano, ale vyzkoušené to nemám, rozhodně je ovšem potřeba si uvědomit, že jde o louh a musí reagovat s kyselinou v žaludku, což může ta melounová šťáva zhoršit, ovšem mohu se mýlit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 09, 2010 9:05 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Při boji s candidou, mohu použít i vlašské ořechy, když je tak na 30minut namočím do vody s aktivovaným mms a pak je opláchnu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 09, 2010 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Při boji s candidou, mohu použít i vlašské ořechy, když je tak na 30minut namočím do vody s aktivovaným mms a pak je opláchnu?

Takto by patrně žádný problém nastat neměl, MMS zlikviduje veškeré plísně a jejich zárodky, nicméně nezničí obsažené kyseliny, ale nějaké množství kyselin stejně jíst musíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 6:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Co má společného HCL a střeva a Candidoza?...zdanlive nic...(HCL pokud to nekdo vi pouzivame(nejen!!!) na traveni v zaludku.
viz take vlakno o Nedostatku HCL a souvislostech s nemocemi:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
YQ==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 7:21 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravím pane!
Tak s přítelkyní baštíme kokosové máslo ve velkém a účinky jsou už asi zřejmě znát protože u obou zmizela únava a nálada je taky lepší.Zmizely mi i bolesti břicha ale je možné že je to tím hřebíčkem jak jste mi poradil.Plivací test jsme radši zatím ještě neopakovali aby nám to nezkazilo náladu v případě že by byl pozitivní:))Objednal jsem i ty semena lichořeřišnice a mezitím než přijdou jsem koupil lichořeřišnicovou tinkturu.Dávkování má 3x15 kapek.Co si o tom myslíte?mám dát víc?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":27qcsbf3]Co má společného HCL a střeva a Candidoza?...zdanlive nic...(HCL pokud to nekdo vi pouzivame(nejen!!!) na traveni v zaludku.
viz take vlakno o Nedostatku HCL a souvislostech s nemocemi:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
4Q==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravím pane!
Tak s přítelkyní baštíme kokosové máslo ve velkém a účinky jsou už asi zřejmě znát protože u obou zmizela únava a nálada je taky lepší.Zmizely mi i bolesti břicha ale je možné že je to tím hřebíčkem jak jste mi poradil.Plivací test jsme radši zatím ještě neopakovali aby nám to nezkazilo náladu v případě že by byl pozitivní:))Objednal jsem i ty semena lichořeřišnice a mezitím než přijdou jsem koupil lichořeřišnicovou tinkturu.Dávkování má 3x15 kapek.Co si o tom myslíte?mám dát víc?

U těchto postupů záleží spíše na vytrvalosti, než na množství a dávkovat tyto produkty lopatou je také chyba, jsou sice zdravé, ale všeho moc škodí, čili dodržujte doporučené dávkování a vytrvejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 10, 2010 10:17 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
To bylo spíš nouzové řešení.Až přijdou semena tak budu dělat odvar dle Vašich rad.A kokosové máslo je ta nejchutnější medicína jakou jsem kdy měl:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: prozba o radu
PříspěvekNapsal: ned črc 11, 2010 10:45 am 
Offline

Registrován: ned črc 11, 2010 10:17 am
Příspěvky: 1
Dobry den jmenuji se marek 31 let nakej rok se potykam s kandidou kdyz jsem konecne prisel cozpusobuje me zdravotni problemi bolesti vseho mozneho plus unava jako prase zacal jsem dodrzovat protikvasinkovou dietu tu drzim 6mesicu ale nejak se to nezlepsuje o dijete toho vymdocela dost co jist a co ne ale zatim neuspesne snazim delam pomerne fizickou praci tak je jasny ze potrebuji ze stravy dostat zivyny a vytaminy a stim si asi nedovedu poradit jsem pomerne hubeny potreboval bych neco nabrat a dat se do poradku dekuji za radu jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: divná hmota v krku
PříspěvekNapsal: ned črc 11, 2010 12:14 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Dobrý den!
Dnes se mi stalo něco na co se chci již dlouho zeptat a na co mi nedokázal odpovědět doktor.Občas se mi stává že se mi v krku objeví divná nažloutlá hmota o velikosti od 3mm až do velikosti menší třešně,vzhledem připomínající žvýkačku,při rozetření mezi prsty připomíná sýr a nepředstavitelně smrdí.Předvčírem jsem měl k večeři špenát s česnekem a včera se objevovaly menší hrudečky a včera jsem začal s lichořeřišnicovým extraktem a dnes toho byla pořádná kulička.Ta o velikosti menší třešně se objevila jednou když jsem používal nějaký čínský čistící čaj.Zajímalo by mě jestli nevíte co to je.Napadá mě že by to mohla být kvasinka která se buď přemnožila a už se nikam nevejde tak leze ven a nebo naopak mrtvá kvasinka kterou vymlátil čaj,česnek a lichořeřišnice a kterou tělo samo vypuzuje.A nebo to nemá s kvasinkou nic společného a tělo se tímto způsobem jen něčeho zbavuje?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prozba o radu
PříspěvekNapsal: ned črc 11, 2010 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
marek píše:
Dobry den jmenuji se marek 31 let nakej rok se potykam s kandidou kdyz jsem konecne prisel cozpusobuje me zdravotni problemi bolesti vseho mozneho plus unava jako prase zacal jsem dodrzovat protikvasinkovou dietu tu drzim 6mesicu ale nejak se to nezlepsuje o dijete toho vymdocela dost co jist a co ne ale zatim neuspesne snazim delam pomerne fizickou praci tak je jasny ze potrebuji ze stravy dostat zivyny a vytaminy a stim si asi nedovedu poradit jsem pomerne hubeny potreboval bych neco nabrat a dat se do poradku dekuji za radu jak na to.

Protikvasinková dieta nic neřeší, to musíte srovnat pH, tedy kyseliny v žaludku a tkáních. Zásadní opatření jsou očisty, které jsou zde dobře popsány a pravidelná kontrola pH moče a slin, které musíte stravou udržet na život podporujících hodnotách. Prostudujte si potřebné informace z tohoto vlákna a ostatní potřebné informace z dalších vláken, potom se znovu ozvěte pokud něco nebude jasné, nebo mě zavolejte a domluvíme se na osobním setkání. Já vám vše podstatné vysvětlím, ale zde je to slušně popsáno a mimo pár detailů není vysvětlování potřeba, stačí číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: divná hmota v krku
PříspěvekNapsal: ned črc 11, 2010 9:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Dobrý den!
Dnes se mi stalo něco na co se chci již dlouho zeptat a na co mi nedokázal odpovědět doktor.Občas se mi stává že se mi v krku objeví divná nažloutlá hmota o velikosti od 3mm až do velikosti menší třešně,vzhledem připomínající žvýkačku,při rozetření mezi prsty připomíná sýr a nepředstavitelně smrdí.Předvčírem jsem měl k večeři špenát s česnekem a včera se objevovaly menší hrudečky a včera jsem začal s lichořeřišnicovým extraktem a dnes toho byla pořádná kulička.Ta o velikosti menší třešně se objevila jednou když jsem používal nějaký čínský čistící čaj.Zajímalo by mě jestli nevíte co to je.Napadá mě že by to mohla být kvasinka která se buď přemnožila a už se nikam nevejde tak leze ven a nebo naopak mrtvá kvasinka kterou vymlátil čaj,česnek a lichořeřišnice a kterou tělo samo vypuzuje.A nebo to nemá s kvasinkou nic společného a tělo se tímto způsobem jen něčeho zbavuje?

Klidně to může být vymlácená kvasinka, nebo jiný chcíplý neřád, ale toho bych se nebál, je pořád lepší když to leze ven, než pokud se mají ty brebery tendenci schovávat stále ve vašem těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 12:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ještě jsem se zde dočetl že je možné kombinovat ovoce a česnek.Podle plivacího testu mám stále kandidu,ale nechci se teď v létě vzdát ovoce tak mě napadlo že bych k němu ten česnek přikusoval.Dnes jsem měl k snídani jablko,hroznové víno opláchnuté v mms,2 lžíce kokosové drti a kostičku kokosového másla a k tomu jsem přikusoval 2 stroužky česneku.žádný problém mi to nezpůsobilo.Chci se zeptat zda je možno takto eliminovat vliv ovoce na kandidu nebo tím nic moc nevyřeším a mám se ovoce vzdát?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz