Sonula píše:
Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit o alespoň malý přehled toho, co, z jakého důvodu a v jakém množství lze přidávat do klystýrů (dejme tomu do 1,5 litru vody)?
Například kolik jablečného octa - ten je nejlepší na kvasinky..? Kolik kávy - a na co ta je dobrá? Proč a kolik heřmánku či uriny? A co dalšího a z jakého důvodu bych mohla do klystýru přidat?
Ráda bych obměňovala nálevy, ale ráda bych také u toho věděla, proč to dělám a na co to má vliv?
Moc děkuju!
Těch možností je opravdu mnoho a na netu není problém si je vyhledat, čili je uvedu pouze pro pořádek, ale rozepisovat se o nich nemohu, to je na několik stránek. Je nutné si uvědomit, že zásadní význam má otočení osmózy střeva a to umí pouze některé nálevy. Běžné nálevy jako voda, nebo čaje nic moc nevyčistí, tam se osmóza neotočí. Něco jiného je již voda s citrónem, hořké bylinné čaje, nebo slané nálevy, to funguje docela dobře. Další možností je vysoce zásaditý klystýr s jedlou sodou, jablečným octem a klystýry kávové. Vrchol očistných schopností dosahují klystýry urinové, nebo s použitím MMS. Zde se dá jít ještě dál a třeba do uriny přidávat kvalitní jablečný ocet v objemu kávová lžička na litr, první den a pak se každý den stoupá vždy o jednu lžičku, až na 20 lžiček, což jsou 4 polévkové lžíce a tímto programem na dvacet dní se dá docílit opravdu solidních výsledků. Další variantu představují miniklyzmata a olejové miniklystýry, kdy se pomocí Žanety zavede po očistném klystýru do střeva cca 0,5-2,5 dcl oleje, většinou sezamového a udrží se co nejdéle, což u malých množství není problém i v řádu hodin.