Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 12:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
kawaninja píše:
Dobrý den pane Jardo, tak jak to vše dopadlo? Tedy moje dcera 22měs., které našli v ústech Candidu A. při stěrech. S dietou je to velmi těžké, protože rodina i přítel to nechápou a už jsem byla skoro zavezena do blázince. Že chci malou zabít a že takovou dietou ji zabiju.
Takže se snažím aspoň takto: Já- nedávám cukr, pečivo, nabízím ji stále ovoce a zeleninu, jogurty jsem si prosadila bile s kulturou (vím, že tam není),ale dávám ji je jen výjmečně , tak 2x týdně, večer pije mléko (nutrilon), obědy jsou vařené(zeleninové polévky a k druhému se snažím vždy dát hodně zeleniny-čerstvé. Problém je i v tom že mi to dcera nechce jíst. Bohužel co dají ostatní členové rodiny už asi víc neovlivním (zakázala jsem jim sladkosti a pečivo). Moučnivku asi stále má, pač má na jazyku nepravidelné skvrnky.
No, paní dr. na slovensku, která nám zjistila CA v ústech nam nedala žádný antimykotický přípravek, že mám zkusit dietu bez cukru.
Paní dr. v česku, se na dceru podívala a říkala, že je to v pořádku. Že ani s tou dietou to nemám brát drasticky a dala dceři ještě v ordinaci dva bonbonky. Nezdála se mi její stolice, ale nechali mi ji vyšetřit jen na parazity, takže byla negativní. Dala nám homeopatika Borax 5ch 3x3kuličky. To je vše co lékaři zajistili.
Dcera si stále stěžuje na bolest v krku a už má opět rýmu- žlutozenelou.
Já dceři dávám 3x 1lžičku lichořeřišnice, probiotika, a na večer vitamín C a ten Borax od Dr.
Prosím Vás o radu, co ještě můžu pro ni udělat, už jsem opravdu bezradna.
Ještě by mě zajímalo kolik tekutin za den by mělo tak malé dítě vypít. Zkoušela jsem čaj Lapacho, ale nechce ho. A nechce mi ani moc pít.
Děkuji mnohokrát

A klystýr jsme aplikovali jednou pod velkým křikem, a bohužel už ji k tomu přemluvit neumím.

To vám nezávidím, ale takto se kvasinek asi nezbavíte. Ignorance lékařů a členů rodiny k tak závažnému problém u jako je kandida, může dítě poznamenat zdravotně na celý život a také mu ho zásadně zkrátit, čili bych se hlavně u toho univerzitně vzdělaného výživáře snažil probudit logické uvažování a překonat školní dogmata, která jsou z velké části nesmyslem. Pokud je špatná stolice a málo pije, tak toxické odpady zaplavují tělo a není divu, že je silně zahleněná, prostě má otevřený náhradní kanál, nic víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Bohužel člověk skoro spotřebuje víc energie na boj s okolím než na samotné léčení. Mám výjimečné štěstí, že jsem hned ze začátku nekompromisně oznámila rodině, že očekávám podporu a nebo aspoň mlčení \":)\" A náhodou to zafungovalo a všichni to respektují a pomáhají mě.
Ale u všech ostatních lidí se střetávám s nepochopením a pochybnostma. Já nikoho nepřesvědčuju, snažím se o tom mluvit co nejmíň, ale všichni mají potřebu se mnou diskutovat a snažit se mě přesvědčit, že to dělám špatně. Zrovna nedávno mi kamarádka prorokovala, že špatně skončím.
Už ani nemám chuť se scházet se známýma, protože veškerý společenský život je u nás spojený s konzumací a pořád někdo ode mě chce nějaké vysvětlení, proč to či ono nejím/nepiju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Bohužel člověk skoro spotřebuje víc energie na boj s okolím než na samotné léčení. Mám výjimečné štěstí, že jsem hned ze začátku nekompromisně oznámila rodině, že očekávám podporu a nebo aspoň mlčení \":)\" A náhodou to zafungovalo a všichni to respektují a pomáhají mě.
Ale u všech ostatních lidí se střetávám s nepochopením a pochybnostma. Já nikoho nepřesvědčuju, snažím se o tom mluvit co nejmíň, ale všichni mají potřebu se mnou diskutovat a snažit se mě přesvědčit, že to dělám špatně. Zrovna nedávno mi kamarádka prorokovala, že špatně skončím.
Už ani nemám chuť se scházet se známýma, protože veškerý společenský život je u nás spojený s konzumací a pořád někdo ode mě chce nějaké vysvětlení, proč to či ono nejím/nepiju.

Až vám zase kdokoliv bude nadhazovat, že špatně skončíte, tak se na něj s naivním úsměvem podívejte a odpovězte okřídlenou větou „To každej Karle“. Zabírá to celkem spolehlivě, sám jsem sice díky tomuto postupu přišel o řadu známých, ale přátelé to kupodivu neodradilo a již do mě nerýpou. Naopak na každé merendě jsem vždy středem pozornosti, ono totiž být velkým excentrikem, který po jídle pije kyselinu chlorovodíkovou, nebo ho zajídá místo moučníku chlorovým vápnem, vám postupně kupodivu zajistí neuvěřitelný věhlas a obdiv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 1:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Taky me rodina premlouvala, at nic nedelam, ze na to jsou lekari... jenomze nevyleci. Casem pochopili, ze to delam pro sebe a ze lekari jsou banda ignorantu s titulem. Pochopili i to, ze se vetsina nemoci da lecit bylinkami a casto i efektivneji nez leky. Jinak co se tyce holcicky, tak bych podaval probiotika, ktera aspon castecne zatoci s candidou a budou videt vysledky. Hlavne hodne pit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 1:37 am 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Jarda píše:
Až vám zase kdokoliv bude nadhazovat, že špatně skončíte, tak se na něj s naivním úsměvem podívejte a odpovězte okřídlenou větou „To každej Karle“. Zabírá to celkem spolehlivě, sám jsem sice díky tomuto postupu přišel o řadu známých, ale přátelé to kupodivu neodradilo a již do mě nerýpou. Naopak na každé merendě jsem vždy středem pozornosti, ono totiž být velkým excentrikem, který po jídle pije kyselinu chlorovodíkovou, nebo ho zajídá místo moučníku chlorovým vápnem, vám postupně kupodivu zajistí neuvěřitelný věhlas a obdiv.

\":-)\" Hodně dobrý..., kamarády už skoro nemám a známí na mne hledí jako na idiota, no co už...Je pravdou, že většina vztahů mezi lidmi je založená hlavně a především na žrádle a chlastu a ve chvíli kdy se někdo snaží žít trošku jinak, tak má problém.Nedávno, když jsem byl tázán jedním 53-letým skoro kamarádem proč to dělám, tak samozřejmě ani nepočkal na odpověď a řekl mi, že on žádné problémy nemá...(co já vím tak byl 2x na operaci s hemeroidama, v půlce huby mu chybí zuby a je hluchý...) Takže není to jednoduché se odlišovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sulponet píše:
\":-)\" Hodně dobrý..., kamarády už skoro nemám a známí na mne hledí jako na idiota, no co už...Je pravdou, že většina vztahů mezi lidmi je založená hlavně a především na žrádle a chlastu a ve chvíli kdy se někdo snaží žít trošku jinak, tak má problém.Nedávno, když jsem byl tázán jedním 53-letým skoro kamarádem proč to dělám, tak samozřejmě ani nepočkal na odpověď a řekl mi, že on žádné problémy nemá...(co já vím tak byl 2x na operaci s hemeroidama, v půlce huby mu chybí zuby a je hluchý...) Takže není to jednoduché se odlišovat.

Sice to opravdu zdánlivě není jednoduché, ale je to určitě jednodušší, než být „zdravý“ jako váš kamarád. Toho z toho sice nebolí hlava, ale prdel také při hemeroidech bolí docela dost, čili taky nic moc. To raději budu za podivína, ale můžu si kdykoliv bez bolestí sednout, což považuji za dost dobré. Také sledovat každé ráno se slzou v oku, zda momentálně menstruaci z konečníku mám, nebo nemám, jak to dělají toto zdraví muži, to by mě opravdu nebavilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 7:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Jarda píše:
Až vám zase kdokoliv bude nadhazovat, že špatně skončíte, tak se na něj s naivním úsměvem podívejte a odpovězte okřídlenou větou „To každej Karle“. Zabírá to celkem spolehlivě, sám jsem sice díky tomuto postupu přišel o řadu známých, ale přátelé to kupodivu neodradilo a již do mě nerýpou. Naopak na každé merendě jsem vždy středem pozornosti, ono totiž být velkým excentrikem, který po jídle pije kyselinu chlorovodíkovou, nebo ho zajídá místo moučníku chlorovým vápnem, vám postupně kupodivu zajistí neuvěřitelný věhlas a obdiv.

\":D\" Díky za výborný tip, udělat z toho kabaret. Stejně si myslí, že jsem blázen, tak se aspoň můžu smát s nima \":)\" Ono asi i to zdraví by člověk neměl brát úplně vážně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 11:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
kawaninja: zkuste holčičce dávat kokosový olej, ten by jí mohl chutnat. Jak píše Jirka, probiotika nikdo zpochybnit nemůže a i spoustu dalších dobrých věcí jí můžete dávat nenápadně a s nikým se nedohadovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 11:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
\":D\" Díky za výborný tip, udělat z toho kabaret. Stejně si myslí, že jsem blázen, tak se aspoň můžu smát s nima \":)\" Ono asi i to zdraví by člověk neměl brát úplně vážně.

To by tedy opravdu vážně brát neměl, protože to stejně nikdo z nás nepřežije.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:00 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim, tak vcera sem cumel jak puk ,co ze me vyslo, uprostred kury ocista lymfy dle Walkera,k tomu kazdy vecer klystyr mms(tentokrat 2kapky) a potom klystyr s 3dl kefiru, druhy den dopoledne jdu na zachod a co nevidim v mise
Obrázek
Obrázek
Jardo, dokazete identifikovat konkretneji co to je za parazita?



jinak i presto ze piji jen grepovou stavu s citronou tak porad prdim , udelam si klystyr s mms a na kdyz to vypoustim tak taky, to staci ke kvaseni jen tyhle dve stavy? zkusim ted byt 2-3dny jen na kefiru s oreganem a cesnek, popr skorici
OPRAVA 28.2.2011, FOTKY SE NEPRILOZILY


Přílohy:
Obraz016l.jpg
Obraz016l.jpg [ 24.19 KiB | Zobrazeno 6592 krát ]
Obraz010m.jpg
Obraz010m.jpg [ 21.17 KiB | Zobrazeno 6592 krát ]

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Naposledy upravil 6ma dne pon úno 28, 2011 11:01 am, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim, tak vcera sem cumel jak puk ,co ze me vyslo, uprostred kury ocista lymfy dle Walkera,k tomu kazdy vecer klystyr mms(tentokrat 2kapky) a potom klystyr s 3dl kefiru, druhy den dopoledne jdu na zachod a co nevidim v mise
Obrázek
Obrázek
Jardo, dokazete identifikovat konkretneji co to je za parazita?


jinak i presto ze piji jen grepovou stavu s citronou tak porad prdim , udelam si klystyr s mms a na kdyz to vypoustim tak taky, to staci ke kvaseni jen tyhle dve stavy? zkusim ted byt 2-3dny jen na kefiru s oreganem a cesnek, popr skorici

Obávám se, že na parazity nejsem zrovna odborník, ale mohu se pokusit o odhad, nicméně vhodné je daného šmejda sebrat a donést do laboratoře, kde vám ho určí celkem spolehlivě. Plyny vznikají i při čištění těla, čili to bych zatím neřešil i když chápu, že to není zrovna příjemné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:50 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
Obávám se, že na parazity nejsem zrovna odborník, ale mohu se pokusit o odhad, nicméně vhodné je daného šmejda sebrat a donést do laboratoře, kde vám ho určí celkem spolehlivě. Plyny vznikají i při čištění těla, čili to bych zatím neřešil i když chápu, že to není zrovna příjemné.

mno tak to pozde, ja sem ho splachnul \":lol:\" nicmene by mel celkem zajimalo jak takhle dlouha svine v cloveku roste? tak 5-10let?asi zalezi co to take je , jak stary by jste odhadl ze byl?

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
mno tak to pozde, ja sem ho splachnul \":lol:\" nicmene by mel celkem zajimalo jak takhle dlouha svine v cloveku roste? tak 5-10let?asi zalezi co to take je , jak stary by jste odhadl ze byl?

To sem budete muset vložit nějakou fotku, pokud ho neuvidím, tak bych zkoušel jasnovidectví a to moc neovládám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 10:41 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
To sem budete muset vložit nějakou fotku, pokud ho neuvidím, tak bych zkoušel jasnovidectví a to moc neovládám.

fotky mam akorat ty dve co jsem uz vlozil, vic jsem toho bohuzel nenafotil

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 10:43 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
To sem budete muset vložit nějakou fotku, pokud ho neuvidím, tak bych zkoušel jasnovidectví a to moc neovládám.

Jardo na tom jasnovidectvi byste mel trochu zapracovat, je to zjevny nedostatek ve vasem jinak bystrem usudku !!! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz