Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 11:31 am 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
[quote="sagi":50zdaz66]Nechci aby to znělo hnusně, ale ja fleky po těle nemám, měl sem jeden a ten zmizel jak sem začal žrat doxy.. Jistotu..? Ne nebudeme, ale i kdyby jsme měli, v těle máme další miliardy potenciálních zabijaků, pokud by náš IS přestal fungovat na hodinu dvě, budeme zřejmě mrtví.. hezká představa že..? \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 11:35 am 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
sagi píše:
Člověk musí být optimista.. .. sedět doma na zadku a řikat si že je to v haji že mně bolí koleno, že to určitě bude borelioza, že mám rýmu, že to určitě budou chlamky a pak si celej den číst na forech kde je spousta vážně nemocných lidí a stresovat se vede akorát k tomu že onemocníme doopravdy, dlouhodobý stres IS neprospívá..

Přesně k tomu stejnému jsem taky došla. \":-)\".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 1:00 pm 
Offline

Registrován: sob úno 26, 2011 3:18 pm
Příspěvky: 12
Dobrý den,

Tak dnes začínám s MMS po pozitivním kvasinkovém testu. Dodavatel mi doporučil na aktivaci 1,25% HCL v poměru 1/1.
Dále mi doporučuje na srovnání kyselosti žaludku po první tři dny 15kapek HCL do půl litru vody a potom začít s MMS 3 kapky po hodině celý týden a pak postupně navyšovat. Je takový postup správný? Jsem s MMS začátečník tak abych něco nezkopala. Díky za rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 11:48 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
no mam zas trošku času, na tohle jsem jestě neodepsal...\</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
wg==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 12:56 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
RadkaS píše:
Sagi, momentálně nemám čas, ale jak bude chvilka, prokoušu se Tvojí reakcí, díky, že jsi se tak rozepsal.
Tak aspoň reakce na kousek toho velkého psaní, kterého si od Tebe vážím. Jsi moc hodný, že jsi si na mě udělal tolik času .... .

Víš, já jsem po tom, co jsem byla infikována klíštětem, taky hodně zjišťovala. Sice trošku jinou formou... spíše formou sledování různých souvislostí, diskuzí s lékaři, vyměňování zkušeností s lidma, kteří si borelkou prošli nebo procházejí..... protože jen v odborných článcích jsem se beztak ztrácela .... ale to by bylo na delší vyprávění, než psaní, ale to jen, aby jsi si nemyslel, že jsem jen seděla a čekala.... .

1) n.z., sme lidi, meli by sme si pomahat ne..\":)\"
2) ja se v odborných článcích taky samodřejmě strácim, co ti muzu doporucit kdyz neco ctes tak mit hned vedle otevrenou wikipedii, a cemu nerozumis se podivat tam.. budto najdes v cesine a nebo v anglictine a prelozis si to, ja to delam tahle obcas dodnes, clovek nemuze vedet vsechnom jeste k tomu kdyz to neni jeho obor, ver mi ze se ti potom bude cist mnohem lepe..
RadkaS píše:
A ty fleky... to je právě jedna z věcí, která si myslím, až tak jednoznačně negativní být nemusí (jasně že může, ale nemusí...). Opravdu z toho, co jsem měla možnost zjistit, je právě velké procento lidí, kteří jsou na tom s borelkou blbě a flek ani nezaznamenali.... ale to už jsem psala, že flek může být možná pozitivní v tom, že tělo má schopnost tu toxicidu propouštět přes kůži a tím se toho zbavovat (a nebo to bude příznak ještě něčeho jiného, co já vím.... . Jasně, čistá teorie, ale myslím, že o nic horší než ta, že řekneš... nemám flek... tak jsem zdravý a basta.... .
Protože.... spousta lidí flek nemá a zdravá rozhodně není... . Já flek jednou mám, jednou ne... ale jinak funguji velmi dobře.... . Čímž nechci tvrdit, že zítra budu fungovat dobře... můžu jen zhodnotit to, co už proběhlo nebo probíhá... tak jako všichni... ostatně.
Nechci Ti nic vnucovat ani podstrkovat, já jen, že jsou věci třeba ještě jinak, než by si jeden myslel....

nemit flek je budto moc dobry znameni a nebo moc spatny znameni... v prvnim pripade to znamena ze si telo s boreliemi bezproblemu poradilo a ani nepotrebovalo vyvolat zanet
V druhym pripade to znamena ze nenastala zpocatku vubec zadna obrana reakce a borelie obvykle obsadi posleze i CNS, tedy onemocneni se dostane do faze zvane neuroborelioza, a to je peknej maler. Mit flek(y) znamena ze se telo za pomoci zanetu dokaze infektci branit ale neni zas natolik silne aby ji dokazalo porazit.. (btw telo vzdy toxicke latky vypousti v potu, ale z flekama pod kuzi zpusobenych zanetem to ma pramalo spolecneho)

tak si precti co sem psal prve, zkus si neco nasprtat o IS z ty genetiky.wz.cz hned se ti spousta veci bude cist a chapat lip..\":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
rozarka píše:
Dobrý den,

Tak dnes začínám s MMS po pozitivním kvasinkovém testu. Dodavatel mi doporučil na aktivaci 1,25% HCL v poměru 1/1.
Dále mi doporučuje na srovnání kyselosti žaludku po první tři dny 15kapek HCL do půl litru vody a potom začít s MMS 3 kapky po hodině celý týden a pak postupně navyšovat. Je takový postup správný? Jsem s MMS začátečník tak abych něco nezkopala. Díky za rady

Můžete to takto používat, případně si MMS aktivovat čerstvou citrónovou šťávou v poměru 1:5, což je naprosto základní recept a stále platí. Jinak u těch kapek HCl netuším jak to máte koncentrované, ale správně je 10 kapek koncentrace 3,5% do 0,5 dcl vody, ale i jakákoliv nižší, nebo i lehce vyšší koncentrace nemůže škodit, ale hodně nahoru by asi mohlo z dlouhodobého hlediska žaludku vadit a utlumil by vlastní tvorbu, což není cílem. Tři kapky každou hodinu je docela dost, to vám bude blbě, začal bych jednou a tak deset dávek denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 9:22 pm 
Offline

Registrován: sob úno 26, 2011 3:18 pm
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Můžete to takto používat, případně si MMS aktivovat čerstvou citrónovou šťávou v poměru 1:5, což je naprosto základní recept a stále platí. Jinak u těch kapek HCl netuším jak to máte koncentrované, ale správně je 10 kapek koncentrace 3,5% do 0,5 dcl vody, ale i jakákoliv nižší, nebo i lehce vyšší koncentrace nemůže škodit, ale hodně nahoru by asi mohlo z dlouhodobého hlediska žaludku vadit a utlumil by vlastní tvorbu, což není cílem. Tři kapky každou hodinu je docela dost, to vám bude blbě, začal bych jednou a tak deset dávek denně.

Ta HCL je 1,25% dávám tedy 15kapek do půl litru, jenom se ještě zeptám jestli platí 20min před a 20min po každém jídle nebo stačí jednou denně?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 9:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
rozarka píše:
Ta HCL je 1,25% dávám tedy 15kapek do půl litru, jenom se ještě zeptám jestli platí 20min před a 20min po každém jídle nebo stačí jednou denně?

Psal jsem vám do 0,5 dcl, ne do 0,5 litru, jinak ty časy vyhovují a klidně ji tak můžete používat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda, rada by som sa Vas opytala, aky odstup treba dat medzi mms2 a oxy oxc. tiez, aky odstup medzi oxy a vecernym ceckom.
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2011 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Jarda, rada by som sa Vas opytala, aky odstup treba dat medzi mms2 a oxy oxc. tiez, aky odstup medzi oxy a vecernym ceckom.
dakujem.

Osobně bych v obou případech držel odstupy tak dvě hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS užívání
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2011 10:21 am 
Offline

Registrován: pát bře 11, 2011 8:27 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo, moc Vás chci poprosit o radu ohledně MMS. Já jsem si zatím začla čistit zuby s MMS a jsem velmi spokojená. Ale moje máma se rozhodla to vyzkoušet je jí ale 77 roků. Za ty roky má v těle jistě plno bakterií které tam nepatří. Rozhodla se užívat MMS po jedné kapce denně. Prej víc nemůže, že to prostě nejde a taky má strach že jí bude pálit žáha víc než jí pálí. Tak se chci zeptat jestli se to MMS může užívat tímto způsobem??? Děkuji za odpověď. Eva


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2011 11:09 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, účinkuje MMS aj na plesne v kúpeľni (špáry medzi kachličkami sú chytené z vlhkosti..) ?
Ďalej, máme doma také "kožušteky" na peeling pokožky tela (vyzerajú ako obdlžníkové rukavice svetlopieskovej farby, malá na tvár, veľká na telo) značky RAYPATH, vlákna sú veľmi nahusto, sú tam vraj milióny štetiniek, stálo to dosť peňazí, máme to už celé roky - no málo som to používal...možno z lenivosti...., po dlhšej dobe by som to chcel použiť... ale rád by som to ošetril MMS, nakoľko sa to vraj nesmie prať s pracím práškom, maximálne tak umyť za pomoci jadrového mydla. Takže, dá sa na to použiť MMS ?

Poradíte mi, koľko kvapiek (aktivovaného, či neaktivovaného) MMS a do akého množstva vody použiť pri ošetrovaní plesne na kachličkách a pri hygienickom ošetrení (a zbavení baktérií čo sú tam zahniezdené) "kožuštekov" na peeling pokožky tela ?

Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2011 12:34 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Osobně bych v obou případech držel odstupy tak dvě hodiny.

hm, no toto mi vsak nijako navychadza, teda, svokor berie momentalne 3x denne mms2, vecer pred spanim ma cecko, no ak ma zakomponovat po rannom mms o dve hodiny oxy a cely ten cas nejest, to asi nezvladne \":lol:\"
tiez vecer po jedle mms, cakat 2 hodiny, to uz vsak ide pomaly spat, cize bud da cecko (co teda musi), alebo oxy. neviem si dat rady.... moze sa nejako to mms s oxy rusit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2011 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
NOWOCAYN píše:
...účinkuje MMS aj na plesne v kúpeľni (špáry medzi kachličkami sú chytené z vlhkosti..).....

ja som skusala nastriekat bezne riedenie 0,5dl vody + 20 kvapiek mms s 20kv hcl a nic to s plesnou neurobilo. tiez by ma zauimao, ci too zvladne nejaka silnejsia koncentracia.
no savo to kazdopadne isti \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS užívání
PříspěvekNapsal: pon bře 14, 2011 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
EEvelina píše:
Dobrý den pane Jardo, moc Vás chci poprosit o radu ohledně MMS. Já jsem si zatím začla čistit zuby s MMS a jsem velmi spokojená. Ale moje máma se rozhodla to vyzkoušet je jí ale 77 roků. Za ty roky má v těle jistě plno bakterií které tam nepatří. Rozhodla se užívat MMS po jedné kapce denně. Prej víc nemůže, že to prostě nejde a taky má strach že jí bude pálit žáha víc než jí pálí. Tak se chci zeptat jestli se to MMS může užívat tímto způsobem??? Děkuji za odpověď. Eva

Určitě může, ovšem asi by si měla udělat krkací test a zjistit jak je na tom s kyselinou chlorovodíkovou v žaludku a pokud ji bude nedostatek, tak ji je vhodné začít dodávat, což by mělo pálení žáhy odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz