Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 7:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak na bolest? - všeobecně
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:46 am 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Dobrý den, Jardo.
Co si Vy myslíte o lécích proti bolesti? Říkala jsem si, že tu bolest způsobuje např. otok bolavé části těla - tlačí na nervy atd. A právě ten otok je vlastně způsob, jak se tělo léčí, aby tam mohly volně probíhat ozdravné procesy (mám to vyčtené z knížky o enzymech atd.). A pokud si někdo vezme lék, který odstraní otok (a tím i bolest), tak odstraní i možnost sebeléčení. Možná by u imunitního systému prošlo, kdyby si vzal lék skutečně jen na utišení bolesti (ale který to je?). Ale i tak nevím, jestli to je pro uzdravení dobře. Třeba se tam děje ještě něco, o čem nevím. Jak to vidíte Vy? Moc Vám děkuji za názor a případně návod, co dělat, když se bolest nedá vydržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na bolest? - všeobecně
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den, Jardo.
Co si Vy myslíte o lécích proti bolesti? Říkala jsem si, že tu bolest způsobuje např. otok bolavé části těla - tlačí na nervy atd. A právě ten otok je vlastně způsob, jak se tělo léčí, aby tam mohly volně probíhat ozdravné procesy (mám to vyčtené z knížky o enzymech atd.). A pokud si někdo vezme lék, který odstraní otok (a tím i bolest), tak odstraní i možnost sebeléčení. Možná by u imunitního systému prošlo, kdyby si vzal lék skutečně jen na utišení bolesti (ale který to je?). Ale i tak nevím, jestli to je pro uzdravení dobře. Třeba se tam děje ještě něco, o čem nevím. Jak to vidíte Vy? Moc Vám děkuji za názor a případně návod, co dělat, když se bolest nedá vydržet.

Bolest je rozsvícená žárovka na palubní desce a signalizuje poruchu, prášek proti bolesti je kladívko, kterým tu žárovku rozbiji a ona nesvítí, což s odstraněním poruchy nemá nic společného a zařízení se po čase zničí mnohem více. Lék o kterém sníte nikdo nevyrábí a nikdy vyrábět nebude, je to totiž správné pH tělních tekutin a pokud ho docílíte, tak nic nebolí. Já to vidím tak, že pokud vás cokoliv bolí vyžeňte pH na hodnoty 7,5-7,8 pH a nic bolet nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 10:31 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 21, 2010 6:39 am
Příspěvky: 36
Prosím, kamarádovi před rokem zjistili enterococcus faecalis (který má být jen ve střevě) v močovém měchýři a rok bere antibiotika - samozřejmě bez úspěchu. Poradíte prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jemná píše:
Prosím, kamarádovi před rokem zjistili enterococcus faecalis (který má být jen ve střevě) v močovém měchýři a rok bere antibiotika - samozřejmě bez úspěchu. Poradíte prosím?

Na veškeré koky je výborná lichořeřišnice a již mnohokrát jsem zde o ní psal, dokonce mu ji mohu poslat. Jinak pokud se nebojí experimentovat, tak by mohl nasadit MMS a výsledek bude pravděpodobně výborný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: překyselení u urinoterapie
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 10:42 pm 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Jarda píše:
MICHALA píše:
Dobrý den, zhruba před 3 týdny jsem si vyčistila střeva sankou a opakovanými klystýry urinou, zhruba týden snídám patlanici, večer piji kefír, stolice dle Vašich popisů naprosto vpořádku akorát pouze 1krát denně. Urinu používám večer i na pokožku obličeje, dočetla jsem se o hodinové aplikaci, což spočívá v opakovaném potírání a zasychání po dobu hodiny, zkusila jsem to 3 dny po sobě. K tomu jsem zkoušela urinu kloktat a kapat do nosu, protože všichni v okolí marodí, urinu i piji ale pouze minimální množství - asi deci. Tento týden byl i poměrně psychicky náročný. Včera se mi najednou opět zhoršila pleť - akné ( spíše na pravé polovině obličeje), spustila se mi rýma ( no nejspíš jsem to taky chytila) a navíc s močí ochází i trocha krve, vždy jen po ránu nebo dopoledne. Již po první sance po ránu odešla i trocha krve, tehdy ale spíš takové " špinavé" nyní je to jasná krev. Jinak se cítím se dobře, můžou být tyto příznaky způsobeny třeba silnou detoxikací vlivem použití uriny ? Tento víkend se chystám na další sanku a klystýry.
Díky za odpověď Michala

Pozor na jednu důležitou věc a to je překyselení při aplikaci urinoterapie. Technika je to jistě velice dobrá, ale je nutné ji provádět správně a ani při ní se nesmíte překyselit, což se vám zřejmě povedlo a to vyvolá podráždění tkání a zánětlivé procesy. Hlídejte si pH a pokud bude pH nízké, tak vypijte třeba melounovou, nebo okurkovou šťávu, případně se dá aplikovat rovná lžička jedlé sody a trochu melasy v teplé vodě. Podobně negativní důsledky může mít i vysoké pH, čili je nutné to měřit a zjistit, co vlastně děláte špatně.

Dobrý den, Jardo.
Tady mě zaujalo to překyselení při aplikaci urinoterapie. Co mohla udělat Michala špatně? Jak by to mělo být správně? A jaké pH byste u tohoto problému už bral jako překyselení? Uriniterapii doma také používáme a také se občas zdá, že to přináší i bolesti, otoky a zvýšenou teplotu, případně i horečku. Je to možné? Moc děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: překyselení u urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob úno 26, 2011 9:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den, Jardo.
Tady mě zaujalo to překyselení při aplikaci urinoterapie. Co mohla udělat Michala špatně? Jak by to mělo být správně? A jaké pH byste u tohoto problému už bral jako překyselení? Uriniterapii doma také používáme a také se občas zdá, že to přináší i bolesti, otoky a zvýšenou teplotu, případně i horečku. Je to možné? Moc děkuji za odpověď.

Urinoterapie je velice mocná léčba a má tedy jako každá další léčba i svá negativa, která se týkají hlavně zvýšení kyselosti v těle. Uvolní totiž obrovská množství sedimentovaných odpadů a ty pak oslabené vylučovací orgány nejsou schopny odstranit, čímž stoupá kyselost a tělo musí otevírat náhradní vylučovací kanály, jako třeba v tomto případě a to přes kůži. Správné pH moče by v žádném případě nemělo klesat pod 5,5 pH, nebo jenom opravdu krátkodobě a pokud se cokoliv zdánlivě špatného děje, tak okamžitě zvednout pH na hodnoty 7,5-7,8 pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 4:55 pm 
Offline

Registrován: úte říj 12, 2010 12:32 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den pane Jardo...tak jako všichni tady i já vás moc prosím o rady...ptám se za jednu mladou ženu (36 let.).už asi 3 roky bojuje s rakovinou prsu,která metastázovala do mozku...ona sama se alternativě nevyhýbá spíš naopak, ale těch metod je moc,a nedají se všechny uplatnovat naráz..chtěla jsem vás moc poprosit,vím ,že vy sám jste se vyléčil z vážné choroby a za to vděčíte jen sám sobě....tak vás prosím ,jestli by jste byl tak moc hodný a poradil nějaké konkrétní kroky nebo plán léčby,podle kterého by se mohla řídit...sama to nemá lehké ,má navíc trápení s bydlením atd..takže je toho na ni moc a do toho tato ošklivá nemoc..děkuji za případnou odpověd .mějte se hezky...Vladka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 8:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
vladka píše:
Dobrý den pane Jardo...tak jako všichni tady i já vás moc prosím o rady...ptám se za jednu mladou ženu (36 let.).už asi 3 roky bojuje s rakovinou prsu,která metastázovala do mozku...ona sama se alternativě nevyhýbá spíš naopak, ale těch metod je moc,a nedají se všechny uplatnovat naráz..chtěla jsem vás moc poprosit,vím ,že vy sám jste se vyléčil z vážné choroby a za to vděčíte jen sám sobě....tak vás prosím ,jestli by jste byl tak moc hodný a poradil nějaké konkrétní kroky nebo plán léčby,podle kterého by se mohla řídit...sama to nemá lehké ,má navíc trápení s bydlením atd..takže je toho na ni moc a do toho tato ošklivá nemoc..děkuji za případnou odpověd .mějte se hezky...Vladka

Obávám se, že v tomto případě budou mé rady celkem zbytečné, rakovina mozku není vlastně metastáza původního problému, ale představte si to jako domovní rozvaděč poničený trvalým přetížením, které představuje to trvalé trápení, nebo nějaké přemýšlení nad neřešitelným problémem. Pak prostě přetížená část selže a začne bujet, což se dá zastavit pouze odstraněním příčiny, tedy se okamžitě uvést do absolutního klidu. Samozřejmostí jsou další zde uvedená opatření, ale toto je naprosto stěžejní, přičemž bez splnění tohoto bodu jsou vyhlídky celkem bídné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 3:31 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
neviem, kam napoisat dotaz, tak pisem sem.
na lytkach sa mi urobili male akoby podliatinky , roztrusene hlavne po vonkajsej strane lytok. su to akoby male zrazeninky, ktore postupne blednu, ale straca sa to priserne pomaly. Tusim, ako som k rtomu prisla, mam pocit, ze po prilis zanietenom rajbani si noh drsnejsou zinkou.
hoci je to drasticke, v minulosti sa mi nic take nestalo, az teraz.
davam si to do sucvisu so zmenou stravy, ale to skor tak v podvedomi, logiku to nema, za posledny polrok som takmer vylucne na surovej strave, posledne 2 tyzdne konecne s pravidelnostou doplnam rvky podla nedostatkov z vysledku vlasovej analyzy. kazdopadne, ak sa moja pokozka nejako stala citlivejsou, v com to moze byt? nechapem to...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
neviem, kam napoisat dotaz, tak pisem sem.
na lytkach sa mi urobili male akoby podliatinky , roztrusene hlavne po vonkajsej strane lytok. su to akoby male zrazeninky, ktore postupne blednu, ale straca sa to priserne pomaly. Tusim, ako som k rtomu prisla, mam pocit, ze po prilis zanietenom rajbani si noh drsnejsou zinkou.
hoci je to drasticke, v minulosti sa mi nic take nestalo, az teraz.
davam si to do sucvisu so zmenou stravy, ale to skor tak v podvedomi, logiku to nema, za posledny polrok som takmer vylucne na surovej strave, posledne 2 tyzdne konecne s pravidelnostou doplnam rvky podla nedostatkov z vysledku vlasovej analyzy. kazdopadne, ak sa moja pokozka nejako stala citlivejsou, v com to moze byt? nechapem to...

Teoreticky můžete mít i přeředěnou krev omega 3 mastnou kyselinou a pak se cévky celkem lehce trhají, ovšem většinou to doprovází nízký tlak, ale nemusí to tak být vždy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 7:43 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Teoreticky můžete mít i přeředěnou krev omega 3 mastnou kyselinou a pak se cévky celkem lehce trhají, ovšem většinou to doprovází nízký tlak, ale nemusí to tak být vždy.

jem sírnu patlanicu, iný zdroj omega 3 nemám, čiže tu by nemal byť problém. Nízky tlak mám. Až moc, celý život.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
jem sírnu patlanicu, iný zdroj omega 3 nemám, čiže tu by nemal byť problém. Nízky tlak mám. Až moc, celý život.

Tak vyzkoušejte lékořici, jednak zvedá tlak a další velká výhoda je, že rovná nadledvinky, což má ve špatném stavu pomalu každý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 9:47 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 21, 2010 6:39 am
Příspěvky: 36
Dobrý den, před půl rokem manžel přešel na zdravější stravu (mnohem více vlákniny, ovoce, zeleniny, méně masa, přestal pít pravidelně 3-4 piva denně), před 2 týdny jsme nasadili chybějící minerály dle vaší rady - tedy hořčík, selen, vitamín B, bílý jíl, vit.C bere už dlouho. Přesto se mu právě v těchto 2 týdnech začaly tvořit bércové vředy, nejprve 2, nyní už 5. Může to spolu nějak souviset? Prosím - jak postupovat, aby se jich zbavil? Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jemná píše:
Dobrý den, před půl rokem manžel přešel na zdravější stravu (mnohem více vlákniny, ovoce, zeleniny, méně masa, přestal pít pravidelně 3-4 piva denně), před 2 týdny jsme nasadili chybějící minerály dle vaší rady - tedy hořčík, selen, vitamín B, bílý jíl, vit.C bere už dlouho. Přesto se mu právě v těchto 2 týdnech začaly tvořit bércové vředy, nejprve 2, nyní už 5. Může to spolu nějak souviset? Prosím - jak postupovat, aby se jich zbavil? Děkuju.

Tak může, tělo se čistí a někudy to musí hnát ven, což dělá pouze pokud je zanesené střevo, čili vyčistit střeva a na bércáky je vhodné dát obklad z mrtvé vody, koloidní stříbro, nebo funguje i MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 8:54 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 21, 2010 6:39 am
Příspěvky: 36
Dobrý den, před půl rokem manžel přešel na zdravější stravu (mnohem více vlákniny, ovoce, zeleniny, méně masa, přestal pít pravidelně 3-4 piva denně), před 2 týdny jsme nasadili chybějící minerály dle vaší rady - tedy hořčík, selen, vitamín B, bílý jíl, vit.C bere už dlouho. Přesto se mu právě v těchto 2 týdnech začaly tvořit bércové vředy, nejprve 2, nyní už 5. Může to spolu nějak souviset? Prosím - jak postupovat, aby se jich zbavil? Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz