Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 12:38 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
http://www.hemeroid.cz/?pomnik-klystyru,106

tady jsou 100let před náma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 4:17 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Hans28 píše:
Klystýr,klystýr,klystýr,změna je vždy obrovská,léčení může trvat roky,je třeba vydržet a nepadat k starým zvykům.Na maso se vybodněte,podívejte se na trávící trakt masožravce a na náš,především na délku.
Diesel nejezdí na benzín a benzín na naftu.
Další věc je,že jako jediní savci na této planetě potraviny ničíme tepelně....

Klystýr při kandidóze pomáhá těla zbavovat prospěšných bakterií, zatímco candida, která je pevně přirostlá ke stěnám, si spokojeně hoví na svém místě. Klystýr při kandidóze určitě ne.
Jednou v životě jsem podstoupil hydrocolon, po něm jsem měl trávení jako po chemoterapii.
P.S. Jako jediní savci ničíme potravu tepelně? Není toho víc, co děláme jako jediní na planetě? Z takových argumentů vždycky nemůžu. Který savec na planetě si dělá klystýry? Tak proč
si je děláte Vy?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 4:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
http://www.omlazeni.cz/54_18102_1.html
Gastroenteroložka MUDr. Anna Jungwirthová odpovídá:

Hydrocolon terapie je v poslední době módní záležitostí, nicméně nemohu ji doporučit. V záhybech střeva se netvoří žádný „vodní kámen“, tedy nános nestrávených zbytků potravy. Peristaltické pohyby trávicího traktu neustále obsah střev posouvají, bakterie a enzymy je štěpí, rozkládají na základní živiny, které jsou pak vstřebávány a nestravitelné zbytky vylučovány. Princip výplachu střev – hydrocolon terapie - je jen úleva - protože se střevo vyprázdní. Ale to zajistí i redukce příjmu potravy, krátkodobý "půst“, úprava životosprávy, nepřejídání se a schopnost sebeovládání. Hydrocolon terapie naopak ve velkém vypláchne zdraví prospěšnou a vyváženou střevní mikroflóru, která se pak musí obnovovat. Správnému přirozenému chodu střev a zdravé mikroflóře napomáhá také vyvážené stravování a příjem potravin s obsahem probiotik a prebiotik. Ty najdeme například v zakysaných mléčných výrobcích, kysaném zelí, jogurtech, nebo je můžeme doplnit v tobolkách
---------------------

názor našeho spolupracujícího lékaře v oboru gastroenterologie, MUDr. Radima Bužgy: Můj názor na výplach střev je negativní. Kdyby tato metoda byla tak účinná jak její poskytovatelé tvrdí, tak by ji už dávno odborná společnost zařadila mezi léčebné metody zažívacích obtíží. Z tohoto důvodu ji ani nehradí zdravotní pojišťovny. Když to zjednoduším jedná se o lépe udělaný klystýr. Je naprosto nesmyslné tvrzení, že pomocí hydrokolonterapie se vyčistí nánosy ve střevě staré mnoho let. Nic takového tam nevzniká.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 5:35 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Vševěd píše:
http://www.omlazeni.cz/54_18102_1.html
Gastroenteroložka MUDr. Anna Jungwirthová odpovídá:
V záhybech střeva se netvoří žádný „vodní kámen“, tedy nános nestrávených zbytků potravy.

a

názor našeho spolupracujícího lékaře v oboru gastroenterologie, MUDr. Radima Bužgy: Je naprosto nesmyslné tvrzení, že pomocí hydrokolonterapie se vyčistí nánosy ve střevě staré mnoho let. Nic takového tam nevzniká.

\":?\" hm, mozna by mi vyse uvedeni odbornici mohli vysvetlit, co byly ty cerne, jako kyt tuhe a mastne kulicky, co ze me pri klystyrech vychazely jeste petadvacaty den hladovky. nebo mozna vy, "vševěde".
Co se tyka klystyru, kandidy a prospesnych bakterii, tak zrejme se nejake prospesne bakterie vyplachnou, ale ty bile cucky, ktere v sobe maji krev, jak se utrhly ze strevni steny pusobenim uriny nebo jablecneho octa, to asi nebudou lactobacily. kazdopadne uleva po vyplachnuti tohoto bileho bordelu je casto dost znacna. jeste jsem neslysel o nikom komu se ulevi kdyz prijde o prospesne bakterie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 6:24 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
Ono nemá cenu vševědovi vzdorovat,ale dnes jsem zkoušel peroxid v klystýru,jednu kapku na litr vody a voda v záchodu byla černá a to nikdy není,to je paní kvasinka?Dal jsem vodu protože v urině
by toho půlka zreagovala,než bych to ta šoup.
Po většině výplachů,jsem byl vždycky chvilku unavenej a po tomhle opak.Kyslík to je věc \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 6:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Hans28 píše:
Ono nemá cenu vševědovi vzdorovat

...obzvlášť s těmi argumenty co máte, to je pravda...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 6:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sokol píše:
\":?\" hm, mozna by mi vyse uvedeni odbornici mohli vysvetlit, co byly ty cerne, jako kyt tuhe a mastne kulicky, co ze me pri klystyrech vychazely jeste petadvacaty den hladovky. nebo mozna vy, "vševěde".
Co se tyka klystyru, kandidy a prospesnych bakterii, tak zrejme se nejake prospesne bakterie vyplachnou, ale ty bile cucky, ktere v sobe maji krev, jak se utrhly ze strevni steny pusobenim uriny nebo jablecneho octa, to asi nebudou lactobacily. kazdopadne uleva po vyplachnuti tohoto bileho bordelu je casto dost znacna. jeste jsem neslysel o nikom komu se ulevi kdyz prijde o prospesne bakterie.

Užíval jsem velmi silné antimykotika, měl jsem po nich velmi silnou reakci a nikdy ze mně nevycházely krvavé bílé cucky. Nemáte hemorroidy? Představa, že candida odchází z těla tak, že ji něco mechanicky urve ze stěny střeva a přitom to krvácí... je poměrně zvláštní. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšel. Krom toho, jestli do sebe dostanete jablečný ocet horem nebo spodem je podle mého prakticky úplně jedno.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 6:53 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
i kdyby vychazely, otazka je zda byste je ve stolici nasel. ja to v zachode vidim, protoze v nem nic jineho neni. V okamziku kdy to na neco naberete, je z toho obycejny poloprusvitny sliz. te krve neni moc (i kdyz ze zacatku byly krvave chuchvalce vetsi), proste nektere ty slizy maji v sobe zamotane krvave tecky nekdy az hrudky. hemeroid proste krvaci, to je vse, tohle je nalepene, jakoby vrostle v tom slizu, navic hemeroidy nemam. mam pocit, ze to tu nekdo na foru uz taky popisoval.
nechci tvrdit ze jsem odbornik na traveni jablecneho octa, ale predstava, ze lzice jablecneho octa polknuta, travena v zaludku, tenkem streve, zbavena vody a nakonec nejake jeji zbytky dopravene do tlusteho streva ve stolici, je uplne stejna jako lzice jablecneho octa v pullitru vody napustena primo do vycisteneho tlusteho streva, kde ma okamzite kontakt s jeho stenami, se mi moc nezda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
chtěla bych se zeptat - kojím (jsem měsíc po porodu), mám kvasinku, rozhašený žlázy a žaludek (samozřejmě i další orgány, ale tohle je stěžejní). Myslím, že během těhotenství jsem udržela (kromě kvasinek) stav těla tam, kde jsem skončila před otěhotněním, ale stejně to není zdaleka v pořádku. Zatím provádím klystýry (jablečný ocet, MMS) už skoro 14 dní, zkusila jsem jeden den na kefíru s česnekem - bomba - odcházela mrcha kvasinka jedna dvě, začala jsem lichořeřišnici. U kapek je napsáno, že se musí uvádět, že je to nevhodné pro těhotné a kojící, ale že nebyly prokázány žádné negativní reakce, tak jsem teď koupila semena a užívám teď semena.Můžu při kojení lichořeřišnici, lugol a HCL? Ptala jsem se Vás na totéž při otěhotnění, ale tam jste doporučil, že Lugol radši ne, lepší je víc řas, tak užívám Kelp. Což na mojí autoimunitním zánětem napadenou štítnou žlázu rozhodně nestačí. Nechci miminku ublížit, ale chtěla bych se aspoň trochu srovnat, když teď nemůžu očisty. Plánuji vlasovou analýzu, dodržuji jídelníček a pitný režim. Ještě jsem se chtěla zeptat - čistím i žaludek a po 14ti dnech stále voda průhledná jen s kousky hlenu, ale jen jednou byla do žluta, jinak ani náznak hnědé či jiné barvy - mám pokračovat? Třeba i měsíc? Děkuji moc za odpověď

Lichořeřišnice a HCl nevidím jako problém, jiná věc je to u toho jódu, to se opravdu špatně posuzuje, teoreticky by to nijak vadit nemělo, ale nedovedu říci kolik se ho dostane do mléka. Co bych vám radil jako jednoznačně vhodné, je větší dávky omega 3 mastných kyselin, na což je lněný olej ve formě sirné patlanice, nebo pokud by vám nějak vadila v souvislosti s kvasinkou, tak normálně v lékárně kupte rybí tuk, ale ne malé skleničky, to vyjde draho, kupte si litrovku za cca 400,-Kč a užívejte minimálně dvě lžíce denně, nebo i více, to ničemu škodit nebude. Žaludek můžete čistit obden a je jednoznačně vhodné ho podpořit kyselinou chlorovodíkovou. Jako rozumné opatření mě připadá také razantní omezení sacharidů a přechod na větší dávky tuku, což je zde také rozebíríno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 8:55 pm 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
sokol píše:
i kdyby vychazely, otazka je zda byste je ve stolici nasel. ja to v zachode vidim, protoze v nem nic jineho neni. V okamziku kdy to na neco naberete, je z toho obycejny poloprusvitny sliz. te krve neni moc (i kdyz ze zacatku byly krvave chuchvalce vetsi), proste nektere ty slizy maji v sobe zamotane krvave tecky nekdy az hrudky. hemeroid proste krvaci, to je vse, tohle je nalepene, jakoby vrostle v tom slizu, navic hemeroidy nemam. mam pocit, ze to tu nekdo na foru uz taky popisoval.
nechci tvrdit ze jsem odbornik na traveni jablecneho octa, ale predstava, ze lzice jablecneho octa polknuta, travena v zaludku, tenkem streve, zbavena vody a nakonec nejake jeji zbytky dopravene do tlusteho streva ve stolici, je uplne stejna jako lzice jablecneho octa v pullitru vody napustena primo do vycisteneho tlusteho streva, kde ma okamzite kontakt s jeho stenami, se mi moc nezda.

ja som mala podobné "objavy" po játrovke, a tam má človek na záver naozaj kvalitne prepláchnutý celý trakt. a keď z neho lezú slizovité príšery a v nich zamotané zelené šutre, tak na také človek naozaj nezabudne.
ale vyzerá, že sa mi to tiež zdalo, lebo pani doktorka vraví, že také neexistuje, tak to musí byť pravda a nehádaj sa. šak ona to musí vedieť najlepšie. a vševed tiež. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
kate píše:
Dobry den,
som na konci 4.tyzdna diety proti candide a znovu sa mi zhorsil stav, ekzemy, hlavne mokvavy-krvavy pri konecniku, afty, klby, busenie srdca, nespavost a hlavne zaludok - pazerak, nielen nafukuje, ale stale ho mam napnuty, velke krce, pali, cela sa trasiem v noci od bolesti v nadbrusku/predtym som vyse pol roka uzivala lieky na zapal pazeraka, ktore som teraz vysadila, kedze mi L-Glutamin pomohol, no teraz sa to znovu zhorsilo/. V prvych 2.tyzd.som mala to iste, ale s tym som aj ratala. V 3.tyzdni sa to zlepsilo a teraz sa vse znovu zhorsilo. Trapi ma hlavne ten ekzem pri konecniku a este viac zaludok-nadbrusko-pankreas. Neviem, ci to cele zhorsenie moze byt este kv.diete?? Alebo zaludok moze byt aj z ovela viac masa a salatu, ktore som doteraz malo jedla kvoli zapalu? AK ano, pomohli by mi traviacie enzymy? Alebo moze to byt aj kvoli kysel.kaprylovej v tabletkach/od f.Solgar/ alebo Citricidalu/vytazok z grepruitovych jadierok/ ktore tiez uzivam - ci nemozu byt silne?? Probiotika na noc uzivam a tiez na ocistu este zeleny il /psyllium ako vlakninu nemozem, mam nan alergiu/.
Zial neviem na koho sa obratit s tymito otazkami a nechcela by som urobit vacsiu skodu nez som mala. Dakujem!!

Tak trávicí enzymy bych viděl jako vhodné a to ostatní nedovedu posoudit, ovšem nikde nevidím vysoce protizánětlivé omega 3 mastné kyseliny. Co bych vám radil jako vhodné, je větší dávky omega 3 mastných kyselin, to na záněty má výborné účinky a na to je lněný olej ve formě sirné patlanice, nebo pokud by vám nějak vadila v souvislosti s vaším problémem, tak normálně v lékárně kupte rybí tuk, ale ne malé skleničky, to vyjde draho, kupte si litrovku za cca 400,-Kč a užívejte minimálně dvě lžíce denně, nebo i více, to ničemu škodit nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
i kdyby vychazely, otazka je zda byste je ve stolici nasel. ja to v zachode vidim, protoze v nem nic jineho neni. V okamziku kdy to na neco naberete, je z toho obycejny poloprusvitny sliz. te krve neni moc (i kdyz ze zacatku byly krvave chuchvalce vetsi), proste nektere ty slizy maji v sobe zamotane krvave tecky nekdy az hrudky. hemeroid proste krvaci, to je vse, tohle je nalepene, jakoby vrostle v tom slizu, navic hemeroidy nemam. mam pocit, ze to tu nekdo na foru uz taky popisoval.
nechci tvrdit ze jsem odbornik na traveni jablecneho octa, ale predstava, ze lzice jablecneho octa polknuta, travena v zaludku, tenkem streve, zbavena vody a nakonec nejake jeji zbytky dopravene do tlusteho streva ve stolici, je uplne stejna jako lzice jablecneho octa v pullitru vody napustena primo do vycisteneho tlusteho streva, kde ma okamzite kontakt s jeho stenami, se mi moc nezda.

To uvažujete správně, jde o značný rozdíl i když ani ocet dopravovaný orálně kvasinkám také nesvědčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 7:34 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak trávicí enzymy bych viděl jako vhodné a to ostatní nedovedu posoudit, ovšem nikde nevidím vysoce protizánětlivé omega 3 mastné kyseliny. Co bych vám radil jako vhodné, je větší dávky omega 3 mastných kyselin, to na záněty má výborné účinky a na to je lněný olej ve formě sirné patlanice, nebo pokud by vám nějak vadila v souvislosti s vaším problémem, tak normálně v lékárně kupte rybí tuk, ale ne malé skleničky, to vyjde draho, kupte si litrovku za cca 400,-Kč a užívejte minimálně dvě lžíce denně, nebo i více, to ničemu škodit nebude.

Dakujem pekne, vsetko si zaobstaram!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:14 am 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 11:48 am
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Zajíčku,

i já se na Vás obracím s prosbou o radu, a děkuji za enormní čas, který nám všem věnujete...

Můj hlavní problém je, že už několik let mě bolí zuby, opakovaná stomatologická vyšetření na nic nepřišla, dokonce jsem asi zbytečně o dva zuby přišla. Spolu s tím mě pobolívají klouby, někdy v noci, střídavě a na různých místech, vše hlavně v levé části těla. Posledního půl roku jsem běhala po vyšetřeních, a přišlo se na plicní chlamydie (pozitivní IgM a IgG), ale nikdo je nechce léčit. Doma mám připravený Doxyhexal a Azitromycin s tím, že v nejhorším to začnu brát sama (studium stránek chlamydie.info). Léčitel z jižní Moravy mi potvrdil, že mé potíže mají prvotní příčinu ve "virové infekci blízké chlymydiím" a předepsal mi Vironal - dělá mi dobře, ale nejsem si jistá, že pouze ten samotný postačí? MMS prý na toto nezabírá.

Jinak kolečko vyšetření u mě prokázalo uzliny štítné žlázy a "velmi suspektní autoimunitní tyreopatie s reaktivní lymfadenopatií" (TSH 10,3), revm. artritidu (předepsaný Metoject jsem prozatím odmítla brát), osteofyty promitující 2 mm do páteřního kanálu, infekci Helicobacter pyroli. Dále mám cysty a myomy, trávicí problémy při každé dietní chybě. Prodělala jsem operaci tříselné kýly a objevuje se i na druhé straně.Rozbor krve- zvýšená urea, cholesterol, CK-MNB mass, TSH, ASLO, snížené leukocyty a pozitivní ENA/ANA. (Candida mi kdysi byla taky prokázána.)

Vím, že budu muset projít radikálnější "stavbou základů", moc bych uvítala vodítko, jak na to a co je v mém případě nejdůležitější, jak začít... Děkuji Vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:27 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
lennis píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

i já se na Vás obracím s prosbou o radu, a děkuji za enormní čas, který nám všem věnujete...

Můj hlavní problém je, že už několik let mě bolí zuby, opakovaná stomatologická vyšetření na nic nepřišla, dokonce jsem asi zbytečně o dva zuby přišla. Spolu s tím mě pobolívají klouby, někdy v noci, střídavě a na různých místech, vše hlavně v levé části těla. Posledního půl roku jsem běhala po vyšetřeních, a přišlo se na plicní chlamydie (pozitivní IgM a IgG), ale nikdo je nechce léčit. Doma mám připravený Doxyhexal a Azitromycin s tím, že v nejhorším to začnu brát sama (studium stránek chlamydie.info). Léčitel z jižní Moravy mi potvrdil, že mé potíže mají prvotní příčinu ve "virové infekci blízké chlymydiím" a předepsal mi Vironal - dělá mi dobře, ale nejsem si jistá, že pouze ten samotný postačí? MMS prý na toto nezabírá.

Jinak kolečko vyšetření u mě prokázalo uzliny štítné žlázy a "velmi suspektní autoimunitní tyreopatie s reaktivní lymfadenopatií" (TSH 10,3), revm. artritidu (předepsaný Metoject jsem prozatím odmítla brát), osteofyty promitující 2 mm do páteřního kanálu, infekci Helicobacter pyroli. Dále mám cysty a myomy, trávicí problémy při každé dietní chybě. Prodělala jsem operaci tříselné kýly a objevuje se i na druhé straně.Rozbor krve- zvýšená urea, cholesterol, CK-MNB mass, TSH, ASLO, snížené leukocyty a pozitivní ENA/ANA. (Candida mi kdysi byla taky prokázána.)

Vím, že budu muset projít radikálnější "stavbou základů", moc bych uvítala vodítko, jak na to a co je v mém případě nejdůležitější, jak začít... Děkuji Vám.

Klasika. Dlouhodobe patologicka psychika, nasledne rozhozeny metabolismus, nema smysl lecit sekundarni problemy, ktery vzniknou rozhozenim metabolismu, a ktere vam ty "zarucene spravne" testy "prokazaly". Davam to do uvozovek protoze ty testy maji nejakou nejistotu. V tuto chvili bohuzel uz se ve vas dost vrtali vsechni "odbornici", takze takovy nevyzpytatelny operacni system se doporucuje preinstalovat na zformatovany HDD. HDD mate myslim otestovane a funkcni. Pokud nic z hardwaru nechybi zacal bych softwarem. Zamyslete se v klidu nad tim co po psychicke strance predchazelo klidne v radu let vasim problemu se zdravim. Mozne je cokoliv. Pak si prectete nejake moje prispevky, nejlepe vsechny. Pak si ctete treba i jine. Nezapominejte a naucte se kvalitne relaxovat!

Software=psychika
Hardware=telo

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz