Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 2:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 10:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Zde je link video s Johnem Humblem. Pokud bylo tak se nezlobte, třeba na to někdo novej taky ještě nenarazil.

http://www.ulozto.cz/7097458/mms-jim-hu ... n-2010-avi

a jeste jiné, Kalcker zatím nevím kdo je, ale očividně nějaký propagátor MMS z německy mluvící země:
nicméně na youtube mluví anglicky, tak tady asi taky. zatím jsem to neviděl, jen našel:)

http://www.ulozto.cz/8187228/pouziti-mm ... itulky-avi
http://www.ulozto.cz/8188544/pouziti-mm ... itulky-avi

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Narazil jsem teď U pramene na toto info od uživatelky sisa:

Ahoj, na přednášce z května 2010 p. Humble říkal, že MMS2 se má zapít 2 až 4 skleničkama vody jen ze začátku. Potom stačí i jedna nebo půl skleničky.

Můžet mi k tomu něco napsat? Požádal jsem jí do pošty o inkriminovanou přednášku, takže časem by to bylo potvrzeno přímo Jimem Humblem. Až jí budu mít "v rukou" určitě vložím odkaz. Pokud to někdo už máte tak prosím sem, nebo do pošty.

Osobně jsem na MMS2 nějaké velké množství vody nepil, ale je to o individuální snášenlivosti, někomu může být po koncentrovaném roztoku slušně zle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Zde je link video s Johnem Humblem. Pokud bylo tak se nezlobte, třeba na to někdo novej taky ještě nenarazil.

http://www.ulozto.cz/7097458/mms-jim-hu ... n-2010-avi

a jeste jiné, Kalcker zatím nevím kdo je, ale očividně nějaký propagátor MMS z německy mluvící země:
nicméně na youtube mluví anglicky, tak tady asi taky. zatím jsem to neviděl, jen našel:)

http://www.ulozto.cz/8187228/pouziti-mm ... itulky-avi
http://www.ulozto.cz/8188544/pouziti-mm ... itulky-avi

To tu patrně ještě není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 9:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Jarda píše:
Osobně jsem na MMS2 nějaké velké množství vody nepil, ale je to o individuální snášenlivosti, někomu může být po koncentrovaném roztoku slušně zle.

Je pravda, že dnes s méně vody jsem cítil tlak o dost déle a když jsem to zalil čajem, bylo to docela brzy OK. Nicméně jsem si ani neodkrkl, tak to vše reagovalo vevnitř déle = větší účinnost?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Je pravda, že dnes s méně vody jsem cítil tlak o dost déle a když jsem to zalil čajem, bylo to docela brzy OK. Nicméně jsem si ani neodkrkl, tak to vše reagovalo vevnitř déle = větší účinnost?

Účinnost bude stále stejná, na to objem vody nebude mít zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 10:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
To nebylo myšleno jako závislost na množství, ale jako závislost na tom, zda chlor je vygrgnut, nebo zůstane uvnitř, resp. uniká pomaleji, postupně, co já vím. Ale s tím množstvím vody mě to uklidnilo:)

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
To nebylo myšleno jako závislost na množství, ale jako závislost na tom, zda chlor je vygrgnut, nebo zůstane uvnitř, resp. uniká pomaleji, postupně, co já vím. Ale s tím množstvím vody mě to uklidnilo:)

Tam o chlór vůbec nejde, ale o kyselinu chloritou a tu patrně nekrkáte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Mám horečku, tělo zřejmě nezvládá zátěž detoxu, školy a práce. Tím pádem se mi zhoršily i další symptomy (bolí v krku, klouby, všechno). Předpokládám že v tomto stavu je doporučeníhodné přestat MMS2 užívat. N'est-ce pas?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Mám horečku, tělo zřejmě nezvládá zátěž detoxu, školy a práce. Tím pádem se mi zhoršily i další symptomy (bolí v krku, klouby, všechno). Předpokládám že v tomto stavu je doporučeníhodné přestat MMS2 užívat. N'est-ce pas?

Ano, to bych vše vysadil a důkladně se nacéčkoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 7:34 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
[quote="Jarda":3no0aewg][quote="ladik":3no0aewg]Velký pozor!!! ChlorŠok není chlornan vápenatý!!!. Pouze Laguna Modrý Šíp.Nejlépe od czchem.cz[/quote:3no0aewg]
Zde si přečtěte co Chlor šok obsahuje, ať neděsíte zbytečně neznalé nováčky http://www.proxim-pu.cz/bezplist/bazench/chlor_sok.pdf[/quote:3no0aewg]
Pravdu máte oba \":?\" .



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jenik2011":2zwr6i9x]Pravdu máte oba \":?\" .



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 7:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
V Praze se mi povedlo sehnat 99% 1,2kg v PEMI za 237Kč s DPH.
Nutno objednat předem přes eshop (http://pemi.cz).
Dodají do 48 hodin.

Jinak jsem převážně narážel na 70%.

Tip: K otevření víčko zmáčknout mezi prsty a točit ve směru šipky č. 2 . \":)\"


Přílohy:
Probazen Chlor Šok..jpg
Probazen Chlor Šok..jpg [ 43.48 KiB | Zobrazeno 7588 krát ]


Naposledy upravil Jenik2011 dne pát kvě 20, 2011 8:11 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 7:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Jenik2011 píše:
V Praze se mi povedlo sehnat 99% 1,2kg v PEMI za 237Kč s DPH.
Nutno objednat předem přes eshop (http://pemi.cz).
Dodají do 48 hodin.

Jinak jsem převážně narážel na 70%.

rovnaky som si akurat vcera objednal z http://www.e-bazen.sk/product/chlor-sok-12kg-40/
tak uvidim co je to zac .) Myslim, ze to mnozstvo bude na cely zivot, rovnako ako 1l klasickeho chloritanu sodneho \":lol:\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 8:39 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Rád bych zkusil MMS2, přijde mi to jednodušší na přípravu, jestli jsem to teda dobře pochopil, že jen naplním tobolky 00 modrou lagunou, napiju se sklenice vody, dám tu tobolku a ještě jednou se napiju vody. Je možné si ty tobolky naplnit do zásoby abych si pak prostě jen jednoduše bral ty tablety? Vodu na zapíjení můžu použit obyčejnou z kohoutku? Chtěl bych to užívat hlavně na vyčistění od případných velkých parazitů, bude to stačit bez kombinace s jinými antiparazitarními přípravky? Snad tu už nejsou na to odpovědi, přiznám se, že jsem prošel jen tak půlku tohoto vlákna, ale i tak toho bylo a spíše se tu mluvilo o MMS1.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Rád bych zkusil MMS2, přijde mi to jednodušší na přípravu, jestli jsem to teda dobře pochopil, že jen naplním tobolky 00 modrou lagunou, napiju se sklenice vody, dám tu tobolku a ještě jednou se napiju vody. Je možné si ty tobolky naplnit do zásoby abych si pak prostě jen jednoduše bral ty tablety? Vodu na zapíjení můžu použit obyčejnou z kohoutku? Chtěl bych to užívat hlavně na vyčistění od případných velkých parazitů, bude to stačit bez kombinace s jinými antiparazitarními přípravky? Snad tu už nejsou na to odpovědi, přiznám se, že jsem prošel jen tak půlku tohoto vlákna, ale i tak toho bylo a spíše se tu mluvilo o MMS1.

Zdá se to jednoduché, ale zdaleka to tak jednoduché není, je potřeba o tom mít dost načteno a již to, že to chcete cpát do tobolek velikosti 00 místo do velikosti správné, tedy 0, je známkou toho, že jste to moc nečetl, nebo nepochopil. Doporučuji si tedy přečíst hlavně můj příspěvek o zkušenostech s užíváním MMS2 a vůbec celé vlákno o MMS. Jinak do foroty se tobolky plnit dají a zapíjet to lze klidně vodou z kohoutku. Při velkých dávkách to zlikviduje prakticky všechno, ale je to docela náročný koníček. Sám jsem nějakou dobu zkoušel brát i 12 tablet velikosti 0 denně a mohu prohlásit, že mě šel chlór i z uší. Přečtěte si hlavně začátek, píšu o tom tak do desáté stránky a je to dost dlouhý příspěvek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz