Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 6:16 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Ne, já se s tebou nebudu bavit vůbec. Udělal jsem vůbec chybu, že jsem se od tebe nechal vyprovokovat k nějaké odpovědi, naivně doufajíc, že budeš schopen mluvit konkrétně a k věci.
P.S. a tu ženskou si ale stejně najdi. život bude krásnější:-)

ja bych s tebou rad mluvil konkretne ale ty jaksi odbocujes a navazis se, navic na tej tvoji diskuzi mi neustale promazavas prispevky a ty prispevky sem tam nedaval pro srandu kralikum ale z toho duvodu ze mi krasne zapadaly do karet moji teorie.
Navrhuju reseni. Rekni vetu za kterou si stojis a polozil bys za ni zivot muzem o ni debatovat rozeberem slovo od slova. Dokaz mi ze ti jde o reseni problemu, nebud srab a diskutuj věcně?

Vis ta kniha je krasna v tom ze popira prave takove demagogicke jevy kterymi ty se ohanis jako ze je to zakon vsech zakonu, je to preci podlozeno nekolika clanky a odbornymi publikacemi, nezavislymi,...blabla bla kecy kecy Sasa Krasty, asi jako demagogie klimaalarmistu, kteri na to dojeli. Nic na tehle planete v tehle galaxii neni tak jiste jako to ze jednou stejne zemreme, to jedine je pravdepodobne na 100%. Ostatni paradigmata sou jen modely, iluze chces-li, ktere popisuji relativni pozorovani. Relativni pozorovani, relativni vyzkumy, relativni demagogie chapes? nerad bych te stresoval.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 7:50 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Pane Jardo děkuji za odpověď .Prosím o radu ,držela jsem 4denní hladovku, že dám těm naším kámošům na frak, ale k mému úžasu mám slinový test o hodně horší než před hladovkou. Dělám si Džala -neti , nebo si myslím ,že mám problémy v hlavě - od dětství stálé anginy, problémy se sluchem také 2x nádory v hlavě, teď stále slzící oko. Mohu dát do proplachu MMS kapky a kolik na tu pet láhev? Mám MMS a jako aktivátor kyselinu chlorovodíkovou
Jinak kromě dodržování proticanidové stravy jsem brala 2x ostropestřec mariánský (kaši) sirnou patlaninu ,česnek, kokosový olej a schindeleho minerály ,selen, zinek, kelp,chrom pikolinát.
Zítra by chtěla začíst užívat MMS , tak jsem velice zvědavá jak to bude.
Děkuji za každou radu. \":o\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zarudlé oči, celková únava
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 10:47 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 10:09 pm
Příspěvky: 3
Dobrý večer, Jardo,

Chěla bych Vás poprosit o radu. Dlouhodobě mě trápí zarudlé oči, od dětství mám alergický zánět spojivek, ale poslední 3 roky je mám nezvykle krvavé, bolestivé a také mě svědí kůže okolo očí. Dříve jsem nosívala kontaktní čočky, což dnes vůbec nepřichází v úvahu, protože je v očích snesu max. hodinu, a poté mě silně pálí oči. Také je mi velmi často zima, mám studené ruce, nohy a svetr sebou nosím i v létě.

Od srpna 2010 jsem chodila na akupunkturu kvůli celkové únavě, zarudlým očím, svědění kůže (nejvíce nohy), astma, migréně a senné rýmě. Nyní jsem měsíc po ukončení druhé série akupunktury. Migréna zmizela úplně, svědění kůže se velmi zlepšilo, i když nezmizelo, ale alespoň nemusím brát léky na alergii, astma je myslím také vpořádku, období senné rýmy mě teprve čeká, nicméně bolavé oči přetrvávají. Na únavu zatím beru Magnesium Lactici, jak doporučujete. Cítím se po něm lépe především po psychické stránce, už mě vůbec netrápí různé absurdní věci v práci, jen se pořád cítím hodně slabá.

Myslím, že se stravuji docela zdravě, denně vypiji 2 litry čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, jím hodně ovoce, zeleniny, ryb, mandlí, sušeného ovoce (nesířené meruňky, datle, fíky, banány). Maso, mléko nejím, pečivo se snažím minimalizovat, asi tak 5 ks za týden, sladím jen medem. Občas mám nesnesitelnou chuť na pečivo, čím je možné ho nahradit? Pokud jím hodně ovoce a zeleniny, mám zvláštní pocit v žaludku, cítím se jakoby na zvracení a potřebuji ho nutně něčím "zabít", nejlépe právě pečivem. Často mívám silnou chuť na slané, čerstvou zeleninu si solím a na sladké, nazvala bych to vlčím hladem. Také mám křečové žíly a poslední dobou se mi zhoršila pleť, nevím, jestli je to odplavováním nečistot poté, co jsem začala pravidelně denně pít čerstvé šťávy. Antikoncepci beru v kuse asi 10 let a ještě min. 2 roky bych ji chtěla brát. Mé BMI je 21.6, je mi 32 let.

Moc Vás prosím o radu, co bych měla udělat, abych se konečně cítila zdravá? Pročítala jsem spoustu dotazů a odpovědí na zdejším Fóru, takže mě napadá očista jater a střev, ale nejsem si úplně jistá a budu Vám vděčná za Vaši radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zarudlé oči, celková únava
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Šamšula píše:
Dobrý večer, Jardo,

Chěla bych Vás poprosit o radu. Dlouhodobě mě trápí zarudlé oči, od dětství mám alergický zánět spojivek, ale poslední 3 roky je mám nezvykle krvavé, bolestivé a také mě svědí kůže okolo očí. Dříve jsem nosívala kontaktní čočky, což dnes vůbec nepřichází v úvahu, protože je v očích snesu max. hodinu, a poté mě silně pálí oči. Také je mi velmi často zima, mám studené ruce, nohy a svetr sebou nosím i v létě.

Od srpna 2010 jsem chodila na akupunkturu kvůli celkové únavě, zarudlým očím, svědění kůže (nejvíce nohy), astma, migréně a senné rýmě. Nyní jsem měsíc po ukončení druhé série akupunktury. Migréna zmizela úplně, svědění kůže se velmi zlepšilo, i když nezmizelo, ale alespoň nemusím brát léky na alergii, astma je myslím také vpořádku, období senné rýmy mě teprve čeká, nicméně bolavé oči přetrvávají. Na únavu zatím beru Magnesium Lactici, jak doporučujete. Cítím se po něm lépe především po psychické stránce, už mě vůbec netrápí různé absurdní věci v práci, jen se pořád cítím hodně slabá.

Myslím, že se stravuji docela zdravě, denně vypiji 2 litry čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, jím hodně ovoce, zeleniny, ryb, mandlí, sušeného ovoce (nesířené meruňky, datle, fíky, banány). Maso, mléko nejím, pečivo se snažím minimalizovat, asi tak 5 ks za týden, sladím jen medem. Občas mám nesnesitelnou chuť na pečivo, čím je možné ho nahradit? Pokud jím hodně ovoce a zeleniny, mám zvláštní pocit v žaludku, cítím se jakoby na zvracení a potřebuji ho nutně něčím "zabít", nejlépe právě pečivem. Často mívám silnou chuť na slané, čerstvou zeleninu si solím a na sladké, nazvala bych to vlčím hladem. Také mám křečové žíly a poslední dobou se mi zhoršila pleť, nevím, jestli je to odplavováním nečistot poté, co jsem začala pravidelně denně pít čerstvé šťávy. Antikoncepci beru v kuse asi 10 let a ještě min. 2 roky bych ji chtěla brát. Mé BMI je 21.6, je mi 32 let.

Moc Vás prosím o radu, co bych měla udělat, abych se konečně cítila zdravá? Pročítala jsem spoustu dotazů a odpovědí na zdejším Fóru, takže mě napadá očista jater a střev, ale nejsem si úplně jistá a budu Vám vděčná za Vaši radu.

Podle toho co, píšete bych si dovolil odhadnou problém na slušně přemnožené kvasinky a navíc jak jim podstrojujete, tak není divu. První co je potřeba udělat je plivací test a dle výsledku přijmout opatření. Ta hormonální antikoncepce tomu dává korunu a pokud mohu radit, tak určitě přerušit užívání tohoto svinstva. Jednoznačně pročistit střeva a játra, ale základ bude v té kvasince a možná i v žaludečních kyselinách a demineralizaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 10:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
jak by řekla moje babička, toto je debata jak rozprávka:-)
dobře, zkusme si o tom něco přečíst:
http://www.gfcf.unas.cz/clanky/odbornici/cl04.html
Obrázek
Citace:
Obr. 3- Krebsův cyklus ukazuje přeměnu přírodních látek na glukózu, hlavní palivo mozku.



Léčení antifungálním léčivem Nystatin zabíjí kvasinky a hodnoty kyseliny vinné rovnoměrně klesá s použitím antifungální léčby. 50% pacientů s fibromyalgií často trpí hypoglykémií ačkoliv je jejich dieta adekvátní nebo dokonce s překročeným obsahem cukru. Jedním z důvodu hypoglykémie může být zábrana v Krebsově cyklu kyselinou vinnou. Krebsův cyklus je hlavní poskytovatel přírodních materiálů jako je kyselina jablečná, která může být přeměněna na krevní cukr (obr. 3) procesem nazývaným gluconeogenesis, když tělo spotřebovává svou zásobu cukru.

Jestliže nemůže být produkováno dostatečné množství kyseliny jablečné, tělo nemůže produkovat krevní cukr, který je hlavním palivem mozku. Lidé s hypoglykémií se cítí slabí, jejich myšlení je zmatené, jelikož nemají palivo pro svůj mozek. Samozřejmě spotřeba cukru může způsobit krátkodobé zlepšení ale také stimuluje množení kvasinek a v krátké době se mohou symptomy dokonce zhoršit.


takže: kvasinka produkuje kyselinu vinnou, která BRÁNÍ správnému průběhu Krebsova cyklu /to je to o čem mluvíte, výroba glukózy z přirozených zdrojů a jejich následnému exportu do buněk.
Takže Krebsův cyklus jakožto metabolismus cukrů je narušen a nic na tom nezmění žádné minerály. Problémem je kyselina vinná, kterou produkují kvasinky. Krebsův cyklus lze opravit jedině tak, že se zredukují kvasinky /vyzabíjejí, vyhladoví/ které potom přestanou kyselinu vinnou produkovat a celý tento cyklus začne probíhat tak jak má.

To je zajímavá a celkem známá teorie, ale přesto si dovolím tvrdit, že kvasinka je hlavně o psychice, demineralizaci a vůbec špatném životním stylu. Nejsnadněji lze suplementovat konkrétní minerály a stopové prvky, což může mít docela zásadní vliv právě na likvidaci kvasinek, ono je potřeba si uvědomit, jak se k nim chová třeba jód a další látky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 9:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Pane Jardo děkuji za odpověď .Prosím o radu ,držela jsem 4denní hladovku, že dám těm naším kámošům na frak, ale k mému úžasu mám slinový test o hodně horší než před hladovkou. Dělám si Džala -neti , nebo si myslím ,že mám problémy v hlavě - od dětství stálé anginy, problémy se sluchem také 2x nádory v hlavě, teď stále slzící oko. Mohu dát do proplachu MMS kapky a kolik na tu pet láhev? Mám MMS a jako aktivátor kyselinu chlorovodíkovou
Jinak kromě dodržování proticanidové stravy jsem brala 2x ostropestřec mariánský (kaši) sirnou patlaninu ,česnek, kokosový olej a schindeleho minerály ,selen, zinek, kelp,chrom pikolinát.
Zítra by chtěla začíst užívat MMS , tak jsem velice zvědavá jak to bude.
Děkuji za každou radu. \":o\"

Při hladovce se slinový test nedělá, tam se vylučuje kvanta škodlivin a test není směrodatný. Dát tam to MMS můžete, ale nedovedu odhadnout kolik, jedná se o velice individuální snášenlivost a je třeba pomalu stoupat na dávku, která pro vás bude snesitelná. Vše co děláte je určitě prospěšné, ale základ je stejně čisté střevo, čili bych doporučil čistit střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 2:38 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Děkuji za odpověď,dělám klystýry a to urina +MMS 5kapek už, také koupel , mám sice tu sprchovou vanu , ale přeci to je možné a dávám tam MMS už 5 kaspek a promývám si obličej a tím i oči a je to lepší, mám ucpaný kanálek u pravého oka. Mudři mě naučili jak si jej mám čistit a tím to pro ně skončilo. Já tam měla původně stafylokoka a to mi neporadili nic jen ATB.Ještě chodím k alergologovi , bývalý přednosta ,teď jen vypomáhá ,lékař.Ten mi taky nic nedal,že mám sama, když jsem byla schopná zlikvidovat toho stafylokoka. Takže bojuju jak můžu. Jo a nevařenou stravu a zeleninové šťávy.Později půjdu na Šanku ,játra a ostatní. Musím to stihnout do května -půjdu na stěry a vyšetření krve. Hezký a pohodový den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Děkuji za odpověď,dělám klystýry a to urina +MMS 5kapek už, také koupel , mám sice tu sprchovou vanu , ale přeci to je možné a dávám tam MMS už 5 kaspek a promývám si obličej a tím i oči a je to lepší, mám ucpaný kanálek u pravého oka. Mudři mě naučili jak si jej mám čistit a tím to pro ně skončilo. Já tam měla původně stafylokoka a to mi neporadili nic jen ATB.Ještě chodím k alergologovi , bývalý přednosta ,teď jen vypomáhá ,lékař.Ten mi taky nic nedal,že mám sama, když jsem byla schopná zlikvidovat toho stafylokoka. Takže bojuju jak můžu. Jo a nevařenou stravu a zeleninové šťávy.Později půjdu na Šanku ,játra a ostatní. Musím to stihnout do května -půjdu na stěry a vyšetření krve. Hezký a pohodový den.

Na veškeré „koky“ je lichořeřišnice, tak ji vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zarudlé oč, celková únava
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:13 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 10:09 pm
Příspěvky: 3
Jardo, moc Vám děkuji za odpověď. Ráno jsem si dělala test na Candidu. Výsledek - vlákna ze slin á la medůza.
Myslím, že teď bych měla začít:
1. s očistou střeva - pro mě nevhodnější mi připadá sankhapraksalana, jiná alternativa kromě klystýru na domácí číštění asi není, že?
2. čištění jater - použila bych červenou řepu, píšete 100 ml denně a postupně zvyšovat dávku. Zvyšovat třeba po týdnu o 50 ml? jaké je maximální množství a po jak dlouho dobu bych to měla užívat. Řepu mám ráda, jen nevím, jak pak poznám, že jsou játra čistá.
3. jídelníček dle vašeho návodu - ale asi vynechat banán, sušené ovoce , houby, med. Je to tak? Ještě píšete, že ovoce by se nemělo míchat (kdo má candidu), takže udělat si salát vždy jen z jednoho druhu ovoce?
4. demineralizaci zjistit pomocí vlasové analýzy.

Je to dobře nebo mám ještě něco přidat?

Děkuji a přeji hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zarudlé oč, celková únava
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Šamšula píše:
Jardo, moc Vám děkuji za odpověď. Ráno jsem si dělala test na Candidu. Výsledek - vlákna ze slin á la medůza.
Myslím, že teď bych měla začít:
1. s očistou střeva - pro mě nevhodnější mi připadá sankhapraksalana, jiná alternativa kromě klystýru na domácí číštění asi není, že?
2. čištění jater - použila bych červenou řepu, píšete 100 ml denně a postupně zvyšovat dávku. Zvyšovat třeba po týdnu o 50 ml? jaké je maximální množství a po jak dlouho dobu bych to měla užívat. Řepu mám ráda, jen nevím, jak pak poznám, že jsou játra čistá.
3. jídelníček dle vašeho návodu - ale asi vynechat banán, sušené ovoce , houby, med. Je to tak? Ještě píšete, že ovoce by se nemělo míchat (kdo má candidu), takže udělat si salát vždy jen z jednoho druhu ovoce?
4. demineralizaci zjistit pomocí vlasové analýzy.

Je to dobře nebo mám ještě něco přidat?

Děkuji a přeji hezký den.

Jde v nouzi použít průplach epsomskou solí, to jsem zde také popisoval.
Pokud řepy dáte moc, tak vám bude blbě, čili to poznáte a určitě bych k tomu doporučil ostropestřcovou kašičku.
Je vhodnější opravdu sacharidy velice omezit, čili pokud to vydržíte zcela bez ovoce, tak proč ne, ale jeden druh většinou nevadí.
Demineralizaci, alespoň v některých látkách, můžete zjistit i v našich laboratořích z krevního rozboru, ale lékař vám to většinou nenapíše, tedy jako samoplátce, ovšem není to tak přesné.
Jednoznačně začněte užívat lichořeřišnici, ta je na tyto potíže velice účinná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zarudlé oč, celková únava
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:32 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 10:09 pm
Příspěvky: 3
Děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zarudlé oč, celková únava
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 9:59 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Šamšula píše:
Jardo, moc Vám děkuji za odpověď. Ráno jsem si dělala test na Candidu. Výsledek - vlákna ze slin á la medůza.
Myslím, že teď bych měla začít:
1. s očistou střeva - pro mě nevhodnější mi připadá sankhapraksalana, jiná alternativa kromě klystýru na domácí číštění asi není, že?
2. čištění jater - použila bych červenou řepu, píšete 100 ml denně a postupně zvyšovat dávku. Zvyšovat třeba po týdnu o 50 ml? jaké je maximální množství a po jak dlouho dobu bych to měla užívat. Řepu mám ráda, jen nevím, jak pak poznám, že jsou játra čistá.
3. jídelníček dle vašeho návodu - ale asi vynechat banán, sušené ovoce , houby, med. Je to tak? Ještě píšete, že ovoce by se nemělo míchat (kdo má candidu), takže udělat si salát vždy jen z jednoho druhu ovoce?
4. demineralizaci zjistit pomocí vlasové analýzy.

Je to dobře nebo mám ještě něco přidat?

Děkuji a přeji hezký den.


1. těmito metodami dostanete ze střev choulostivé laktobacily, naopak kvasinku, dobře přirostlou ke stěně střev jen velmi obtížně. Jediná "výhoda" je v tom, že se klystýr nedostane tak daleko jako hydrokolon terapie. To je opravdová pohroma pro lidi nemocné candidou - osobně vyzkoušené. Krom toho se všude píše, že klystýr se má používat max. na začátek léčby, později je to kontraproduktivní. K očistě střeva používejte lepicol a sanogen, případně bentonit, když seženete.
2. z červené řepy, která obsahuje kvantum cukrů /velmi sladká chuť/ se akorát zaserete a dáte candidě řádně nažrat.
3. houby můžete, je to zcela jiný kmen než candida. Naprosto vám nebudou dělat potíže. Ovoce vůbec žádné!!!
4. Je dobře přidat kvantum přípravků zabíjejících candidu a je dobře přidat laktobacily, mléčné výrobky s jejich obsahem jich většinou obsahují nepoměrně méně a navíc jsou provázeny laktózou,
která candidě velmi chutná.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 2:18 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
Prelozeno za pomoci prekladace:

Candida plivaci test

Candida vyhrává pochybné ocenění za to, že v oblasti přírodních zdravotních nejvíce prošpikovaný dezinformace.

Takže Candida plivat test zapadá pěkně.

Mnoho Candida-související webové stránky vám vyprávět o plivat test, který můžete použít, zda jste Candida, nebo ne.

Je to hezký trik, protože téměř každý 'selže' tohoto testu. Když mají lidé 'potvrdily' jejich přerůstání Candida je snadné prodat doplňky a čistí, že to má zabít Candida.

Máme také samostatnou stránku o Candida a akné , v případě, že máte zájem se dozvědět, zda Candida, má vliv na akné - odpověď jen může překvapit.

ThreeLac podvod

Co tyto stránky nejsou vám říci, že tento takzvaný test byl vyvinut marketingová společnost síť pro celosvětovou zdravotní Trax jako způsob, jak prodávat své ThreeLac probiotických doplňků. Přečtěte si více o podvod ThreeLac zde .

Zkouška nemá naprosto žádný vliv na Candida. Lidé s Candida může projít, a lidé, kteří nemají Candida přerůstání mohl selhat to. Ale většina lidí to nepodaří (více o tom, proč níže), a protože test se zdá být spolehlivým lidem, kteří nevědí, lepší je to snadné prodat doplňky, bylinky a prášky k nápravě tohoto problému měl.

Proč Candida plivat test je falešný?

Zde je návod, jak funguje Candida plivat test.

První věc, v dopoledních hodinách si plivat do sklenice vody. Pak počkejte až 60 minut. Pokud voda zůstává jasné, že nemáte Candida. Ale pokud vidíte, 'nohy' kape dolů z vašich slin a zakalená částice pak máte Candida přerůstání.

Co tento test 'opatření' je tloušťka vašich hlenu. A to je ovlivněno mnoho dalších věcí, než jen přerůstání Candida. Například:

Alergie mohou způsobit v těle vyhnat tlustší než normální hlenu (někdy měli, že husté břečky z vašeho krku a úst?
Spotřeba mléčných výrobků se zvyšuje produkce hlenu
Úroveň dehydratace
Odstranění běžných tělesných odpadu. Ústa jsou jedním ze způsobů tělo vyloučí některé odpadní materiál (přes hlenu), a tento materiál je hustší než voda, a tudíž klesá
Jíst silné koření a jiných dráždivých. Někdy trochu moc zima a brzy poté, co si nos rozběhl a hlenu vycházející z úst? To je vaše tělo odstranění dráždivých v chladné. Opět tento hlen dřezy a nemá nic společného s Candida
Odlupování odumřelé buňky z vnitřku úst. Kůže ve vašich ústech neustále obnovují a mrtvé buňky jsou kůlny. Je tu více těchto mrtvých buněk v dopoledních hodinách, protože tam nebyl žádný vodu k mytí je ven
Bakterie v ústech. Existuje více bakterií v ústech v dopoledních hodinách (opět, protože tam bylo nic k mytí je pryč). Tyto bakterie mohou se shlukují a klesají na dno skla
Je snadné dospět k závěru, že plivat Candida zkoušky je čistý pseudo-věda. Můžete si také hodit mincí, aby zjistili, zda jste Candida, nebo ne. Alespoň, že tak, jak by se 50% změna bytí 'vyléčit'.

Ne stres o Candida

Jsem na křížovou výpravu proti test plivat Candida, protože teď, a pak jsem si jeden z těchto e-mailů.

Člověk mi říká, že se cítit dobře a jejich akné se pomalu zlepšuje. Ale udržet tím, plivat test. Dostanou zdůraznil, protože jsem slyšel Candida způsobuje akné. Mají pocit, že jejich pomalý pokrok, protože Candida, a že by měli něco udělat.

I když souhlasím, že Candida může být zájem pro některé lidi, zjistil jsem, že je těžké uvěřit, že je jak rozšířený jako fyzické zdraví šarlatán lékaři chtějí, abyste uvěřili.

Testy takhle plivat zkoušky a Candida dotazníky, které opět všichni selže, vyhodí jejich důvěryhodnost v pochybnost.

Pro převážnou většinu své Candida 'trpí' příznaky mohou s největší pravděpodobností být vysvětleno se stresem, potravinové alergie nebo jiné nepatřičné výběr stravy, a s dalšími faktory, které nemají nic společného s Candida.




Toto se resi na mnoha strankach a vazne me dosti prekvapuje, jak tu vsichni svadite vse na candidu pri pozitivnim testu.
Me candida nebyla prokazana ani z krve, ani ze stolice, nemam zadne nadymani, zadne priznaky candidy, v mikroskopii krve zadne nalezy po plisnich, ale pokud si udelam rano plivaci test, do 5ti minut jsem pozitivni. Takze mam asi candidu prorostlou v celem tele...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 2:51 pm 
Offline

Registrován: ned zář 19, 2010 4:06 pm
Příspěvky: 44
Jen pro zajimavost zde uvedu preklad i z jineho zdroje. Ostatni zdroje vicemene pojednavaji o necem podobnem.


Slin plivat test není platný test na Candida. To bylo vyvinuto jako marketingový nástroj společnosti, v polovině 90. let. Zkouška může být pozitivní v důsledku alergií, viry, bakterie, houby, plísně, parazity, chemické látky, těžké kovy, atd.

Oxygen zabiji Candida? Candida albicans je fakultativní anaerobní, což znamená, že může existovat v kyslíku-bohatý (ústa, kůže) a kyslík-vyčerpané (střevní trakt, tělesných tkání) prostředí. Některé studie naznačují, že je obtížnější odstranit v kyslíku-bohatý prostředí. Která se zdá být spíš to platí o afty, ale ne jako pravdivý pro kožní infekce.
Candida má schopnost vyhnout se reaktivních kyslíkových radikálů, které jsou produkovány makrofágy zničit cizí látky v těle.

Ne za vsim tedy muze a musi byt candida. Je potreba si to sam na sobe nejlepe vysledovat a pak dle toho i tak pristupovat.
Je to opravdu na zvazeni kazdeho z nas k jake praxi se prikloni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 3:47 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Prosím vkládejte odkaz na originál. Spousta lidí si to přečte raději anglicky než tyhle strojové paskvily.

Jinak já osobně plivací test taky příliš neuznávám - ale to je tím, že neuznávám nic, co si sama neověřím. Kvasinku určitě mám, dle reakce na sladké, nepopiratelných vulvovaginárních potíží a reakce a na protikvasinkovou dietu. Možná pokud vytrvám a jednoho dne jí zkrotím a nebudu mít ze slin provazce tak pak uvěřím, ale do té doby ne. Ale jak říkám, pro mě je podstatné, zdali mám zdravotní potíže, ne to co dělají mé sliny ve vodě.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz