Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 10:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 10:04 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Ahoj všem!
Nebuďte k sobě až tak moc přecitlivělí a nebojte se, že se vám něco stane, když před a po očistách něco nedodržíte do puntíku tak, jak je to napsáno. Nic se nestane a vše proběhne naprosto stejně, ať si dáte cokoliv nemastného!!!
Vím o čem mluvím, mám za sebou již 10 čistění (mezi 9 a 10tým s tříměsíční pauzou) a vždy se značným úspěchem a to jsem nikdy nehladověl - spíše naopak. Tělo chtělo jíst či pít, vždy dostalo své až dosyta. To platí také bezprostředně po očistách, pokud vám není poté zle, klidně jezte a pijte, ale vždy poslouchejte své tělo!!!
Přeji vám mnoho úspěchů \":)\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 12:35 pm 
Offline

Registrován: stř lis 11, 2009 10:57 pm
Příspěvky: 20
Zdravím velice pana Jardu /již jsem uvažovala o osobní návštěvě, neboť mé problémy se vrací, logicky, příčina totiž není vyléčená/, mám následující dotaz: mohu pozítří žlučníkovou očistu podniknout i přesto, že mám lehké pobolívání žlučníkovo-jaterní oblasti jiř delší čas? Mám podezření na kaménky. Začalo to těhotenstvím, nyní je mi 30, ale již před deseti lety mi homeopat naměřil slabý žlučník, ale já to tehdy úplně přehlédla a řešit to začínám nyní!!!
Mimoto jsem měla a mám vleklé problémy s trhlinou konečníku, ta se teď v září, ve znamení Panny, opět probudila, ale umlčela jsem ji denními důkladnými klystýry /vyplavuje se mi značné množství hlenu/, hodlám v klystýrech pokračovat, jak to jen půjde.
Bohužel mám často plynatost, a to dost silnou a kupodivu se nastartuje klystýrem, a ačkoli jím racionální stravu, jen občas ulítnu na sladkém pečivu a kafi, stále mne trápí nevolnost po jídlech, plynatost, pobolívání na pravé straně břicha, ale někdy i na pravé straně dole, v poslední době jsem z toho psychicky trochu špatná, obzvlášť, když vidím jiné lidi, co všechno debužírují a jak vypadají /jejich vyžraná bříška/, jakto že ničím netrpí a mé tělo je tak citlivé?? Jsem štíhlá a nechápu, co to v mém těle je za problém...
nicméně tuším, že mi nefunguje žlučník a slinivka tak, jak by měly a proto začnu očistu jen se vás právě ptám na radu, jestli raději nemám předtím zajít na sono nebo to pozítří risknout a začít čistit Epsomskou solí??
Děkuji předem za jakoukoli radu či doporučení, s pozdravem Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 3:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Danniah píše:
Zdravím velice pana Jardu /již jsem uvažovala o osobní návštěvě, neboť mé problémy se vrací, logicky, příčina totiž není vyléčená/, mám následující dotaz: mohu pozítří žlučníkovou očistu podniknout i přesto, že mám lehké pobolívání žlučníkovo-jaterní oblasti jiř delší čas? Mám podezření na kaménky. Začalo to těhotenstvím, nyní je mi 30, ale již před deseti lety mi homeopat naměřil slabý žlučník, ale já to tehdy úplně přehlédla a řešit to začínám nyní!!!
Mimoto jsem měla a mám vleklé problémy s trhlinou konečníku, ta se teď v září, ve znamení Panny, opět probudila, ale umlčela jsem ji denními důkladnými klystýry /vyplavuje se mi značné množství hlenu/, hodlám v klystýrech pokračovat, jak to jen půjde.
Bohužel mám často plynatost, a to dost silnou a kupodivu se nastartuje klystýrem, a ačkoli jím racionální stravu, jen občas ulítnu na sladkém pečivu a kafi, stále mne trápí nevolnost po jídlech, plynatost, pobolívání na pravé straně břicha, ale někdy i na pravé straně dole, v poslední době jsem z toho psychicky trochu špatná, obzvlášť, když vidím jiné lidi, co všechno debužírují a jak vypadají /jejich vyžraná bříška/, jakto že ničím netrpí a mé tělo je tak citlivé?? Jsem štíhlá a nechápu, co to v mém těle je za problém...
nicméně tuším, že mi nefunguje žlučník a slinivka tak, jak by měly a proto začnu očistu jen se vás právě ptám na radu, jestli raději nemám předtím zajít na sono nebo to pozítří risknout a začít čistit Epsomskou solí??
Děkuji předem za jakoukoli radu či doporučení, s pozdravem Dana

To je otázka, bylo by dobré si nechat udělat sono žlučníku a pokud v něm nebudou šutry, tak v tom nevidím problém. Jinak to patrně také problém nebude, ale riskujete případné zaseknutí žlučníkových tvrdých kamenů ve žlučovodu, což by zrovna příjemné nebylo. Pravděpodobnost je sice malá, ale prostě nějaká je, čili to sono bych si asi pro jistotu udělal. Jinak k té trhlině, tam je patrně problém s kvasinkou a je otázka, zda z toho nevychází i ten problém s játry. Na oboje je největší problém tepelně upravená mouka s tukem a cukrem, což bych jednoznačně vynechal a zařadil fungicidní rostliny. Určitě nebude od věci si testnout stav kyseliny chlorovodíkové v žaludku a pokud ji bude málo, tak ji musíte dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 3:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 3:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,

zdravim Vas a dekuji za návod jak čistit játra. Mam k Vám dotaz. Jaterní
očistu jsem provedl celkem 3 krát v rozmezí 2 až 3 týdny presne podle
návodu. Stále ale citím takový menší tlak po pravým žebrem v oblasti jater.
Zlucove kameny jsem nenalezl, jen zakove tmave zelené bahno, maz. Zmizí tlak
s dalšími kurami?

Vylepším neco když budu každý den ráno pít na lačno smes oivoveho oleje
citronu a medu mezi kurami? Pripadne jestli poradite jake množstvi jak
casto a dlouho to provádet

Dekuji Vám
Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jarda21111 píše:
Dobrý den,

zdravim Vas a dekuji za návod jak čistit játra. Mam k Vám dotaz. Jaterní
očistu jsem provedl celkem 3 krát v rozmezí 2 až 3 týdny presne podle
návodu. Stále ale citím takový menší tlak po pravým žebrem v oblasti jater.
Zlucove kameny jsem nenalezl, jen zakove tmave zelené bahno, maz. Zmizí tlak
s dalšími kurami?

Vylepším neco když budu každý den ráno pít na lačno smes oivoveho oleje
citronu a medu mezi kurami? Pripadne jestli poradite jake množstvi jak
casto a dlouho to provádet

Dekuji Vám
Jarda

Každé další čištění vás zase posune kousek dopředu a problémy jater se tím postupně srovnají. Je celkem jedno, co vlastně vychází, hlavně, že vůbec něco vychází a to je dobře. Mnohem vhodnější je na opravu jater kašička z ostropestřce mariánského, kterou jsem zde již popisoval a začněte na třech kávových lžičkách denně, vždy jednu po jídle a postupně přidávejte až na tři polévkové lžíce. Tato kašička umí velice dobře regenerovat jaterní buňky a také se po ní mohou vylučovat úsady, každopádně cholesterolový bordel z jater pak při kůrách vychází mnohem snadněji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 10:14 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Chtěla bych se zeptat - jak poznat, jestli mě bolí žaludek či játra? Od očisty jater mě pobolívá pod žebry. Žaludek mi teď taky trochu hapruje, ale objevuje se ještě i jiná bolest.... díky

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Chtěla bych se zeptat - jak poznat, jestli mě bolí žaludek či játra? Od očisty jater mě pobolívá pod žebry. Žaludek mi teď taky trochu hapruje, ale objevuje se ještě i jiná bolest.... díky

Žaludek většinou celkem spolehlivě uklidní popíjení ředěné kyseliny chlorovodíkové, na to je zde celé vlákno, nebo tablety Betain HCL a u jater vyzkoušejte ostropestřcovou kašičku, nebo konzumaci hořkých a kyselých potravin, což dělá játrům vyloženě dobře. Je to nejjednodušší způsob, jak to rozlišit a pak se zabývat pouze tím vlastním problémem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 25, 2010 1:57 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Takže další téma dočteno:)

Jen malé upřesnění kontraindikace s šankou:
Lze provádět jeden víkend šanku a druhý víkend očistu jater? Obojí doporučujete po 14 dnech tak mě napadlo, že bych to takhle kombinoval, ale trochu mi připadá, že to může být na střeva trochu moc, obnovovat mikrofloru každý týden. Je v tom problém?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 25, 2010 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Takže další téma dočteno:)

Jen malé upřesnění kontraindikace s šankou:
Lze provádět jeden víkend šanku a druhý víkend očistu jater? Obojí doporučujete po 14 dnech tak mě napadlo, že bych to takhle kombinoval, ale trochu mi připadá, že to může být na střeva trochu moc, obnovovat mikrofloru každý týden. Je v tom problém?

Tak jednou, nebo dvakrát, by to asi nebyl problém, ale dlouhodobě je opravdu vhodné držet ten odstup 14 dní, případně místo šankaprakšalány dělat klystýry a to se již nijak netluče, protože se střeva vyprázdní pouze částečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 27, 2010 12:48 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 23, 2010 9:32 am
Příspěvky: 4
Zdravím všechny detoxikanty \":D\"
Jako nováček na těchto stránkách jsem si přečetla s velým zájmem všechna témata a hlavně poctivě prostudovala téma jaterní očisty, kterou jsem také poprvé včera absolvovala - s "normálním" průběhem - tedy zatím bez kamenů, ale přesto s odpadem \":shock:\" Budu pokrčovat.
Chtěla jsem se ale zeptat na toto - metoda dle Dr. Clark doporučuje tento postup - cituji část textu:
OČISTA JATER PODLE DR. HULDY REGEHR CLARKPokud budete striktně dodržovat pokyny Huldy Clark, je výplach jater s touto vylepšenou metodou brnkačka. Snažte se všechny kroky přesně dodržet!
Příprava:
• Není vhodné provádět očistu jater s žijícími parazity uvnitř. Nedostali byste ven mnoho kamenů a mohlo by vám být nevolno. Užívejte elektronický ZAPPER denně, celý týden před očistou jater, abyste zničili všechny parazity na které ZAPPER dosáhne a také týden po výplachu, abyste zničili parazity, které se z jater uvolní.
• Je doporučeno před očistou jater vyčistit ledviny a přivést je do optimálního stavu. Ledviny musí totiž následně přefiltrovat mnoho toxinů uvolněných z jater. Pokud nemáte ledviny v pořádku, nezačínejte s výplachem jater.
• Také se doporučuje dát předem do pořádku zuby. To znamená zbavit se všech amalgamových plomb (rtuť) a všech zdrojů baktérií (váčky, cysty, píštěle, záněty)

Konec citace - samotný postup detox. kůry vpodstatě stejný, jak je popsán na stránkách pana Jardy.Zajímalo by mě, nakolik je nutné užití přístoje Zapper (který je mimochodem dost drahý, momentálně stojí kolem 10 tis. Kč) a jak je to s těmi amalganovými plombami. Zda nejde jen o reklamní tahák zájmových lobby s cílem přiživit se na této detoxikační kůře.
Děkuji za odpověď \":D\"

_________________
Panta rhei ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 27, 2010 7:44 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.
Včera jsem provedl svou třetí jaterní očistu,žádné kameny se nekonali,ale bahno a smetí pořízených z předešlých byli.
Celkově jsem měl problém se spuštěním průjmu po epsomské soli v prvních dvou dávkách,vody jsem pil dosti ,ale taky jsem dosti běhal na WC takže se příště budu řádně zavodnovat už týden dopředu,jinak jsem už asi týden popíjel chlorid hořečnatý rozpuštěný v pet láhvých popíjený průběžně po celý den a který mi den před očistou spůstil průjem(1X) asi po 4 lžičkách,takže i toto mělo asi vliv.Bezvadně to fungovalo když jsem měl o 5 kilo více,to ve mne hned šplouchalo a šel jsem dosti brzy ještě před druhou dávkou.Jinak se cítím velice dobře.Tentokrát asi počkám těch 6 týdnů možná déle,sestra do mne rýpe ,že mám propadlé tváře \":-)\".
Vzhledem k mé podváze jsem se večer den před očistou radši najedl měl jsem náké dva banány jablko a nějaké rozinky řádně omité.Taky jsem porušil pravidlo nejíst nic mastného a v deset hodin ráno den před očistou jsem měl jídlo ze závodní jídelny takže tuky obsahovalo,ale času na nastřádání žluče si myslím bylo dosti.(ostatně bahno a smetí bylo).Tentokrát se nekonalo žádné výrazně žluté,žilkaté bělmo taky jsem se cítil mnohem lépe(energie).

Jinak místo kamenů bylo něco jiného a dosti mě to šokovalo.Druhý den po očistě jsem si řádně propral tlusté střevo ve třeh dávkách posobě celkově 5l vody a s prvními dvěmi dávkami ze mne v řádném množství vycházeli nějací parazitévzřejmě mrtví nehýbalise,které v předešlích očistách nebyli(asi jsem jim otevřel dvířka) třetí dávka byla více méně dočistující v pořádku.
Jinak Český web o tom nic neví,v zahraniční jsem dohledal, http://curezone.com/forums/am.asp?i=1330612 , http://www.lymephotos.com/bb/index.html,(zatím jsem pročetl jen tak zběžně bohužel v angličtině jsem ve pouze ve fázi samostudia),stejný problém při jaterce udajně se jedná o Borrelia burgdorferi což já myslel že borrelie jsou bakterie toto je tak 8mm dlouhé.
Moc díky.


Přílohy:
2.jpg
2.jpg [ 478.59 KiB | Zobrazeno 10616 krát ]
1.jpg
1.jpg [ 290.68 KiB | Zobrazeno 10616 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 28, 2010 6:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Míla píše:
Zdravím všechny detoxikanty \":D\"
Jako nováček na těchto stránkách jsem si přečetla s velým zájmem všechna témata a hlavně poctivě prostudovala téma jaterní očisty, kterou jsem také poprvé včera absolvovala - s "normálním" průběhem - tedy zatím bez kamenů, ale přesto s odpadem \":shock:\" Budu pokrčovat.
Chtěla jsem se ale zeptat na toto - metoda dle Dr. Clark doporučuje tento postup - cituji část textu:
OČISTA JATER PODLE DR. HULDY REGEHR CLARKPokud budete striktně dodržovat pokyny Huldy Clark, je výplach jater s touto vylepšenou metodou brnkačka. Snažte se všechny kroky přesně dodržet!
Příprava:
• Není vhodné provádět očistu jater s žijícími parazity uvnitř. Nedostali byste ven mnoho kamenů a mohlo by vám být nevolno. Užívejte elektronický ZAPPER denně, celý týden před očistou jater, abyste zničili všechny parazity na které ZAPPER dosáhne a také týden po výplachu, abyste zničili parazity, které se z jater uvolní.
• Je doporučeno před očistou jater vyčistit ledviny a přivést je do optimálního stavu. Ledviny musí totiž následně přefiltrovat mnoho toxinů uvolněných z jater. Pokud nemáte ledviny v pořádku, nezačínejte s výplachem jater.
• Také se doporučuje dát předem do pořádku zuby. To znamená zbavit se všech amalgamových plomb (rtuť) a všech zdrojů baktérií (váčky, cysty, píštěle, záněty)

Konec citace - samotný postup detox. kůry vpodstatě stejný, jak je popsán na stránkách pana Jardy.Zajímalo by mě, nakolik je nutné užití přístoje Zapper (který je mimochodem dost drahý, momentálně stojí kolem 10 tis. Kč) a jak je to s těmi amalganovými plombami. Zda nejde jen o reklamní tahák zájmových lobby s cílem přiživit se na této detoxikační kůře.
Děkuji za odpověď \":D\"

Ona v té knize popisuje ideální postup, ale ty pomůcky většina lidí nemá a asi si kvůli tomu nenecháte za 15000,-Kč předělávat zuby, čili ten postup, co popisuji, plně vyhovuje a všechno co dostanete ven se počítá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 28, 2010 7:05 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Jinak mě napadlo že by to mohli být vajíčka,ale to vzřejmě vylučuje fakt že tam byli stejné utvary mnohem menších rozměrů v porovnání s těmito bych to nazval mládatkama.Uvidím v sousedním městě je nějaká laborka kde dělají různé rozbory a testy,tak se tam zkusím zeptat,ale spíše nejprve mrknu po netu jestli by se někam nedalo zaslat foto kde se zaobírají parazitama.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak nutno podotknout,s každou další očistou jater,doplnovaním hořčíku,zinku,vitamínů atd.zatím pečivu odolávám bez problémů nijak mi nechybí,jen v práci na ranní směně kdy vstávám po páté a snídám si dám objed v jídelně,kde je výběr ze šesti jídel,na odpolední si nosím vlastní,už netrpím pocity hladu jako když jsem se snažil přibrat přežíráním,a všehožrouctvím.A třeba na takovou snídani uvedenou panem Zajíčkem vydržím velmi dlouho a rozhodně už potřech týdnech jsou vydět výsledky na váze.Které ovšem po jaterce většinou musím zase dohánět \":-)\".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 28, 2010 7:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Slim-Jim píše:
Zdravím.
Včera jsem provedl svou třetí jaterní očistu,žádné kameny se nekonali,ale bahno a smetí pořízených z předešlých byli.
Celkově jsem měl problém se spuštěním průjmu po epsomské soli v prvních dvou dávkách,vody jsem pil dosti ,ale taky jsem dosti běhal na WC takže se příště budu řádně zavodnovat už týden dopředu,jinak jsem už asi týden popíjel chlorid hořečnatý rozpuštěný v pet láhvých popíjený průběžně po celý den a který mi den před očistou spůstil průjem(1X) asi po 4 lžičkách,takže i toto mělo asi vliv.Bezvadně to fungovalo když jsem měl o 5 kilo více,to ve mne hned šplouchalo a šel jsem dosti brzy ještě před druhou dávkou.Jinak se cítím velice dobře.Tentokrát asi počkám těch 6 týdnů možná déle,sestra do mne rýpe ,že mám propadlé tváře \":-)\".
Vzhledem k mé podváze jsem se večer den před očistou radši najedl měl jsem náké dva banány jablko a nějaké rozinky řádně omité.Taky jsem porušil pravidlo nejíst nic mastného a v deset hodin ráno den před očistou jsem měl jídlo ze závodní jídelny takže tuky obsahovalo,ale času na nastřádání žluče si myslím bylo dosti.(ostatně bahno a smetí bylo).Tentokrát se nekonalo žádné výrazně žluté,žilkaté bělmo taky jsem se cítil mnohem lépe(energie).

Jinak místo kamenů bylo něco jiného a dosti mě to šokovalo.Druhý den po očistě jsem si řádně propral tlusté střevo ve třeh dávkách posobě celkově 5l vody a s prvními dvěmi dávkami ze mne v řádném množství vycházeli nějací parazitévzřejmě mrtví nehýbalise,které v předešlích očistách nebyli(asi jsem jim otevřel dvířka) třetí dávka byla více méně dočistující v pořádku.
Jinak Český web o tom nic neví,v zahraniční jsem dohledal, http://curezone.com/forums/am.asp?i=1330612 , http://www.lymephotos.com/bb/index.html,(zatím jsem pročetl jen tak zběžně bohužel v angličtině jsem ve pouze ve fázi samostudia),stejný problém při jaterce udajně se jedná o Borrelia burgdorferi což já myslel že borrelie jsou bakterie toto je tak 8mm dlouhé.
Moc díky.

Určitě je vhodné dostat z organizmu jakoukoliv škodnou, bez ohledu o jakého šmejda se jedná. Já nejsem na parazity odborník, to chce nějaká ta zvířátky donést do laboratoře a oni vám řeknou co to bylo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 29, 2010 1:00 pm 
Offline

Registrován: ned srp 15, 2010 9:53 pm
Příspěvky: 28
Jarda píše:
Určitě je vhodné dostat z organizmu jakoukoliv škodnou, bez ohledu o jakého šmejda se jedná. Já nejsem na parazity odborník, to chce nějaká ta zvířátky donést do laboratoře a oni vám řeknou co to bylo.

Tak jsem kontaktoval odborníka z parazitologické laboratoře a dostal jsem odpověd že se určitě nejedná jak jsem předpokládal o Borrelia burgdorferi, internet je plný dezinformací, jinak prý co je na obrázku neví.Optal jsem se ho jaká je finanční stránka rozboru kdybych vzorek přinesl ve skumavce tak uvidím.
Neměl byste nějaký kontakt nejlépe Středočeský kraj,a Praha kde by mi to prozkoumali?
I když celkově mi ta představa přinést to s tím,že to ze mne vyšlo po jaterní očistě.....,aby mne pak nechtěli nějak zkoumat \":-)\",nebo se na mne nedívali jako na infekční hrozbu!!

Jinak jsem rád,že to ze mne vyšlo a možná to taky řešit už nebudu,abych si zbytečně nekomplikoval život přeci jen nemocný se necítím a kdový co v sobě člověk nosí a ani o tom neví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz