Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 6:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 6:58 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zas ta moje paměť \":lol:\" Už si musím vést poznámkový sešitek.Očistu provádět nejlépe 2 dny před novoluním nebo 2 dny po jak jste mi jednou radil a lze i v průběhu tohoto období?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zas ta moje paměť \":lol:\" Už si musím vést poznámkový sešitek.Očistu provádět nejlépe 2 dny před novoluním nebo 2 dny po jak jste mi jednou radil a lze i v průběhu tohoto období?

Lze ji dělat samozřejmě kdykoliv, ale nejlepší výsledky přináší dva dny před černým měsícem, to se vyloučí daleko největší množství bordelu. Ovšem pro první pokus bych se spíše na tento termín nesoustředil a udělal ji kdykoliv jindy, tam stejně velké výsledky nebývají, protože bordel se musí utrhnout a teprve při dalších očistách se dostavují slušné výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 10:40 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ne ne,už to bude třetí v pořadí tak si s tim chci trošku pohrát a udělat to co nejlíp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 12:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Ne ne,už to bude třetí v pořadí tak si s tim chci trošku pohrát a udělat to co nejlíp.

V tom případě je opravdu vhodný ten termín dva dny před černým měsícem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 07, 2010 11:35 am 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry den.
Vcera jsem provedla v poradi druhou jaterni ocistu. V prubehu poslednich 14 dni temer denne klystyr, vetsinou urina. Denne rano vyplach zaludku a paranasalnich dutin. Zvysen prijem horciku, jodu a selenu. Pred a po jidle dodavka HCl. Denne mrkvovo-orechove mleko a SP. Posledni tyden, kdy jsem doma sama a nemusim varit; vyhradne syrova strava. Spotreba melounu dosahuje industrialnich hodnot \":D\" .
Ve ctvrtek ryze s jablky a bananem, jablecna stava, k obedu jablko a k veceri taktez+ jablecna stava. Patek presne a do puntiku podle navodu. 22:00 jsem do sebe nalila grep a dej se vule Bozi. Tentokrat jsem neusnula, okolo 01:00 pocit nevolnosti. Nedala jsem tomu previtu sanci, vypila trochu vody a vyzvracela grep s olejem, celkem ale zanedbatelne mnozstvi; coz me uklidnilo a usnula jsem. 06:00 Epsonka a pokracuju ve spani. 08:00 druha Epsonka, zacina splouchani v brise. Cela natesena tedy jdu na WC, abych se potesila pohledem na sbirku mych drahych kamenu.....a nic. NIC!!! \":shock:\"
Kam vy ostatni na ty kameny chodite!! Ja chci taky vycistit kameny!! Je 10:30 a porad odchazi same bahynko, ani moc nazelenale neni, jen proste do hneda (asi po jablkach), zadne kousky tam nejsou.....to jsem teda zklamana....
Jardo, mam ja vubec jatra?????
Je pravda, ze se cely zivot stravuju celkem slusne, vepro knedlo zelo nikdy nebylo mym salkem kavy, maso a tucna jidla temer nikdy, jsem spise na sladke, pecene buchty, jogurty atd a bezne jidlo jsou zeleninove salaty a polevky, ovoce.
Na druhou stranu je mi 40 let, neco by se v tech jatrech za ta leta nahromadit melo. \":roll:\"
Co o tom soudite, Jardo??
S pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 07, 2010 6:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry den.
Vcera jsem provedla v poradi druhou jaterni ocistu. V prubehu poslednich 14 dni temer denne klystyr, vetsinou urina. Denne rano vyplach zaludku a paranasalnich dutin. Zvysen prijem horciku, jodu a selenu. Pred a po jidle dodavka HCl. Denne mrkvovo-orechove mleko a SP. Posledni tyden, kdy jsem doma sama a nemusim varit; vyhradne syrova strava. Spotreba melounu dosahuje industrialnich hodnot \":D\" .
Ve ctvrtek ryze s jablky a bananem, jablecna stava, k obedu jablko a k veceri taktez+ jablecna stava. Patek presne a do puntiku podle navodu. 22:00 jsem do sebe nalila grep a dej se vule Bozi. Tentokrat jsem neusnula, okolo 01:00 pocit nevolnosti. Nedala jsem tomu previtu sanci, vypila trochu vody a vyzvracela grep s olejem, celkem ale zanedbatelne mnozstvi; coz me uklidnilo a usnula jsem. 06:00 Epsonka a pokracuju ve spani. 08:00 druha Epsonka, zacina splouchani v brise. Cela natesena tedy jdu na WC, abych se potesila pohledem na sbirku mych drahych kamenu.....a nic. NIC!!! \":shock:\"
Kam vy ostatni na ty kameny chodite!! Ja chci taky vycistit kameny!! Je 10:30 a porad odchazi same bahynko, ani moc nazelenale neni, jen proste do hneda (asi po jablkach), zadne kousky tam nejsou.....to jsem teda zklamana....
Jardo, mam ja vubec jatra?????
Je pravda, ze se cely zivot stravuju celkem slusne, vepro knedlo zelo nikdy nebylo mym salkem kavy, maso a tucna jidla temer nikdy, jsem spise na sladke, pecene buchty, jogurty atd a bezne jidlo jsou zeleninove salaty a polevky, ovoce.
Na druhou stranu je mi 40 let, neco by se v tech jatrech za ta leta nahromadit melo. \":roll:\"
Co o tom soudite, Jardo??
S pozdravem

Sara

Co o tom soudím, sladké srajdy sice nejsou ideálem zdravé výživy, ale asi nechlastáte, nepřežíráte se, tak proč by vaše játra měla být ucpaná. Z někoho se prostě nic pevného nevydoluje a odchází pouze to bahno, což samozřejmě také je velice dobré pro posílení organizmu a dobré funkce jater. Ono totiž také hodně záleží na tom, zda je člověk steresák, nebo pohodář a vy spíše vypadáte na toho pohodáře a ne na nějakou žlučovitou tetku. To se pak játra čistí celkem pohodlně sama i když jim občasné proluftování touto kůrou určitě neuškodí a zbavit se toho bahýnka je také dobrý výsledek. Příště si to ještě lépe načasujte a vygruntujte je přesně dva dny před černým měsícem, kdy jde toho bordelu ven jednoznačně nejvíce. Pokud ovšem ani tak nic nevyjde, tak se musíte smířit s faktem, že je jako jedna z mála lidí máte prostě čistá a dál bych je řešil tak jednou až dvakrát ročně, jaksi pro jistotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 11:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Zdravím.Mám za sebou šestou očistu a tentokrát nic moc-pár malých kamínků v noci,ještě před ranní solí,potom ještě pár a i sajrajtu vyšlo docela málo.Když to tak shrnu-nejlepší výsledky sem měla při první očistě,nevím,zda to bylo tím,že poprvé jsem dělala důkladnější přípravu(netučná dieta dva dny před,jablečné šťávy jsem vypila mnohem víc a absolvovala jsem hydrocolon těsně před),nebo tím,že už játra jsou skoro čistá.Po ranní soli průjem byl,ale ne tolik,spíš voda.Po předchozí zkušenosti se zvracením jsem šetřila jablečnou šťávou-jen litr v pátek a dva litry v sobotu,dále jsem pila vodu ve velkém množství až do večera.Klystýr jsem dělala v den očisty ráno a večer-není to málo?Dosud nevím,jak je to s jídlem-může se v den očisty 14.00 ještě jíst,nebo ne?Obvykle nejím nic(nebo jen jablko).
Pravidelně mě den před bolí hlava a jsem jako leklá ryba,tento víkend jsem prakticky prospala,bez zájmu o cokoliv.Změna v jídelníčku dělá své(ani kafe si dát nemůžu,má tuk),jablečnou šťávu nemůžu ani cítit.
Po těch čistících kůrách,co jsem zpozorovala, se mi změnila chuť na sladké-byla jsem závislá na oplatkách typu tatranky,apod.,teď mi vůbec nelákají.Jinak sladké jím,ale ne tolik-týká se to jen těch tatranek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 9:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Zdravím.Mám za sebou šestou očistu a tentokrát nic moc-pár malých kamínků v noci,ještě před ranní solí,potom ještě pár a i sajrajtu vyšlo docela málo.Když to tak shrnu-nejlepší výsledky sem měla při první očistě,nevím,zda to bylo tím,že poprvé jsem dělala důkladnější přípravu(netučná dieta dva dny před,jablečné šťávy jsem vypila mnohem víc a absolvovala jsem hydrocolon těsně před),nebo tím,že už játra jsou skoro čistá.Po ranní soli průjem byl,ale ne tolik,spíš voda.Po předchozí zkušenosti se zvracením jsem šetřila jablečnou šťávou-jen litr v pátek a dva litry v sobotu,dále jsem pila vodu ve velkém množství až do večera.Klystýr jsem dělala v den očisty ráno a večer-není to málo?Dosud nevím,jak je to s jídlem-může se v den očisty 14.00 ještě jíst,nebo ne?Obvykle nejím nic(nebo jen jablko).
Pravidelně mě den před bolí hlava a jsem jako leklá ryba,tento víkend jsem prakticky prospala,bez zájmu o cokoliv.Změna v jídelníčku dělá své(ani kafe si dát nemůžu,má tuk),jablečnou šťávu nemůžu ani cítit.
Po těch čistících kůrách,co jsem zpozorovala, se mi změnila chuť na sladké-byla jsem závislá na oplatkách typu tatranky,apod.,teď mi vůbec nelákají.Jinak sladké jím,ale ne tolik-týká se to jen těch tatranek.

Šestá očista je už docela dost a játra určitě již tolik bordelu neobsahují. Jablečné šťávy stačí litr a jíst se to jablko klidně může, ale já to nedělám. Pokud vás bolí hlava již dopředu, tak je to čistě psychika a asi to bude tím, jak se na tu proceduru těšíte. Nesmíte si to tak připouštět, já to klidně dělám i v týdnu, kdy jdu normálně do práce a problém s tím nemám. Změna chuti na sladké je normální, protože ty kůry vás zbavují obrovského množství domácích zvířátek a tělo normálně na sladké srajdy chuť nemá, sladká chuť je naprosto nepřirozená a vyloženě ji vyžadují parazité. Ideální je nejíst ty „nepřátelské“ oplatky vůbec a máte klid.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 2:38 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Sara píše:
Dobry den.
Vcera jsem provedla v poradi druhou jaterni ocistu. V prubehu poslednich 14 dni temer denne klystyr, vetsinou urina. Denne rano vyplach zaludku a paranasalnich dutin. Zvysen prijem horciku, jodu a selenu. Pred a po jidle dodavka HCl. Denne mrkvovo-orechove mleko a SP. Posledni tyden, kdy jsem doma sama a nemusim varit; vyhradne syrova strava. Spotreba melounu dosahuje industrialnich hodnot \":D\" .
Ve ctvrtek ryze s jablky a bananem, jablecna stava, k obedu jablko a k veceri taktez+ jablecna stava. Patek presne a do puntiku podle navodu. 22:00 jsem do sebe nalila grep a dej se vule Bozi. Tentokrat jsem neusnula, okolo 01:00 pocit nevolnosti. Nedala jsem tomu previtu sanci, vypila trochu vody a vyzvracela grep s olejem, celkem ale zanedbatelne mnozstvi; coz me uklidnilo a usnula jsem. 06:00 Epsonka a pokracuju ve spani. 08:00 druha Epsonka, zacina splouchani v brise. Cela natesena tedy jdu na WC, abych se potesila pohledem na sbirku mych drahych kamenu.....a nic. NIC!!! \":shock:\"
Kam vy ostatni na ty kameny chodite!! Ja chci taky vycistit kameny!! Je 10:30 a porad odchazi same bahynko, ani moc nazelenale neni, jen proste do hneda (asi po jablkach), zadne kousky tam nejsou.....to jsem teda zklamana....
Jardo, mam ja vubec jatra?????
Je pravda, ze se cely zivot stravuju celkem slusne, vepro knedlo zelo nikdy nebylo mym salkem kavy, maso a tucna jidla temer nikdy, jsem spise na sladke, pecene buchty, jogurty atd a bezne jidlo jsou zeleninove salaty a polevky, ovoce.
Na druhou stranu je mi 40 let, neco by se v tech jatrech za ta leta nahromadit melo. \":roll:\"
Co o tom soudite, Jardo??
S pozdravem

Sara

Tak já měla ted něco podobného. Vůbec žádné kamínky, jen tmavě hnědé se silným zápachem bahýnko. Akorát, že já letos to mám po 11x. Při minulé očistě bylo jen 5kamínků za to ve velké podobě. Pro letošek končím. Jen vždy v ten den po kúře jsem taková zdrchaná a vyždímaná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 5:46 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Mám po 7 nebo 8 očistě . Čtvrtek, pátek, sobota - jab. šťáva 2 l, kombucha, urina , neděle pouze jab. šťáva 3 l . V pondělí vyšly drobné kamínky , ale ne moc / max. do 5 mm a v této velikosti asi 3 / a tzv. smetí - ale toho bylo mnohem více než kamínků . Jinak v neděli jsem cítil velký tlak na oblast jater , jako by se měla dostavit kolika . Dnes vycházela tekutina z jater a enormně pálila - jako nikdy předtím / až jsem objevil na toalet. papíru krvavé skvrny - asi popálený konečník -přesto , že jsem ho mazal , ale nic velkého / , v poledne jsem udělal klystýr s 2,2 l nálevem a vyšla ze mě tekutina tmavohnědé barvy , druhý klystýr za 0,5 h už byl OK . První jídlo ve 3h 1 l kefíru , jíst začnu až zítra . Necítil jsem žádnou únavu během těchto dnů - ani při práci a ani hlad jsem neměl , dnes pak akorát žízeň . Pane Jardo , kde se vzala tak pálivá tekutina / ta by musela zlikvidovat všechny kvasinky / ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon srp 09, 2010 6:01 pm
Příspěvky: 1
\":)\"
Sara píše:
Dobry den.
Vcera jsem provedla v poradi druhou jaterni ocistu. V prubehu poslednich 14 dni temer denne klystyr, vetsinou urina. Denne rano vyplach zaludku a paranasalnich dutin. Zvysen prijem horciku, jodu a selenu. Pred a po jidle dodavka HCl. Denne mrkvovo-orechove mleko a SP. Posledni tyden, kdy jsem doma sama a nemusim varit; vyhradne syrova strava. Spotreba melounu dosahuje industrialnich hodnot \":D\" .
Ve ctvrtek ryze s jablky a bananem, jablecna stava, k obedu jablko a k veceri taktez+ jablecna stava. Patek presne a do puntiku podle navodu. 22:00 jsem do sebe nalila grep a dej se vule Bozi. Tentokrat jsem neusnula, okolo 01:00 pocit nevolnosti. Nedala jsem tomu previtu sanci, vypila trochu vody a vyzvracela grep s olejem, celkem ale zanedbatelne mnozstvi; coz me uklidnilo a usnula jsem. 06:00 Epsonka a pokracuju ve spani. 08:00 druha Epsonka, zacina splouchani v brise. Cela natesena tedy jdu na WC, abych se potesila pohledem na sbirku mych drahych kamenu.....a nic. NIC!!! \":shock:\"
Kam vy ostatni na ty kameny chodite!! Ja chci taky vycistit kameny!! Je 10:30 a porad odchazi same bahynko, ani moc nazelenale neni, jen proste do hneda (asi po jablkach), zadne kousky tam nejsou.....to jsem teda zklamana....
Jardo, mam ja vubec jatra?????
Je pravda, ze se cely zivot stravuju celkem slusne, vepro knedlo zelo nikdy nebylo mym salkem kavy, maso a tucna jidla temer nikdy, jsem spise na sladke, pecene buchty, jogurty atd a bezne jidlo jsou zeleninove salaty a polevky, ovoce.
Na druhou stranu je mi 40 let, neco by se v tech jatrech za ta leta nahromadit melo. \":roll:\"
Co o tom soudite, Jardo??
S pozdravem

Sara

Saro,přeju pěkný den.
Taky jsem měla reakce jako vy \":)\" Těšení se na kameny a ono nic...Závistivě jsem si prohlížela fotky těch úspěšných \":D\"
První 4 očisty-dohromady asi deset pidi"hrášků",několik zelených "vlákýnek"cca 1cm.
Pátá očista(zn.tak ještě jednou to zkusím \":)\")přinesla 4 kameny hnědo zelené-zhruba 1cm,ten největší měl rovné 2cm.Síla...
Šestá(fakt jsem se těšila,co tam bude)-byla nadílka neuvěřitelná-asi 40 jasně zelených měkkých kamínků....Co přinesou
další čistky netuším \":)\"
Takže nezoufejte,možná máte kameny,možná jste čistá,každopádně jste šikulka,že se o sebe staráte.

Krásný den vám všem.
Chiara.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Mám po 7 nebo 8 očistě . Čtvrtek, pátek, sobota - jab. šťáva 2 l, kombucha, urina , neděle pouze jab. šťáva 3 l . V pondělí vyšly drobné kamínky , ale ne moc / max. do 5 mm a v této velikosti asi 3 / a tzv. smetí - ale toho bylo mnohem více než kamínků . Jinak v neděli jsem cítil velký tlak na oblast jater , jako by se měla dostavit kolika . Dnes vycházela tekutina z jater a enormně pálila - jako nikdy předtím / až jsem objevil na toalet. papíru krvavé skvrny - asi popálený konečník -přesto , že jsem ho mazal , ale nic velkého / , v poledne jsem udělal klystýr s 2,2 l nálevem a vyšla ze mě tekutina tmavohnědé barvy , druhý klystýr za 0,5 h už byl OK . První jídlo ve 3h 1 l kefíru , jíst začnu až zítra . Necítil jsem žádnou únavu během těchto dnů - ani při práci a ani hlad jsem neměl , dnes pak akorát žízeň . Pane Jardo , kde se vzala tak pálivá tekutina / ta by musela zlikvidovat všechny kvasinky / ?

To jsou toxiny z jater a ve vyšší koncentraci jde o tak jedovatý produkt, že pálí na výfuku pomalu jak kyselina, což je bohužel normální a podráždění konečníku také. Sám jsem si podobné pocity kdysi vyzkoušel a opravdu nejsou nijak příjemné. Po vyčištění jater tento problém zmizí a začnou fungovat normálně. Pro snazší průběh a naředění toxinů, je vhodné pít jako by vás za to někdo platil, pak je celá procedura snesitelnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
CHIARA píše:
Saro,přeju pěkný den.
Taky jsem měla reakce jako vy \":)\" Těšení se na kameny a ono nic...Závistivě jsem si prohlížela fotky těch úspěšných \":D\"
První 4 očisty-dohromady asi deset pidi"hrášků",několik zelených "vlákýnek"cca 1cm.
Pátá očista(zn.tak ještě jednou to zkusím \":)\")přinesla 4 kameny hnědo zelené-zhruba 1cm,ten největší měl rovné 2cm.Síla...
Šestá(fakt jsem se těšila,co tam bude)-byla nadílka neuvěřitelná-asi 40 jasně zelených měkkých kamínků....Co přinesou
další čistky netuším \":)\"
Takže nezoufejte,možná máte kameny,možná jste čistá,každopádně jste šikulka,že se o sebe staráte.

Krásný den vám všem.
Chiara.

On jde na závěr vždy největší bordel, protože se konečně dostanou na řadu kameny nejstarší a tedy i největší a pak už prostě nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 11:04 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
CHIARA píše:
Saro,přeju pěkný den.
Taky jsem měla reakce jako vy \":)\" Těšení se na kameny a ono nic...Závistivě jsem si prohlížela fotky těch úspěšných \":D\"
První 4 očisty-dohromady asi deset pidi"hrášků",několik zelených "vlákýnek"cca 1cm.
Pátá očista(zn.tak ještě jednou to zkusím \":)\")přinesla 4 kameny hnědo zelené-zhruba 1cm,ten největší měl rovné 2cm.Síla...
Šestá(fakt jsem se těšila,co tam bude)-byla nadílka neuvěřitelná-asi 40 jasně zelených měkkých kamínků....Co přinesou
další čistky netuším \":)\"
Takže nezoufejte,možná máte kameny,možná jste čistá,každopádně jste šikulka,že se o sebe staráte.

Krásný den vám všem.
Chiara.

Ahoj Chiaro,
to jste me potesila, ze nejsem sama. A dekuji Vam vsem, kteri se zde sverujete se svymi leckdy trpkymi a bolestivymi zkusenostmi. Neustalym procitanim techto stranek znovunabyvam sil a energii pokracovat v kazdodennim boji s breberami, chutemi, vlastni lenosti a pohodlnosti a dalsimi prekazkami, ktere se prubezne vyskytuji. Zvlaste dik panu Zajickovi za jeho neuveritelnou trpelivost a vytrvalost neustale dokola zodpovidat nase dotazy a dodavat nam silu.
Jardo, dekuji Vam za nas za vsechny.
S pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 9:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Provedla jsem 6. očistu a ačkoliv minule již nic nevyšlo, tentokrát to byla docela úroda asi 50 kamenů. Při předposlední dávce vyšla téměř černá voda a něco hodně divného, viz fotka. Černá, hladká a tvrdá zrníčka, těmi tenkými ocásky srostlá ve špičce do hroznu. Co to proboha může být? Taky tam bylo pár zrníček stejného tvaru, ale už seschlá a světle béžová.


Přílohy:
kameny.jpg
kameny.jpg [ 4.85 KiB | Zobrazeno 7656 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz