Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 12:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Dorotka píše:
v byte nam rozvoniavaju cerstvo napecene medovnicky a ja si mozem dat akurat tak kapustu. Stastne a vesele vsetkym nam zdravo sa stravujucim \":lol:\"

To bych nebral jako újmu na zdraví, ale když jsou ty svátky, tak pro klid duše se klidně jednou pořádně napráskněte, určitě se nic tak špatného nestane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 12, 2010 12:37 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Lze semena lichořešnice rozemlít v mýnku na kávu do zásoby, nebo je potřeba dávku ihned konzumovat? Doporučujete ihned pojídle nebo spíše s odstupem?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 12, 2010 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Lze semena lichořešnice rozemlít v mýnku na kávu do zásoby, nebo je potřeba dávku ihned konzumovat? Doporučujete ihned pojídle nebo spíše s odstupem?

Děkuji

Jde ji namlít do zásoby a vhodná je aplikace po jídle, odstup není nutný, ale klidně ho můžete dodržovat, zde to je jedno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2010 12:33 pm 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Dobrý den pane Jardo, tak jsem zde zas s novým problémem, podle mě opět kandida, ale potřeboval bych to potvrdit: Můj kamarád má manželku a ta mívá zcela nepravidelně stavy kdy je jakoby opilá, mívá úplně ty samé příznaky, ráno okno atd. Bývá to zcela nepravidelně cca jednou za 1 až 2 měsíce a už několik let, samozřejmě ze začátku podezřívání alkoholik a tak, ale tento víkend byl stále s ní, tedy má absolutní jistotu, že VÚBEC nepila a večer jí dal dýchnout a ona nadýchala - 4 promile !!!!, když mi to říkal, tak jsem nevěřil, ale dýchala 2x, pak dýchal on, jestli to správně měří a vše nasvědčuje tomu, že ta hladina v krvi opravdu taková byla. Mně to samozřejmě velmi vrtá v hlavě, tak jsem si říkal, že možná s tím máte nějakou zkušenost...Jo a plivací test pozitivní-ono je to dnes v situaci, kdy se ta dotyčná opravdu vyděsila a chce to začít konečně řešit....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2010 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sulponet píše:
Dobrý den pane Jardo, tak jsem zde zas s novým problémem, podle mě opět kandida, ale potřeboval bych to potvrdit: Můj kamarád má manželku a ta mívá zcela nepravidelně stavy kdy je jakoby opilá, mívá úplně ty samé příznaky, ráno okno atd. Bývá to zcela nepravidelně cca jednou za 1 až 2 měsíce a už několik let, samozřejmě ze začátku podezřívání alkoholik a tak, ale tento víkend byl stále s ní, tedy má absolutní jistotu, že VÚBEC nepila a večer jí dal dýchnout a ona nadýchala - 4 promile !!!!, když mi to říkal, tak jsem nevěřil, ale dýchala 2x, pak dýchal on, jestli to správně měří a vše nasvědčuje tomu, že ta hladina v krvi opravdu taková byla. Mně to samozřejmě velmi vrtá v hlavě, tak jsem si říkal, že možná s tím máte nějakou zkušenost...Jo a plivací test pozitivní-ono je to dnes v situaci, kdy se ta dotyčná opravdu vyděsila a chce to začít konečně řešit....

To už je opravdu solidní výsledek krmení kvasinky a s takto rozjetou formou jsem se zatím nesetkal, i když mám informace od několika lidí, že jim byl také alkohol naměřen i bez pití a byla za tím kvasinka. Ona dokáže opravdové zázraky a zlikviduje v těle kde co, čili jak mám sebemenší podezření, tak léčím kvasinku a ne nějakou zbytečnost, což je pouze důsledek činnosti té kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 9:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
To bych nebral jako újmu na zdraví, ale když jsou ty svátky, tak pro klid duše se klidně jednou pořádně napráskněte, určitě se nic tak špatného nestane.

Minulý čtvrtek jsem si dala do sosáku na adventním výletě. Měla jsem svařák s kouskem perníčku a housku s buřtíkem. I když jsem to vydatně zajídala lichořeřišnicí, oregánem a peroxidem, tak kvasince to moc chutnalo. Od té doby mám zase silné nadýmání, vyrážky a jsem hrozně unavená, jako by půl roku snažení bylo v háji. Ta mrcha je opravdu nesmrtelná. Takže vánoce nevánoce, radši vytrvám na zelenině, nestojí to za to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 14, 2010 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Minulý čtvrtek jsem si dala do sosáku na adventním výletě. Měla jsem svařák s kouskem perníčku a housku s buřtíkem. I když jsem to vydatně zajídala lichořeřišnicí, oregánem a peroxidem, tak kvasince to moc chutnalo. Od té doby mám zase silné nadýmání, vyrážky a jsem hrozně unavená, jako by půl roku snažení bylo v háji. Ta mrcha je opravdu nesmrtelná. Takže vánoce nevánoce, radši vytrvám na zelenině, nestojí to za to.

Vyzkoušejte si přidávat do jídel kvalitní jablečný ocet a nemusíte s ním šetřit, ten jí vůbec nechutná a vám se uleví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 12:22 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Beladona píše:
Minulý čtvrtek jsem si dala do sosáku na adventním výletě. Měla jsem svařák s kouskem perníčku a housku s buřtíkem. I když jsem to vydatně zajídala lichořeřišnicí, oregánem a peroxidem, tak kvasince to moc chutnalo. Od té doby mám zase silné nadýmání, vyrážky a jsem hrozně unavená, jako by půl roku snažení bylo v háji. Ta mrcha je opravdu nesmrtelná. Takže vánoce nevánoce, radši vytrvám na zelenině, nestojí to za to.

Nejsi v tom sama. Já přestože fungicidy konzumuji ve velkém každý den a mám za sebou kůru z mms a peroxidu tak mám opět pozitivní plivací test. A to zřejmě jen kvůli tomu že jím na snídani občas banán v patlanici a jednou za měsíc si vezmu čokoládový bonbon co mi někdo nabídne abych neurazil ... Ta neúměra - tedy co vše dělám a jak málo to může pokazit je až neuvěřitelná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Nejsi v tom sama. Já přestože fungicidy konzumuji ve velkém každý den a mám za sebou kůru z mms a peroxidu tak mám opět pozitivní plivací test. A to zřejmě jen kvůli tomu že jím na snídani občas banán v patlanici a jednou za měsíc si vezmu čokoládový bonbon co mi někdo nabídne abych neurazil ... Ta neúměra - tedy co vše dělám a jak málo to může pokazit je až neuvěřitelná.

Ono to celé není jenom o potravinách, ale hodně i o psychice a pokud máte trvalé stresy, jste neustále v napětí, tak kvasinka prosperuje přímo ideálně i na potravinách, které by jinak její rozvoj brzdily. Vhodné je získat stabilní klid a vyzkoušet si to třeba na delší dovolené, pokud to zabere, tak třeba změnit zaměstnání, případně nevhodného partnera, nebo se zbavit dluhů za jakoukoliv cenu, to všechno na váš stav může mít zásadní vliv, protože co mě ničí sice málo, ale pořád, to mě nakonec zlikviduje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 4:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Vyzkoušejte si přidávat do jídel kvalitní jablečný ocet a nemusíte s ním šetřit, ten jí vůbec nechutná a vám se uleví.

Piju občas jablečný ocet s vodou, většinou ráno na lačno. Má to stejný efekt, jako když ho přidám do jídla?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 4:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Ono to celé není jenom o potravinách, ale hodně i o psychice a pokud máte trvalé stresy, jste neustále v napětí, tak kvasinka prosperuje přímo ideálně i na potravinách, které by jinak její rozvoj brzdily. Vhodné je získat stabilní klid a vyzkoušet si to třeba na delší dovolené, pokud to zabere, tak třeba změnit zaměstnání, případně nevhodného partnera, nebo se zbavit dluhů za jakoukoliv cenu, to všechno na váš stav může mít zásadní vliv, protože co mě ničí sice málo, ale pořád, to mě nakonec zlikviduje.

Tak je naprosto pravda. Mně se nejspíš kandida rozjela už před pár lety v době, kdy mě ničilo manželství a trvalo 2 roky, než jsem sebrala sílu odejít. A pak mě dorazila práce, kde jsem byla v permanentním stresu z termínů. Teď jsem si našla celkem pohodovou práci, ale už mám velmi nízkou hranici, kdy mě něco rozhodí, ztratím rovnováhu a většinou onemocním. Vůbec nevím, co s tím dělat, už jsem zkusila snad skoro všechno od jógy po holotropní dýchání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 8:29 pm 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
ak sa mozem opytat, ten jablcny ocot mozno pouzivat na ochutenie zeleninovych salatov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 9:40 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Ono to celé není jenom o potravinách, ale hodně i o psychice a pokud máte trvalé stresy, jste neustále v napětí, tak kvasinka prosperuje přímo ideálně i na potravinách, které by jinak její rozvoj brzdily. Vhodné je získat stabilní klid a vyzkoušet si to třeba na delší dovolené, pokud to zabere, tak třeba změnit zaměstnání, případně nevhodného partnera, nebo se zbavit dluhů za jakoukoliv cenu, to všechno na váš stav může mít zásadní vliv, protože co mě ničí sice málo, ale pořád, to mě nakonec zlikviduje.

Jardo díky za tip, ale v oblasti psychické pohody jsem na sobě hodně zapracoval - léta jógy, meditací, holotropní dýchání a další metody mi pomohly zajistit poměrně stabilní duševní pohodu. Deprese a špatnou náladu mívám minimálně, i když stoprocentně se jim nevyhnu. Psychická stabilita mi také umožňuje vydržet už více jak půlroční očisty a další opatření zde probíraná a to přestože výsledky jsou nejen nulové, ale spíše ještě negativní - pokud bych se do tohoto pustil před léty, vzdal bych se už dávno, nyní to zvládám většinou i s dobrou náladou, a to přestože objektivně k dobré náladě důvody nejsou.

Přijde mi to však zvláštní a už těžko hledám důvody proč bych měl mít pozitivní plivací test a podstatně horší alergii i ekzém než když jsem se stravoval běžným (i když vegetariánským) režimem a nedělal téměř žádné očisty a nedopoval se fungicidy.

Jednou z příčin, kteoru jsem ještě nevyloučil je PH, jelikož jej pečlivě měřím pouze několik týdnů. Tady bych Vás Jardo chtěl poprosit o analýzu měření za 15 dní, které přikládám v obrázku. Mysím, že rozebrání konkrétních čísel může být užitečné i pro další čtenáře webu.

Levá tabulka je měření ph moči, pravá slin ve stené dny. Můžete prosím vysvětlit které dny jsou ideální a které průšvihové, pokud tam takové jsou a proč. Případně říci jestli celkový průběj je z hlediska možnosti tvoření kvasinek pozitivní nebo negativni?

Děkuji velice


Přílohy:
ph.jpg
ph.jpg [ 129.11 KiB | Zobrazeno 7386 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Piju občas jablečný ocet s vodou, většinou ráno na lačno. Má to stejný efekt, jako když ho přidám do jídla?

Ano, funguje stejně v jakékoliv podobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 15, 2010 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak je naprosto pravda. Mně se nejspíš kandida rozjela už před pár lety v době, kdy mě ničilo manželství a trvalo 2 roky, než jsem sebrala sílu odejít. A pak mě dorazila práce, kde jsem byla v permanentním stresu z termínů. Teď jsem si našla celkem pohodovou práci, ale už mám velmi nízkou hranici, kdy mě něco rozhodí, ztratím rovnováhu a většinou onemocním. Vůbec nevím, co s tím dělat, už jsem zkusila snad skoro všechno od jógy po holotropní dýchání.

Základ je klid, hořčík a srovnat štítnou žlázu i nadledvinky. Nadledvinky chtějí lékořici a B5 a hlavně žádné nervy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz