Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 4:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:14 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Já myslím, že na psychiku se kde-co svádí a psychikou kde-co vysvětluje... u mně měla candida čistě fyzickou příčinu a zrovna tak
u všech lidí, které potkávám na různých fórech... u ženských je to obvykle hormonální antikoncepce, u chlapů antibiotika braná bez
adekvátního obnovování mikroflóry... psychické problémy byly odjakživa, ATB a antikoncepce posledních 50 let, kdy se candida tak
strašně rozšířila...

Meles kraviny, mam dojem ze kandida je tady delsi dobu. Zkusme zalistovat v kronikach.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:18 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Vztah mezi psychikou a candidou je následující:
pomnožená candida způsobuje kvašení cukru na kyselinu vinnou, a další sračky, způsobující všechny příznaky kandidózy. Je to čistě fyzický proces, způsobující
následně psychické problémy. Brát antidepresiva naprosto nemá smysl, tuto jednoduchou skutečnost si může vyzkoušet každý, kdo kandidózu má, v okamžiku,
kdy je vám skutečně psychicky mizerně doporučuji dávku molybdenu, do deseti minut se "opraví" všechny symptomy candidy, budete mít spoustu energie a
po depresi nebude ani památka.
Je tedy molybden lékem na candidu? Určitě ne, jen srovná stav věcí, ale candidu samotnou neléčí. Umí upravit symptomy ale k vyléčení z candidy nedojde,
na to je potřeba candidu vybít, zredukovat, dietou a antimykotickými prostředky.
Deprese je důsledkem candidy, ne jejím spouštěčem. Opět, stačí přeměřit hladinu kyseliny vinné v moči a je zjevné, že bude oproti normálnímu zdravému člověku
mnohonásobně zvýšená a bude ji tím víc, čím víc sacharidů je přijato ve stravě.
Můžete "ladit psychiku" do zblbnutí, ovšem pokud bude vaše tělo produkovat látku, která deprese způsobuje, bude vám to houby platné. Můžete se nutit do veselé
nálady, ale bude to k ho..u. Vaše problémy mají čistě fyzickou příčinu, a dokud ji neodstraníte, budete se cítit pod psa pořád.
Deprese je důsledek, ne příčina!!!

zase pises spatne! Vis me nevadi co pises ale jak. Treba uz prvni veta:
"Vztah mezi psychikou a candidou je následující:"

Naprosto vylucujes moznost nejistoty a to je tristni!!! Nikdo nejsme neomylni a veda take neni neomylna, viz pojem paradigma. Chapu si Vseved ale tim spis by sis mel davat pozor! \":)\") Takze by to melo vypadat takto:
Muj nazor na vztah mezi psychikou a candidou je následující:"
Citis ten rozdil? \":)\")

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Podávám jasné a přesné argumenty, používám jednoduchá přirovnání a srozumitelně se snažím vyložit, že pokud zmizí z těla kyselina vinná, zmizí i deprese. Kyselina vinná je produkt metabolismu kvasinek,
za předpokladu, že je jim podána správná strava. Držím dietu - nemám žádné deprese. Dám si večer dva banány a ráno budu zralej na mašli. Dám si molybden, metabolismus se srovná a já budu zase v pohodě. Takhle je to jednoduché. Vyzkoušeno, opakovaně.
Candida je nemoc ze silných léků, které bohužel vybíjejí přátelské kultury ve střevě. Antibiotika, hormonální antikoncepce, imunosupresiva, cytostatika. Nic z toho jsme před sto lety neznali a proto candidózu prakticky nikdo neznal.

Argumentaci vám nebudu vyvracet, ta je logická, ovšem má také svá ALE. S tou kyselinou vinnou není sporu, to je přesné. Správná strava funguje taky, ALE naprostá většina lidí ji není schopna držet, to zas neodmítáte ani vy. Dám si sacharidy a nyní již to může fungovat u různých lidí různě, protože zde je spousta souběžných faktorů jako třeba tuk a další. Molybden to sice srovná, ALE při delším užívání vyvolá něco jak dnu, což také nic moc, čili to zase tak jednoduché není. Kandida je problém rovnováhy v těle a mohou ji vyvolat i silné léky i silný stres a další vlivy, ALE má jasnou příčinu a tou je nerovnováha. Před sto lety jsme toho neznali mnoho a bude hůř.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:24 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Nemá to nic společného s tím na co myslím, některé z těch cest byly pracovní a řešil jsem na nich problémy jako jindy a stejně jsem projevy candidy neměl. Na druhou stranu u moře nemyslím na nic,
jenom se válím a stejně se to v druhé polovině pobytu vrátí k normálu. Pokud by to bylo tak jak tvrdíte, stačilo by ve dne v noci šňupat koks, být šťastný a zdravotní stav by se zlepšoval. A takhle to určitě nefunguje, nebo se mýlím?

Mam dojem ze tvuj navrat do normalu by se dal vysvetlit i na psychicke urovni. Prvni pulku si nateseny a v euforii z more a v druhej pulce muze prijit ponorka a nuda z dlouheho pobytu, nuda na plazi spojena s obavami na navrat do prace nebo nejake jine myslenky.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 7:26 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
Argumentaci vám nebudu vyvracet, ta je logická, ovšem má také svá ALE. S tou kyselinou vinnou není sporu, to je přesné. Správná strava funguje taky, ALE naprostá většina lidí ji není schopna držet, to zas neodmítáte ani vy. Dám si sacharidy a nyní již to může fungovat u různých lidí různě, protože zde je spousta souběžných faktorů jako třeba tuk a další. Molybden to sice srovná, ALE při delším užívání vyvolá něco jak dnu, což také nic moc, čili to zase tak jednoduché není. Kandida je problém rovnováhy v těle a mohou ji vyvolat i silné léky i silný stres a další vlivy, ALE má jasnou příčinu a tou je nerovnováha. Před sto lety jsme toho neznali mnoho a bude hůř.

Pozor na to Vseved ma mozna logicke argumenty ale nepouziva nejistoty ve svych logikach.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 9:00 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
AIM_FREEMAN píše:
No a kde jste pořídil ten molybden? Počítám že to máte vychytané.

Já ten mechanismus samozřejmě znám. A tedy to od Vás beru. A respektuju vaše paradigma. Já to vidím daleko komplikovaněji i s tím co jste napsal. Máte to tedy každopádně dost ostré...

Jinak já jsem před chvílí vyměkl a snědl tabulku čokolády. V rámci zkouškového piju kávu a vůbec strašně prasim. Tak uvidíme co přinese zítřek \":oops:\" \":lol:\"

záměrně jsem to trochu přehnal, aby bylo zřejmé, oč jde... já nemívám deprese prakticky vůbec, když sním něco špatně, jsem akorát nas..... a protivný.
Molybden prodává např. Solgar, ale já ho neužívám, protože on neodstraňuje příčinu kvasinek, jen potlačuje ty příznaky, které candida způsobuje.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 9:03 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Argumentaci vám nebudu vyvracet, ta je logická, ovšem má také svá ALE. S tou kyselinou vinnou není sporu, to je přesné. Správná strava funguje taky, ALE naprostá většina lidí ji není schopna držet, to zas neodmítáte ani vy. Dám si sacharidy a nyní již to může fungovat u různých lidí různě, protože zde je spousta souběžných faktorů jako třeba tuk a další. Molybden to sice srovná, ALE při delším užívání vyvolá něco jak dnu, což také nic moc, čili to zase tak jednoduché není. Kandida je problém rovnováhy v těle a mohou ji vyvolat i silné léky i silný stres a další vlivy, ALE má jasnou příčinu a tou je nerovnováha. Před sto lety jsme toho neznali mnoho a bude hůř.

kdo není schopen držet dietu, tak se bude s candidou potýkat asi trochu dýl. S těma sacharidama je to samozřejmě u různých lidí různé, to co popisuju já je stav, kdy se prostě candida urve z řetězu,
někomu stačí jenom nejíst sladké, já to mám na trošku "vyšší úrovni":-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
kdo není schopen držet dietu, tak se bude s candidou potýkat asi trochu dýl. S těma sacharidama je to samozřejmě u různých lidí různé, to co popisuju já je stav, kdy se prostě candida urve z řetězu,
někomu stačí jenom nejíst sladké, já to mám na trošku "vyšší úrovni":-)

No, já nehodlám užívat molybden jako léčbu žejo, ale jako podporu až nasadím antimykotika. Nelibuji si nijak v die off symptomech. Nejsem masochista.

Jinak dieta, jak víte, je jen nutná podmínka k vyléčení, nikoli však postačující. Jarda Vám to píše dobře - rovnováha. A ta se nastoluje nikoli pouze tělesně. Jednoduše proto, že nic jako tělo samo o sobě není. Jedná se o nanejvýš propojený komplex body/mind. Však už jsem tu psal o placebu. Síla mysli platí i pro léčbu kvasinek, nahazování imunity, trávení etc.\":)\"
Dokladem budiž to, že jsem včera po té tabulce čokolády měl tak dobrou meditaci, že jsem ráno byl docela v pohodě - čistý jazyk, mírný knedlík v krku, ale ne škrábání, močák nepálil a vyrážka v podpaží pryč. Celkově nadstandart. Je fakt, že jsem po krátké pauze zas nasadil vyšší dávky MSM, ale ty jsem užíval dřív také a bylo to horší i bez tabulky čokolády. (Teď jsem dal kus studentské pečeti a výše zmíněné problémy naskakují jeden po druhém). Rozhodně v tomhle nebudu pokračovat, protože to není cesta k vyléčení, ale jen chci říct, že je potřeba propojenost těla/mysli/ducha vážně. V úterý konečně poslední zkouška a budu se moct začít zas intenzivně léčit a neničit dosavadní výslky:) Každopádně ale tahle zatěžkávací zkouška je docela fajn. Je vidět, že se tělo dost posunulo a naučilo bránit a líp se zbavuje toxinů.

Jo asi taky hraje roli, že jsem včera byl dost vzorně alkalický. Nepočítám li ten závěrečný čokoládový down-píst:)) Ale očividně sednul:))

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Naposledy upravil AIM_FREEMAN dne pon čer 27, 2011 11:10 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 11:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Léčba podle Kris Carr
[ 5.5.2011 12:59 | autor: Alexie | zobrazit vlákno | odpovědět ]
Hodně jsem toho o candidě přečetla a zjistila, že chronická kandidóza má stejnou příčinu jako rakovina (překyselení a nevyrovnaná psychika). Okopírovala jsem teda přírodní alkalizující léčbu, kterou se vyléčila Kris Carr z rakoviny, protože co porazí rakovinu, musí porazit a candidu. Po 7 letech marných bojů s candidou jsem konečně zvítězila. Teď mám pocit, že mám nové tělo. Jsem plná energie a nikdy před tím jsem se necítila tak dobře.


_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 11:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
» RE: Léčba podle Kris Carr
[ 6.5.2011 11:42 | autor: Alexie | zobrazit vlákno | odpovědět ]
Eli a Maminko, já to dřívě měla taky tak, když candida po bezcukerné dietě a nystatinu ustoupila, trpěla jsem pak víc na teploty a nachlazení a občas i na zácpy a únavu. Teprve dieta podel Kris Carr mě vyléčila úplně a trvale, cítím se suprově už půl roku.

Je fakt, že když jsem jel nesmlouvavě podle knihy Ph Zázrak, což je imho to samý, bylo mi nejlíp. Žádný maso, žádný vejce. Vegansky, velmi syrově, velmi alkalicky. Připadal jsem si jak svatej František. Jen motor moc netáhnul. Ale to jsem také ještě nepoužíval HCl ani nedoplňoval jód/selen..na druhou stranu pět kiláků jsem docela v pohodě uběhl:)

A hele:
RE: Léčba podle Kris Carr
[ 6.5.2011 17:42 | autor: Alexie | zobrazit vlákno | odpovědět ]
Poslední tři měsíce už jím i trochu masa a trochu vařené pohanky a rýže, ale pořád se snažím sníst maximum syrové zeleniny, to je základ mé stravy. Jenom první tři měsíce jsem byla vegetarián a dokonce ani žádné obiloviny jsme nejedla. Kris Carr se vlastně řídila dietou Dr Younga, jehož kniha Ph zázrak je u nás dostupná.

Ale ty mi Vševěde určitě vysvětlíš, že je to blbost:DD

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 12:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
na tohle je můj čas opravdu moc vzácný.... těšilo mně \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 12:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
na tohle je můj čas opravdu moc vzácný.... těšilo mně \":roll:\"

taky, taky \":lol:\"

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 2:38 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
AIM_FREEMAN píše:
Vševěd píše:
na tohle je můj čas opravdu moc vzácný.... těšilo mně \":roll:\"

taky, taky \":lol:\"

me netesilo co mam delat? \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 2:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Petr 2 píše:
me netesilo co mam delat? \":lol:\"

uzdravit se \":wink:\"

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 27, 2011 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="AIM_FREEMAN":2lssfazz]Léčba podle Kris Carr
[ 5.5.2011 12:59 | autor: Alexie | zobrazit vlákno | odpovědět ]
Hodně jsem toho o candidě přečetla a zjistila, že chronická kandidóza má stejnou příčinu jako rakovina (překyselení a nevyrovnaná psychika). Okopírovala jsem teda přírodní alkalizující léčbu, kterou se vyléčila Kris Carr z rakoviny, protože co porazí rakovinu, musí porazit a candidu. Po 7 letech marných bojů s candidou jsem konečně zvítězila. Teď mám pocit, že mám nové tělo. Jsem plná energie a nikdy před tím jsem se necítila tak dobře.



Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz