Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 6:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Inu, ovoce má stopové množství tuku, jediné ovoce, které má nějaký tuk je avokádo. Ale to je naprosto nepodstatné. Co je podstatné - a co jsem si na vlastní kůži vyzkoušel - že jakékoliv sacharidy vadí. A samotným ovocem se živit na candidu, to je holý nesmysl. A to je podstata tohoto topicu, léčba candidy. Bavit se o tom, že člověk, který jí zStopové množství, to je otázka, dle mého je ho tam celkem dost, nejčastěji od 0,2 do 2% a někde dokonce 5 až 7% a avokádo má cca 23,5 %. Sacharidy jsou prakticky v každém jídle a vadí spíše psychika s velkou nerovnováhou na minerálech a tím vytvořeném nedostatku enzymů, protože kandida je mrchožrout a žije z toho, co se nám nepodaří strávit. Pokud budete mít dostatek enzymů, tak jídlo strávíte a kandida je minulostí, protože nemá z čeho žít.dravě a nedělá kraviny, tak nikdy candidu nedostane, to je poměrně zjevné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 8:14 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="Vševěd":19v8o8wj]Petře, já jsem kliďas. To přece víš. Záchvaty v podobě vyhrožování soudy, udáváním na PČR, trestní oznámení a další výstupy, kterými jsi bavil všechny na fórum o candidě jsou tam ještě k dohledání.
I to, že tě trápí tiky, které jsou vlastní lidem s ne příliš vyrovnanou osobností a problémy s nervama. Nikomu se neposmívám, bože chraň. Jen mi nedochází, proč se snažíš svoje problémy vnutit někomu jinému.[/quote:19v8o8wj]
No kdyz nekdo kupci s leky, leci lidi kteri se jakoby vyleci a samy to i napisi do diskuze, ovsem po vysazeni leku anebo po jeho delsim brani, kdy se vytvori resistence, se nemoc vrati tak promin to mi prijde sprosty na tom vydelavat a tvarit se jako ze sem lekem spasil lidstvo.
Navic nasi diskuzi zde porusujem pravidla fora viz zde:

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:22 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Stopové množství, to je otázka, dle mého je ho tam celkem dost, nejčastěji od 0,2 do 2% a někde dokonce 5 až 7% a avokádo má cca 23,5 %. Sacharidy jsou prakticky v každém jídle a vadí spíše psychika s velkou nerovnováhou na minerálech a tím vytvořeném nedostatku enzymů, protože kandida je mrchožrout a žije z toho, co se nám nepodaří strávit. Pokud budete mít dostatek enzymů, tak jídlo strávíte a kandida je minulostí, protože nemá z čeho žít.dravě a nedělá kraviny, tak nikdy candidu nedostane, to je poměrně zjevné.

Pane Jardo,
mýlíte se
http://www.viviente.cz/ovoce/
podívejte se do té tabulky, skutečně je tam tuku velmi málo, většinou v desetinách gramu. Jediné avokádo má okolo 20 gramů na sto svojí váhy. Ale to je celkem jedno.
Proč je dieta toho amerického doktůrka holý nesmysl?
Co dáte do kádě, když si chcete vypálit korařalku? Nejdřív se musí vykvasit, co bude kvasit líp - maso /bílkovina/, sádlo /tuk/ anebo ovoce /sacharidy/? Flákotu můžete nechat v sudu třeba rok, zezelená, zhnije, ale kvašení se nedočkáte. Sádlo žlukne, ale taky nevykvasí. Ovoce vykvasí krásně, obzvlášť, když se do něho přidá trochu cukru. A stejně je na tom kvasinka ve střevě. Bílkovina a tuku si ani nevšimne, a proto správná dieta na odstranění kvasinek má být od ovoce zcela a totálně oproštěna.
i ta paní co měla čtyři promile se toho nedočkala z bůčku....

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:27 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="Petr 2":c6udcehx]No kdyz nekdo kupci s leky, leci lidi kteri se jakoby vyleci a samy to i napisi do diskuze, ovsem po vysazeni leku anebo po jeho delsim brani, kdy se vytvori resistence, se nemoc vrati tak promin to mi prijde sprosty na tom vydelavat a tvarit se jako ze sem lekem spasil lidstvo.
Navic nasi diskuzi zde porusujem pravidla fora viz zde:

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Pane Jardo,
mýlíte se
http://www.viviente.cz/ovoce/
podívejte se do té tabulky, skutečně je tam tuku velmi málo, většinou v desetinách gramu. Jediné avokádo má okolo 20 gramů na sto svojí váhy. Ale to je celkem jedno.
Proč je dieta toho amerického doktůrka holý nesmysl?
Co dáte do kádě, když si chcete vypálit korařalku? Nejdřív se musí vykvasit, co bude kvasit líp - maso /bílkovina/, sádlo /tuk/ anebo ovoce /sacharidy/? Flákotu můžete nechat v sudu třeba rok, zezelená, zhnije, ale kvašení se nedočkáte. Sádlo žlukne, ale taky nevykvasí. Ovoce vykvasí krásně, obzvlášť, když se do něho přidá trochu cukru. A stejně je na tom kvasinka ve střevě. Bílkovina a tuku si ani nevšimne, a proto správná dieta na odstranění kvasinek má být od ovoce zcela a totálně oproštěna.
i ta paní co měla čtyři promile se toho nedočkala z bůčku....

Nevím v čem se mýlím, kolik procent je dvacet gramů ze sto gramů? U ostatních položek je to stejné a samozřejmě se tabulky jednotlivých autorů docela liší, čili údaje jsou celkem v pořádku minimálně řádově. Jedno to opravdu je a co se týká té vaší další logiky, tak proti ní nemám námitek, akorát vám po nějaké době shnijou střeva, ale jinak dobrý, kandida to opravdu nerozchodí, ale je otázkou, zda se to povede rozchodit vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
pan Jarda tady taky kupčí - je to tak nebo není? Proč ho nenapadáš, že tu prodává nějaké ty chemikálie? Třeba nejsi takový idiot a dochází ti, že to nedělá na kšeft, že to nemá zapotřebí, když má svůj docela slušný příjem jinde, že lidem pomáhá. Kdybych měl zapotřebí ti něco dokazovat ty kriple, mohl bych ti dát pár mailů na lidi, kterým jsem nějaký ten nystatin a další léky rozdal zadarmo. Ale mám tě u zadku, jsi nemocný a závistivý chudák, který za vším vidí jenom prachy.

Opět se nám zde začíná vracet ta sprostá arogance, kvůli které jsem vás varoval minule a pak jsem již vaše příspěvky mazal. Vezměte tedy zase na vědomí, že v tom budu pokračovat, pokud nedostanete svoji argumentaci do normální slušné roviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 12:31 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Nevím v čem se mýlím, kolik procent je dvacet gramů ze sto gramů? U ostatních položek je to stejné a samozřejmě se tabulky jednotlivých autorů docela liší, čili údaje jsou celkem v pořádku minimálně řádově. Jedno to opravdu je a co se týká té vaší další logiky, tak proti ní nemám námitek, akorát vám po nějaké době shnijou střeva, ale jinak dobrý, kandida to opravdu nerozchodí, ale je otázkou, zda se to povede rozchodit vám.

Vsadil bych se, že původně jste napsal, že ovoce obsahuje tak 5% tuku a teď se dívám, že tam je napsáno 0,5% tuku. Buď jsem blázen já, nebo tady někdo edituje příspěvky \":lol:\" To od Vás není hezké \":twisted:\"
Proč by mi měly shnít střeva, když jím Lepicol 5x5-10 kapslí za den? A vitamíny supluju chemicky - to je přece postup, který Vy zcela běžně doporučujete. Zeleninu prostě nahradím po nějakou
dobu vlákninou. Věřte mi, že jsem vyzkoušel všechny možné metody a poprvé po čtyřech letech se po ránu neposrávám. Nikdo netvrdí, že tak budu jíst navždy. Na druhou stranu, eskymáci takhle
jedí víceméně nonstop - a zase jsme u těch eskymáků. Ale jsem ochoten uznat, že já nejsem přirozeně tomuto stravování disponován, leč, moje současná situace nemá lepšího řešení.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 12:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Opět se nám zde začíná vracet ta sprostá arogance, kvůli které jsem vás varoval minule a pak jsem již vaše příspěvky mazal. Vezměte tedy zase na vědomí, že v tom budu pokračovat, pokud nedostanete svoji argumentaci do normální slušné roviny.

pane, když konáte dobro a někdo vás nařkne z toho, že vyděláváte na nemocných, popadne vás spravedlivý hněv. Zkuste si představit, jak by bylo příjemné vám, kdyby vám někdo tvrdil, že tady kšeftujete s PH papírkama a vyděláváte na neštěstí ostatních.
Obzvlášť psychicky narušený jedinec. Pokud jste svatý muž, asi to snesete, ale já jsem pouhý smrtelník.
Už se to nebude - doufám - opakovat.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Vsadil bych se, že původně jste napsal, že ovoce obsahuje tak 5% tuku a teď se dívám, že tam je napsáno 0,5% tuku. Buď jsem blázen já, nebo tady někdo edituje příspěvky \":lol:\" To od Vás není hezké \":twisted:\"
Proč by mi měly shnít střeva, když jím Lepicol 5x5-10 kapslí za den? A vitamíny supluju chemicky - to je přece postup, který Vy zcela běžně doporučujete. Zeleninu prostě nahradím po nějakou
dobu vlákninou. Věřte mi, že jsem vyzkoušel všechny možné metody a poprvé po čtyřech letech se po ránu neposrávám. Nikdo netvrdí, že tak budu jíst navždy. Na druhou stranu, eskymáci takhle
jedí víceméně nonstop - a zase jsme u těch eskymáků. Ale jsem ochoten uznat, že já nejsem přirozeně tomuto stravování disponován, leč, moje současná situace nemá lepšího řešení.

Editace příspěvků je naprosto normální postup na většině fór, čili nevidím důvod k nějakému jinému postupu, nebo vy to, pokud se překlepnete, děláte jinak? Vysoké množství živočišné bílkoviny přirozeně poškozuje střevní trakt a zamořuje ho hnilobnými bakteriemi. Chemickou suplementaci v plném rozsahu já nikde nedoporučuji, to jste zase vydedukoval cosi, co jsem já nikdy nikomu nedoporučil, snažím se pouze o porovnání toho, co se již v potřebném množství v potravě nevyskytuje. Eskymáci takto jedí, ale pochybuji, že vy jste Eskymák a není to pouze o tom etniku, ale i o místních podmínkách, kde je ta vysoká dávka tuků a proteinů životně nutná, zatím co zde je sebevražedná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
pane, když konáte dobro a někdo vás nařkne z toho, že vyděláváte na nemocných, popadne vás spravedlivý hněv. Zkuste si představit, jak by bylo příjemné vám, kdyby vám někdo tvrdil, že tady kšeftujete s PH papírkama a vyděláváte na neštěstí ostatních.
Obzvlášť psychicky narušený jedinec. Pokud jste svatý muž, asi to snesete, ale já jsem pouhý smrtelník.
Už se to nebude - doufám - opakovat.

Mě je celkem jedno, koho co popadne, ale pravidla diskuze jsou jasná a já jenom vyžaduji jejich dodržování, nic jiného. Ono vydělávat a vydělávat není vždy to samé, jako není cena křesťanská souměřitelná s cenou nekřesťanskou. Je to tedy, dle mého názoru hlavně o míře zisku a pokud nejde o nic nesmyslného, tak nejde o vydělávání, ale o pomoc druhým, nejsem Matka Tereza a také musím z něčeho žít. Nakonec nikoho nenutím to nabízené zboží kupovat, každý má svoji svéprávnost a měl by jí umět využívat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:47 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Editace příspěvků je naprosto normální postup na většině fór, čili nevidím důvod k nějakému jinému postupu, nebo vy to, pokud se překlepnete, děláte jinak? Vysoké množství živočišné bílkoviny přirozeně poškozuje střevní trakt a zamořuje ho hnilobnými bakteriemi. Chemickou suplementaci v plném rozsahu já nikde nedoporučuji, to jste zase vydedukoval cosi, co jsem já nikdy nikomu nedoporučil, snažím se pouze o porovnání toho, co se již v potřebném množství v potravě nevyskytuje. Eskymáci takto jedí, ale pochybuji, že vy jste Eskymák a není to pouze o tom etniku, ale i o místních podmínkách, kde je ta vysoká dávka tuků a proteinů životně nutná, zatím co zde je sebevražedná.

My jsme se nepochopili. Mám za to, že jsem reagoval na příspěvek, ve kterém tvrdíte, že ovoce obsahuje 5 procent tuku. Ovoce obsahuje tuku množství skutečně zanedbatelné, stopové. Kdybyste si chtěl namazat chleba třešňovým sádlem, asi by na to padl vagón třešní:-)
To, co chci říct je, že pokud se budu živit samotným masem a vejci, je potřeba jednak dodat to, co tělu tato strava nedodá - vitamíny a minerály a stopové prvky, a dále vlákninu. Kdyby byla možnost to udělat bez toho, že bych s tím musel přijmout nějaké množství sacharidů, milerád bych to udělal. Ale bohužel, zelenina ty sacharidy obsahuje a s ní se z candidy nevyléčím. Tento postup budu dodržovat jen po nějakou dobu a myslím, že se to dá v pohodě přežít. Pořád je to zdravější než uzeniny a blafy ze závodní kuchyně.
Prostě je to jen dočasné. Ani nevíte, jak rád bych byl po čtyřech letech podobné potravy vegetariánem.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Mě je celkem jedno, koho co popadne, ale pravidla diskuze jsou jasná a já jenom vyžaduji jejich dodržování, nic jiného. Ono vydělávat a vydělávat není vždy to samé, jako není cena křesťanská souměřitelná s cenou nekřesťanskou. Je to tedy, dle mého názoru hlavně o míře zisku a pokud nejde o nic nesmyslného, tak nejde o vydělávání, ale o pomoc druhým, nejsem Matka Tereza a také musím z něčeho žít. Nakonec nikoho nenutím to nabízené zboží kupovat, každý má svoji svéprávnost a měl by jí umět využívat.

no a teď si představte, že já to nakupoval za stejnou cenu jako jsem to prodával a něco jsem i rozdal, protože jsem měl trochu štěstí a žiju si docela slušně... potom takové nařčení přijde dvakrát líto.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
My jsme se nepochopili. Mám za to, že jsem reagoval na příspěvek, ve kterém tvrdíte, že ovoce obsahuje 5 procent tuku. Ovoce obsahuje tuku množství skutečně zanedbatelné, stopové. Kdybyste si chtěl namazat chleba třešňovým sádlem, asi by na to padl vagón třešní:-)
To, co chci říct je, že pokud se budu živit samotným masem a vejci, je potřeba jednak dodat to, co tělu tato strava nedodá - vitamíny a minerály a stopové prvky, a dále vlákninu. Kdyby byla možnost to udělat bez toho, že bych s tím musel přijmout nějaké množství sacharidů, milerád bych to udělal. Ale bohužel, zelenina ty sacharidy obsahuje a s ní se z candidy nevyléčím. Tento postup budu dodržovat jen po nějakou dobu a myslím, že se to dá v pohodě přežít. Pořád je to zdravější než uzeniny a blafy ze závodní kuchyně.
Prostě je to jen dočasné. Ani nevíte, jak rád bych byl po čtyřech letech podobné potravy vegetariánem.

Ale ono to bude fungovat pouze po tu dobu a jak se vrátíte k jiné stravě vrátí se i kvasinky, pochybuji, že to dopadne jinak, ale nechám se překvapit. Dle mého názoru prostě musíte mít dostatek enzymů, pak jídlo normálně strávíte a na kvasinku nic nezbude, to je cesta k tomu co chcete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
no a teď si představte, že já to nakupoval za stejnou cenu jako jsem to prodával a něco jsem i rozdal, protože jsem měl trochu štěstí a žiju si docela slušně... potom takové nařčení přijde dvakrát líto.

Pak bych se tím vůbec nezabýval, mě stačí moje čisté svědomí a názor někoho dalšího nijak neřeším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 10, 2011 9:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Ale ono to bude fungovat pouze po tu dobu a jak se vrátíte k jiné stravě vrátí se i kvasinky, pochybuji, že to dopadne jinak, ale nechám se překvapit. Dle mého názoru prostě musíte mít dostatek enzymů, pak jídlo normálně strávíte a na kvasinku nic nezbude, to je cesta k tomu co chcete.

To je podle mně trošku zjednodušené - velmi zjednodušené. Trávící enzymy se tvoří ve slinivce a část jídla se stráví v žaludku, ale další část už se tráví ve střevech a tam si přijde kvasinka na své bez ohledu na to, ja je nebo není jídlo stráveno...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz