Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 7:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Nevím jestli to tu proběhlo, kdyžtak mě nekamenujte
Hledal jsem informaci kolik živejch je v kefíru.

-One capsule of man-made probiotics normally contains around 15 billion bacteria.
-One little bowl of fresh yogurt (500 ml), contains around 1.5 trillion beneficial organisms.
-100 times more than a 15 billion capsule.
-And one tiny bowl of fresh kefir (500 ml), contains as many as 5 trillion beneficial organisms. Almost 400 times more than a capsule.
Article Source: http://EzineArticles.com/2618154

resp. sada krátkých článků:
http://EzineArticles.com/?expert=Michael-Paul_Patterson

******************************************

čímž teda vyvstává otázka jestli to má opravdu smysl kupovat, když řádově je toho v kefíru tolik.
navýšit příjem o jednu čtyřsetinu mi nepřijde zrovna velké terno za ty peníze.
uniká mi něco? máte nějaký jiný zdroj s jinými čísly?

Ta čísla máte asi správně, ale ono je těch kmenů hodně a některé v tom mít nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím ,jistěže to nebylo všechno jen vrchol kopce,původ je v nedostatku žaludečních štav od malička, na což jsem přišla až tady díky panu Jardovi a vám všem. Tím byla asi celoživotně rozmnožená candida a různé nemoci jako nádory atp.Když se nad tím zamyslím ,tak se divím ,že ještě žiju.Hezký den

Tak zatím se zdá, že jste to pochopila včas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 11:15 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
fdh píše:
A jiné problémy? Myslím tím, zda ještě někde něco nefunguje jak má....

S kandidou bojuju, ale už ne nijak intenzivně. Měla jsem problémy kromě trávení hlavně nahoře, dutiny a zuby. Takže oko se mi zdá pravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 11:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
magdalena píše:
Můžu Vám napsat moje zkušenosti, mám určitě v oku candidu a měla jsem Auerus stafylokoka, který se mě udělal? z ucpaného očního kanálku. Doktoři mě ten kanálek se snažili zprůchodnit proplachy slabým betadine , no nepovedlo se a pořád byl hnis v kanálku takže říkali pokud je hnis tak je stafyl. auerus. Já jsem se také starala a našla povídání ,že staf jde ruku v ruce s candidou.Ani jsem nevěděla ,co candida je. Ale nasadila dietu a do oka kapala koloidním stříbrem a také užívala a bylo to poznat -lepší-a zmizel hnis. Takže mě ukázali jak si mám ten kanálek čistit a nechali to na mně
Při koupeli s MMS si oplachuji obličej tak aby se mně dostala ta voda do oka.Ještě si dělám Džala -neti každý den urinu+mms Tak pokud Vám to pomůže budu ráda ,ale pan Jarda Vám určitě odpoví líp. Hezký den a ať Vás oči nezlobí

Díky za zkušenosti. Můžeme mi prosím poradit, jak si čistit ten kanálek? Kdysi mi to dělala oční lékařka a pomohlo to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 11:28 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Beladonně-Zdravím jistěže mohu :nejlepší je když levou rukou ukazováčkem jedete od jako by od špičky nosu až k vnitřnímu koutku pravého oka, chce to nacvičit - tím vytlačíte z toho váčku tekutinu pokud tam je.Držím palečky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 11:34 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Pane Jardo děkuji za odpověď a vůbec za vše. Hezký den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2011 11:24 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Beladoně: Povedlo se Vám to najít ten váček(oční) případně vytlačit? Hezký večer \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 12:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
magdalena píše:
Beladoně: Povedlo se Vám to najít ten váček(oční) případně vytlačit? Hezký večer \":)\"

Zkoušela jsem jet okolo až k té malé dírce, ale nic nevylezlo, tak nevím \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 12:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Včera jsem zažila divnou věc. S kandidou už nijak zvlášť nebojuju, ale držím se diety a jím fungicidy. Ráno zkouším zařazovat různé ovoce (s kokos. olejem a skořicí), občas si dám 1 kostičku 85% čokolády s kafem. Včera jsem si ráno dala šťávu z ananasu a zelené jabko s půlkou banánu. Odpoledne se mi výborná nálada jako rána z čistého nebe změnila na deprese a neklid, chodila jsem po bytě zmatená a nevěděla, co dělat. Pak přišly křeče v břiše, že jsem nemohla sedět, nadýmání a krkání. Ph bylo v pořádku, večer jsem si udělala klystýr s jablečným octem a dnes jsem dala šanku. Ráno jsem si udělala plivací test a nebyly to medůzy, ale spíš taková suspenze, homogenní směs vody a bílých teček, které neklesaly, ale byly rovnoměrně v celé sklenici.
Může být takhle prudká reakce způsobená jenom kvasinkou? Co všechno si po šankce můžu dát, abych to zarazila? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 3:27 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Beladona píše:
Včera jsem zažila divnou věc. S kandidou už nijak zvlášť nebojuju, ale držím se diety a jím fungicidy. Ráno zkouším zařazovat různé ovoce (s kokos. olejem a skořicí), občas si dám 1 kostičku 85% čokolády s kafem. Včera jsem si ráno dala šťávu z ananasu a zelené jabko s půlkou banánu. Odpoledne se mi výborná nálada jako rána z čistého nebe změnila na deprese a neklid, chodila jsem po bytě zmatená a nevěděla, co dělat. Pak přišly křeče v břiše, že jsem nemohla sedět, nadýmání a krkání. Ph bylo v pořádku, večer jsem si udělala klystýr s jablečným octem a dnes jsem dala šanku. Ráno jsem si udělala plivací test a nebyly to medůzy, ale spíš taková suspenze, homogenní směs vody a bílých teček, které neklesaly, ale byly rovnoměrně v celé sklenici.
Může být takhle prudká reakce způsobená jenom kvasinkou? Co všechno si po šankce můžu dát, abych to zarazila? Díky.

Ta strava, kterou jsi tu popsala není moc dobrá... Způsobuje nerovnováhu v těle..... Takže ta deprese a divný nálady je od toho odvislá... změň stravu a srovná se to....

Myslíš šankprakšalánu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 4:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
fdh píše:
Ta strava, kterou jsi tu popsala není moc dobrá... Způsobuje nerovnováhu v těle..... Takže ta deprese a divný nálady je od toho odvislá... změň stravu a srovná se to....

Už jsem skoro rok na zelenině, oříšcích a kefíru. Tu kostičku čokolády jím v poslední době svátečně, abych se z toho nezbláznila \":)\"
fdh píše:
Myslíš šankprakšalánu?

ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 4:19 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Beladona píše:
Už jsem skoro rok na zelenině, oříšcích a kefíru. Tu kostičku čokolády jím v poslední době svátečně, abych se z toho nezbláznila \":)\"

ano

Po šankprakšalaně je důležité jíst nejlépe kičrí či kičadí, což je jídlo s rýží a ghí a vhodné jsou i loupané mugo. Mrkni na recept. Pokud by jsi nic nenašla, něco ti pošlu.

Když se dodělá očista tak se potom 45 minut relaxuje v teple. Dát pozor, aby jsi se nepodchladila! Potom se najíst. To jídlo zavře vrátník a ukončí průplach. Pak se může i pít. Pít podle žízně, protože se ztratí dost tekutin. Jí se to jídlo, které jsem napsal. Málo koření. Nejlépe jíst tohle jídlo po tři dny. Ale alespoň jeden. První jídlo se najíst do syta a klidně ještě trochu navíc, aby se brzy zaplnila trávicí trubka.

Propláchnout to chce do té doby než poteče čistá voda a to doslova, protože spousta lidí to vzdá v tzv. krizové chvíli, kdy relativně dlouhou dobu teče žlutá voda a zdá se jim to nekonečný.... a další věci - to už je pak na řešení při samotné proceduře.... Tato očista taky narušuje komplet sliznice a střevo a tak to jídlo to vrací do harmonie a někdy je zapotřebí tomu trochu pomoct...

PS: na kefíru, zelenině a oříšcích - to není něco, co by tady běžně člověku v této společnosti stačilo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 4:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
fdh píše:
Po šankprakšalaně je důležité jíst nejlépe kičrí či kičadí, což je jídlo s rýží a ghí a vhodné jsou i loupané mugo. Mrkni na recept. Pokud by jsi nic nenašla, něco ti pošlu.

Když se dodělá očista tak se potom 45 minut relaxuje v teple. Dát pozor, aby jsi se nepodchladila! Potom se najíst. To jídlo zavře vrátník a ukončí průplach. Pak se může i pít. Pít podle žízně, protože se ztratí dost tekutin. Jí se to jídlo, které jsem napsal. Málo koření. Nejlépe jíst tohle jídlo po tři dny. Ale alespoň jeden. První jídlo se najíst do syta a klidně ještě trochu navíc, aby se brzy zaplnila trávicí trubka.

Propláchnout to chce do té doby než poteče čistá voda a to doslova, protože spousta lidí to vzdá v tzv. krizové chvíli, kdy relativně dlouhou dobu teče žlutá voda a zdá se jim to nekonečný.... a další věci - to už je pak na řešení při samotné proceduře.... Tato očista taky narušuje komplet sliznice a střevo a tak to jídlo to vrací do harmonie a někdy je zapotřebí tomu trochu pomoct...

Jedla jsem poctivě rýži s máslem. Svůj dotaz jsem myslela tak, co si můžu dát ještě k tomu, abych zahnala ten nápor kvasinky, ale špatně jsem se vyjádřila. Měla jsem laktobacily a lapacho. Když nemůžu nic kyselého a ostrého, ani kefír, tak mi dochází fantazie s fungicidy.
V teple pod dekou ležím celé odpoledne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 4:52 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Beladona píše:
Jedla jsem poctivě rýži s máslem. Svůj dotaz jsem myslela tak, co si můžu dát ještě k tomu, abych zahnala ten nápor kvasinky, ale špatně jsem se vyjádřila. Měla jsem laktobacily a lapacho. Když nemůžu nic kyselého a ostrého, ani kefír, tak mi dochází fantazie s fungicidy.
V teple pod dekou ležím celé odpoledne.

Jo takhle - ty jsi to absolvovala dnes? Jak to proběhlo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2011 5:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Včera jsem zažila divnou věc. S kandidou už nijak zvlášť nebojuju, ale držím se diety a jím fungicidy. Ráno zkouším zařazovat různé ovoce (s kokos. olejem a skořicí), občas si dám 1 kostičku 85% čokolády s kafem. Včera jsem si ráno dala šťávu z ananasu a zelené jabko s půlkou banánu. Odpoledne se mi výborná nálada jako rána z čistého nebe změnila na deprese a neklid, chodila jsem po bytě zmatená a nevěděla, co dělat. Pak přišly křeče v břiše, že jsem nemohla sedět, nadýmání a krkání. Ph bylo v pořádku, večer jsem si udělala klystýr s jablečným octem a dnes jsem dala šanku. Ráno jsem si udělala plivací test a nebyly to medůzy, ale spíš taková suspenze, homogenní směs vody a bílých teček, které neklesaly, ale byly rovnoměrně v celé sklenici.
Může být takhle prudká reakce způsobená jenom kvasinkou? Co všechno si po šankce můžu dát, abych to zarazila? Díky.

Tak většinou to z té kvasinky opravdu vychází, případně si namnožíte ve střevech nějakého jiného šmejda. Výplach je v takovémto případě ideální a nic jiného než rýži s máslem, ideálně přepuštěným, tedy ghí bych nejedl. Na srovnání bakteriokultur ve střevě dejte pár tobolek laktobacilů a měl by být pokoj.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz