Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 2:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 2:25 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Jak popisuje Pavel ty hrudky v krku. Já to mám celá léta. S přechodem částečně na vitastravu méně. Dosud jsem to připisovala k mým děravým mandlím, které mi kdysi v dětství vyžraly angíny, a k zachytávání jídla v nich. Tak nevím...Každopádně není to nic moc.. \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Ještě jsem se zde dočetl že je možné kombinovat ovoce a česnek.Podle plivacího testu mám stále kandidu,ale nechci se teď v létě vzdát ovoce tak mě napadlo že bych k němu ten česnek přikusoval.Dnes jsem měl k snídani jablko,hroznové víno opláchnuté v mms,2 lžíce kokosové drti a kostičku kokosového másla a k tomu jsem přikusoval 2 stroužky česneku.žádný problém mi to nezpůsobilo.Chci se zeptat zda je možno takto eliminovat vliv ovoce na kandidu nebo tím nic moc nevyřeším a mám se ovoce vzdát?

Takto se dá klidně ovoce jíst a také můžete přidávat strouhaný zázvor, nebo skořici, to je také chuťově celkem zajímavé a dost lidem taková kombinace vyloženě chutná. Kvasinky a plísně tím určitě omezíte, ovšem co se týká parazitů, tam už to nemusí být tak vhodné, protože některé látky z česneku jim přímo vyhovují a může to paradoxně problém zhoršovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 8:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Jak popisuje Pavel ty hrudky v krku. Já to mám celá léta. S přechodem částečně na vitastravu méně. Dosud jsem to připisovala k mým děravým mandlím, které mi kdysi v dětství vyžraly angíny, a k zachytávání jídla v nich. Tak nevím...Každopádně není to nic moc.. \":-(\"

Tak si vytestujte kvasinky a pokud je zjistíte, tak platí ta doporučení i pro vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 8:40 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Takto se dá klidně ovoce jíst a také můžete přidávat strouhaný zázvor, nebo skořici, to je také chuťově celkem zajímavé a dost lidem taková kombinace vyloženě chutná. Kvasinky a plísně tím určitě omezíte, ovšem co se týká parazitů, tam už to nemusí být tak vhodné, protože některé látky z česneku jim přímo vyhovují a může to paradoxně problém zhoršovat.

S tím česnekem. To se týká samotného česneku nebo to působí jen v kombinaci s ovocem? Přijde mi zvláštní, že by česnek podporoval nějaký brebery...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
S tím česnekem. To se týká samotného česneku nebo to působí jen v kombinaci s ovocem? Přijde mi zvláštní, že by česnek podporoval nějaký brebery...

Týká se to jak česneku, tak cibule a jde o to, že tyto potraviny sice hubí parazity ve střevním traktu, ale na jiných místech v těle se jim naopak dodávkou některých látek, které tyto potraviny obsahují, vyloženě daří. Jde konkrétně o alkyláty a například Dr. Clark nemocné před konzumací česneku a cibule vyloženě varuje, protože podle ní všichni nebezpeční paraziti, s výjimkou některých střevních, alkyláty přímo milují, a dokonce je sami produkují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 4:37 pm 
Dobrý den. Doktor mi předepsal antibiotika jako prevenci proti zánětu močových cest, protože za pár dní jdu na rozbití kamene ultrazvukovou vlnou. V souvislosti s antibiotiky se u mě objevila vaginální kvasinka. Doporučil byste mi na to něco? Můžu si třeba denně vkládat kefírové zrno? Pokud ano, mám to začít dělat až po dobrání antibiotik nebo můžu začít hned? Taky bych se chtěla zeptat, jak zabránít tomu, aby byla ohrožena (těmi antibiotiky) střevní mikroflora? Díky za odpovědi.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 6:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den. Doktor mi předepsal antibiotika jako prevenci proti zánětu močových cest, protože za pár dní jdu na rozbití kamene ultrazvukovou vlnou. V souvislosti s antibiotiky se u mě objevila vaginální kvasinka. Doporučil byste mi na to něco? Můžu si třeba denně vkládat kefírové zrno? Pokud ano, mám to začít dělat až po dobrání antibiotik nebo můžu začít hned? Taky bych se chtěla zeptat, jak zabránít tomu, aby byla ohrožena (těmi antibiotiky) střevní mikroflora? Díky za odpovědi.

Antibiotika jsou neuvěřitelný sajrajt a pro plísně i kvasinky je to ideální krmivo. Mimořádně po nich prospívají a nechápu člověka, který to bez vážného důvodu spolkne. Kvasinka je určitě v celém těle, čili vložením kefírových zrn ji patrně dole omezíte, ale počítejte, že ten problém je také v celém trávicím traktu a ihned se tedy zase nastěhuje zpátky, jak léčbu přerušíte. Proti ohrožení mikroflóry je jediný možný postup, prostě antibiotika nebrat, to už asi nevyřešíme, čili pijte domácí kefír a uvidíte. Zároveň bych používal kokosový olej 2-4 polévkové lžíce denně a fungicidní rostliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 9:02 pm 
To já vím, že antibiotika jsou svinstvo, ale jak jinak se mám bránit před zánětem močových cest nebo ho vyléčit? Bojím se, že když nebudu brát antibiotika, přejde mi zánět na ledviny a to by asi bylo hodně nepříjemné. Nevěřím, že samotný brusinkový džus by tohle dokázal léčit. Co byste mi tedy poradil místo antibiotik na léčbu zánětu?
Až mi totiž rozdrtí kámen v ledvině, začnou se z něj vyplavovat různé sajrajty do těla a ten zánět je tedy pravděpodobný, protože už ted mám nějakou močovou infekci. Dále bych se chtěla zeptat jestli myslíte, že je vhodné po rozdrcení kamene si vyčistit ledviny melounovou štávou v horké vaně. Mám z ledviny zavedenou dutou trubici do močového měchýře, která by měla ten písek z kamene odvádět a neměl by se nikde seknout.
Ještě bych chtěla říct, že s těmi antibiotiky si sleduju pH moči a denně se ho snažím dostat nahoru okurkovou štávou, což se daří, takže tělo snad ty škodliviny vyplavuje. Je to tak?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Mnozstvi mrkve,jablek,melouna...
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 9:57 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Nekde nedoporucuji na candidozu nejist moc mrkve(obsahuji moc sacharidu)-jake mnozstvi(ve forme stavy) by jste na gramy videl jako unosne?

Dale, mohu si delat denne stavy ze zelenych kyselych jablek?(zelena odruda Golden Smith, vybiram zvlast ty ktera jeste nezacala zloutnout-tj.dozravat...).

Kolik je jeste tak nejak pripustne ananasove stavy(ze 2ks 1cm platku ukrojeneho ananasu za den??) - stavy z ananasu delam v kombinaci s kiwi nebo grepem kvuli nedostatku travicich enzymu....

A kolik asi tak cerveneho vodniho melounu(neprezraleho)-mohu klidne i vypit stavu z pulky velkeho melouna s kurou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 6:35 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , jaké ovoce / čerstvé a sušené / je vhodné zařadit podle Vašeho typu snídaně s ohledem na candidu ? Bylo by vhodné dělat léčebné klystýry se 100 ml kefíru ?


Naposledy upravil sad dne pát črc 16, 2010 7:57 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 7:50 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
lev píše:
Dobrý den. Doktor mi předepsal antibiotika jako prevenci proti zánětu močových cest, protože za pár dní jdu na rozbití kamene ultrazvukovou vlnou. V souvislosti s antibiotiky se u mě objevila vaginální kvasinka. Doporučil byste mi na to něco? Můžu si třeba denně vkládat kefírové zrno? Pokud ano, mám to začít dělat až po dobrání antibiotik nebo můžu začít hned? Taky bych se chtěla zeptat, jak zabránít tomu, aby byla ohrožena (těmi antibiotiky) střevní mikroflora? Díky za odpovědi.

Predpísať ATB ako prevenciu? To je pozoruhodné. Som veľmi zvedavá, podľa čoho ten MUDr-c určil, ktorá z množstva mikroskopických potvor, by spôsobila zápal MM v budúcnosti. Brať ATB je skutočne blbosť, o čom som sa presvedčila na vlastnej koži nedávno pri mojom zápale MM, ktorý vôbec nespôsobili žiadne potvory, ale chyba je úplne inde. A tiež mi predpísal širokospektrálne ATB pre prípad, čo keby tam predsa nejaká potvora bola ukrytá. Zápal to neodstránilo, iba mi to rozvrátilo mikroflóru a zrejme aj slinivku napriek tomu, že som popri ATB poctivo brala správne množstvá správnych bacillusov a to ešte aj v správnom čase. Pokiaľ môžeš vyhni sa ATB a ak by nešťastnou náhodou predsa len vznikol zápal MM v budúcnosti, tak nech ti potom predpíše konkrétne ATB na konkrétny kmeň mikroskopickej potvory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 9:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
To já vím, že antibiotika jsou svinstvo, ale jak jinak se mám bránit před zánětem močových cest nebo ho vyléčit? Bojím se, že když nebudu brát antibiotika, přejde mi zánět na ledviny a to by asi bylo hodně nepříjemné. Nevěřím, že samotný brusinkový džus by tohle dokázal léčit. Co byste mi tedy poradil místo antibiotik na léčbu zánětu?
Až mi totiž rozdrtí kámen v ledvině, začnou se z něj vyplavovat různé sajrajty do těla a ten zánět je tedy pravděpodobný, protože už ted mám nějakou močovou infekci. Dále bych se chtěla zeptat jestli myslíte, že je vhodné po rozdrcení kamene si vyčistit ledviny melounovou štávou v horké vaně. Mám z ledviny zavedenou dutou trubici do močového měchýře, která by měla ten písek z kamene odvádět a neměl by se nikde seknout.
Ještě bych chtěla říct, že s těmi antibiotiky si sleduju pH moči a denně se ho snažím dostat nahoru okurkovou štávou, což se daří, takže tělo snad ty škodliviny vyplavuje. Je to tak?

Pokud tomu nevěříte, tak to máte smůlu a zbytečně se poškozujete. Pokud se správně stravujete a máte adekvátní pH, tak je zánětlivý proces dost nepravděpodobný. Na to vyčištění ledvin po vlastním zákroku nedovedu odpovědět, to se musíte optat lékaře, netuším jak moc se tím ledviny podráždí. Tělo sice škodliviny vyplavuje, ale to neznamená, že si nepěstujete kvasinky a plísně, které antibiotika přímo živí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mnozstvi mrkve,jablek,melouna...
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Nekde nedoporucuji na candidozu nejist moc mrkve(obsahuji moc sacharidu)-jake mnozstvi(ve forme stavy) by jste na gramy videl jako unosne?

Dale, mohu si delat denne stavy ze zelenych kyselych jablek?(zelena odruda Golden Smith, vybiram zvlast ty ktera jeste nezacala zloutnout-tj.dozravat...).

Kolik je jeste tak nejak pripustne ananasove stavy(ze 2ks 1cm platku ukrojeneho ananasu za den??) - stavy z ananasu delam v kombinaci s kiwi nebo grepem kvuli nedostatku travicich enzymu....

A kolik asi tak cerveneho vodniho melounu(neprezraleho)-mohu klidne i vypit stavu z pulky velkeho melouna s kurou?

Tak mrkev samozřejmě může teoreticky představovat problém, ale pokud jíte správně tak by to zase takový problém představovat nemělo. Velice totiž záleží na výsledném pH a aplikaci fungicidních rostlin. Kyselá jablka určitě nevadí, akorát dost projímají. To uvedené množství ananasu je dle mého názoru v pořádku. Melounu můžete, kolik snesete a já v létě na dovolené piji i tři litry melounové šťávy ještě před snídaní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , jaké ovoce / čerstvé a sušené / je vhodné zařadit podle Vašeho typu snídaně s ohledem na candidu ? Bylo by vhodné dělat léčebné klystýry se 100 ml kefíru ?

Mělo by se jednat spíše o kyselé varianty, což snadno poznáte, protože nejde třeba říci jablka, ale musí jít o kyselá jablka a podobně i u dalších druhů. Jednoznačně si do toho jídla přidávejte fungicidně působící potraviny, jako česnek, zázvor, skořici, kokosový olej. Kefír do klystýru je určitě dobrý a také se dá střevům dost pomoci aplikací MMS v rozumném dávkování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 10:13 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Ananas, grep, kiwi ... sušené švestky a fíky ... mandle, sezam ... kokos, mák ... olivový olej a skořice --- je to vhodná kyselá kombinace nebo něco z toho je třeba vyřadit , a co sirná patlanina ? Melounová šťáva je vhodná na candidu ? Kombinace kefír + rozmixované lněné semínko je vhodná ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz