Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 2:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 5:09 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 30, 2009 9:03 am
Příspěvky: 4
Dobrý den, Jardo,
předem se omlouvám, jestli to zde již bylo v některých vláknech řešeno. Užívám již pátým dnem čistý poroxid hořčíku - 5bl ráno+večer a provádím raní klystýry urinou. Včera jsem naposledy jedl kolem 14.30h zeleninový salát, po té již následovali pouze čaje z ibišku. Večer jsem slupnul tedy více méně na lačno peroxid a přidal trochu oregána. Přestože se průjem zatím nedostavil, v noci mě vzbudily podivné zvuky, které vycházeli z oblasti kolem žaludku a střev - jednalo se o hlasité kručení, škvikání, a podobné zvuky. Ty zvuky se mě i po ranním klystýru drží celý dnešní den a průjem se dostavil dnes již několikrát. Znepokojují mě ty zvuky, protože jsem je poslouchal tak 3 roky zpátky pravidelně v průběhu celého roku s pravidelným průjmem - zřejmě dáždivý tračník - diagnóza tentkát nejasná, doktorka mi doporučila neurol či podobný sajrajt. Nemáte se zvuky nějakou zkušenost?

Dále se mi spustila před dvěma dny silná rýma (asi po dvou letech) a bolení v krku a mám stejné projevy jako při nachlazení. Napadlo mě, jestli to nejsou projevy detoxikace - jsem malátnej pobolívá mě hlava, atd.. Měl bych pokračovat v aplikaci peroxidu? Jak dlouho by se měl užívat? Prodejce mě varoval, že určitě ne déle než týden. Mohu pokračovat v ranních aplikacích klystýru, výplachů žaludku a dutin urinou - připadá mi to jako dobrý nápad vzhledem k účinkům uriny.

Na základě rozboru stolice cca 6 měsíců staré mám ve střevech velký nedostatek dobrých bakterií. Stolice plná špatně ztráveného jídla a pozoruhodně jsem měl test na candidu negativní. Jakým způsobem lze nejúčinněji kolonizovat dobré bakterie ve střevech? stačí pravidelná konzumace pickles, kysaného zelí, popřípadě kefíru?

V současnosti aplikuji také kašičku z ostropestřce (start s peroxidem přeed 5-ti dny), HCL, Lugol+Selen, baštím fungicidní rostliny, napadlo mě, jestli nedávám tělu příliš velký náklad?

Děkuji Vám za Vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 7:12 pm 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
Pan Jardo, chcela by som Vas poprosit o radu...za chvilku mame oslavy noveho roku a kedze som hresila na Vianoce a o tri dni na to si uzila celkom neprijemne stavy, nemam uz chut vyhadzovat si z kopytka a chcela by som aj v ramci tychto oslav jest to, co mozem. Kedze pojdem spat az velmi neskoro, je mozne, ze budem musiet jednoducho jest aj nieco mimo troch klasickych porcii, no akosi si neviem predstavit, co take...a tak som Vas chcela poprosit, ci by ste mi nemohli poradit nejake take slavnostne vyjedanie. Rozmyslala som trebars nad plackami z pohankovej muky, vody a korenin a na to sirnu patlanicu a k tomu zeleninu, len si nie som ista, ci je takato kombinacia dobre stravitelna...predsalen ta pohanka, to su skroby, v patlanici kopa bielkovin...Za radu vopred dakujem:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pijer píše:
Dobrý den, Jardo,
předem se omlouvám, jestli to zde již bylo v některých vláknech řešeno. Užívám již pátým dnem čistý poroxid hořčíku - 5bl ráno+večer a provádím raní klystýry urinou. Včera jsem naposledy jedl kolem 14.30h zeleninový salát, po té již následovali pouze čaje z ibišku. Večer jsem slupnul tedy více méně na lačno peroxid a přidal trochu oregána. Přestože se průjem zatím nedostavil, v noci mě vzbudily podivné zvuky, které vycházeli z oblasti kolem žaludku a střev - jednalo se o hlasité kručení, škvikání, a podobné zvuky. Ty zvuky se mě i po ranním klystýru drží celý dnešní den a průjem se dostavil dnes již několikrát. Znepokojují mě ty zvuky, protože jsem je poslouchal tak 3 roky zpátky pravidelně v průběhu celého roku s pravidelným průjmem - zřejmě dáždivý tračník - diagnóza tentkát nejasná, doktorka mi doporučila neurol či podobný sajrajt. Nemáte se zvuky nějakou zkušenost?

Dále se mi spustila před dvěma dny silná rýma (asi po dvou letech) a bolení v krku a mám stejné projevy jako při nachlazení. Napadlo mě, jestli to nejsou projevy detoxikace - jsem malátnej pobolívá mě hlava, atd.. Měl bych pokračovat v aplikaci peroxidu? Jak dlouho by se měl užívat? Prodejce mě varoval, že určitě ne déle než týden. Mohu pokračovat v ranních aplikacích klystýru, výplachů žaludku a dutin urinou - připadá mi to jako dobrý nápad vzhledem k účinkům uriny.

Na základě rozboru stolice cca 6 měsíců staré mám ve střevech velký nedostatek dobrých bakterií. Stolice plná špatně ztráveného jídla a pozoruhodně jsem měl test na candidu negativní. Jakým způsobem lze nejúčinněji kolonizovat dobré bakterie ve střevech? stačí pravidelná konzumace pickles, kysaného zelí, popřípadě kefíru?

V současnosti aplikuji také kašičku z ostropestřce (start s peroxidem přeed 5-ti dny), HCL, Lugol+Selen, baštím fungicidní rostliny, napadlo mě, jestli nedávám tělu příliš velký náklad?

Děkuji Vám za Vaše rady.

Pokud se docílí předávkování hořčíkem, tak se střevní stěna stane velice kluzkou a vyvolá tím průjem, což naprosto přirozeně doprovází i nějaké ty zvuky a nehledal bych v nich zase takový problém. Kyslík uvolněný z peroxidu hořčíku, toho zlikviduje docela dost a vyvolat tím detoxikační reakci není tedy velký problém. Užívat se dá peroxid hořčíku celkem dlouhodobě, ale nesmí vyvolávat průjem, čili musela by se dávat mnohem menší dávka, třeba tak dvě tablety a ty se dají užívat i stále, zde s tím zkušenosti nejsou, ale v zahraničí ano. Jinak další očisty lze samozřejmě konat, určitě není důvod přestávat. Primárně musíte ty špatné bakterie omezit, což kyslík dovede a nové osadit, třeba pravidelnou konzumací kvašených potravin, nebo konzumací probiotik, ale to je zbytečně drahé a neefektivní. Pokud tělo čistíte, tak to nikdy nemůže vadit a snad to až tolik nepřeháníte, to by vám bylo daleko hůře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Dorotka":2w0pjsrf]Pan Jardo, chcela by som Vas poprosit o radu...za chvilku mame oslavy noveho roku a kedze som hresila na Vianoce a o tri dni na to si uzila celkom neprijemne stavy, nemam uz chut vyhadzovat si z kopytka a chcela by som aj v ramci tychto oslav jest to, co mozem. Kedze pojdem spat az velmi neskoro, je mozne, ze budem musiet jednoducho jest aj nieco mimo troch klasickych porcii, no akosi si neviem predstavit, co take...a tak som Vas chcela poprosit, ci by ste mi nemohli poradit nejake take slavnostne vyjedanie. Rozmyslala som trebars nad plackami z pohankovej muky, vody a korenin a na to sirnu patlanicu a k tomu zeleninu, len si nie som ista, ci je takato kombinacia dobre stravitelna...predsalen ta pohanka, to su skroby, v patlanici kopa bielkovin...Za radu vopred dakujem:)[/quote:2w0pjsrf]
Tak zde se obávám, že rozumná rada není možná, protože žaludek v 20,00 zavírá krám a vše co sníte po této době bude vždy kvasit i když půjde o stravu zdravou a v jiné denní době lehko stravitelnou. Navíc se k tomu přidá i zbytečně našponovaná psychika, kdy všichni okolo mě do sebe ládují chlebíčky a já žmoulám pohankovou placku. Osobně bych takové nesmysly nevymýšlel a nacpal se jak se na takový slavnostní den sluší a patří, což vám v daný moment vadit určitě nebude. Druhý den vypláchněte trubky, srovnejte kyselost a máte konec roku za sebou s tím, že pak již není problém realizovat zdravé stravování. Pokud přesto budete zkoušet jíst zdravě, tak hlavně kvanta enzymů , třeba toto

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 11:50 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Tak zde se obávám, že rozumná rada není možná, protože žaludek v 20,00 zavírá krám a vše co sníte po této době bude vždy kvasit....

no myslela som si, ze ovocie mozno aj neskor vecer.... ja si robym klystiry vecer - no samozrejme nalacno, neveceriam, je to ca okolo 20.oo a potom este zhruba pred 21.oo pijem kefir.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 11:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
no myslela som si, ze ovocie mozno aj neskor vecer.... ja si robym klystiry vecer - no samozrejme nalacno, neveceriam, je to ca okolo 20.oo a potom este zhruba pred 21.oo pijem kefir.....

Pokud má člověk jakýkoliv zdravotní problém, tak jíst po 20,00 je nesmysl a dokonce bych to radil dodržovat i zdravým lidem, jde totiž o výbornou prevenci proti mnoha zdravotním komplikacím. Dokonce ani ten kefír nemusí být to pravé ořechové, ale většinou zásadně nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 12:57 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Chtěla bych říct všem, kteří mají kandidu a chtějí se jí zbavit, ale protikvasinková dieta jim připadá příliš drastické opatření, aby se toho nebáli a šli do toho i za cenu toho, že si svou dietu upraví podle svých potřeb a chutí.
Když jsem si poprvé udělala plivací test, tak hned po pár sekundách se spustily "vlásky" na dno sklenice a po pár minutách se takto celá slina přemístila na dno. V současné době (po necelých 3 měsících dodržování mé verze protikvasinkové diety) se slina udrží na povrchu asi 20 min, poté se vytvoří tak 4 vlásky, ale drtivá většina sliny zůstane na povrchu vody i po 30 minutách. Beru to jako obrovský úspěch a důkaz, že kandida není "hloupost" (podle mého lékaře), a že se s ní dá něco dělat. Je to úžasný pocit, když člověk konečně ví, kde je zakopaný pes a když se díky radám pana Jardy a ostatních tady na fóru cítí mhohem líp. Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat a všem, kteří s kandidou bojují, držím palce.

Moje protikvasinková dieta vypadá zhruba takto:
Snídaně: Jogurt/tvaroh z kefírové houby, mandle a vlašské ořechy
Oběd: Velký zeleninový salát, "krekry" z lněného semínka
nebo spousta ledového salátu a pekingského zelí, k tomu vejce nebo ryba nebo kuřecí maso
nebo pár vařených brambor se spoustou pórku
Večeře: mrkvový salát, grapefruit, 1 - 2 svazky ředkviček, velká kedlubna, tvaroh z kefírové houby se strouhaným kokosem a semínky, sušené švestky, ... (ne všechno dohromady, prostě pár z těchto věcí, na které mám zrovna chuť)

K tomu jím kokosový olej, kájenský pepř, spoustu oregána a bazalky, himalájsou sůl, svou čokoládu (kokosový olej, mleté mandle, nepražené kakao, stévie), česnek, kysané zelí...
Pravidelně beru vitamin C, peroxid hořčíku, Fungilen a namletou lichořeřišnici. Vypiju asi 2,5 - 3 l vody denně.

Budu vděčná za jakékoliv připomínky k mé dietě (hlavně pokud tam něco důležitého schází), ale zatím mi docela dobře funguje, pochutnávám si, dosyta se najím a cítím se dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 2:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Naonka píše:
Chtěla bych říct všem, kteří mají kandidu a chtějí se jí zbavit, ale protikvasinková dieta jim připadá příliš drastické opatření, aby se toho nebáli a šli do toho i za cenu toho, že si svou dietu upraví podle svých potřeb a chutí.
Když jsem si poprvé udělala plivací test, tak hned po pár sekundách se spustily "vlásky" na dno sklenice a po pár minutách se takto celá slina přemístila na dno. V současné době (po necelých 3 měsících dodržování mé verze protikvasinkové diety) se slina udrží na povrchu asi 20 min, poté se vytvoří tak 4 vlásky, ale drtivá většina sliny zůstane na povrchu vody i po 30 minutách. Beru to jako obrovský úspěch a důkaz, že kandida není "hloupost" (podle mého lékaře), a že se s ní dá něco dělat. Je to úžasný pocit, když člověk konečně ví, kde je zakopaný pes a když se díky radám pana Jardy a ostatních tady na fóru cítí mhohem líp. Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat a všem, kteří s kandidou bojují, držím palce.

Moje protikvasinková dieta vypadá zhruba takto:
Snídaně: Jogurt/tvaroh z kefírové houby, mandle a vlašské ořechy
Oběd: Velký zeleninový salát, "krekry" z lněného semínka
nebo spousta ledového salátu a pekingského zelí, k tomu vejce nebo ryba nebo kuřecí maso
nebo pár vařených brambor se spoustou pórku
Večeře: mrkvový salát, grapefruit, 1 - 2 svazky ředkviček, velká kedlubna, tvaroh z kefírové houby se strouhaným kokosem a semínky, sušené švestky, ... (ne všechno dohromady, prostě pár z těchto věcí, na které mám zrovna chuť)

K tomu jím kokosový olej, kájenský pepř, spoustu oregána a bazalky, himalájsou sůl, svou čokoládu (kokosový olej, mleté mandle, nepražené kakao, stévie), česnek, kysané zelí...
Pravidelně beru vitamin C, peroxid hořčíku, Fungilen a namletou lichořeřišnici. Vypiju asi 2,5 - 3 l vody denně.

Budu vděčná za jakékoliv připomínky k mé dietě (hlavně pokud tam něco důležitého schází), ale zatím mi docela dobře funguje, pochutnávám si, dosyta se najím a cítím se dobře.

Na první pohled tam chybí dobrý zdroj omega 3 mastné kyseliny a vitamínů B6 a B12, ale mohu se mýlit, to by muselo být rozepsané detailně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 5:40 pm 
Offline

Registrován: sob lis 06, 2010 8:55 pm
Příspěvky: 27
Jarda píše:
Na první pohled tam chybí dobrý zdroj omega 3 mastné kyseliny a vitamínů B6 a B12, ale mohu se mýlit, to by muselo být rozepsané detailně.

Děkuji za reakci, půjdu si nastudovat sirnou patlaninu. Zapomněla jsem tam napsat, že jsem po 3 týdny ještě každý den ráno pila vyluhovaný zelený jíl - mohla jsem se tak zásobit B12? (Mám pocit, že jsem někde četla, že nejlepší zdroj B12 je právě ve hlíně, a proto jste chvíli zkoušel nemýt si mrkve, snad se nemýlím. A že se B12 v těle udrží i rok.) Doporučil byste mi nějaký dobrý zdroj B6 nebo je dobrý nápad začít brát B komplex? Nejraději bych si pořídila Pangamin, ale chci nejdřív srovnat do latě svou kandidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Naonka píše:
Děkuji za reakci, půjdu si nastudovat sirnou patlaninu. Zapomněla jsem tam napsat, že jsem po 3 týdny ještě každý den ráno pila vyluhovaný zelený jíl - mohla jsem se tak zásobit B12? (Mám pocit, že jsem někde četla, že nejlepší zdroj B12 je právě ve hlíně, a proto jste chvíli zkoušel nemýt si mrkve, snad se nemýlím. A že se B12 v těle udrží i rok.) Doporučil byste mi nějaký dobrý zdroj B6 nebo je dobrý nápad začít brát B komplex? Nejraději bych si pořídila Pangamin, ale chci nejdřív srovnat do latě svou kandidu.

Tak u toho jílu s vitamínem B12 asi neuspějete, ono u té mrkve je to o bakteriích, ne o té hlíně. Ten je hlavně v živočišných produktech, ale nejjednodušší je každý den vycucat jednu tabletku a máte pokoj, stojí asi jednu korunu a to se do vlastního zdraví vyplatí vrazit. Jinak v těle se rok sice udrží, ale primárně tam musí být a on tam většinou ale není, čili není co udržet. Dobrý zdroj vitamínu B6 jsou slunečnicová jádra a pokud si je naklíčíte, tak mají i mnoho dalších nezanedbatelných výhod. Já je dokonce občas používám místo tvarohu do sirné patlanice a funguje to dobře, chuť je sice značně odlišná, ale nutriční hodnoty výborné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 3:13 pm 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
Dobry den pan Zajicek, prajem Vam vsetko len to najlepsie do noveho roku. Zaroven by som Vas chcela poprosit o radu. Prakticky uz nieco vyse mesiaca drzim protikvasinkovu dietu tak ako ju opisujete, pozivam fungicidne rastliny. Zacal sa mi zlepsovat slinovy test a ani PH nie je az tak daleko od idealu...za posledny tyzden a pol ma vsak trapi problem, ktory sa objavoval uz dlhsie, no teraz sa prejavuje uz v extremnej forme. Moje oci su extremne opuchnute, nie len okolie pod ocami, ale aj cele viecka a tento opuch je spojeny s vysusovanim pokozky na vieckach aj na tvari, tak isto sa mi opakovane zapaluju kutiky na ustach a na rukach mam tiez pokozku tak vysusenu, ze aj ked si ich natieram snad aj 30 krat denne, su stale presusene. Vsimla som si, ze pri diagnostike povazujete za velmi dolezity stav stolice. Takze pripajam informaciu, ze tieto problemy pretrvavali aj ked som mala stolicu taku ako opisujete za idealnu a aj teraz, ked nie je dostatocne pravidelna a ani dostatocne hustej konzistenicie.
napadlo ma, ci tie opuchy nemozu suvisiet s tym, ze jedlo solim, ci to teda nemam uplne vynechat, no neviem, ci to moze sposobovat aj to vysusovanie pokozky. Za odpoved Vam vopred velmi pekne dakujem:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 5:17 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Úspěšný Nový rok 2011 Jardo a stálé zdraví pro všechny návštěvníky tohoto vebu.
Mám dotaz. V souvislosti s Candidou, ale také i celkovou detoxikací těla. Kromě diety, správné životosprávy a dalších rad, které poskytujtete, je vhodnější a účinější užívat Sanogel nebo Enterosgel? (Nehledě na cenu). Díky, Milan.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 5:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Dorotka píše:
Dobry den pan Zajicek, prajem Vam vsetko len to najlepsie do noveho roku. Zaroven by som Vas chcela poprosit o radu. Prakticky uz nieco vyse mesiaca drzim protikvasinkovu dietu tak ako ju opisujete, pozivam fungicidne rastliny. Zacal sa mi zlepsovat slinovy test a ani PH nie je az tak daleko od idealu...za posledny tyzden a pol ma vsak trapi problem, ktory sa objavoval uz dlhsie, no teraz sa prejavuje uz v extremnej forme. Moje oci su extremne opuchnute, nie len okolie pod ocami, ale aj cele viecka a tento opuch je spojeny s vysusovanim pokozky na vieckach aj na tvari, tak isto sa mi opakovane zapaluju kutiky na ustach a na rukach mam tiez pokozku tak vysusenu, ze aj ked si ich natieram snad aj 30 krat denne, su stale presusene. Vsimla som si, ze pri diagnostike povazujete za velmi dolezity stav stolice. Takze pripajam informaciu, ze tieto problemy pretrvavali aj ked som mala stolicu taku ako opisujete za idealnu a aj teraz, ked nie je dostatocne pravidelna a ani dostatocne hustej konzistenicie.
napadlo ma, ci tie opuchy nemozu suvisiet s tym, ze jedlo solim, ci to teda nemam uplne vynechat, no neviem, ci to moze sposobovat aj to vysusovanie pokozky. Za odpoved Vam vopred velmi pekne dakujem:)

Příčin tam může být více, ale jako základní bude asi nerovnováha mezi sodíkem a draslíkem, čili vypozorovat, zda je soli hodně, nebo málo. Tím by se mělo vyřešit to opuchání a praskání i suchost pokožky, to je většinou deficitní omega 3 mastná kyselina, vitamíny skupiny B a křemík. Ovšem každopádně stěžejně důležitý je stav stolice, pokud bude lepit, tak patrně problém nedokážete vyřešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Úspěšný Nový rok 2011 Jardo a stálé zdraví pro všechny návštěvníky tohoto vebu.
Mám dotaz. V souvislosti s Candidou, ale také i celkovou detoxikací těla. Kromě diety, správné životosprávy a dalších rad, které poskytujtete, je vhodnější a účinější užívat Sanogel nebo Enterosgel? (Nehledě na cenu). Díky, Milan.

Pokud neberete v potaz vysokou cenu, tak určitě ano a klidně dlouhodobě, to tělu velice pomůže zbavit se toxinů a dostat se do rovnováhy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 11:20 pm 
Offline

Registrován: pát lis 26, 2010 8:22 pm
Příspěvky: 16
Jarda píše:
Příčin tam může být více, ale jako základní bude asi nerovnováha mezi sodíkem a draslíkem, čili vypozorovat, zda je soli hodně, nebo málo. Tím by se mělo vyřešit to opuchání a praskání i suchost pokožky, to je většinou deficitní omega 3 mastná kyselina, vitamíny skupiny B a křemík. Ovšem každopádně stěžejně důležitý je stav stolice, pokud bude lepit, tak patrně problém nedokážete vyřešit.

a je na doplnenie B vitaminov vhodny B komplex?alebo doporucujete nekupit ich jednotlivo?a co sa kremiku tyka, je mozne ziskat ho aj niekde inde ako cez biely il?nikde som ho totizto nenasla a bud zrejme dost problematicke ho zohnat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz