Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
niekde tu na fore som cital, ze proti candide pomaha kyslik...niekto si pochvaloval pripravok oxy-oxc. tak sa chcem spytat, ze ci moze nejako v tomto smere pomahat aj plny joginsky dych (evidentne nim sa do tela dostava viac kyslika) a joginske dychacie cviky - pranajama? mate s tym niekto skusenosti?

Ano, jedná se o velice účinné metody, a kyslík kandidě opravdu nesvědčí. Dá se používat jak endogenní dýchání, tedy jogínský, nebo ještěrčí dech, ale třeba funguje i taková jednoduchá blbost jako 30-35%tní peroxid vodíku přidávaný do vody a vypít. Na toto téma jsou na netu dostupné informace třeba zde http://www.jogin.cz/Oxyterapie-lecba-kyslikem/ .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nemáte pocit, že mi křivdíte? Podívejte se pět příspěvků pozpátku, ten můj byl k věci, od té doby jenom napadání toho úchyla. Opět apeluji na pana Jardu, jestli by s tím
něco nemohl dělat.

Ale jak vidíte já s tím stále něco dělám, oba jsem vás upozornil, že ty kraviny budu mazat a také to dělám, nic jiného než toto, pokud neposlechnete rozumné upozorňování, dělat nemohu, tedy mimo zablokování přístupu oběma stranám, ale na to je zatím čas, nicméně mohu prohlásit, že mě ty bláboly třídit a mazat nebaví a žere mě to dost času, kterého mám zoufale málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 9:08 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pokud najdete jedinou roztržku, kterou jsem vyvolal já, zablokujte mi přístup ihned. Pokud ne, asi byste měl zvážit, odkud ty provokace přicházejí.
Mimochodem, na jednu z mnoha SZ jsem odpověděl, ať mně přestane dotyčný otravovat, odpověď zněla "ale mně to baví".
Pokud se ten člověk chodí na fórum bavit tímto způsobem, asi tu nemá co pohledávat. Ale od toho jste Vy, abyste to posoudil.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 11:07 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Pokud najdete jedinou roztržku, kterou jsem vyvolal já, zablokujte mi přístup ihned. Pokud ne, asi byste měl zvážit, odkud ty provokace přicházejí.
Mimochodem, na jednu z mnoha SZ jsem odpověděl, ať mně přestane dotyčný otravovat, odpověď zněla "ale mně to baví".
Pokud se ten člověk chodí na fórum bavit tímto způsobem, asi tu nemá co pohledávat. Ale od toho jste Vy, abyste to posoudil.

Vsevede muzu se hajit? nebo je to zakazane a bere se to jako provokovani k roztrzce? \":lol:\" Ty mne fakt dojimas. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 28, 2011 3:05 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dobrý den, jsou nějaká pravidla s čím se nesmí ten peroxid vodíku kombinovat? Pochopila jsem, že by se měl užívat na lačno, ale mohu zároveň s tím či jen s mírným odestupem užívat i mms, lugol, selen, fungicidy apod. (třeba ten lugol, selen, fungilen beru hend na lačno, tak jestli mohu k tomu i peroxid, mms beru chvíli po tom), prostě co se zde tak obecně doporučuje? Beru toho dost, mám silné promoření kvasinkou, po kusu melounu mám mžitky před očima, únava, ospalost, tak musím tvrdě zaútočit a kvůli pracovnímu vytížení nemám možnost vše si na minuty plánovat. Děkuju moc. I


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 28, 2011 5:01 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Inka píše:
Dobrý den, jsou nějaká pravidla s čím se nesmí ten peroxid vodíku kombinovat? Pochopila jsem, že by se měl užívat na lačno, ale mohu zároveň s tím či jen s mírným odestupem užívat i mms, lugol, selen, fungicidy apod. (třeba ten lugol, selen, fungilen beru hend na lačno, tak jestli mohu k tomu i peroxid, mms beru chvíli po tom), prostě co se zde tak obecně doporučuje? Beru toho dost, mám silné promoření kvasinkou, po kusu melounu mám mžitky před očima, únava, ospalost, tak musím tvrdě zaútočit a kvůli pracovnímu vytížení nemám možnost vše si na minuty plánovat. Děkuju moc. I

Tak toto je typicky uzivatel doplnku, pracovne tak vytizenej ze by nejradeji vse smichal a aby to nemelo spatnou chut tak si to radeji striknul primo intravenozne. Nema smysl cokoliv brat dokud se nenaucite naslouchat svemu telu a spravne relaxaci.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 28, 2011 10:06 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Inka píše:
Dobrý den, jsou nějaká pravidla s čím se nesmí ten peroxid vodíku kombinovat? Pochopila jsem, že by se měl užívat na lačno, ale mohu zároveň s tím či jen s mírným odestupem užívat i mms, lugol, selen, fungicidy apod. (třeba ten lugol, selen, fungilen beru hend na lačno, tak jestli mohu k tomu i peroxid, mms beru chvíli po tom), prostě co se zde tak obecně doporučuje? Beru toho dost, mám silné promoření kvasinkou, po kusu melounu mám mžitky před očima, únava, ospalost, tak musím tvrdě zaútočit a kvůli pracovnímu vytížení nemám možnost vše si na minuty plánovat. Děkuju moc. I

To, že máte po melounu mžitky před očima znamená, že kvasinky dostávají pořádně nažrat...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 8:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dobrý den, jsou nějaká pravidla s čím se nesmí ten peroxid vodíku kombinovat? Pochopila jsem, že by se měl užívat na lačno, ale mohu zároveň s tím či jen s mírným odestupem užívat i mms, lugol, selen, fungicidy apod. (třeba ten lugol, selen, fungilen beru hend na lačno, tak jestli mohu k tomu i peroxid, mms beru chvíli po tom), prostě co se zde tak obecně doporučuje? Beru toho dost, mám silné promoření kvasinkou, po kusu melounu mám mžitky před očima, únava, ospalost, tak musím tvrdě zaútočit a kvůli pracovnímu vytížení nemám možnost vše si na minuty plánovat. Děkuju moc. I

Peroxid vodíku, nebo jiné oxidační terapie není vhodné s ničím míchat, protože uvolněný kyslík reaguje s čímkoliv, tedy i s jídlem, nebo jiným doplňkem stravy a pak toho už tolik nezlikviduje. Je nutný odstup od jídla a to pokud možno minimálně hodinu před a tři hodiny po jídle. Vyzkoušejte vyřadit ze stravy cokoliv v čem se vyskytuje nějaký cukr a uvidíte, energie by měla silně stoupat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 10:47 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Pane Jardo, děkuju moc za zprávu a pomoc. Tak se pokusím to takto dodržovat, asi tedy začnu ráno hned po probuzení s peroxidem a pak teprve po hodině další doplňky. Pod ty oxidační terapie spadá ještě něco kromě peroxidu vodíku a hořčíku?
MMS beru během celého dne - 30kapek v PET láhvi a cca po hodině popíjím, tak tam nějaké odstupy moc nedodržuju, ale to je snad v pořádku. Jen jsem se chtěla zeptat, nevadí MMSku grepová šťáva?
Vím, že se nesmí pomerančová, ale nevím, jak je to s tou grepovou. Grep je totiž jediné ovoce (kromě kyselých jablek), které mi teď na protiplísňové a protikvasinkové dietě zbylo, takže si ho občas dělám grepovou šťávu se zeleným.
Vševědě, také mi to došlo, měla jsem ty příznaky už dříve, ale ovoce miluju a nechtěla jsem si připustit, že se ho musím vzdát, nicméně teď již jiná cesta není.
Díky moc za rady. I


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 2:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Pane Jardo, děkuju moc za zprávu a pomoc. Tak se pokusím to takto dodržovat, asi tedy začnu ráno hned po probuzení s peroxidem a pak teprve po hodině další doplňky. Pod ty oxidační terapie spadá ještě něco kromě peroxidu vodíku a hořčíku?
MMS beru během celého dne - 30kapek v PET láhvi a cca po hodině popíjím, tak tam nějaké odstupy moc nedodržuju, ale to je snad v pořádku. Jen jsem se chtěla zeptat, nevadí MMSku grepová šťáva?
Vím, že se nesmí pomerančová, ale nevím, jak je to s tou grepovou. Grep je totiž jediné ovoce (kromě kyselých jablek), které mi teď na protiplísňové a protikvasinkové dietě zbylo, takže si ho občas dělám grepovou šťávu se zeleným.
Vševědě, také mi to došlo, měla jsem ty příznaky už dříve, ale ovoce miluju a nechtěla jsem si připustit, že se ho musím vzdát, nicméně teď již jiná cesta není.
Díky moc za rady. I

Peroxidů je poměrně hodně a určitě se dají využít i další, třeba peroxid vápníku a jiné. MMS působí v těle 2 hodiny, čili plus mínus hodina na jednu dávku je ideální odstup. Ten grep také obsahuje dost vitamínu C, ale podle všeho ve správné formě, která nevadí. Z hlediska kvasinek je vůbec nejlepším ovocem citrón a pokud se týká odkyselení také, jinak bílé grepy, ty červené již mají cukru celkem dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 30, 2011 7:42 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
Co použít 30% technický peroxid?Co ho používám v akvaristice tak vodu vyčistí a rybám ve správném dávkování neškodí,spíše naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 7:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Hans28 píše:
Co použít 30% technický peroxid?Co ho používám v akvaristice tak vodu vyčistí a rybám ve správném dávkování neškodí,spíše naopak.

Ten se dá normálně používat a na netu jsou i návody na aplikaci, funguje excelentně, ale ne selektivně, čili pokud ho dáte více, tak likviduje i zdravé buňky, nicméně pokud není člověk magor a nepije toho kvanta, tak se jedná o velice bezpečný postup.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 11:12 am 
Offline

Registrován: pát čer 18, 2010 8:50 am
Příspěvky: 24
Dobrý den pane Zajíčku,
chtěla bych se zeptat - kojím (jsem měsíc po porodu), mám kvasinku, rozhašený žlázy a žaludek (samozřejmě i další orgány, ale tohle je stěžejní). Myslím, že během těhotenství jsem udržela (kromě kvasinek) stav těla tam, kde jsem skončila před otěhotněním, ale stejně to není zdaleka v pořádku. Zatím provádím klystýry (jablečný ocet, MMS) už skoro 14 dní, zkusila jsem jeden den na kefíru s česnekem - bomba - odcházela mrcha kvasinka jedna dvě, začala jsem lichořeřišnici. U kapek je napsáno, že se musí uvádět, že je to nevhodné pro těhotné a kojící, ale že nebyly prokázány žádné negativní reakce, tak jsem teď koupila semena a užívám teď semena.Můžu při kojení lichořeřišnici, lugol a HCL? Ptala jsem se Vás na totéž při otěhotnění, ale tam jste doporučil, že Lugol radši ne, lepší je víc řas, tak užívám Kelp. Což na mojí autoimunitním zánětem napadenou štítnou žlázu rozhodně nestačí. Nechci miminku ublížit, ale chtěla bych se aspoň trochu srovnat, když teď nemůžu očisty. Plánuji vlasovou analýzu, dodržuji jídelníček a pitný režim. Ještě jsem se chtěla zeptat - čistím i žaludek a po 14ti dnech stále voda průhledná jen s kousky hlenu, ale jen jednou byla do žluta, jinak ani náznak hnědé či jiné barvy - mám pokračovat? Třeba i měsíc? Děkuji moc za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 11:40 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Dobry den,
som na konci 4.tyzdna diety proti candide a znovu sa mi zhorsil stav, ekzemy, hlavne mokvavy-krvavy pri konecniku, afty, klby, busenie srdca, nespavost a hlavne zaludok - pazerak, nielen nafukuje, ale stale ho mam napnuty, velke krce, pali, cela sa trasiem v noci od bolesti v nadbrusku/predtym som vyse pol roka uzivala lieky na zapal pazeraka, ktore som teraz vysadila, kedze mi L-Glutamin pomohol, no teraz sa to znovu zhorsilo/. V prvych 2.tyzd.som mala to iste, ale s tym som aj ratala. V 3.tyzdni sa to zlepsilo a teraz sa vse znovu zhorsilo. Trapi ma hlavne ten ekzem pri konecniku a este viac zaludok-nadbrusko-pankreas. Neviem, ci to cele zhorsenie moze byt este kv.diete?? Alebo zaludok moze byt aj z ovela viac masa a salatu, ktore som doteraz malo jedla kvoli zapalu? AK ano, pomohli by mi traviacie enzymy? Alebo moze to byt aj kvoli kysel.kaprylovej v tabletkach/od f.Solgar/ alebo Citricidalu/vytazok z grepruitovych jadierok/ ktore tiez uzivam - ci nemozu byt silne?? Probiotika na noc uzivam a tiez na ocistu este zeleny il /psyllium ako vlakninu nemozem, mam nan alergiu/.
Zial neviem na koho sa obratit s tymito otazkami a nechcela by som urobit vacsiu skodu nez som mala. Dakujem!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 12:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
kate píše:
Dobry den,
som na konci 4.tyzdna diety proti candide a znovu sa mi zhorsil stav, ekzemy, hlavne mokvavy-krvavy pri konecniku, afty, klby, busenie srdca, nespavost a hlavne zaludok - pazerak, nielen nafukuje, ale stale ho mam napnuty, velke krce, pali, cela sa trasiem v noci od bolesti v nadbrusku/predtym som vyse pol roka uzivala lieky na zapal pazeraka, ktore som teraz vysadila, kedze mi L-Glutamin pomohol, no teraz sa to znovu zhorsilo/. V prvych 2.tyzd.som mala to iste, ale s tym som aj ratala. V 3.tyzdni sa to zlepsilo a teraz sa vse znovu zhorsilo. Trapi ma hlavne ten ekzem pri konecniku a este viac zaludok-nadbrusko-pankreas. Neviem, ci to cele zhorsenie moze byt este kv.diete?? Alebo zaludok moze byt aj z ovela viac masa a salatu, ktore som doteraz malo jedla kvoli zapalu? AK ano, pomohli by mi traviacie enzymy? Alebo moze to byt aj kvoli kysel.kaprylovej v tabletkach/od f.Solgar/ alebo Citricidalu/vytazok z grepruitovych jadierok/ ktore tiez uzivam - ci nemozu byt silne?? Probiotika na noc uzivam a tiez na ocistu este zeleny il /psyllium ako vlakninu nemozem, mam nan alergiu/.
Zial neviem na koho sa obratit s tymito otazkami a nechcela by som urobit vacsiu skodu nez som mala. Dakujem!!

Klystýr,klystýr,klystýr,změna je vždy obrovská,léčení může trvat roky,je třeba vydržet a nepadat k starým zvykům.Na maso se vybodněte,podívejte se na trávící trakt masožravce a na náš,především na délku.
Diesel nejezdí na benzín a benzín na naftu.
Další věc je,že jako jediní savci na této planetě potraviny ničíme tepelně....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz