Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 3:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 9:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Hans28 píše:
Když dělám klystýr urinou,musím stát na hlavě (10min) ,jinak v leže to v sobě neudržím ani minutu.
Co si o tom myslíte?Platí taky ten problém s kandidou popsán nahoře?

Asi ano, tento druh klystýru velice dobře likviduje kvasinky a pak je dráždění po napuštění dost intenzivní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 10:04 am 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
To jsem teda pěkná popelnice,děkuji za Vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim,
pokud si udelam klystyr MMS1 - aktualne 6-8 kapek,popr lugolem -na nalev jsem zatim zkousel 5 kapek toho lekopisneho. Jak dlouho pote ,co tento nalev vypustim mam cekat ,nez si udelam klystyr s kefirem nebo laktobacily z kapsle vysypane do nalevu ? je mozne to udelat treba jiz po 20min. po vypusteni nebo je lepsi cekat dele, napr. to mms vydrzi v tele az dve hodiny,tak aby jeste nestihlo vyzabijet ty nove prave dodane laktobacily,

Dekuji

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
pokud si udelam klystyr MMS1 - aktualne 6-8 kapek,popr lugolem -na nalev jsem zatim zkousel 5 kapek toho lekopisneho. Jak dlouho pote ,co tento nalev vypustim mam cekat ,nez si udelam klystyr s kefirem nebo laktobacily z kapsle vysypane do nalevu ? je mozne to udelat treba jiz po 20min. po vypusteni nebo je lepsi cekat dele, napr. to mms vydrzi v tele az dve hodiny,tak aby jeste nestihlo vyzabijet ty nove prave dodane laktobacily,

Dekuji

Tak v tomto případě je určitě vhodná delší prodleva, minimálně ty dvě hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 10:52 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dobri den ...potreboval by som poradit a nasmerovat ...
mam aknoznu plet (mam 20 rokov) a vy ste mi odporucili ocistu creva...mam za sebov uz jedno precistenie pomocou slanej vody a soli ( asi 2mesiace dozadu, a nebolo to velmi prijemne pitie tej slanejvody \":lol:\" )...
tak teda som sa rozhodol pre klistyr...
hovoril som to aj mojej koznej a ta mi doporucila to robit kazde rano tusim 10 dni za sebol (alebo 2 tizne) uz som si neni isty (bol som u nej davnejsie a nepametam si to uz dobre \":roll:\" )...
povedala mi ze sa mi prve dni zhorsi plet,preco???
a spominala mi ananasovu stavu...nieco ze ju mam potom vypit alebo take nieco ...mozte mi to upresnit ? a nemohol by som pouzit jablkovu stavu? (meme doma vela jablk \"8)\" )
a za dalsie...co by som mal pridavat do tej vody ktorov si cistim crevo ? urinu ? cistu vodu ? mam doma aj mms pocul som ze aj to sa moze dat do klistiru...
vopred dakujem za vas drahoceny cas \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 6:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dobri den ...potreboval by som poradit a nasmerovat ...
mam aknoznu plet (mam 20 rokov) a vy ste mi odporucili ocistu creva...mam za sebov uz jedno precistenie pomocou slanej vody a soli ( asi 2mesiace dozadu, a nebolo to velmi prijemne pitie tej slanejvody \":lol:\" )...
tak teda som sa rozhodol pre klistyr...
hovoril som to aj mojej koznej a ta mi doporucila to robit kazde rano tusim 10 dni za sebol (alebo 2 tizne) uz som si neni isty (bol som u nej davnejsie a nepametam si to uz dobre \":roll:\" )...
povedala mi ze sa mi prve dni zhorsi plet,preco???
a spominala mi ananasovu stavu...nieco ze ju mam potom vypit alebo take nieco ...mozte mi to upresnit ? a nemohol by som pouzit jablkovu stavu? (meme doma vela jablk \"8)\" )
a za dalsie...co by som mal pridavat do tej vody ktorov si cistim crevo ? urinu ? cistu vodu ? mam doma aj mms pocul som ze aj to sa moze dat do klistiru...
vopred dakujem za vas drahoceny cas \":)\"

Tak prvotní zhoršení je normální, protože jak v sobě ten usazený bordel rozkvrdláte, tak se to bude valit kudy to jen půjde. Ten ananas, netuším proč zrovna ananas, možná, že má bromelain, což je velice účinný trávicí enzym a teoreticky může trávení dost zlepšit, ovšem pokud máte namnožené kvasinky, tak to spíše zhorší, čili já bych to zatím nezkoušel. Pokud se týká těch klystýrů, tak používat jde vše co jste zmínil, ale nejlepší je asi ta urina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 12:04 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
dakujem za odpoved...aj somsi myslel ze to zhorsenie bude tim velkym "posunom" bordelu ...
vite mi poradit aj prvu stravu po klistire ...po akej dobe a aku najlepsie ? alebo celi den musim mat "specialnu" stravu ? ...
co ta stava z jablk...mozem ju uzivat ? je to dobri zdroj zivin ? \":)\"
a po akej dobre podla vas mozem vydiet niajke zlepsenie na pleti ? a je mozne to akne pomocov klistirov uplne odstranit ? a netreba mi na to aj nijake dalsie veci...dajme tomu nijaki ten kefir alebopodobne na zlepsienie mikroflori ... ?

a co sa tika tej urini ...staci do dej jednej varky dat jednu moju "potrebu"a zmiesat ju dajme tomu z 1,5 L vody ??? a ak ano je vhodna hned prva rano(urina) po prebudeni alebo ktora ?: ) ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 8:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
dakujem za odpoved...aj somsi myslel ze to zhorsenie bude tim velkym "posunom" bordelu ...
vite mi poradit aj prvu stravu po klistire ...po akej dobe a aku najlepsie ? alebo celi den musim mat "specialnu" stravu ? ...
co ta stava z jablk...mozem ju uzivat ? je to dobri zdroj zivin ? \":)\"
a po akej dobre podla vas mozem vydiet niajke zlepsenie na pleti ? a je mozne to akne pomocov klistirov uplne odstranit ? a netreba mi na to aj nijake dalsie veci...dajme tomu nijaki ten kefir alebopodobne na zlepsienie mikroflori ... ?

a co sa tika tej urini ...staci do dej jednej varky dat jednu moju "potrebu"a zmiesat ju dajme tomu z 1,5 L vody ??? a ak ano je vhodna hned prva rano(urina) po prebudeni alebo ktora ?: ) ....

Po klystýru nemusíte mít nijak upravenou stravu, ale obecně je vhodné jíst zdravě. Určitě je také dobré dodávat probiotika a vytestovat si kvasinky plivacím testem. Pokud bude test pozitivní, což je pravděpodobné, tak nasadit protikvasinkovou dietu. Urinu jde použít jakoukoliv, klidně nasbíranou za delší dobu, nebo tak jak popisujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 1:20 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
\":)\" ..paradicka ..takze sa budem riadit vasimi radami ...takze to by sme mali..jedine co mi asi ostava aby som vedel kde zozeniem ten pluvaci test ? \":)\" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
:) ..paradicka ..takze sa budem riadit vasimi radami ...takze to by sme mali..jedine co mi asi ostava aby som vedel kde zozeniem ten pluvaci test ? \":)\" ...

Zde http://www.zdravi-az.cz/doc/R09_58-59_N ... zrouta.pdf .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 11:21 pm 
Offline

Registrován: pon bře 07, 2011 3:12 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit o alespoň malý přehled toho, co, z jakého důvodu a v jakém množství lze přidávat do klystýrů (dejme tomu do 1,5 litru vody)?
Například kolik jablečného octa - ten je nejlepší na kvasinky..? Kolik kávy - a na co ta je dobrá? Proč a kolik heřmánku či uriny? A co dalšího a z jakého důvodu bych mohla do klystýru přidat?
Ráda bych obměňovala nálevy, ale ráda bych také u toho věděla, proč to dělám a na co to má vliv? \":-)\"
Moc děkuju!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2011 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sonula píše:
Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit o alespoň malý přehled toho, co, z jakého důvodu a v jakém množství lze přidávat do klystýrů (dejme tomu do 1,5 litru vody)?
Například kolik jablečného octa - ten je nejlepší na kvasinky..? Kolik kávy - a na co ta je dobrá? Proč a kolik heřmánku či uriny? A co dalšího a z jakého důvodu bych mohla do klystýru přidat?
Ráda bych obměňovala nálevy, ale ráda bych také u toho věděla, proč to dělám a na co to má vliv? \":-)\"
Moc děkuju!

Těch možností je opravdu mnoho a na netu není problém si je vyhledat, čili je uvedu pouze pro pořádek, ale rozepisovat se o nich nemohu, to je na několik stránek. Je nutné si uvědomit, že zásadní význam má otočení osmózy střeva a to umí pouze některé nálevy. Běžné nálevy jako voda, nebo čaje nic moc nevyčistí, tam se osmóza neotočí. Něco jiného je již voda s citrónem, hořké bylinné čaje, nebo slané nálevy, to funguje docela dobře. Další možností je vysoce zásaditý klystýr s jedlou sodou, jablečným octem a klystýry kávové. Vrchol očistných schopností dosahují klystýry urinové, nebo s použitím MMS. Zde se dá jít ještě dál a třeba do uriny přidávat kvalitní jablečný ocet v objemu kávová lžička na litr, první den a pak se každý den stoupá vždy o jednu lžičku, až na 20 lžiček, což jsou 4 polévkové lžíce a tímto programem na dvacet dní se dá docílit opravdu solidních výsledků. Další variantu představují miniklyzmata a olejové miniklystýry, kdy se pomocí Žanety zavede po očistném klystýru do střeva cca 0,5-2,5 dcl oleje, většinou sezamového a udrží se co nejdéle, což u malých množství není problém i v řádu hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2011 11:23 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
Jarda píše:

takze test mam pred swebov a do 7minut je slina na dne takmer vsetka a padala po takich vlaknach ....takze vase odporucanie pre mna jen ? \":)\" ...ta dieta plus klistiori najlepsie urinove ? ....som ochotny aj investovat veci z vasej ponuky napr. kokosoveho oleja . do bylinky lichořeřišnica větší (tie semena sa jedia alebo si stoho musim tu bilinku vypestovat ? ) , a aj řasu chlorella...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 6:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
takze test mam pred swebov a do 7minut je slina na dne takmer vsetka a padala po takich vlaknach ....takze vase odporucanie pre mna jen ? \":)\" ...ta dieta plus klistiori najlepsie urinove ? ....som ochotny aj investovat veci z vasej ponuky napr. kokosoveho oleja . do bylinky lichořeřišnica větší (tie semena sa jedia alebo si stoho musim tu bilinku vypestovat ? ) , a aj řasu chlorella...

Tak vidíte, přečtěte si vlákno o kandidě a konejte podle něho. Velice se osvědčuje přejít na bezsacharidovou dietu na tuku, což je sice dost tvrdé, ale zcela funkční.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned srp 07, 2011 1:01 am 
Offline

Registrován: ned čer 26, 2011 11:48 pm
Příspěvky: 20
Má prosím někdo zkušenosti s klystýrem za použití kefíru nebo namnoženými laktobacily v mléce?
Jde mi vlastně o to, zda nevadí si do střev dávat mléko, byť plné laktobacilů.
Zkoušela jsem tobolky laktobacilů vysypat do vody a aplikovat jako mikroklyzma,
ale nemám pocit, že by to mělo nějaký efekt.
Předem děkuji za případné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz