Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Můžu si kapat čisté koloidní stříbro přímo do očí?

Ano, v tom není problém, sice trochu zpočátku řeže v oku, ale nijak to nevadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Můžete mi prosím poradit nějaký dobrý přirozený zdroj vanadu? Našla jsem jen nekonkrétní informace jako rostlinné oleje.

Tak to je problém, který vyřešit nedovedu, ty přirozené zdroje jsou velice slabé a celkově diskutabilně dostupné, vhodná forma suplementace je vanadyl sulfát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dotazem na karotku jsem mířil pouze tam, že je to šťáva sice zeleninová ale s velkým obsahem cukru. Tak jsem jí chtěl ředit. Pokud ale říkáte, že to kandidu výrazně nepřiživí, ok. Lichoořešnici zařadím.

Ad kapslování MMS - já jsem to tak původně chápal, ale pak jsem potkal tento nakapslovaný produkt:
http://czmms.webnode.cz/products/mms2/
Tak kdyby někdo chtěl ušetřit čas a zaplatit víc, je zde tato možnost.

Teď jím rozmixovaný pomeranč s cibulí. Praktikuje to někdo ještě?:) Bylo mi líto nechat je zkazit, tak výjimečně pomeranč. Každopádně je to docela síla. \":)\"
Je to takto smíchané bezpečné? Vyruší se to, nebo si to představuju špatně? Cibulovo pomerančové pyré cca 1:2.

Pokud se týká cukru, tak ten vlastně obsahuje jakékoliv ovoce i zelenina a dokonce i jakékoliv obiloviny, čili vynecháváním těchto potravin se kandida řešit nedá. To mají docela dobré řešení, ale v těch tobolkách je to hodně na hraně. V životě jsem takovou kombinaci nezkoušel, to musí být opravdový gurmánský zážitek, ale jak se pak chová v těle nevím a pochybuji, že to někdo již zkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 10:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Jarda píše:
Tak to je problém, který vyřešit nedovedu, ty přirozené zdroje jsou velice slabé a celkově diskutabilně dostupné, vhodná forma suplementace je vanadyl sulfát.

S vanádom a najmä s rôznymi výrobcami, by som bola opatrná. Na nete je popísaná mnohokrát spústa blbostí, neviem posúdiť pravdivosť údajov v článku na ktorý pripájam link, ale rozhodne by som dôkladne zvažovala, aký prípravok by som kúpila. O vanáde sa píše asi od polovice článku.
http://www.bodyworld.sk/clanok/svinstvo ... onzumujete


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 10:07 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
AIM_FREEMAN píše:
Dotazem na karotku jsem mířil pouze tam, že je to šťáva sice zeleninová ale s velkým obsahem cukru. Tak jsem jí chtěl ředit. Pokud ale říkáte, že to kandidu výrazně nepřiživí, ok. Lichoořešnici zařadím.

Ad kapslování MMS - já jsem to tak původně chápal, ale pak jsem potkal tento nakapslovaný produkt:
http://czmms.webnode.cz/products/mms2/
Tak kdyby někdo chtěl ušetřit čas a zaplatit víc, je zde tato možnost.

Teď jím rozmixovaný pomeranč s cibulí. Praktikuje to někdo ještě?:) Bylo mi líto nechat je zkazit, tak výjimečně pomeranč. Každopádně je to docela síla. \":)\"
Je to takto smíchané bezpečné? Vyruší se to, nebo si to představuju špatně? Cibulovo pomerančové pyré cca 1:2.

tak jako cukr je ve všem, že jo \":)\" a taky na to buňky jedou... těžko cukr vynechat.... problém candidy není až tak v cukru samotném, ale v tom, že to tělo špatně zpracovává.... problém na těle můžeme nazvat překyslením nebo horkostí v trávicím traktu či že prostě nefunguje zažívání a je potřeba opravit trávicí orgány... cukr teď v podobě rychlocukru bude dělat problém, ale nějaký do sebe dostat musíme... takže omezit, co úplně nevyhovuje a místo toho, aby se člověk zaměřil na candidu, tak se to chce zaměřit na zprovoznění trávení...

když bude fungovat trávení, candida se uklidní v úklidu odpadu, který takto vzniká....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 10:08 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Beladona píše:
Můžu si kapat čisté koloidní stříbro přímo do očí?

můžu vědět, proč si chcete kapat stříbro do oka? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 12:47 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
fdh píše:
můžu vědět, proč si chcete kapat stříbro do oka? \":)\"

Pravdepodobne zo strachu.
Candiluza je toiž všade(takmer) a može byt aj v oku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 6:56 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Mat11 píše:
Pravdepodobne zo strachu.
Candiluza je toiž všade(takmer) a može byt aj v oku.

Myslím, že to nejlíp bude vědět samotná Beladona \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 8:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
fdh píše:
můžu vědět, proč si chcete kapat stříbro do oka? \":)\"

Popravdě se mi do toho teda moc nechce \":)\" Ale často mě svědí oči a na vnitřní straně víček se mi dělají malinkatá ječná zrnka, která hodně řežou. Vždycky vezmu špendlíček a udělám operaci \":)\" Vyteče z nich malinko hnisu. Mohla by to být kandida?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
S vanádom a najmä s rôznymi výrobcami, by som bola opatrná. Na nete je popísaná mnohokrát spústa blbostí, neviem posúdiť pravdivosť údajov v článku na ktorý pripájam link, ale rozhodne by som dôkladne zvažovala, aký prípravok by som kúpila. O vanáde sa píše asi od polovice článku.
http://www.bodyworld.sk/clanok/svinstvo ... onzumujete

To máte naprostou pravdu, ale pokud ho má člověk opravdu málo a jde o stav objektivně vyhodnocený vlasovou analýzou, je možné ho nějakou dobu aplikovat do srovnání stavu. Nebavím se zde tedy o těch případech které uvádí ten článek, což je nesmyslná suplementace z nesmyslných důvodů, protože kulturistika, o které se tam hlavně píše mě připadá jako naprosto nesmyslná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 2:59 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Beladona píše:
Popravdě se mi do toho teda moc nechce \":)\" Ale často mě svědí oči a na vnitřní straně víček se mi dělají malinkatá ječná zrnka, která hodně řežou. Vždycky vezmu špendlíček a udělám operaci \":)\" Vyteče z nich malinko hnisu. Mohla by to být kandida?

Můžu Vám napsat moje zkušenosti, mám určitě v oku candidu a měla jsem Auerus stafylokoka, který se mě udělal? z ucpaného očního kanálku. Doktoři mě ten kanálek se snažili zprůchodnit proplachy slabým betadine , no nepovedlo se a pořád byl hnis v kanálku takže říkali pokud je hnis tak je stafyl. auerus. Já jsem se také starala a našla povídání ,že staf jde ruku v ruce s candidou.Ani jsem nevěděla ,co candida je. Ale nasadila dietu a do oka kapala koloidním stříbrem a také užívala
a bylo to poznat -lepší-a zmizel hnis. Takže mě ukázali jak si mám ten kanálek čistit a nechali to na mně
Při koupeli s MMS si oplachuji obličej tak aby se mně dostala ta voda do oka.Ještě si dělám Džala -neti každý den urinu+mms Tak pokud Vám to pomůže budu ráda ,ale pan Jarda Vám určitě odpoví líp. Hezký den a ať Vás oči nezlobí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Beladona píše:
Popravdě se mi do toho teda moc nechce \":)\" Ale často mě svědí oči a na vnitřní straně víček se mi dělají malinkatá ječná zrnka, která hodně řežou. Vždycky vezmu špendlíček a udělám operaci \":)\" Vyteče z nich malinko hnisu. Mohla by to být kandida?

A jiné problémy? Myslím tím, zda ještě někde něco nefunguje jak má....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 9:01 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
magdalena píše:
Můžu Vám napsat moje zkušenosti, mám určitě v oku candidu a měla jsem Auerus stafylokoka, který se mě udělal? z ucpaného očního kanálku. Doktoři mě ten kanálek se snažili zprůchodnit proplachy slabým betadine , no nepovedlo se a pořád byl hnis v kanálku takže říkali pokud je hnis tak je stafyl. auerus. Já jsem se také starala a našla povídání ,že staf jde ruku v ruce s candidou.Ani jsem nevěděla ,co candida je. Ale nasadila dietu a do oka kapala koloidním stříbrem a také užívala
a bylo to poznat -lepší-a zmizel hnis. Takže mě ukázali jak si mám ten kanálek čistit a nechali to na mně
Při koupeli s MMS si oplachuji obličej tak aby se mně dostala ta voda do oka.Ještě si dělám Džala -neti každý den urinu+mms Tak pokud Vám to pomůže budu ráda ,ale pan Jarda Vám určitě odpoví líp. Hezký den a ať Vás oči nezlobí

a to vám všechno ostatní funguje v těle? jen byl problém s hnisem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 11:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Nevím jestli to tu proběhlo, kdyžtak mě nekamenujte
Hledal jsem informaci kolik živejch je v kefíru.

-One capsule of man-made probiotics normally contains around 15 billion bacteria.
-One little bowl of fresh yogurt (500 ml), contains around 1.5 trillion beneficial organisms.
-100 times more than a 15 billion capsule.
-And one tiny bowl of fresh kefir (500 ml), contains as many as 5 trillion beneficial organisms. Almost 400 times more than a capsule.
Article Source: http://EzineArticles.com/2618154

resp. sada krátkých článků:
http://EzineArticles.com/?expert=Michael-Paul_Patterson

******************************************

čímž teda vyvstává otázka jestli to má opravdu smysl kupovat, když řádově je toho v kefíru tolik.
navýšit příjem o jednu čtyřsetinu mi nepřijde zrovna velké terno za ty peníze.
uniká mi něco? máte nějaký jiný zdroj s jinými čísly?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 6:18 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím ,jistěže to nebylo všechno jen vrchol kopce,původ je v nedostatku žaludečních štav od malička, na což jsem přišla až tady díky panu Jardovi a vám všem. Tím byla asi celoživotně rozmnožená candida a různé nemoci jako nádory atp.Když se nad tím zamyslím ,tak se divím ,že ještě žiju.Hezký den


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz