Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 2:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 3:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Dobrý deň, neviem prečo dnes som vôbec nemal chuť na sladké no aj tak som si dal 2 lyžice medu. Som na tej protikvasinkovej diete a tak som radšej za tým hneď zobral 2 tablety lactobacilov. Po 5 minútach neviem čo to do mňa vošlo som zjedol pol čokolády a jeden keks. Uvedomoval som si to no neviem čo to do mňa vošlo a pritom som vôbec nemal chuť na sladké a tu dietu držím už 3 týždne a ovládam a a zrazu toto. Po tomto prehrešku dúfam, že sa kvasinky hneď nenamnožili. Myslíte, že som ich tým iba vyprovokoval a už bude kľud?

Tak, co na to říci, člen sokol vám to píše dobře a opravdu se divím proč takové svinstvo doma vůbec máte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 4:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
grep celý, dokáže poriadne vymetličkovať črevá, ale treba pravidelne každý večer, toho ovozelu nedokážeš zjesť toľko, aby ti to dalo dostatok vlákniny keď už je zápcha, skoč do bioobchodíku, majú rôznu vlákninu na výber, alebo si namel ľanové semienko, lenže to znižuje krvný tlak, takže toho nebudeš môcť zjesť veľa, ale kombináciou všetkého by ti mohlo pomôcť

Pozor na to, ono moc vlákniny paradoxně také škodí a zácpu to může i vyvolávat, čili rozumné množství ano, ale přehánět určitě ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 4:53 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Jarda píše:
Tak, co na to říci, člen sokol vám to píše dobře a opravdu se divím proč takové svinstvo doma vůbec máte.

Rád by som sa toho zbavil no proste to nejde. Mám 16 rokov a bývam s rodičmi a súrodencami. Oni na správnu výživu neberú vôbec ohľad a kupujú čo im ide na chuť takže doma máme nezdravých potravín až až. Stravujem sa 85% tvorí zelenina a ovocie a potom semienka, kefír a dajme tomu 5% zjem denne nezdravých vecí a to akurát, že si občas dám troška syru. Rodičia mi vo výžive nejdu príkladom takže je to ťažké. Teraz som mal ten jeden dosť veľký prehrešok a teraz už chutiam stále odolávam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Rád by som sa toho zbavil no proste to nejde. Mám 16 rokov a bývam s rodičmi a súrodencami. Oni na správnu výživu neberú vôbec ohľad a kupujú čo im ide na chuť takže doma máme nezdravých potravín až až. Stravujem sa 85% tvorí zelenina a ovocie a potom semienka, kefír a dajme tomu 5% zjem denne nezdravých vecí a to akurát, že si občas dám troška syru. Rodičia mi vo výžive nejdu príkladom takže je to ťažké. Teraz som mal ten jeden dosť veľký prehrešok a teraz už chutiam stále odolávam.

Ono většinou stačí jednou a je zase na delší dobu problém, čili raději nikdy a máte po problému.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 9:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pro mě byl velký krok zpět jedení jablek před očistou jater a ta šťáva. Měl jsem prostě pět dní opět nepříjemný detox, vrátila se mlha, slabost, ze které jsem se předtím již vynořil. Teď už začíná přibývat zas energie. Jsem na protikvasinkové cca měsíc. Jedu teď podle knihy Ph zázrak a je to fajn, mít ucelené informace v jedné knize. Jsem teď péháterián (po Kometě druhý na světě;)).
Zácpa se trochu zlepšila, ale je množné že mě začalo prohánět chilli.
Možná zafungovala i ta očista jater a po vymlácení toho, co dorostlo teď celý systém funguje jinak - líp.
Jo, zpověď: Ulítl jsem na buřtech (holt socializační element zájezdu)..do pěti minut jsem měl krční uzliny jak balónky. Ale dobrý, tělo moudré mě ve dvě ráno probudilo a prohnalo střeva během půl hodinky do prázdna a šel jsem zas spát;)

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 6:00 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
ovekyska píše:
kvasinka je svina, taketo "nechcene" ulety poznam.... vzdy ma to stoji take rozbujarenie, ze by som skrabala steny, co mam chut na sladke.
momentalne uchadzam na sladkom susenom ovoci (datle, hrozienka) a neviem si pomoct.
prebudilo sa "to" po tom, ako som nerozvazne pojedla na navsteve nejake kolace.
potom bolo chvilu poko, nejako som sa pprekonavala a neskor padla za obet cela studenska pecat, ktoru mi moja vlsatna ruka tlacila do ust aj nariek tomu, ze mi uz zacalo byt zle.
asponze to skoncilo vyvracanim sa, tak mi bolo zle.
takze nabuduce si dam asi na ruky puta \":lol:\"

Můžete zkusit taky stevii,ta mi mnohokrát pomohla a jídlo se s ní dá i slušně přesladit.Dám si třeba namočenou pohanku nebo uvařené jáhly,do toho odšťavním pár mrkví aby to klouzalo do krku,přidám skořici,oříšky nebo kokos a navrch to posypu stevií.Je to dobré a hrozně sladké a kandidu mi to neprovokuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Pro mě byl velký krok zpět jedení jablek před očistou jater a ta šťáva. Měl jsem prostě pět dní opět nepříjemný detox, vrátila se mlha, slabost, ze které jsem se předtím již vynořil. Teď už začíná přibývat zas energie. Jsem na protikvasinkové cca měsíc. Jedu teď podle knihy Ph zázrak a je to fajn, mít ucelené informace v jedné knize. Jsem teď péháterián (po Kometě druhý na světě;)).
Zácpa se trochu zlepšila, ale je množné že mě začalo prohánět chilli.
Možná zafungovala i ta očista jater a po vymlácení toho, co dorostlo teď celý systém funguje jinak - líp.
Jo, zpověď: Ulítl jsem na buřtech (holt socializační element zájezdu)..do pěti minut jsem měl krční uzliny jak balónky. Ale dobrý, tělo moudré mě ve dvě ráno probudilo a prohnalo střeva během půl hodinky do prázdna a šel jsem zas spát;)

No dnešní buřty to je síla přesilná a není divu, že na ně tak reagujete, pokud už uzeniny, tak pouze opravdu nějaké špičkové z domácí produkce, ty běžné nejsou vhodné ani pro krmení psů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 11:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Chci se zeptat zda se nějak snižuje účinnost lichořeřišnice, když jí přidám do salátu. Jím jí namletou, odvary nedělám je to ok? Stejně tak česnek mixuju do směsi rajčat + vitamínu c a oregána. Nehomogenizované mi to už začalo připadat jako zbytečný extrém. Jen přemýšlím, jestli se tím rozvrstvením pálivosti do většího objemu nesnižuje očišťující potence.

Stevii také moc doporučuju. Kefír se skořicí a stévií, to je jak krupicová kaše. Totálně mě to uspokojuje. Craving po sladkém nemám vůbec. I když občas mám chuť na nějakou prasárnu. Nicméně když už, tak volím okyselující prasárny které kvasinku přímo neživí a dorovnávám bystře odkyselujícími tabletami nebo citronovou vodou atp.
Strašně doporučuju každodenní startér - šťáva ze dvou citronů s 0,4 dcl + zelenej drink taky tak nějak, pokud nic takovýho neprovozujete. Do toho házim ještě tak 6 tablet DM odkyselujících tablet. Trochu mě tam zneklidňuje ten vápník. 500mg vápník 200mg hořčík, 5mg zinek na 6 tablet. Jak to vidíte, Jardo?

Chci se vás Jardo zeptat ještě na brambory - Youngovi je nedoporučují ani syrové. Můžete nějak vysvětlit proč Vám přijdou bezpečné. CHápu že mají poměrně vysoký přínos jako zdroj křemíku, ale nerad bych kvasince moc podkuřoval tak chci udělat informované rozhodnutí.

Jinak po měsíci stravy s převahou čerstvé zeleniny, bez obilovin, s lichořeřišnicí, MMS2, kokosovým olejem, koloidním stříbrem, kvanty česneku, kefíru, hřebíčkového čaje atp. atp. se mi vrací síly a objevují se místy stavy zářivé energie. Po letech odešly stavy občasné úzkosti, pocity viny atp. Přestaly mě bolet klouby. Kdybych věděl, že to je kvasinka, nemusel jsem se nořit tak hluboko do alternativních způsobů života, meditací atp. Ale víte, že jsem nakonec té kvasince vděčný? Vždyť ona mě přivedla zpět k prameni života..u nějž hodlám setrvat. Byla to cesta..je to cesta. Ono to není jen o stravě, ale o celkovém postoji k životu, vesmíru, lidem (i ktomu svému člověku;), k sobě) a tak vůbec.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Chci se zeptat zda se nějak snižuje účinnost lichořeřišnice, když jí přidám do salátu. Jím jí namletou, odvary nedělám je to ok? Stejně tak česnek mixuju do směsi rajčat + vitamínu c a oregána. Nehomogenizované mi to už začalo připadat jako zbytečný extrém. Jen přemýšlím, jestli se tím rozvrstvením pálivosti do většího objemu nesnižuje očišťující potence.

Stevii také moc doporučuju. Kefír se skořicí a stévií, to je jak krupicová kaše. Totálně mě to uspokojuje. Craving po sladkém nemám vůbec. I když občas mám chuť na nějakou prasárnu. Nicméně když už, tak volím okyselující prasárny které kvasinku přímo neživí a dorovnávám bystře odkyselujícími tabletami nebo citronovou vodou atp.
Strašně doporučuju každodenní startér - šťáva ze dvou citronů s 0,4 dcl + zelenej drink taky tak nějak, pokud nic takovýho neprovozujete. Do toho házim ještě tak 6 tablet DM odkyselujících tablet. Trochu mě tam zneklidňuje ten vápník. 500mg vápník 200mg hořčík, 5mg zinek na 6 tablet. Jak to vidíte, Jardo?

Chci se vás Jardo zeptat ještě na brambory - Youngovi je nedoporučují ani syrové. Můžete nějak vysvětlit proč Vám přijdou bezpečné. CHápu že mají poměrně vysoký přínos jako zdroj křemíku, ale nerad bych kvasince moc podkuřoval tak chci udělat informované rozhodnutí.

Jinak po měsíci stravy s převahou čerstvé zeleniny, bez obilovin, s lichořeřišnicí, MMS2, kokosovým olejem, koloidním stříbrem, kvanty česneku, kefíru, hřebíčkového čaje atp. atp. se mi vrací síly a objevují se místy stavy zářivé energie. Po letech odešly stavy občasné úzkosti, pocity viny atp. Přestaly mě bolet klouby. Kdybych věděl, že to je kvasinka, nemusel jsem se nořit tak hluboko do alternativních způsobů života, meditací atp. Ale víte, že jsem nakonec té kvasince vděčný? Vždyť ona mě přivedla zpět k prameni života..u nějž hodlám setrvat. Byla to cesta..je to cesta. Ono to není jen o stravě, ale o celkovém postoji k životu, vesmíru, lidem (i ktomu svému člověku;), k sobě) a tak vůbec.

Ani jedno nevadí, a určitě obě látky fungují. Máte zajímavé vynálezy a vápník v zásadě nevadí, pokud máte srovnaný hořčík a vitamín B6. U těch brambor to máte složité, každý stravovací směr na ně má jiný názor, ale dle mého názoru jsou syrové brambory zcela bez problémů a pečené jednou za čas také nijak neškodí. Ovšem při pravidelné konzumaci to je jiná, protože velice dilatují organizmus a to určitě dobré není. S tou výukou za pomoci kvasinek máte pravdu, ono se totiž nic neděje jenom tak, ale vše má svůj přesný řád, jenom lidé ho nechtějí nějak chápat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 2:34 pm 
Offline

Registrován: pát úno 18, 2011 4:39 pm
Příspěvky: 16
Zdravim,
Ked pisete ohladom toho radu ze sa nic nedeje iba tak, rad by som si aj ja nastavil niaky svoj rad ohladom lichorerisnice a horcika.Zasielka od vas dorazila bez problemov, dakujem pekne za to. Hladal som teraz asi 2 hodiny davkovanie lichorerisnice a jedine co som nasiel je rozmixovat semena a dat za lyzicku do ust trochu pomiesat so slinami a zapit vodou. Otazka znie ci treba tu lyzicku dat viac krat denne alebo staci raz? tak isto ma zaujima aj ten horcik. Nasiel som odporucanie na zarobenie celej 1.5l flase s himalajskou solou a popijat cely den..takisto bolo aj odporucenie na ranny a vecerny pohar tohto koktailu. Mne by to viac vyhovovalo rano na lacno a vecer lebo by som sa rad cez den napil aj cistej vody a nie iba tejto slanej.Mozem teda dat rano lyzicku chloridu horecnateho s 1/4 lyzicky himalajskej soli asi v 2,5 dcl vody a vypit hned?a postupne zvysovat davku horciku?To potom pri zvysovani davky horciku bude asi dosti nepitne, ci nie? Ak je potrebne to zamiesat do tej 1.5l petky tak to dam ale potom neviem kolko bude miesta a chute na pitie cistej vody.Plus vecer asi 0.5 l cerstvej zeleninovej stavy a 0.5l kefiru..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
I & I píše:
Zdravim,
Ked pisete ohladom toho radu ze sa nic nedeje iba tak, rad by som si aj ja nastavil niaky svoj rad ohladom lichorerisnice a horcika.Zasielka od vas dorazila bez problemov, dakujem pekne za to. Hladal som teraz asi 2 hodiny davkovanie lichorerisnice a jedine co som nasiel je rozmixovat semena a dat za lyzicku do ust trochu pomiesat so slinami a zapit vodou. Otazka znie ci treba tu lyzicku dat viac krat denne alebo staci raz? tak isto ma zaujima aj ten horcik. Nasiel som odporucanie na zarobenie celej 1.5l flase s himalajskou solou a popijat cely den..takisto bolo aj odporucenie na ranny a vecerny pohar tohto koktailu. Mne by to viac vyhovovalo rano na lacno a vecer lebo by som sa rad cez den napil aj cistej vody a nie iba tejto slanej.Mozem teda dat rano lyzicku chloridu horecnateho s 1/4 lyzicky himalajskej soli asi v 2,5 dcl vody a vypit hned?a postupne zvysovat davku horciku?To potom pri zvysovani davky horciku bude asi dosti nepitne, ci nie? Ak je potrebne to zamiesat do tej 1.5l petky tak to dam ale potom neviem kolko bude miesta a chute na pitie cistej vody.Plus vecer asi 0.5 l cerstvej zeleninovej stavy a 0.5l kefiru..

Lichořeřišnice se aplikuje po každém jídle, tedy třikrát denně a dlouhodobě, nejlepší výsledky jsou po dvou měsících užívání. U toho hořčíku je nutné pochopit, že průběžné dodávání je mnohem vhodnější než nárazové, které snadněji vyvolá průjem a to není cílem. Cílem je, co nejvíce hořčíku navázat na tkáně, což se nejlépe koná pomalým upíjením v průběhu dne, ale jde použít i jakákoliv jiná varianta, nebo koupele, či dokonce postřiky na kůži a všechno jsem zde již mnohokrát popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:53 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
AIM_FREEMAN píše:
Chci se zeptat zda se nějak snižuje účinnost lichořeřišnice, když jí přidám do salátu. Jím jí namletou, odvary nedělám je to ok? Stejně tak česnek mixuju do směsi rajčat + vitamínu c a oregána. Nehomogenizované mi to už začalo připadat jako zbytečný extrém. Jen přemýšlím, jestli se tím rozvrstvením pálivosti do většího objemu nesnižuje očišťující potence.

Stevii také moc doporučuju. Kefír se skořicí a stévií, to je jak krupicová kaše. Totálně mě to uspokojuje. Craving po sladkém nemám vůbec. I když občas mám chuť na nějakou prasárnu. Nicméně když už, tak volím okyselující prasárny které kvasinku přímo neživí a dorovnávám bystře odkyselujícími tabletami nebo citronovou vodou atp.
Strašně doporučuju každodenní startér - šťáva ze dvou citronů s 0,4 dcl + zelenej drink taky tak nějak, pokud nic takovýho neprovozujete. Do toho házim ještě tak 6 tablet DM odkyselujících tablet. Trochu mě tam zneklidňuje ten vápník. 500mg vápník 200mg hořčík, 5mg zinek na 6 tablet. Jak to vidíte, Jardo?

Chci se vás Jardo zeptat ještě na brambory - Youngovi je nedoporučují ani syrové. Můžete nějak vysvětlit proč Vám přijdou bezpečné. CHápu že mají poměrně vysoký přínos jako zdroj křemíku, ale nerad bych kvasince moc podkuřoval tak chci udělat informované rozhodnutí.

Jinak po měsíci stravy s převahou čerstvé zeleniny, bez obilovin, s lichořeřišnicí, MMS2, kokosovým olejem, koloidním stříbrem, kvanty česneku, kefíru, hřebíčkového čaje atp. atp. se mi vrací síly a objevují se místy stavy zářivé energie. Po letech odešly stavy občasné úzkosti, pocity viny atp. Přestaly mě bolet klouby. Kdybych věděl, že to je kvasinka, nemusel jsem se nořit tak hluboko do alternativních způsobů života, meditací atp. Ale víte, že jsem nakonec té kvasince vděčný? Vždyť ona mě přivedla zpět k prameni života..u nějž hodlám setrvat. Byla to cesta..je to cesta. Ono to není jen o stravě, ale o celkovém postoji k životu, vesmíru, lidem (i ktomu svému člověku;), k sobě) a tak vůbec.

Youngovi jsou kromě brambor i silně proti dalším potravinám, které Jarda doporučuje. Například nedopurčují žádné ovoce (kromě kyselých grepů), sladkovodní řasy (ani tedy chlorelu), houby (hlíva), červené víno a pivovasrké kvasnice. Všechny tyto potraviny z důvodu že kvasinky a mikroorganismy krmí nebo přímo obsahují.

Na druhou stranu jsou velcí zastánci sóji. Drtivá většina doporučení a názorů je však totožných a podstata zůstává stejná - vyrovnané Ph a potraviny které jsou živé a pomáhající likvidovat různé brebery.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 11:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pořídil jsem si čtvrt kila Niacinu. Chci se zeptat co musím dodat, pokud chci užívat megadávky. Vím, že při velkých dávkách je nutno supplementovat i nějaké další látky, ale nemůžu narazit na info, které. Poradíte? Kniha o ortomolekulární medicíně má ke mně dlouhou cestu a rád bych začal. Dnes jsem tam šoupnul vrchovatou čl naráz a ten flush byl teda hodně krutej:) Narazil jsem na zmínku, že i na Candidu by tato terapie mohla zabírat..

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 7:06 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Pavel Veselý píše:
Můžete zkusit taky stevii,ta mi mnohokrát pomohla a jídlo se s ní dá i slušně přesladit.Dám si třeba namočenou pohanku nebo uvařené jáhly,do toho odšťavním pár mrkví aby to klouzalo do krku,přidám skořici,oříšky nebo kokos a navrch to posypu stevií.Je to dobré a hrozně sladké a kandidu mi to neprovokuje.

dakujem za tip so steviou, ja ju pouzivam, do kavy a do caju, dcerke nou sladim kasu a faj, prakticky uz iine sladidlo sa v rodine nepouziva. no vyriesit mi treba, ako nepodlahnut okamzitemu zachvatu na nezdrave sladke a rychlo dodat steviu (pisali ste, ze ju sypete, mate zeleny prasok? ja mam momentalne tekuty extrakt, vyskusala som aj zeleny a biely prasok), cize zarabat v tej chvili jedlo nestiham, no tu uz nieco najdem, pokial je prostriedok, najde sa aj cesta \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 7:08 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
AIM_FREEMAN píše:
Kefír se skořicí a stévií, to je jak krupicová kaše. Totálně mě to uspokojuje. Craving po sladkém nemám vůbec...

musim vyskusat \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz