Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 4:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pohled na bílé jedy
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 3:01 pm 
Offline

Registrován: úte říj 12, 2010 12:32 pm
Příspěvky: 7
.


Naposledy upravil vladka dne čtv úno 16, 2017 10:58 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohled na bílé jedy
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
vladka píše:
Dobrý den,tak už máme vysledky na to podezření na maligní lymfom (boule pod levým uchem,nebolestivá pohyblivá)...vysledky jsou prodělaná mononukleoza,chlamydie pozitivní,dále zvětšené množství bílých krvinek(leukocytoza) i červených (polyglobulie)dále mycoplasma pozitivní.....onkomarkery nezjištěny na hematologii...-tak ted nevíme ..je to rakovina nebo není..nebo je možnost, že je to způsobeno těmi viry..tak jsem se vás chtěla zeptat na rady jak se přírodní cestou zbavit těchto nálezů chlamydií atd..?děkuji moc za odpověd i váš čas...Vladka

Osobně bych nezkoumal, zda se to dá uznat jako rakovina, či nikoliv. Prostě organizmus je rozhašený, pravděpodobně překyselený, čili zde bych začal. Jako první krok stejně musí být očista střeva a orgánů se současným porovnáním pH na hodnotu 7,5-7,8 pH. Teprve poté můžete jít na ty chlamydie a zde je velice účinné MMS, ale je potřeba ho brát jak orálně, tak se v něm pravidelně koupat, což vytluče nákazu jak v krevním řečišti, tak v tukové tkáni, kam se ty potvory schovávají, když je zle. V tukové tkáni je totiž velice špatné krevní zásobení, čili tam na ně ničím moderní medicína nedosáhne, ale takto to možné je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 10:06 pm 
Offline

Registrován: úte říj 12, 2010 12:32 pm
Příspěvky: 7
dobře moc děkuji


Naposledy upravil vladka dne čtv úno 16, 2017 10:56 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohled na bílé jedy
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 10:12 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Jarda píše:
Osobně bych nezkoumal, zda se to dá uznat jako rakovina, či nikoliv. Prostě organizmus je rozhašený, pravděpodobně překyselený, čili zde bych začal. Jako první krok stejně musí být očista střeva a orgánů se současným porovnáním pH na hodnotu 7,5-7,8 pH. Teprve poté můžete jít na ty chlamydie a zde je velice účinné MMS, ale je potřeba ho brát jak orálně, tak se v něm pravidelně koupat, což vytluče nákazu jak v krevním řečišti, tak v tukové tkáni, kam se ty potvory schovávají, když je zle. V tukové tkáni je totiž velice špatné krevní zásobení, čili tam na ně ničím moderní medicína nedosáhne, ale takto to možné je.

Problemy s chlamidiemi bych resil antibiotickou lecbou. Fura lidi jede na weldonove protokolu, kde kombinuji nekolik antibiotik a podpurny prostredky. Chlamidie jsou mrchy. Prece jenom se jich nelze zbavit pitim bylinkovyho caje, protoze jsou zalezly hluboko v bunce. pH urcite pomuze v tom, ze se telo muze starat o to, co ho opravdu trapi. (Pokud plkam, opravte me \":)\")


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pohled na bílé jedy
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 7:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jirka 2 píše:
Problemy s chlamidiemi bych resil antibiotickou lecbou. Fura lidi jede na weldonove protokolu, kde kombinuji nekolik antibiotik a podpurny prostredky. Chlamidie jsou mrchy. Prece jenom se jich nelze zbavit pitim bylinkovyho caje, protoze jsou zalezly hluboko v bunce. pH urcite pomuze v tom, ze se telo muze starat o to, co ho opravdu trapi. (Pokud plkam, opravte me \":)\")

Obávám se, že neznám jediného trvale vyléčeného člověka, který jel tyto šílené antibiotické procedury, naopak se všichni zamoří kvasinkami a plísněmi, což je opravdu výborná léčba. Chlamidie je velice vyčůraná a při těchto protokolech obětuje většinu jedinců, zaleze si do míst, kde je špatné krevní zásobení a tam prostě počká, protože tam na ní antibiotika nemohou. Je tedy potřeba použít takový postup, který se dostane opravdu všude a to antibiotika rozhodně nejsou a bylinné čaje také ne, ale o těch jsem nic nepsal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:03 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Magnesium peroxid jsem nesehnala (ve většině lékáren na mě koukali jak na blázna \":D\") a tak jsem si koupila to symbi I. Beru to 2 dni podle návodu 3xdenně 2 kapsle a dostala jsem průjem. Je to tak v pořádku nebo mám snížit dávky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Magnesium peroxid jsem nesehnala (ve většině lékáren na mě koukali jak na blázna \":D\") a tak jsem si koupila to symbi I. Beru to 2 dni podle návodu 3xdenně 2 kapsle a dostala jsem průjem. Je to tak v pořádku nebo mám snížit dávky?

Průjem je v pořádku, to právě ten kyslík s hořčíkem čistí střeva a postupně to odezní, případně je možné trochu ubrat dávku. Rozumných je tak pět řidších stolic denně, ale více by vás zbytečně demineralizovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:44 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Jirka 2 píše:
Tohle je vyborny forum, clovek se tu dozvi spoustu veci, i to, co netusil - jenom hledat.
Boli me uz pulrok v pravem podzebri a clovek zkousi a zkousi, aby se z toho vylizal. Doktori si se mnou nevedi rady a ja pomalu zacinam tusit, kudy vitr vane.... Po lahvicce lichorerisnice (na lahvicce nic o plisnich nebylo, je na streptokoky) se bolest zmirnila a vice mene je to od te doby stejne. Snazim se dodrzovat dietu, ale asi chci zazraky. Jatra i slezinu mam zvetsenou, nevim jestli z lecby resp. toxinu nebo je to priznak nejaky virozy (delali mi testy snad na vsechno a vsechno negativni). Momentalne beru horcik a energie mam hodne, jakmile vysadim, tak je zle. Dalsi zajimavost, ze se po grepovym dzusu motam.

Jardo: psal jste tu take, ze pH nema byt ani kysele ani zasadite, ze kandida neumi prezivat ve strednim pH. To byla pro me novinka, protoze jsem do sebe futroval zasadity potraviny v nadeji, ze to samo chcipne. Zjistuje se z moci? Staci lakmus?

Zkusim se nekde docist, co je potreba ke klistyru. A budu bojovat!
Diky!


Ahoj!
Zajímalo by mne jak dlouho tě ta bolest v podžebří trápí?Já mám to samé,myslím zhruba nějakých 10 let.Občas mi to vadí,občas ne.Celých těch 10 let jsem na to kašlal a teď když jsem se začal více zajímat o své zdraví tak jsem si uvědomil že je to něco čeho se nedokážu nějak zbavit a to mě velice se..e.Protikandidózni boj jsem začal na začátku července a zbavil jsem se mnoha příznaků a potíží ale tato bolest je tam pořád.Očisty jater mám za sebou 3 a teď se chystám na 4.
Doktor mě tenkrát akorát prohmatal,poslal mě na krev a dal nějaké čípky s anestetikem které jsem zahodil.
Kdyby ti na to něco zabralo tak dej vědět.Mě na to chvilkově pomohly megadávky céčka(nad 20 gramů) ale to bylo asi tim že to má mírný anestetický účinek protože při nižších dávkách se to vrátilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Zajímalo by mne jak dlouho tě ta bolest v podžebří trápí?Já mám to samé,myslím zhruba nějakých 10 let.Občas mi to vadí,občas ne.Celých těch 10 let jsem na to kašlal a teď když jsem se začal více zajímat o své zdraví tak jsem si uvědomil že je to něco čeho se nedokážu nějak zbavit a to mě velice se..e.Protikandidózni boj jsem začal na začátku července a zbavil jsem se mnoha příznaků a potíží ale tato bolest je tam pořád.Očisty jater mám za sebou 3 a teď se chystám na 4.
Doktor mě tenkrát akorát prohmatal,poslal mě na krev a dal nějaké čípky s anestetikem které jsem zahodil.
Kdyby ti na to něco zabralo tak dej vědět.Mě na to chvilkově pomohly megadávky céčka(nad 20 gramů) ale to bylo asi tim že to má mírný anestetický účinek protože při nižších dávkách se to vrátilo.

Ahoj, trapi me to zatim neco pres pul roku. No vcera jsem si skocil pro tinkturu lichorerisnice a je mi lip. Chtel bych si jeste vycistit streva, protoze problem bude nejspis tam. Ocista jater je dobra, ale jatra udajne ve vetsine pripadu neboli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Mně taky trápí několik let bolest napravo pod žebry. Kdysi jsem to řešila, byla i na sonu, ale na nic nepřišli. Akorát mně našli cystu na pravé ledvině. Bolí mě to hlavně při delším sezení, třeba na cestách. Nevím, jestli ta cysta může nějak tlačit. Teď v poslední době, co se čistím, mi tam občas škruňká a cosi probublává \":)\" A po jedné jaterní očiště mě tam bolelo intenzivně pár dní. Možná by to mohl být žlučník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 1:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Beladona píše:
Mně taky trápí několik let bolest napravo pod žebry. Kdysi jsem to řešila, byla i na sonu, ale na nic nepřišli. Akorát mně našli cystu na pravé ledvině. Bolí mě to hlavně při delším sezení, třeba na cestách. Nevím, jestli ta cysta může nějak tlačit. Teď v poslední době, co se čistím, mi tam občas škruňká a cosi probublává \":)\" A po jedné jaterní očiště mě tam bolelo intenzivně pár dní. Možná by to mohl být žlučník.

Na zlucnik by na sonu prisli a pokud by bylo neco v neporadku, tak bys to videla na jaternich testech (ty jsem mel taky absolutne cisty). Ja mam cysticku na slezine. Ja vim, ze je to zrovna v takovym organovym petimezi a z vysetreni, na kterych jsem byl, tak zbyva endoskopie. Nerikam, ze nemuzes mit neco jinyho, u me je to takhle. Uz jenom z toho probublavani to ukazuje na streva, mam to podobny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 2:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jirka 2 píše:
Uz jenom z toho probublavani to ukazuje na streva, mam to podobny.

Je to možné, že když je střevo prorostlé kandidou, tak v tom záhybu je špatně průchodné a zhoršuje se to, když nemám dost pohybu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 4:23 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Beladona píše:
Mně taky trápí několik let bolest napravo pod žebry. Kdysi jsem to řešila, byla i na sonu, ale na nic nepřišli. Akorát mně našli cystu na pravé ledvině. Bolí mě to hlavně při delším sezení, třeba na cestách. Nevím, jestli ta cysta může nějak tlačit. Teď v poslední době, co se čistím, mi tam občas škruňká a cosi probublává \":)\" A po jedné jaterní očiště mě tam bolelo intenzivně pár dní. Možná by to mohl být žlučník.

Jo to je přesně ono.Při dlouhém sezení to cejtim nejvíc.Nebo když se najim a pak hned sedim třeba v autě nebo v práci a žebro mi na to místo trochu tlačí tak to cejtim.No a v autě je to taky hrůza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 5:45 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Napravo pod žebry mně bolí vždy žlučník...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Zajímalo by mne jak dlouho tě ta bolest v podžebří trápí?Já mám to samé,myslím zhruba nějakých 10 let.Občas mi to vadí,občas ne.Celých těch 10 let jsem na to kašlal a teď když jsem se začal více zajímat o své zdraví tak jsem si uvědomil že je to něco čeho se nedokážu nějak zbavit a to mě velice se..e.Protikandidózni boj jsem začal na začátku července a zbavil jsem se mnoha příznaků a potíží ale tato bolest je tam pořád.Očisty jater mám za sebou 3 a teď se chystám na 4.
Doktor mě tenkrát akorát prohmatal,poslal mě na krev a dal nějaké čípky s anestetikem které jsem zahodil.
Kdyby ti na to něco zabralo tak dej vědět.Mě na to chvilkově pomohly megadávky céčka(nad 20 gramů) ale to bylo asi tim že to má mírný anestetický účinek protože při nižších dávkách se to vrátilo.

Jirka 2 to píše dobře, na žlučník by mělo sono stačit, ale já bych za tím viděl spíše ty kvasinky, nebo nějakého parazita, čili dále bych čistil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz