Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 4:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 3:27 pm 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 11:33 pm
Příspěvky: 3
Děkuji, už jsem si koupila hořčík i B-vitaminy... ještě pokud by jste mohl upřesnit to základní pročištění... jak dlouho mám brát hořčík a kdy můžu provést první očistu... po těch příbězích a fotkách tady se na to docela těším a doufám, že mě to těch kolik zbaví i bez operace... vkladám do toho naděje, tak snad mě to nezklame \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 11:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
mondulinka píše:
Děkuji, už jsem si koupila hořčík i B-vitaminy... ještě pokud by jste mohl upřesnit to základní pročištění... jak dlouho mám brát hořčík a kdy můžu provést první očistu... po těch příbězích a fotkách tady se na to docela těším a doufám, že mě to těch kolik zbaví i bez operace... vkladám do toho naděje, tak snad mě to nezklame \":-)\"

Základní pročištění je ostropestřcová kašička, hořčík a vitamín B6 po nějakou dobu, většinou tak dva měsíce, někdy i déle. Teprve potom bych šel do očisty jater, ale do té doby můžete bez obav čistit střeva, což určitě také pomůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 11:45 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Tu polohu si je opravdu potřeba natrénovat, mnoho lidí si vůbec neuvědomí, jak těžké je zůstat 20 minut bez hnutí, ale pak je to již jedno a můžete se klidně otáčet. Ideální je naštelovat si na mobilu budík a on vám těch dvacet minut nahlásí a pak se již není problém převalovat. Jak vidíte, tak se nic neporušilo, pokud z vás bordel vychází, je vše v pořádku a příště už to bude mnohem snazší.

no tak 1. ocista fajn myslim, uspesne som ju ukoncila (pre istotu) klystirom, no nebolo treba ani, len tak som mala lepsi pocit \":)\"
tesim sa na dalsiu. lne nevime, ci som nieco s jedlom nepokaslala, po stavach som zjedla 2 banany, obed pickles s pohankou a troka lanoveho oleja, vecer uz len kefir a po nejakom case chtovka cerstvy (z mrazaku \":lol:\" ) kokos.
teraz ma strasne zduva a mam zastavene vetry, krce az v krizoch. no toto mi uz pickles robilo, lenze vzdat sa ho nechcem.... dala som si na to akurat feniklovu silicu - 3 kvapky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
no tak 1. ocista fajn myslim, uspesne som ju ukoncila (pre istotu) klystirom, no nebolo treba ani, len tak som mala lepsi pocit \":)\"
tesim sa na dalsiu. lne nevime, ci som nieco s jedlom nepokaslala, po stavach som zjedla 2 banany, obed pickles s pohankou a troka lanoveho oleja, vecer uz len kefir a po nejakom case chtovka cerstvy (z mrazaku \":lol:\" ) kokos.
teraz ma strasne zduva a mam zastavene vetry, krce az v krizoch. no toto mi uz pickles robilo, lenze vzdat sa ho nechcem.... dala som si na to akurat feniklovu silicu - 3 kvapky..

První den se narvat tučnou a těžkou stravou není moc moudré, příště ten první den dodržujte rozjídací režim, velice umírněný a pokud možno netučný, aby si trávení zase sedlo do normálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jaterní očista
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:43 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Dnes jsem dokončila svou první očistu jater spojenou se střevní, úspěch byl až převratný. Cítím se skvěle. Jen mám malý dotaz. Důvodem, proč jsem začala řešit jiný směr mého bytí je můj opakující se a někdy i dosti úmorně dlouhodobý ekzém, který není v této chvíli úplně nejhorší, ale jeho výsev je pro změnu i na místech nových. Přičítám to čištění těla. Můj zájem o alternat.léčby totiž prvoplánově začal před měsícem, kdy už jsem nevěděla jak se zbavil olezlých koutků, což trvalo půl roku. Nakonec jsem sáhla po grepových kapkách a ejhle, po 14 dnech vyhojeno. Kapky užívám i vnitřně. Cítím se dobře, jen ta má kůže. Svědí, ekzém je typ mokrý, jedná se o zdegenerovanou formu puchýřoviny. Koupu se v otrubách, také zásadité koupele, sůl z mrtvého moře, vysušuji hypermanganem, potírám grep.kapkami ve snaze to nezarazit zpět odolávám kortikoidním mazáním. Ptám se tedy, měl byste pro mě nějaký lepší a účinnější typ na léčbu ze vně? Vnitřní je jasná, zásaditá strava, dodat zn a si, patlaninu jsem začala pojídat těsně před očistou, takže zatím ještě málokrát. Jinak jsem žena středního věku, s velkou nadváhou, která se celý život snaží být šlank \":-)\" krevní testy jsou relativně ok, jen krevní cukr byl hraniční,vím, prediabetický syndrom,ale stejně mě to překvapilo vzhledem k mému stravování, ale snad to ta játra do budoucna lépe zmáknou....


Přílohy:
Kameny.JPG
Kameny.JPG [ 80.97 KiB | Zobrazeno 6139 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 4:35 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
První den se narvat tučnou a těžkou stravou není moc moudré, příště ten první den dodržujte rozjídací režim, velice umírněný a pokud možno netučný, aby si trávení zase sedlo do normálu.

takze by som mala vynechat aj kefir? keby som si dala pickles bez toho oleja, to je asi ok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 5:09 pm 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 11:33 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Základní pročištění je ostropestřcová kašička, hořčík a vitamín B6 po nějakou dobu, většinou tak dva měsíce, někdy i déle. Teprve potom bych šel do očisty jater, ale do té doby můžete bez obav čistit střeva, což určitě také pomůže.

a je nutná tak dlouhá doba? nechce se mi čekat tak dlouho... jaký druh očisty střeva by jste mi doporučil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jaterní očista
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Dnes jsem dokončila svou první očistu jater spojenou se střevní, úspěch byl až převratný. Cítím se skvěle. Jen mám malý dotaz. Důvodem, proč jsem začala řešit jiný směr mého bytí je můj opakující se a někdy i dosti úmorně dlouhodobý ekzém, který není v této chvíli úplně nejhorší, ale jeho výsev je pro změnu i na místech nových. Přičítám to čištění těla. Můj zájem o alternat.léčby totiž prvoplánově začal před měsícem, kdy už jsem nevěděla jak se zbavil olezlých koutků, což trvalo půl roku. Nakonec jsem sáhla po grepových kapkách a ejhle, po 14 dnech vyhojeno. Kapky užívám i vnitřně. Cítím se dobře, jen ta má kůže. Svědí, ekzém je typ mokrý, jedná se o zdegenerovanou formu puchýřoviny. Koupu se v otrubách, také zásadité koupele, sůl z mrtvého moře, vysušuji hypermanganem, potírám grep.kapkami ve snaze to nezarazit zpět odolávám kortikoidním mazáním. Ptám se tedy, měl byste pro mě nějaký lepší a účinnější typ na léčbu ze vně? Vnitřní je jasná, zásaditá strava, dodat zn a si, patlaninu jsem začala pojídat těsně před očistou, takže zatím ještě málokrát. Jinak jsem žena středního věku, s velkou nadváhou, která se celý život snaží být šlank \":-)\" krevní testy jsou relativně ok, jen krevní cukr byl hraniční,vím, prediabetický syndrom,ale stejně mě to překvapilo vzhledem k mému stravování, ale snad to ta játra do budoucna lépe zmáknou....

To není pouze čištěním těla, ale rozmícháním toxinů v těle a postupně by měl ten problém ustupovat, jak budou toxiny odcházet. Grepové kapky jsou silně fungicidní a i další popisované projevy svědčí o nějakém plísňovém problému, čili pokuste se aplikovat větší množství fungicidních potravin a zaměřte se na kvasinky i plísně. Řešení matláním čehokoliv na povrch těla není odstranění příčin a jde pouze o zmírňování následků, tedy zcela zbytečné blbnutí, řešit to musíte v krvi, kde je základ vašich potíží. Nechte si udělat vlasovou analýzu a předpokládám, že budete celkem překvapena v jakém nepořádku máte minerály, patrně také vitamíny a o enzymech ani nemluvím. Vaše krev je tedy zcela jistě špatná a nález lékařů na tom bohužel nic nemění, oni plísně nezkoumají, to je pod jejich úroveň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
takze by som mala vynechat aj kefir? keby som si dala pickles bez toho oleja, to je asi ok?

Kefír ne, ale ořechy, pickles a olej, to je docela mimo mísu, chce to opravdu odlehčenou stravu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
mondulinka píše:
a je nutná tak dlouhá doba? nechce se mi čekat tak dlouho... jaký druh očisty střeva by jste mi doporučil?

Když jste si ty zdravotní potíže vyráběla, tak jste měla času také docela dost, tak nechápu kam chcete pospíchat. Pokud se tíká střev, tak určitě nejvhodnější je čistit pomocí klystýrů a po nějaké době můžete vyzkoušet i šankaprakšalánu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:54 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Kefír ne, ale ořechy, pickles a olej, to je docela mimo mísu, chce to opravdu odlehčenou stravu.

tak to som prekvapena, orechy jasne, kefir som myslela najskor ze vynechat, no necitala som tu v diskusii o kysanom zeli s cockou ako jedle v den dokonceni kury? alebo sa mi uz vsetko pletie dokopy.... \":oops:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
tak to som prekvapena, orechy jasne, kefir som myslela najskor ze vynechat, no necitala som tu v diskusii o kysanom zeli s cockou ako jedle v den dokonceni kury? alebo sa mi uz vsetko pletie dokopy.... \":oops:\"

Tak silně pochybuji, že bych něco takového někomu po očistě jater doporučoval, patrně se vám to plete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 10:17 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Tak silně pochybuji, že bych něco takového někomu po očistě jater doporučoval, patrně se vám to plete.

Jarda píše:
Podle toho, co píšete, jde o velice oslabené tlusté střevo, které velice pomalu reaguje i na předávkování hořčíkem. Epsomská sůl je vlastně hořčíková sůl a jejím podáním v takovéto dávce, vyvoláte prostě to samé jako při braní hořčíkových tablet, pokud je předávkujete. Může to, mimo to oslabené střevo, znamenat i veliký deficit hořčíku, tělo si ho prostě vezme a průjem se nedostaví, nebo velice pozdě a málo. V takovém případě je nutné udělat po ukončení procedury klystýr a ten vyloučený toxický sajrajt dostat ze střev ven, jinak se to zase vrací do krve a intoxikuje tělo. Ta strava do oběda je v pořádku, ale večer by měla být vysoko vláknitá strava s rozumnou dávkou tuku, aby ráno došlo ke spontánní defekaci. Vhodná je třeba čočka s kyselým zelím a volské oko. Já mívám stolici ještě ten den večer, protože se tělo stále dočišťuje a vyloučený bordel raději samo odstraní. První procedura toho nevyhodí moc, pouze s těmi nánosy pohne a teprve další bude dávat slušné výsledky. Prakticky vyloučené množství kamenů stoupá do páté procedury a teprve potom to začne klesat, je potřeba si uvědomit jak rozsáhlé jsou labyrinty v játrech a kameny se stále posouvají k vyústění. Ten nateklý jazyk neřešte, já například mívám potom velice citlivé patro a při prvním jídle mě to úplně pálí a trochu nateče, ale zmizí to tak za dvě až tři hodiny. Je to normální reakce na podráždění míst na tlustém střevě, které se projeví na jiných místech těla, třeba v ústech.

nasla som to tu, len pisete to ku konkretnemu pripadu a ako pripadne jedlo vecer po kure. keby som si teda to pickles bez oleja dala az vecer, bolo by to uz ok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 10, 2011 12:59 am 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Také mě ještě napadá protikandidová dieta, kokosový olej, paradoxně o něm uvažuji už půl roku \":)\" a dál si počkám na Vaši reakci a prohlédnu net, co mi to ještě vyhodí ....ale fakt moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 10, 2011 11:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
nasla som to tu, len pisete to ku konkretnemu pripadu a ako pripadne jedlo vecer po kure. keby som si teda to pickles bez oleja dala az vecer, bolo by to uz ok?

Jak vidíte, tak rozhodně tam nedoporučuji něčím mastným a relativně těžce stravitelným startovat trávení, toto jídlo by mělo být použito jako poslední jídlo dne, pro zaplnění střeva a lepší ranní vyprázdnění. Jak vidíte jídlo musí být lehce stravitelné a o větším množství tuku, nebo oříškách se tam nikde určitě nebavím, té zátěže si játra při kůře užila celkem dostatek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz