Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 270  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 7:17 pm 
Offline

Registrován: pát srp 27, 2010 7:04 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den, mám následující problém a třeba mi někdo poradíte, co s tím. Po návratu z Maroka v květnu (možná časová shoda náhod) mě začala místy pálit/svědit kůže, mám mírně zvýšenou teplotu do 37st.C a na obličeji se rozjela seboroická dermatitida, tedy alespoň dle doktorů. Byl jsem na infekčním oddělení, udělali všechny možné testy, ale nic nenašli.
Po pročtení různých webových stránek jsem začal užívat Aloe vera, pupalkový olej a probiotika s tím, že by to mohla být kvasinková infekce a vypustil jsem cukry a výrobky z mouky ("protikvasinková dieta"). Dermatitida se zlepšila, ale stěhovavé pálení kůže přetrvává a nyní je mi i špatně od žaludku a mám pocit zvýšené teploty, ale naměřená je cca 36,6-37st.C. Nevím, jestli je to změnou stravy (stravu jsem změnil před 14 dny). Dle návodu na těchto stránkách jsem si vyčistil střeva a teď se chystám na očistu jater.

Sháním epsomskou sůl, ale zatím neúspěšně. Event. víte o nějaké osvědčené internetové prodejně, kde je možné ji koupit?
díky

P.S. Nevím, jestli jsem příspěvek správně zařadil, ale nenapadlo mě nic lepšího.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 7:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tomas.plzen píše:
Dobrý den, mám následující problém a třeba mi někdo poradíte, co s tím. Po návratu z Maroka v květnu (možná časová shoda náhod) mě začala místy pálit/svědit kůže, mám mírně zvýšenou teplotu do 37st.C a na obličeji se rozjela seboroická dermatitida, tedy alespoň dle doktorů. Byl jsem na infekčním oddělení, udělali všechny možné testy, ale nic nenašli.
Po pročtení různých webových stránek jsem začal užívat Aloe vera, pupalkový olej a probiotika s tím, že by to mohla být kvasinková infekce a vypustil jsem cukry a výrobky z mouky ("protikvasinková dieta"). Dermatitida se zlepšila, ale stěhovavé pálení kůže přetrvává a nyní je mi i špatně od žaludku a mám pocit zvýšené teploty, ale naměřená je cca 36,6-37st.C. Nevím, jestli je to změnou stravy (stravu jsem změnil před 14 dny). Dle návodu na těchto stránkách jsem si vyčistil střeva a teď se chystám na očistu jater.

Sháním epsomskou sůl, ale zatím neúspěšně. Event. víte o nějaké osvědčené internetové prodejně, kde je možné ji koupit?
díky

P.S. Nevím, jestli jsem příspěvek správně zařadil, ale nenapadlo mě nic lepšího.

Tak patrně to čištění jater také dost pomůže, ale já bych řešil hlavně pH, protože veškeré kožní potíže vždy souvisí se špatnou krví a ta zase se špatným pH. Vše nasvědčuje tomu, že máte organizmus plný plísní a bylo by vhodné si zde k tomu prostudovat příslušná témata. Jinak kvasinky jsou hlavně o tuku, což zde je také mnohokrát rozebíráno a pokud se týká té epsomské soli, koukněte do vlákna inzerce, mohu vám ji poslat, případně i jiné sole a kokosový tuk, který také kvasinkám zrovna nešmakuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 9:23 pm 
Offline

Registrován: pát srp 27, 2010 7:04 pm
Příspěvky: 10
Jardo, děkuji Vám za odpověď. Samozřejmě netvrdím, že jsou problémy od kvasinek, může to být klidně špatné pH i plísně.
Myslíte, že mám překyselené tělo? Psal jste, že kvasinky jsou hlavně o tuku - myslíte v potravě, nebo obezitu obecně?
Jinak se snažím prostudovat si celé fórum, ale je toho tu tolik a nevím, odkud začít \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tomas.plzen píše:
Jardo, děkuji Vám za odpověď. Samozřejmě netvrdím, že jsou problémy od kvasinek, může to být klidně špatné pH i plísně.
Myslíte, že mám překyselené tělo? Psal jste, že kvasinky jsou hlavně o tuku - myslíte v potravě, nebo obezitu obecně?
Jinak se snažím prostudovat si celé fórum, ale je toho tu tolik a nevím, odkud začít \":-)\"

Kvasinky a plísně máte skoro totéž, jde principiálně o stejné hajzly. Myslet si mohu ledasco, ale pokud si to objektivně změříte, tak máte jasno a uvidíte, zda se pletu. Ani v potravě, ani jako obezita, ale zalepené buněčné stěny, to nemá s jídlem, ani špekem zase tak moc společného, jde spíče o špatné trávení tuků a propustnost střevní stěny. Již se to zde také rozebíralo, tak studujte a obecně je to jedno, kde začnete, pokud jste to do této doby nezkoumal, tak víte zatím prd a každá informace bude pro vás stejně nová a přínosná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 11:57 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Jarda píše:
...... Jinak kvasinky jsou hlavně o tuku, což zde je také mnohokrát rozebíráno a pokud se týká té epsomské soli, koukněte do vlákna inzerce, mohu vám ji poslat, případně i jiné sole a kokosový tuk, který také kvasinkám zrovna nešmakuje.

Pořád nevím, jak se vlastně správně stravovat. Na kvasinky denně užívám 2-3 lžíce kokosového tuku, na játra 3 lžíce kašičky (200gr semene, 125ml oleje), 3 paraořechy, lžíci lněného oleje, vrchovatou lžíci lněných semínek a půl litru polotučného kefíru. Mám prozatím, co beru kokosový olej a ostropestřec, vynechat ten len? Takhle je to hrozně moc tuku.

Jinak jak já, tak přítel, jsme se zpočátku nad ostropestřecovou kašičkou ošklibovali a po dvou dnech už jí vesele chodíme baštit. Jsem zvědavá, po jakém množství se jí konečně přejím, zatím se zdá, že se tělu moc líbí.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Pořád nevím, jak se vlastně správně stravovat. Na kvasinky denně užívám 2-3 lžíce kokosového tuku, na játra 3 lžíce kašičky (200gr semene, 125ml oleje), 3 paraořechy, lžíci lněného oleje, vrchovatou lžíci lněných semínek a půl litru polotučného kefíru. Mám prozatím, co beru kokosový olej a ostropestřec, vynechat ten len? Takhle je to hrozně moc tuku.

Jinak jak já, tak přítel, jsme se zpočátku nad ostropestřecovou kašičkou ošklibovali a po dvou dnech už jí vesele chodíme baštit. Jsem zvědavá, po jakém množství se jí konečně přejím, zatím se zdá, že se tělu moc líbí.

Tak tukem tedy opravdu nešetříte, čili se ani není čemu divit, celková dávka čistého tuku by neměla překročit 4 lžíce denně a někdy stačí i mnohem méně. Jinak ten ostropestřec se běžně člověku zprotiví až po poměrně dlouhé době, někdy i mnohem déle než měsíc, ale záleží to na stavu jater.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 5:47 pm 
Offline

Registrován: pát srp 27, 2010 7:04 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Kvasinky a plísně máte skoro totéž, jde principiálně o stejné hajzly. Myslet si mohu ledasco, ale pokud si to objektivně změříte, tak máte jasno a uvidíte, zda se pletu. Ani v potravě, ani jako obezita, ale zalepené buněčné stěny, to nemá s jídlem, ani špekem zase tak moc společného, jde spíče o špatné trávení tuků a propustnost střevní stěny. Již se to zde také rozebíralo, tak studujte a obecně je to jedno, kde začnete, pokud jste to do této doby nezkoumal, tak víte zatím prd a každá informace bude pro vás stejně nová a přínosná.

Tak jsem udělal sobotu první očistu jater, proběhlo to celkem uspokojivě, trochu epsomské soli mi obstarala manželka (objednávka, co jsem Vám poslal, platí).
Akorát včera večer se mi dermatitida zhoršila a do rána vyskočily červené fleky na obličeji, které svědí a pálí. Dnes odpoledne jsem si změřil pH moči na naměřil 5,6, což asi není dobře. Z informací na fóru jsem se dočetl, že je třeba udržovat moč nad 7, alespoň po dobu problémů, tak jsem si obstaral a vzal 8 gramů jedlé sody. Koupil jsem si hořčíkové tablety. Můžete mi prosím poradit, kolik jedlé sody i hořčíku brát a jak často?
Bylo by možné u Vás domluvit návštěvu? Kolik účtujete?
díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tomas.plzen píše:
Tak jsem udělal sobotu první očistu jater, proběhlo to celkem uspokojivě, trochu epsomské soli mi obstarala manželka (objednávka, co jsem Vám poslal, platí).
Akorát včera večer se mi dermatitida zhoršila a do rána vyskočily červené fleky na obličeji, které svědí a pálí. Dnes odpoledne jsem si změřil pH moči na naměřil 5,6, což asi není dobře. Z informací na fóru jsem se dočetl, že je třeba udržovat moč nad 7, alespoň po dobu problémů, tak jsem si obstaral a vzal 8 gramů jedlé sody. Koupil jsem si hořčíkové tablety. Můžete mi prosím poradit, kolik jedlé sody i hořčíku brát a jak často?
Bylo by možné u Vás domluvit návštěvu? Kolik účtujete?
díky

To je po očistě normální, jak se rozkarbují ty usazené toxiny a bordel z jater se vylije do střev, kde se zase část vstřebá do krve, je to pro organizmus veliký šok a jste vlastně přiotrávený, proto zde radím pít jak velbloud u oázy. Většinou se to druhý, výjimečně třetí den srovná a problém zmizí, jak se vyrovná pH. Sody se dá naráz vzít i celý ten 8g sáček, ale vhodnější je tak slušně nabraná kávová lžička, což je tak půlka toho sáčku. Rozpustit do cca 2-3 dcl vody a vypít. Většinou to s kyselostí cukne cekem dost a tak po půlhodině to již naměříte v moči. V případě, že to nestačí, tak po hodině klidně znova, ale stále kontrolovat pH, aby jste to nepřehnal. U hořčíku není žádné omezení a tělo v případě předávkování nadbytek ve formě průjmu vyloučí, čili já doporučuji postupně každý den přidávat, až se dostaví průjem a pak trochu ubrat, čímž si zjistíte potřebnou denní dávku, která je u každého velice rozdílná. Ohledně té návštěvy mě klidně zavolejte a nějak se domluvíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 1:49 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.
Dnes mám za sebou druhou očistu.
Vyšli ze mne mnohem větší kousky.
Tentokrát se denní jablečná kůra neobešla bez příznaků bolesti očí a oblastí za nimi.Bělmo opět řádně žluté,nejvíce pod víčky.
Ale jinak jsem živ a zdráv při vyprázdnění již příval energie.A velice dobrý pocit.
Nevíte co by mohlo způsobovat docela výrazné záškuby(vlnění)lýtkových svalů?


Přílohy:
2.jpg
2.jpg [ 104.24 KiB | Zobrazeno 9600 krát ]
1.jpg
1.jpg [ 144.22 KiB | Zobrazeno 9600 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Slim-Jim píše:
Zdravím.
Dnes mám za sebou druhou očistu.
Vyšli ze mne mnohem větší kousky.
Tentokrát se denní jablečná kůra neobešla bez příznaků bolesti očí a oblastí za nimi.Bělmo opět řádně žluté,nejvíce pod víčky.
Ale jinak jsem živ a zdráv při vyprázdnění již příval energie.A velice dobrý pocit.
Nevíte co by mohlo způsobovat docela výrazné záškuby(vlnění)lýtkových svalů?

No vidíte, jaký máte krásný výřad, jak po honu. Jsou to zajímavé exponáty, takto dvoubarevné nejsou často. Další kůry to půjde stále nahoru s velikostí a možná i počtem kusů. Ty problémy jsou celkem normální, počítejte, že se tím bordelem vlastně přiotrávíte a pak se není čemu divit. Ty svaly, to bude nízkým hořčíkem a chtělo by to řádně doplňovat, ideálně roztokem chloridu hořečnatého ve vodě, což se zde již mnohokrát rozebíralo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 5:48 pm 
Offline

Registrován: pát úno 12, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den mám už za sebou 8 očistu vždy s výsledky , při třetí dokonce velikost 2*1 cm asi 6 ks ale takové želatinové žluto zelené barvy jinak stále drobné kousky v celkem slušném množství.
Ale po poslední kůře jsem dostal 3 den skoro žlučníkový záchvat je to normální jindy po kůře tak zhruba vždy 10-14 dní klid potom zhoršování příznaků-tak následovala další očista atd....
Nemám už asi 10roků žlučník


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
joz píše:
Dobrý den mám už za sebou 8 očistu vždy s výsledky , při třetí dokonce velikost 2*1 cm asi 6 ks ale takové želatinové žluto zelené barvy jinak stále drobné kousky v celkem slušném množství.
Ale po poslední kůře jsem dostal 3 den skoro žlučníkový záchvat je to normální jindy po kůře tak zhruba vždy 10-14 dní klid potom zhoršování příznaků-tak následovala další očista atd....
Nemám už asi 10roků žlučník

Moc normální to není a patrně něco děláte špatně, sice asi ne v té očistě, ale po ní, patrně tam bude nějaký stravovací problém, že se vám ty žlučové cesty tak dráždí. Osobně bych vyzkoušel ostropestřcovou kašičku a vysoké pH moče v průběhu následujících dní po očistě, vhodné je udržovat pH na hodnotách 7,5-7,8 pH. Absence žlučníku na to vliv příliš nemá, tady jde vyloženě o žlučovody a ty tam určitě mít musíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:36 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Jarda píše:
No vidíte, jaký máte krásný výřad, jak po honu. Jsou to zajímavé exponáty, takto dvoubarevné nejsou často. Další kůry to půjde stále nahoru s velikostí a možná i počtem kusů. Ty problémy jsou celkem normální, počítejte, že se tím bordelem vlastně přiotrávíte a pak se není čemu divit. Ty svaly, to bude nízkým hořčíkem a chtělo by to řádně doplňovat, ideálně roztokem chloridu hořečnatého ve vodě, což se zde již mnohokrát rozebíralo.

Děkuji.Výřad jen pro orientaci v počtu.Jinak vyhazuji, na vzduchu podléhají celkem rychlé skáze(zčernání,zcvrknutí),ty vaše vypadají že budou trvanlivější.Jinak jste mě docela překvapil že nebývají příliž běžné,tentokrát byly sice větší zelenější s pořádně silným obalem,ale jinak jsem myslel,že jsou to ty zcela běžné,měké jak máslo,cholesterolové o jaký druh se přesně jedná?(abych nežil v omylu)
Na zahraničních webech jsem četl zpochybnující tvrzení,že se nejedná o kameny,ale je to zmýdlovatěné cosi to už si nepamatuji.
Ale podle uplně jiného složení než posledně se mi to nějak nezdá.No uvidím podle mé váhy a pruměru trupu to nevypadá,že bych měl být nějak přervaný tímto svinstvem,tak snad budu někdy prázdný,a budu mít jistotu,podle příspěvků lidí tady někteří byli čistý kolem páté očisty,snad budu i tímto štastlivcem,nebot při této akci u mne dochází ke znatelnému váhovému úbytku.Je možné tento den aplikovat střevní absorbent,lepicol nebo psyllium(pro dočištění a lepší vyprázdnění)?,ale nevím jestli je to vhodné když jsou střeva plné vody,a ta sůl na ty střeva působí docela dlouho,aby to někaj nepřebobtnalo a nebyl z toho nějaký průšvih případně jestli je to ten den vůbec vhodné,třeba i večer,minule jsem požil řádně uvařenou rýži natural,s máslem a kysaným zelím(což se asi moc k rýži nehodí) a stolici jsem měl snad ještě večer,a chodila perfektně.Tuto očistu jsem požil krupičnou kaši vařenou ve vodě s trošíčkou medu,skořice a kousíček másla a stolice stávkuje,asi to nebude na rozhýbání střev to pravé(pro mne),příště dám osvědčené a večer určitě kefír 0,5l,v jiném vlákně jste někomu radil pít litr kefíru denně,ale to asi nebude jednorázová večerní dávka?Jinak mě překvapilo že vsítu byl přítomen i taková jakoby hromádka rosolu a plno takovích jak to nazvat,provázků,některé i pět centimetrů dlouhé,různých průměru,foto ze sítem mám tak jak to ze mne vyšlo ale radši jsem ho sem nedal jako na poprvé kdy jsem z toho byl tak vyšašený,že mě ani nenapadlo jestli je to vhodné.Před vypitím oleje šla ze mne jen voda tak nevým jestli to může pocházet ze střev.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Slim-Jim píše:
Děkuji.Výřad jen pro orientaci v počtu.Jinak vyhazuji, na vzduchu podléhají celkem rychlé skáze(zčernání,zcvrknutí),ty vaše vypadají že budou trvanlivější.Jinak jste mě docela překvapil že nebývají příliž běžné,tentokrát byly sice větší zelenější s pořádně silným obalem,ale jinak jsem myslel,že jsou to ty zcela běžné,měké jak máslo,cholesterolové o jaký druh se přesně jedná?(abych nežil v omylu)
Na zahraničních webech jsem četl zpochybnující tvrzení,že se nejedná o kameny,ale je to zmýdlovatěné cosi to už si nepamatuji.
Ale podle uplně jiného složení než posledně se mi to nějak nezdá.No uvidím podle mé váhy a pruměru trupu to nevypadá,že bych měl být nějak přervaný tímto svinstvem,tak snad budu někdy prázdný,a budu mít jistotu,podle příspěvků lidí tady někteří byli čistý kolem páté očisty,snad budu i tímto štastlivcem,nebot při této akci u mne dochází ke znatelnému váhovému úbytku.Je možné tento den aplikovat střevní absorbent,lepicol nebo psyllium(pro dočištění a lepší vyprázdnění)?,ale nevím jestli je to vhodné když jsou střeva plné vody,a ta sůl na ty střeva působí docela dlouho,aby to někaj nepřebobtnalo a nebyl z toho nějaký průšvih případně jestli je to ten den vůbec vhodné,třeba i večer,minule jsem požil řádně uvařenou rýži natural,s máslem a kysaným zelím(což se asi moc k rýži nehodí) a stolici jsem měl snad ještě večer,a chodila perfektně.Tuto očistu jsem požil krupičnou kaši vařenou ve vodě s trošíčkou medu,skořice a kousíček másla a stolice stávkuje,asi to nebude na rozhýbání střev to pravé(pro mne),příště dám osvědčené a večer určitě kefír 0,5l,v jiném vlákně jste někomu radil pít litr kefíru denně,ale to asi nebude jednorázová večerní dávka?Jinak mě překvapilo že vsítu byl přítomen i taková jakoby hromádka rosolu a plno takovích jak to nazvat,provázků,některé i pět centimetrů dlouhé,různých průměru,foto ze sítem mám tak jak to ze mne vyšlo ale radši jsem ho sem nedal jako na poprvé kdy jsem z toho byl tak vyšašený,že mě ani nenapadlo jestli je to vhodné.Před vypitím oleje šla ze mne jen voda tak nevým jestli to může pocházet ze střev.
Díky.

Nebojte se, to je v pořádku, ale ta dvoubarevnost není zase tak běžná. Většinou nemají tak ostře zelenou barvu a nebývají dvoubarevné, jinak je to samozřejmě naprosto v pořádku. Že by to bylo pouze zmýdlovatělé cosi, na to zapomeňte, je to regulérní cholesterol, také určitě se dá vydolovat postupně všechen a budete mít játra čistá. Osobně bych do prázdných střev žádné speciality necpal, já si vždy dám rýži s banánem a vše ostatní, co popisujete, mě připadá dost divné, ale pokud vám to svědčí, tak proč ne. Kefír večer je ideální, protože obnoví bakteriální kultury ve střevě, já klidně ten litr zmáknu, ale dejte si podle potřeby, není nutno mě kopírovat. To budou patrně nějaké zhluky vašich domácích mazlíčků, také každému doporučuji si jich pár kousků dát do lahvičky a nechat zjistit v laborce o co kráčí. Sůl je může ochromit a pak prostě vyjdou ven, což je určitě dobře a byl bych rád, že jsou venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 10:43 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Máte pravdu příště dám bílou rýži(to jsem se někde i dočetl že je vhodná při problémech se zažíváním) s banánem,který jsem vlastně co si vzpomínám pozřel jako první kus ovoce před tou kombinací ryže,kysané zelý a proto to asi tak skvěle fungovalo.Banán sám o sobě má dost vlákniny,takže na nějaké zlepšováky(vlákniny,absorbenty)zapomenout nerad bych aby se tady toho někdo chytil,a vůbec se po zbytek dne stravovat maximálně zdravě,ostatně jak sám uvádíte.A ten večer 0,5-1 l kefíru.Tu rýži s banánem předpokládám bez tuku kvůli játrům,aspon u tohoto prvního jídla ne jako u Sankhapraksalany(kterou jsem provedl už náký čas před tímto,s ukázkovým průběhem).Jinak si myslím,že beztučná,strava s minimem tuku asi není nic ideálního co se týče jater,ale i celkově to si spíš člověk koleduje o problémi s nimy,co se asi pak děje s nastřádanou žlučí,odtéká nebo jsou z toho tyhle neřádi.Ale příčin je určitě víc.
Jinak už se těším na další a začínám přemýšlet nad otcem 135 kg živé váhy,(asi by to chtělo nejprve něco zhubnout,ale v tomto směru je to sním těžké),ztučnělá játra,vzhledem k jeho věku těsně po padesátce ho donutím nejprve na sono(když se v mládí přežral měl záchvaty bral na to prý náké prážky),to budou exponáty,a hlavně jaterní testy před a po aby bylo vidět jak je tato metoda přínosná.Sice se kroutí že toto opravdu nemůže provádět že by ho to zabylo.Ale já se opravdu nechci dívat jak se predčasně odebere těsně po důchodu do dřevěné bedny.Jak je tomu v mém okolí běžné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz