Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 2:12 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
[quote="RadkaS":2r75o0nf]Dobrý den,
chtěla bych začít brát MMS, protože jsem byla před rokem a půl jsem dostala do krve přes infikované klíště borelie. Nemám sice žádné problémy, ale i díky flekům, které se objevují a mizí vím, že v těle jsou.
Chtěla jsem dnes začít, ale nějak jsem se dočetla, že pro účinnost proti boreliím by bylo dobré brát kombinaci MMS-1000 a MMS-2000. Já mám momentálně jen první variantu a v rychlosti si tu snažím vyčíst, jak na MMS-2000. Našla jsem si tu od vás info, že stačí koupit desinfekci do bazenu plus tobolky 0, zatím se mi podařilo sehnat jen tobolky o něco větší, ale to snad nebude až tak vadit.

Jen se chci zeptat na jednu věc. Jsem vitariánka a tak se obávám, že nejsem schopna se vyhnout věcem, které obsahují vit. C, protože každé ovoce, které jím obsahuje vitamín C a já vpodstatě jím jen plody... . Co s tím?

A ještě... pokud dnes neseženu vše pro MMS-2000, mám začít s první variantou a až seženu MMS-2000, tak přidat i to, a nebo si raději počkat, až budu mít vše?

Děkuji předem za odpověď, Radka[/quote:2r75o0nf]
Řek sem si že už sem nebud psat, zbytečně se pak rozčiluju a lidi mne tady pak kuli tomu nemaj radi \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 9:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
a som o tej nevhodnosti chlor soku tiez citala, bolo to niekde na fore upramene. jedna sa vsak o AZURO chlor sok G, sklada sa z dichlorisokyanuratu sodneho. cize vlsatne iba dat si pozor na zlozenie.

Jarda, je nejak minimalny odstup od jedla? ja som citala, ze hodinu po jedle, ale to bude asi individualne. na lacno to urcite nevezmem. dnes doobeda som si supla prvu tobolku, hodinu po jedle, chvilu som mala akoby zahu, potom to ustalo.
tiez, pri prekladani mms2 s mm1, clovek asi je nutny neustale nieco pojedat, aby hlavne pri tom mms2 nemal prazdny zaludok, aebo zrejme ide aj o znasatelnost...
ja som zvladla pri chorobe v pohode 3 kvapky mms1 (raz aj 4) kazdu hodinu no a tam sa nedalo stale nieco jest, bolo velkrat aj nalacno a nemala som problem.

Ono MMS2 jde brát i nalačno, ovšem tento způsob může někomu dělat potíže a po jídle s tím nebývá problém. Lepší je tedy užívání po jídle a stačí i půl hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 9:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="sagi":14hvflyc]problem je ze lidi na tomto a jemu podobnych forech o tom vesmes vubec nic nevedí, a siri rady humbiho kořenáře dál, a tim vystavuji ostatni neznale dosti silenemu riziku..
To je proto že ste na škole neměl mikračku a nebo už si nepamatujete co vám učitel mlatil do hlavy... takže kontrolní otázka soudruzi..!
Jestlipak víte..? že proces fagocytozy (tedy kill enemy) se skádá ze tří hlavnich částí,, nevite co..? tak ja vám napovím je to Ingesce,cidie a degesce (Pohlcení,usmrcení a trávení a to jeste neni presne, zacina to vlastne uz chemotaxí, tedy navaděním) Z našeho pohledu nás tedy bude zajímat především cidie (usmrcení) Ja vám trošku napovím děli se na Zavislé na kyslíku a NEzavislé na kyslíku (to se nam to komplikuje co..\</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 10:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="sagi":3o2jtall]Řek sem si že už sem nebud psat, zbytečně se pak rozčiluju a lidi mne tady pak kuli tomu nemaj radi \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 11:37 am 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
sagi píše:
btw:vitamin C je velice dulezity pro fungovani IS, konkretne hybnosti makrofagu usnadnuje tedy vyrazne chemotaxi, samodrejme se zaroven jedna o antioxidant, jakekoliv hybani s touto slozkou muze mit v tvem pripade samo o sobe fatalni nasledky (je to mozna jeden z duvodu proc ses porad jaks-taks zdrava)

Jestli se kvůli něčemu nebo někomu zbytečně rozčiluješ je čistě Tvoje věc. Já nejsem jakžtakž zdravá. Já nemám vůbec žádné příznaky jakékoliv nemoci. Jsem celoročně zdravá, ani rýmu nemám. Dokonce si myslím, že fleky jsou vpodstatě na celém tomto docela pozitivní. Myslím, že dokud se tvoří fleky, tak to znamená, že tělo úspěšně odpad likviduje a to i přes kůži, a v rámci borelií se to projevuje formou fleků. Blbý je, že je to pořád o tom, že v těle jsou. Znám x lidí, kteří jsou na tom s borelkou blbě a flek se jim třeba neukázal nikdy, maximálně jen jednou.... .
Jinak co se testů týká, tak mi vycházeli stále pozitivní a naposledy úplně negativní, ale tak jako skoro všechno v medicíně, i tyto testy jsou dost scestné.
Podívej, kdybych věděla, jak se borelií v těle zbavit, jdu do toho, ale nevím. Trvalo mi rok a půl než jsem se rozhoupala k tomuto, právě proto, že se mi to taky dlouho nezdálo.
Přiznávám, že věcem jako chemii a dalším vědám opravdu nerozumím, ale právě proto se snažím to rozebírat s lidmi, kteří k tomu mají blíž, případně mají zkušenosti.
Ráda si přečtu Tvojí zaručenou zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 11:13 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
vcera som nahodila mms2, rano jedna mala tobolka( 750mg) , vecer to iste. zniesla som to prijatelne, to znamena, asi po 15 minutach po uziti prisla zaha, ktora v priebehu asi dalsich 20 minut odoznela.
dnes rano som odvazneejsie zjedla vacsiu tobolku (1100mg), okrem zahy prisla slabucka nevolnost, nic moc, v pohode to preslo, lenze zaha ostala az doteraz, skusila som vecer da hcl nic to nezlepsilo, ale ani nezhorsilo.
zajtra rano, ak bude zaludok ok, pokracujem v mensej tobolke.
mam vsak pocit, akoby na mna nieco liezlo, nastupil obcasny kasel a akoby drazdenie hrdla. moze byt toto nejaky priznak cistenia? citim sa inac normalne, az na ten cudny pocit pri kasli.

dnes zacal uzivat mms2 svokor, ktory ma rakovinu v dost pokrocilom stadiu (3. ci 4. stupen), uziva tiez tabletkovu chemoterapiu, ktora mu nesposobuje ziadne potiaze (myslim nevolnosti a tie tradicne najneprijemnejie sprievodne znaky).
pred casom skolaboval, nemohol ani vstat z postele, skoncil v nemocnici - candida v krvi - transfuzie, infuzie, dostali ho z toho, no je stale slaby, ledva prejde nejake useky po byte.

svokor uzil doobeda pol mensej tobolky (cca 375mg), nemal ziadne tazkosti, zaludok ok. vecer to iste. zajtra sa chysta ak nebudu problemy, opat, pol tobolky rano, na obed a vecer.
na dalsi den opat nejake navysenie, uvazujem o uziti uz celej tobolky tiez 3x denne. je takyto postup spravny?
samozrejme, uziva vecer cecko.
strava normalna - nezdrava - s tym nepohneme.
uvazujem o nasadeni oxy. tiez som uvazovala prekladanim s mms1, no zatial svokrovco v nechcem zatazovat "matematikou" ohladom pocitania hodin, odstupov uzivania jednotlivych chemikalii.... proste postupne.
som vsak v strehu, neviem, co si mozme dovolit, mam trochu strach, ale vidim to zaroven ako cestu k minimalne zlepseniu stavu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
vcera som nahodila mms2, rano jedna mala tobolka( 750mg) , vecer to iste. zniesla som to prijatelne, to znamena, asi po 15 minutach po uziti prisla zaha, ktora v priebehu asi dalsich 20 minut odoznela.
dnes rano som odvazneejsie zjedla vacsiu tobolku (1100mg), okrem zahy prisla slabucka nevolnost, nic moc, v pohode to preslo, lenze zaha ostala az doteraz, skusila som vecer da hcl nic to nezlepsilo, ale ani nezhorsilo.
zajtra rano, ak bude zaludok ok, pokracujem v mensej tobolke.
mam vsak pocit, akoby na mna nieco liezlo, nastupil obcasny kasel a akoby drazdenie hrdla. moze byt toto nejaky priznak cistenia? citim sa inac normalne, az na ten cudny pocit pri kasli.

dnes zacal uzivat mms2 svokor, ktory ma rakovinu v dost pokrocilom stadiu (3. ci 4. stupen), uziva tiez tabletkovu chemoterapiu, ktora mu nesposobuje ziadne potiaze (myslim nevolnosti a tie tradicne najneprijemnejie sprievodne znaky).
pred casom skolaboval, nemohol ani vstat z postele, skoncil v nemocnici - candida v krvi - transfuzie, infuzie, dostali ho z toho, no je stale slaby, ledva prejde nejake useky po byte.

svokor uzil doobeda pol mensej tobolky (cca 375mg), nemal ziadne tazkosti, zaludok ok. vecer to iste. zajtra sa chysta ak nebudu problemy, opat, pol tobolky rano, na obed a vecer.
na dalsi den opat nejake navysenie, uvazujem o uziti uz celej tobolky tiez 3x denne. je takyto postup spravny?
samozrejme, uziva vecer cecko.
strava normalna - nezdrava - s tym nepohneme.
uvazujem o nasadeni oxy. tiez som uvazovala prekladanim s mms1, no zatial svokrovco v nechcem zatazovat "matematikou" ohladom pocitania hodin, odstupov uzivania jednotlivych chemikalii.... proste postupne.
som vsak v strehu, neviem, co si mozme dovolit, mam trochu strach, ale vidim to zaroven ako cestu k minimalne zlepseniu stavu.

Ono se musí jít nahoru pomalu a projevy čištění organizmu jsou celkem běžné s tím nic nenaděláte.
Ten způsob užívání je u něj správný, ale není kam spěchat a hlavně každý večer velká dávka vitamínu C, minimálně 3000 mg a optimálně mnohem více, dle snášenlivosti. Kombinování s MMS1 by bylo velice prospěšné a užívání je vhodné každou hodinu malá dávka, přičemž je nutné udržet i správné pH a to klidně i jedlou sodou, když nechce ubrat na jídle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:44 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Ono se musí jít nahoru pomalu a projevy čištění organizmu jsou celkem běžné s tím nic nenaděláte.
Ten způsob užívání je u něj správný, ale není kam spěchat a hlavně každý večer velká dávka vitamínu C, minimálně 3000 mg a optimálně mnohem více, dle snášenlivosti. Kombinování s MMS1 by bylo velice prospěšné a užívání je vhodné každou hodinu malá dávka, přičemž je nutné udržet i správné pH a to klidně i jedlou sodou, když nechce ubrat na jídle.

Jarda, dakujem.
ako dlho je moze brat sodu a ako casto v jeho pripade? aky odstup od mms2?

kedze berie aj chemo, nepososbi to nejako anulujuco na to mms2?

este by som sa chcela opytat na vhodnost - nevhodnost uzivania hcl pri mms2. mne sa zaludok po vcerajsku trochu ukludnil, teda zaha presla na zahriatie zaludka, cize lepsie, ale stale nie ok. mozem (mam?) brat hcl k mms2? s akym odstupom?
co robi mms2 v zaludku pri nedostatocnej tvorbe hcl?
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:26 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
kamarat ma zaciatocne stadium anginy, ktore sme podchytili vyssimi davkami vit C kazdu hodinu a otazka je ci mame s liecbou pokracovat mms, popripade v akych mnozstvach alebo ostat radsej pri vit C, co je idealneisie podla Vas?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Jarda, dakujem.
ako dlho je moze brat sodu a ako casto v jeho pripade? aky odstup od mms2?

kedze berie aj chemo, nepososbi to nejako anulujuco na to mms2?

este by som sa chcela opytat na vhodnost - nevhodnost uzivania hcl pri mms2. mne sa zaludok po vcerajsku trochu ukludnil, teda zaha presla na zahriatie zaludka, cize lepsie, ale stale nie ok. mozem (mam?) brat hcl k mms2? s akym odstupom?
co robi mms2 v zaludku pri nedostatocnej tvorbe hcl?
dakujem.

To je jedno, prostě musí udržet správné pH, tedy 7,5-7,8 pH. Soda se s MMS2 nijak nepere, čili je to jedno. U toho chema nedovedu odpovědět, ale asi nevadí. Užívání HCl pouze pomáhá, čili nevadí. MMS 2 vždy v těle tvoří kyselinu chloritou a to je výborný obranný prostředek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
kamarat ma zaciatocne stadium anginy, ktore sme podchytili vyssimi davkami vit C kazdu hodinu a otazka je ci mame s liecbou pokracovat mms, popripade v akych mnozstvach alebo ostat radsej pri vit C, co je idealneisie podla Vas?

Na angínu je MMS celkem vhodné, dává se tak 1-3 kapka každou hodinu, minimálně deset hodin denně a večer před spaním velká dávka céčka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 11:32 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
este by ma zaujimalo ked beriem 3 x denne po skoro celej kapsuly mms2 ako to mozem kombinovat s mms1?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 2:03 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
[quote="Jarda":1dct4a78]
Nedomnívám se, že by riziko bylo tak šílené, již jsem několikrát psal, že jsem se nesetkal s případem, kdy by z užívání MMS měl někdo nějaké zdravotní potíže, kromě pořádného průjmu a jednodenního blinkání, což jsou projevy čištění organizmu při rychlém nástupu větších dávek.
[/quote:1dct4a78]
nemyslím si že by to byli zrovna projevy čištění organismu ale to je na delší debatu, obecně vzato do těla začíname dodávat jed na který se musí adaptovat, tedy uspůsobí se tak aby jej co nejrychleji a bezproblému vyloučilo.
[quote="Jarda":1dct4a78]
Humbiho jsem nikdy nečetl, ono to ani není třeba, bohatě člověku postačí vlastní bohaté zkušenosti a zkušenosti mnoha dalších uživatelů. Jeho knihy pálit nebudu a ani žádné jiné, nejsem a nebudu moderním Koniášem, těch se dost rekrutuje z kruhů kolem oficiálních linií zdravotnictví. Také nechápu, jak vaše vysvětlení práce fagocytů popírá moji větu, že ke spálení čehokoliv v těle je nutný kyslík, nebo snad dusík?
[/quote:1dct4a78]
protože procesy fagocytozy-cidie dělíme na zavislé na kyslíku a nezavisle na kyslíku, tedy část procesu cidie probíha zcela nezávisle na přitomnosti kyslíku, tedy není nutná a ani žádoucí přítomnost kyslíku při usmrcení patogenu.
[quote="Jarda":1dct4a78]
Máte pravdu, něco zabít je opravdu jednoduché, ale opět to nijak neváže na zmíněná antibiotika.
Možná až tu vodu převaříte a ozáříte, tak vám po nějaké době opravdu bude fajn, mrtvého nic nebolí.[/quote:1dct4a78]
Mrtvého nic neboli... ano to mate pravdu, ale učelem lečby přece není smrt ne..? \</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1dct4a78


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 8:39 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
[quote="sagi":2m7knrsz]nemyslím si že by to byli zrovna projevy čištění organismu ale to je na delší debatu, obecně vzato do těla začíname dodávat jed na který se musí adaptovat, tedy uspůsobí se tak aby jej co nejrychleji a bezproblému vyloučilo.

protože procesy fagocytozy-cidie dělíme na zavislé na kyslíku a nezavisle na kyslíku, tedy část procesu cidie probíha zcela nezávisle na přitomnosti kyslíku, tedy není nutná a ani žádoucí přítomnost kyslíku při usmrcení patogenu.

Mrtvého nic neboli... ano to mate pravdu, ale učelem lečby přece není smrt ne..? \</div

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2m7knrsz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
este by ma zaujimalo ked beriem 3 x denne po skoro celej kapsuly mms2 ako to mozem kombinovat s mms1?

To se bere MMS1 dávka vždy po hodině a třeba třikrát za den se MMS1 vynechá a dá se místo něj MMS2.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz