Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 12:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
dz.el píše:
Dobrý den,
zajímá mne proč se ve všech článcích objevují takové ohromné dávky (15, 20, 30 kapek) když sám pan Humble toto již nedoporučuje.
Koupil jsem si knihu a DVD Jim Humble v Praze, kde se podle nejnovšjšího vyzkumu uvádí používat 3 kapky ale každou hodinu. http://ostatni.prirodni-leciva.cz/dvd-j ... e/d-43000/

Opravdu je vhodné držet menší pravidelnou dávkou takový stálý tlak na daný problém, ale v případě vážných nemocí bych sám zastával logiku občasných velkých dávek, čili nejde zaujmout jednotný názor, záleží dost na tom, co zrovna řešíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 4:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 15, 2011 3:28 pm
Příspěvky: 1
Zdravim Jarda a prajem pekny den..Kupil som si chloritan, zacal som ho aplikovat velmi opatrne, 1 kvapka rano, okolo obeda 1 a vecer 1.Druhy den to iste len vecer dve kvapky..Davkoval som asi tyzden a zostal maximalne pri dvoch kvapkach na jeden krat.Za den som mal max. 5 kvapiek..Uz pri tychto mnozstvach som mal slabu hnacku, citil som oblicky a hlavne po davke som dost vela močil.Farba moču takmer čira..Po tyzdni som prestal, lebo uz po styroch dnoch som rano citil akokeby palenie v oblasti brucha, po tyždni už aj cez den, tak som vysadil a este asi tri dni trvalo toto palenie a trocha som citil ladviny..Potom to vsetko zmyzlo.. Zacal som to brat, lebo som mal nabeh na chripku..Bolest hrdla, kasel a chripkove stavy zmizli za dva dni.. Skusal som aj minuly mesiac ked som citil, ze na mna nieco lezie a takyto isty priebeh to malo.. takze vydrzal som max tyzden.. potom som nasadil vit. C.. A este zabudol som dodat, ze uz po jednej kvapke som mal pocit suchych pier a dlani..
Co si o tom myslite??? Dakujem za odpoved..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
riči píše:
Zdravim Jarda a prajem pekny den..Kupil som si chloritan, zacal som ho aplikovat velmi opatrne, 1 kvapka rano, okolo obeda 1 a vecer 1.Druhy den to iste len vecer dve kvapky..Davkoval som asi tyzden a zostal maximalne pri dvoch kvapkach na jeden krat.Za den som mal max. 5 kvapiek..Uz pri tychto mnozstvach som mal slabu hnacku, citil som oblicky a hlavne po davke som dost vela močil.Farba moču takmer čira..Po tyzdni som prestal, lebo uz po styroch dnoch som rano citil akokeby palenie v oblasti brucha, po tyždni už aj cez den, tak som vysadil a este asi tri dni trvalo toto palenie a trocha som citil ladviny..Potom to vsetko zmyzlo.. Zacal som to brat, lebo som mal nabeh na chripku..Bolest hrdla, kasel a chripkove stavy zmizli za dva dni.. Skusal som aj minuly mesiac ked som citil, ze na mna nieco lezie a takyto isty priebeh to malo.. takze vydrzal som max tyzden.. potom som nasadil vit. C.. A este zabudol som dodat, ze uz po jednej kvapke som mal pocit suchych pier a dlani..
Co si o tom myslite??? Dakujem za odpoved..

Ta dávka je docela nízká a pokud i při ní cítíte tyto problémy, tak musíte být docela slušně zamořený nějakou breberkou. Asi by bylo rozumné postupně dávky navyšovat a tělo pročistit, což by vám zvedlo celkově imunitu a pak skoro nic nechytíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 11:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Zdravim,

chcel by som sa spytat ake veci sa mozu k MMS uzivat, mam na mysli: chlorid horecnaty, lugolov roztok, chlorid zinocnaty, chlorid mednaty, kyselina borita a kaolin. Chemicky C vit som vycital ze sa nema brat, ostatne mi nieje jasne, nakolko som doteraz daval aj magnezium aj jod atd. Inak vcera som si dal 2x 1kv MMS a dnes tiez, som prekvapeny ze citim ze sa daco deje aj pri tak malej davke, zacinaju sa mi zase uvolnovat nosne dutiny, vykasliavat hlien, trochu unava, prvy den som po tom MMS bol na malej az 5h po podani , po druhej kvapke to iste ako keby to nieco bloklo, ale dnes uz normal. Planujem s tym aj nejaky ten klystir urobit ale uvidim kedy zatial som zacal len takto pomalicky. Inak aktivujem to s hcl, aj si este behom dna dam nejakych 20 kvapiek hcl po jedle alebo medzi jedlami. Inak vsimol som si zaujimavu vec, robim si aj vermoxove kury, ako pisala ing Blahova v dokumente o protiparazitalnych liekoch, mal som zatial po sebe 3 vermox kury 3 dnove, prva 1-0-1 , druha 2-0-2 tretia 1-0-1 a este ma caka jedna 2-0-2. Medzi kazdou davam tyzden pauzu. Trochu som to zvysil lebo ona pise ze po 3 dnovej kure ryzden pauza v davke 1-0-1, zase tyzden pauza a takto 4x, no tu vec ze som skoro uplne prestal mat hlad. Nie uplne ale uz ani zdaleka nie tak ako predtym ze som dakedy o 4 rano raboval chladnicku lebo som proste "musel". Po tej 3 kure akoby sa daco stalo a hlad proste zmizol, hlavne zmizla chut na sladke, niekedy mam aj pocit ze sa mi sladke dost hnusi, co je u mna dost nezvycajny pocit \":)\" ale vcelku pozitivny. Kedysi som bol schopny ako asi kazdy clvoek zjest vela sladkeho naraz, teraz si len predstavim nejaky zakusok alebo oblubenu sladkost a hned mam pocit akoby som bol toho prejedeny a pritom som si z toho nedal ani kusok. Zaujimave. Kupil som si este nedavno digitalny ph meter a posleden 4 dni od kupy zistujem ze moja ph krivka je naproste ok. Zrejme to bude po tom vermoxe lebo predtym som mal sice ph papieriky ale dost nekvalitne a bud som mal ph 5 alebo 6. Nikdy som nevedel presnu hodnotu. S tym digitalnym ph je to uplne ina kava a je to radost merat a este vecia ked clvoek vidi optimalne hodnoty , rano 5,5, potom sa to samo zvysi na 7,5 po par hodinach bez ohladu na to co zjem, nakolko sa uz neprejedam tak mam taky pocit ze mi crevo prekyslovali nejake parazity ktorym dal vermox co preto. Alebo to mohlo byt aj tym magneziom ktore som bral v dost vysokych davkach kym som nezacal MMS tj asi 4-8g denne, kupil som si totiz aj taku mini digitalnu vahu ktore ma rozlisenie 0,1g a zistil som ze si vlastne davam dost vysoke davky horciku a to bez prehanok. Jedine kedy ma zacalo prehanat bolo ked som si behom hodiny dal asi 7g chlorudu horecnateho, uz to v crevach skrkalo a uz som vedel ze je to moc a prehanka. Ale vrchovata mokka lyzicka co ma asi 2g somnou nic nerobi. Posledne dni som uz citil ze sa magnezium doplna a isiel som na zachod po 4 g cize to doplnanie funguje vyborne len som to teraz prerusil koli MMS tak neviem ci davat aj magnezium pripadne ine mineraly chloridy co mam od vas. Vdaka /inak MMS mam od uzivatela chiq upramene, original balene flasticky po 250ml zo Slovchema, Chloritan sodny 24,5%/

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Naposledy upravil Alex dne sob led 15, 2011 11:48 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 11:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Zdravim,

chcel by som sa spytat ake veci sa mozu k MMS uzivat, mam na mysli: chlorid horecnaty, lugolov roztok, chlorid zinocnaty, chlorid mednaty, kyselina borita a kaolin. Chemicky C vit som vycital ze sa nema brat, ostatne mi nieje jasne, nakolko som doteraz daval aj magnezium aj jod atd. Inak vcera som si dal 2x 1kv MMS a dnes tiez, som prekvapeny ze citim ze sa daco deje aj pri tak malej davke, zacinaju sa mi zase uvolnovat nosne dutiny, vykasliavat hlien, trochu unava, prvy den som po tom MMS bol na malej az 5h po podani , po druhej kvapke to iste ako keby to nieco bloklo, ale dnes uz normal. Planujem s tym aj nejaky ten klystir urobit ale uvidim kedy zatial som zacal len takto pomalicky. Inak aktivujem to s hcl, aj si este behom dna dam nejakych 20 kvapiek hcl po jedle alebo medzi jedlami. Inak vsimol som si zaujimavu vec, robim si aj vermoxove kury, ako pisala ing Blahova v dokumente o protiparazitalnych liekoch, mal som zatial po sebe 3 vermox kury 3 dnove, prva 1-0-1 , druha 2-0-2 tretia 1-0-1 a este ma caka jedna 2-0-2. Trochu som to zvysil lebo ona pise ze po 3 dnovej kure ryzden pauza, 1-0-1 zase tyzden pauza a takto 4x, no tu vec ze som skoro uplne prestal mat hlad. Nie uplne ale uz ani zdaleka nie tak ako predtym ze som dakedy o 4 rano raboval chladnicku lebo som proste "musel". Po tej 3 kure akoby sa daco stalo a hlad proste zmizol, hlavne zmizla chut na sladke, niekedy mam aj pocit ze sa mi sladke dost hnusi, co je u mna dost nezvycajny pocit \":)\" ale vcelku pozitivny. Kedysi som bol schopny ako asi kazdy clvoek zjest vela sladkeho naraz, teraz si len predstavim nejaky zakusok alebo oblubenu sladkost a hned mam pocit akoby som bol toho prejedeny a pritom som si z toho nedal ani kusok. Zaujimave. Kupil som si este nedavno digitalny ph meter a posleden 4 dni od kupy zistujem ze moja ph krivka je naproste ok. Zrejme to bude po tom vermoxe lebo predtym som mal sice ph papieriky ale dost nekvalitne a bud som mal ph 5 alebo 6. Nikdy som nevedel presnu hodnotu. S tym digitalnym ph je to uplne ina kava a je to radost merat a este vecia ked clvoek vidi optimalne hodnoty , rano 5,5, potom sa to samo zvysi na 7,5 po par hodinach bez ohladu na to co zjem, nakolko sa uz neprejedam tak mam taky pocit ze mi crevo prekyslovali nejake parazity ktorym dal vermox co preto. Alebo to mohlo byt aj tym magneziom ktore som bral v dost vysokych davkach kym som nezacal MMS tj asi 4-8g denne, kupil som si totiz aj taku mini digitalnu vahu ktore ma rozlisenie 0,1g a zistil som ze si vlastne davam dost vysoke davky horciku a to bez prehanok. Jedine kedy ma zacalo prehanat bolo ked som si behom hodiny dal asi 7g chlorudu horecnateho, uz to v crevach skrkalo a uz som vedel ze je to moc a prehanka. Ale vrchovata mokka lyzicka co ma asi 2g somnou nic nerobi. Posledne dni som uz citil ze sa magnezium doplna a isiel som na zachod po 4 g cize to doplnanie funguje vyborne len som to teraz prerusil koli MMS tak neviem ci davat aj magnezium pripadne ine mineraly chloridy co mam od vas. Vdaka /inak MMS mam od uzivatela chiq upramene, original balene flasticky po 250ml zo Slovchema, Chloritan sodny 24,5%/

MMS je mimo dezinfekce také chelační prostředek a hlavně se pouští do kovů, tedy patrně na sebe váže kovové prvky, což je bohužel většina z těch jmenovaných látek a souběžně bych je tedy asi nepoužíval. Také kombinace s chemickou léčbou je docela nesmyslná, protože bojuje zbytečně i s ní. Ten hlad zmiznul, protože jste nějaké šmejdy vytloukl a nemusíte je tedy krmit, čímž logicky na vás toho více zbude. Odpovídá to i stabilizaci křivky pH a co se týká těch dávek hořčíku, tak jste ho měl evidentně naprosto vyčerpaný. Ta váha by asi byla vhodná pro více lidí, čili pokud nejde o nic tajného a je za rozumnou cenu, tak sem dejte kontakt, určitě se někomu hodí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 11:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Jarda píše:
MMS je mimo dezinfekce také chelační prostředek a hlavně se pouští do kovů, tedy patrně na sebe váže kovové prvky, což je bohužel většina z těch jmenovaných látek a souběžně bych je tedy asi nepoužíval. Také kombinace s chemickou léčbou je docela nesmyslná, protože bojuje zbytečně i s ní. Ten hlad zmiznul, protože jste nějaké šmejdy vytloukl a nemusíte je tedy krmit, čímž logicky na vás toho více zbude. Odpovídá to i stabilizaci křivky pH a co se týká těch dávek hořčíku, tak jste ho měl evidentně naprosto vyčerpaný. Ta váha by asi byla vhodná pro více lidí, čili pokud nejde o nic tajného a je za rozumnou cenu, tak sem dejte kontakt, určitě se někomu hodí.

Ok vdaka tak tie mineraly docasne vynecham, a budem sledovat to ph aj nadalej. Ten posledny vermox teda tiez odlozim pokial budem na MMS. Chcel som to zacat klasicky po tydzni teraz v nedelu ale tyzden pockam co povie MMS a pripadne potom, myslim si ze hlavnych cudopasnikov som uz vyhnal.
Ta vaha je dost dobra vecicka ako som zistil, maju tam aj s rozlisenim 0,01g za pohodovu cenu ale to mi nepripadalo az take nutne. Tuto som si kupil ja http://www.smokeshop.sk/shop/product/rasta-darceky/vahy/vaha-proscale-lcs500-0-1g

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 1:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Ok vdaka tak tie mineraly docasne vynecham, a budem sledovat to ph aj nadalej. Ten posledny vermox teda tiez odlozim pokial budem na MMS. Chcel som to zacat klasicky po tydzni teraz v nedelu ale tyzden pockam co povie MMS a pripadne potom, myslim si ze hlavnych cudopasnikov som uz vyhnal.
Ta vaha je dost dobra vecicka ako som zistil, maju tam aj s rozlisenim 0,01g za pohodovu cenu ale to mi nepripadalo az take nutne. Tuto som si kupil ja http://www.smokeshop.sk/shop/product/rasta-darceky/vahy/vaha-proscale-lcs500-0-1g

Ta váha je dobrá hračka a za velice slušné peníze, dokonce jsem našel na našich stránkách tu přesnější v akci za 550,-Kč a to je opravdu super, pokud člověk chce vážit nějaké jedovaté látky a je u toho nutná vysoká přesnost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 2:47 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
ja som vahu kupila tuto:
http://www.akvaobchod.sk/digitalna-vaha ... Path=68_95
som spokojna.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 2:17 pm 
Offline

Registrován: stř led 12, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 5
Rada bych se podelila o me zkusenosti s temi kteri jeste vahaji:)
dcera 6 let diagnoza spalova angina za 5 dni zdrava a schopna skolni dochazky davkovani :10 davek po jedne hodine jednu kapku
ja si momentalne lecim chronickou cystitidu mocoveho mechyre az budu uplne vylecena dam vedet ale jiz dosavadni vysledky jsou ohromujici:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
beruska píše:
Rada bych se podelila o me zkusenosti s temi kteri jeste vahaji:)
dcera 6 let diagnoza spalova angina za 5 dni zdrava a schopna skolni dochazky davkovani :10 davek po jedne hodine jednu kapku
ja si momentalne lecim chronickou cystitidu mocoveho mechyre az budu uplne vylecena dam vedet ale jiz dosavadni vysledky jsou ohromujici:)

Shodou okolností jste měla k dispozici dva zdravotní problémy, na které dezinfekce vody musí zabrat, ale u všech zdravotních potíží se to nemusí chovat stejně a také výsledky mohou být horší. Nicméně i tak je MMS velice účinný prostředek a za tu cenu již vůbec není co kritizovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 9:44 am 
Offline

Registrován: stř led 12, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 5
Zdravim Vas, rada bych se zeptala na Vas nazor.
Jsou dva druhy zanetu mocoveho mechyre, jeden s bakteriema a druhy bez. Ten bez bakterii je intersticiální cystitida(mocova stena pri dotyku krvaci doktor mi relk ze je to nervove hormonalni onemocneni). Je to chronicka nemoc, kterou trpim 15 let.MMs jsem brala 2 mesice 30 kapek denne(kazdou hodinu 3) potom dcera onemocnela spalou tak jsem davkovani zvysila na 50 abych to od ni nechytla a take nechytla ale rozhodilo se mi PH v pochve a tak jsem musela lecbu mms prerusit na jeden mesic. Nyni opet beru 30 kapek denne po dobu jiz 30 dni a bolest je velmi vzdalena lehce snesitelna coz zatim nic nedokazalo nicmene porad tam je. Rano jsem si udelala papirek s hodnotama a pozitivne mi vysly leukocycty a krev. Ty leukocyty se objevuji automaticky kdyz v moci je pritomna krev. Na lacno jeste beru vrchovatou lzicku mladeho jecmene. Jak by jste lecbu doplnil? Rada bych se ty hruzy definitivne zbavila.Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 5:31 pm 
Offline

Registrován: pon led 25, 2010 3:09 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den pane zajíčku,mohu se zeptat,co si myslíte o těch kampaních proti mms ,člověk opravdu neví čemu má dnes věřit....Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
beruska píše:
Zdravim Vas, rada bych se zeptala na Vas nazor.
Jsou dva druhy zanetu mocoveho mechyre, jeden s bakteriema a druhy bez. Ten bez bakterii je intersticiální cystitida(mocova stena pri dotyku krvaci doktor mi relk ze je to nervove hormonalni onemocneni). Je to chronicka nemoc, kterou trpim 15 let.MMs jsem brala 2 mesice 30 kapek denne(kazdou hodinu 3) potom dcera onemocnela spalou tak jsem davkovani zvysila na 50 abych to od ni nechytla a take nechytla ale rozhodilo se mi PH v pochve a tak jsem musela lecbu mms prerusit na jeden mesic. Nyni opet beru 30 kapek denne po dobu jiz 30 dni a bolest je velmi vzdalena lehce snesitelna coz zatim nic nedokazalo nicmene porad tam je. Rano jsem si udelala papirek s hodnotama a pozitivne mi vysly leukocycty a krev. Ty leukocyty se objevuji automaticky kdyz v moci je pritomna krev. Na lacno jeste beru vrchovatou lzicku mladeho jecmene. Jak by jste lecbu doplnil? Rada bych se ty hruzy definitivne zbavila.Dekuji

Že by mohl probíhat zánět zcela bez bakterií se mě zase tak moc nezdá a již to, že značnou úlevu přineslo MMS, to celkem potvrzuje. Také je docela divné, že by MMS negativně ovlivnilo pH kdekoliv v těle, protože se jedná o silnou zásadu a nedovedu si představit jak by přímo zvedla kyselost. Teoreticky by to mohlo vzniknout nepřímo jako výsledek likvidace velkého množství breberek a jejich rozkládající se tělíčka pak mohou zvednout kyselost, což by zase tak špatně nebylo. Na močové cesty je snad nejlepší lék lichořeřišnice, čili tu vyzkoušet určitě můžete a proti krvácení buď potraviny a rutinem, nebo si sežeňte přímo tablety ascorutinu, což by to krvácení mělo celkem rychle stopnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
stistko píše:
Dobrý den pane zajíčku,mohu se zeptat,co si myslíte o těch kampaních proti mms ,člověk opravdu neví čemu má dnes věřit....Děkuji

Pokud zvážíte holá fakta, že ta látka je v každé pitné vodě, některých potravinách a také v chemoterapiích, kde se dokonce podává nitrožilně, tak už pak můžete věřit čemu chcete. Osobně se domnívám, že každý blábol, který se dostane do tisku, musí stát hodně peněz a kdo mu uvěří, tak je na tom s logikou docela na štíru a neměl by se o své zdraví starat sám, protože vykazuje sníženou svéprávnost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 01, 2011 9:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 01, 2011 8:26 pm
Příspěvky: 8
ahoj,
som tu nový, a zaujalo ma MMS1, rád by som sa poradil....
mám vybranú obličku od roku 1990...bola hypoplastická, tak ju pre istotu odobrali. Mám problémy, podľa mňa, s nadmernou plynatosťou,a súčasne ma trochu pobolieva v pravej časti brušnej dutiny (prvé pobolievanie som zacítil pri štiepaní dreva 3roky dozadu )v mieste rany po slepom čreve...(sono nepotvrdilo pruh) .... a váham, či mám MMS1 vyskúšať....(najprv si ho musím samozrejme nejako zaobstarať) čo vy na tú trojkombináciu jedna oblička-plynatosť-MMS1 ??? ďakujem za odpoveď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz