Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 10:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
Můžu na přemnoženou kandidu použít Tea tree oil (Éterický čajovníkový olej) 3 týdny 3x3 kapek? Na obalu je napsáno: Tea tree oil je nejsilnější přírodní antiseptikum. Účinný vůči bakteriím a plísním. Používejte při péči o akné a jiná problematická místa pleti, k ošetření poranění kůže (drobné řezné, popáleniny), štípnutí hmyzem, na plísňové infekce. Klinicky ověřený účinek. .... Nesmí vniknout do očí. Jen pro zevní užití.

Měl jsem první tři kapky a začla trošku pobolívat hlava (mám ji hlavně na hlavě, taky myslím, že je zasaženej mozek). Zkouším to z toho důvodu, že jsem to našel jako nejrychlejší řešení. Otázka, zda-li pomůže. Diety mě moc neříkají:-)

Tak určitě něco vymlátí, ovšem bez diety to je jako honit u psa blechu v kožichu, také je nejlepší ho postříkat celého, což ve vašem případě znamená řešit krev a to bez diety nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 11:05 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Vševěd píše:
N-acetyl cystein není nic, čeho byste se měla bát. Zkuste plné dávky... koloidní stříbro ničí mikroflóru, to doufám víte... doplňovat kvanta laktobacilů...

Tak jsem ho taky zkusil(ACC long) 2 tablety denně.Rýma se mi trochu spustila ale neni to žádnej drasťák.Znamená i toto že mám chlamýdie?Jinak dá se to používat dlouhodobě jako antioxidant nebo jako ochrana před nějakejma breberama?Šoupnul jsem tam 1 tabletu s 8 garmy vit.C a za chvíli vit.D 4000iu vše nalačno a byl to docela hukot-to bylo dopoledne,odpoledne to samé bez déčka a večer jsem byl unavenej víc než jindy takže jsem asi zas něco podráždil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 11:31 am 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
OK. Děkuji. Musím si něco o ní načíst a pak do toho půjdu.

Včera jsem nárazově ujel 91 km (myslel jsem, že to bude míň) na kole. Až na bolesti kyčlí a trošku kloubů, které po pár kilometrech odezněly, mi začalo dost bolet srdce - cca 5 minut, jako kdyby odtama něco vycházelo/ čistilo. 3 minuty to trvalo, pak konec. Pak se mi už nic takového do konce nestalo. Přijel jsem domů a čekal jsem, že budu unaven a zmožen, ale nic takového se nekonalo. Existuje něco na posílení srdce a vůbec na prevenci? Nemám udělat očistu cév podle Cingroše?

Pobyt na čerstvém udělal své. Ovšem potom vše začalo na novo - hlava mě bolí a pocity nejsou ani za mák fajn. Ještě se chci zeptat na lupy na hlavě - cca 9 dní jedu více na syrové stravě, trošku i podvádím, ovšem je to zdaleka méně, než kdysi. Myslel jsem si, že když vynechám mouku atd. 5 bílých jedů, tak se to spraví. Lupy za začaly tvořit více a pod nimi je růžová kůže. Nevypadá to moc vábně. Jsou to taky kvasinky? Budu moc vděčný za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 7:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
OK. Děkuji. Musím si něco o ní načíst a pak do toho půjdu.

Včera jsem nárazově ujel 91 km (myslel jsem, že to bude míň) na kole. Až na bolesti kyčlí a trošku kloubů, které po pár kilometrech odezněly, mi začalo dost bolet srdce - cca 5 minut, jako kdyby odtama něco vycházelo/ čistilo. 3 minuty to trvalo, pak konec. Pak se mi už nic takového do konce nestalo. Přijel jsem domů a čekal jsem, že budu unaven a zmožen, ale nic takového se nekonalo. Existuje něco na posílení srdce a vůbec na prevenci? Nemám udělat očistu cév podle Cingroše?

Pobyt na čerstvém udělal své. Ovšem potom vše začalo na novo - hlava mě bolí a pocity nejsou ani za mák fajn. Ještě se chci zeptat na lupy na hlavě - cca 9 dní jedu více na syrové stravě, trošku i podvádím, ovšem je to zdaleka méně, než kdysi. Myslel jsem si, že když vynechám mouku atd. 5 bílých jedů, tak se to spraví. Lupy za začaly tvořit více a pod nimi je růžová kůže. Nevypadá to moc vábně. Jsou to taky kvasinky? Budu moc vděčný za odpověď.

První moment vždy potíže zdánlivě zhorší a pak se to zpravidla stabilizuje. Určit s jistotou takto na dálku, zda jde o kvasinky, není možné, to nepoznají ani při vyšetření ve špitále, ale je to vysoce pravděpodobné. Většinou první fáze bez cukru trvá tak 14 dní a pak si stav začne pomalu sedat, přičemž problémy ustupují. Ten srdeční stav neposoudím, ale na srdce většinou kvasinky moc velký vliv nemají, spíše ničí cévy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 8:54 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Jarda píše:
První moment vždy potíže zdánlivě zhorší a pak se to zpravidla stabilizuje. Určit s jistotou takto na dálku, zda jde o kvasinky, není možné, to nepoznají ani při vyšetření ve špitále, ale je to vysoce pravděpodobné. Většinou první fáze bez cukru trvá tak 14 dní a pak si stav začne pomalu sedat, přičemž problémy ustupují. Ten srdeční stav neposoudím, ale na srdce většinou kvasinky moc velký vliv nemají, spíše ničí cévy.

Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2011 11:42 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:00 am
Příspěvky: 12
Dobrý článok: http://www.osud.cz/parazite-vam-berou-z ... cervete-se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2011 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Argos píše:

Je opravdu dobrý, ale ten základ je opravdu v té kyselosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 9:28 am 
Offline

Registrován: úte čer 14, 2011 1:09 pm
Příspěvky: 35
Mudr. Partyková na Candidu radí jíst ráno stroužek česneku hodinu před snídaní (nejlépe Českého...Čínského spíš celou palici) a večet hodinu po večeři...1 až 2 týdny a samozřejmě úprava stravy...zdá se mi to trošku málo. uvidím zítřkem začínám a můj plivací test je katastrofální ale žádné zdravotní problémy nemám, pak dám vědět jak dopadly výsledky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
aerokh píše:
Mudr. Partyková na Candidu radí jíst ráno stroužek česneku hodinu před snídaní (nejlépe Českého...Čínského spíš celou palici) a večet hodinu po večeři...1 až 2 týdny a samozřejmě úprava stravy...zdá se mi to trošku málo. uvidím zítřkem začínám a můj plivací test je katastrofální ale žádné zdravotní problémy nemám, pak dám vědět jak dopadly výsledky..

Česnek sice pomůže, ale zázraky také neumí, vše je hlavně o pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VMS
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2011 7:36 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2011 2:56 pm
Příspěvky: 41
Pan Jardo,ja by som rada poznala vas nazor na na liek proti kandide Nystatin..poculi ste o nom?Dakujem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VMS
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sylvie63 píše:
Pan Jardo,ja by som rada poznala vas nazor na na liek proti kandide Nystatin..poculi ste o nom?Dakujem...

Tento lék neovládám a nikdy jsem ho sám nezkoušel, velice dobře ho zná člen Vševěd, já jsem spíše zaměřen na alternativní postupy a farmacie mě tolik neříká. Obávám se ovšem, že trvalých výsledků se tím docílit nedá, na to musíte zásadně změnit přístup k životu a stravování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 12:46 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,
- jak velký musí být odstup od užití lugolu a lactobacillu?Nezabíjí je to?
- jestli je vhodná rýře neloupaná natura co se týče kvasinek,sušený rakytník a kukuřičný pufrovaný chlebíček složený pouze z kukuřice?
Jím jenom zeleninu,někdy tak 1x týdně jáhly,fazole nebo krutí-vždy + fungicid a trocha zelí, ale stále mám potíže s lepivou,tekutější stolicí a nadýmáním. Tak jsem zkusila nejdřív nejíst to zelí,ale moc to nepomohlo,potom jsem zkusila jeden den jíst jenom jáhly a ten kukuřičný chleba a stolice byla pevná a nadýmání zmizelo. Ale vhodné to není zase kvůli ph. Tak nevím jak to upravit. Teď se navíc přidali potíže se snášením fungicidů již po jednom stroužku česneku a troše cibule mě začně dost bolet a pálit břicho,to samé i po křenu nebo betainu Hcl a musím jíst i menší porce jinak mi je špatně. Řekla bych,že může být broblém se slinivkou a tak jím pancreolan nebo pangrol a je to trochu lepší. Může to být slinivka?A jak ji můžu pomoct?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VMS
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 4:35 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Sylvie63 píše:
Pan Jardo,ja by som rada poznala vas nazor na na liek proti kandide Nystatin..poculi ste o nom?Dakujem...

Tento lék neovládám a nikdy jsem ho sám nezkoušel, velice dobře ho zná člen Vševěd, já jsem spíše zaměřen na alternativní postupy a farmacie mě tolik neříká. Obávám se ovšem, že trvalých výsledků se tím docílit nedá, na to musíte zásadně změnit přístup k životu a stravování.

Všechny antimykotika jsou stejné - ať přírodní nebo chemické, mají za účel zabíjet kvasinky, což dělají - do té doby, než si na ně candida zvykne. Obvykle to netrvá moc dlouho:-(

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 5:37 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den,
s přemnoženou kvasinkou bojuju už rok a ze začátku ne zrovna nejlépe. Teď v poslední době se můj zdravotní stav celkem zlepšil (naučila jsem se správně kombinovat potraviny a přešla jsem převážně na syrovou stravu), ale tento týden se mi po těle začal objevovat ekzém... myslím, že by to mohlo být konzumací VŠEHO ovoce (zeleninu jím stále stejně). Myslíte, že by následující jídelníček mohl kvasinku vyhubit na normální hladinu?
Ráno: jablko, jahody, maliny, ostružiny, grapefruit nebo kiwi, popř. meloun
dopoledne: něco z výše vyjmenovaného ovoce+popř. mrkev
poledne: zeleninový salát+semínka, picles
odpoledne: zelenina, ořechy, klíčky
večer: litr domácího kefíru (abych kolonizovala střevo správnými bakteriemi, které by podle mě měly taky napomoci udržovat kvasinku pod kontrolou) a lžička kokosového oleje. Po snídani a večeři bych vypila lžičku lepicolu.
Děkuju za váš názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 6:43 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
zuzanka píše:
Dobrý den,
s přemnoženou kvasinkou bojuju už rok a ze začátku ne zrovna nejlépe. Teď v poslední době se můj zdravotní stav celkem zlepšil (naučila jsem se správně kombinovat potraviny a přešla jsem převážně na syrovou stravu), ale tento týden se mi po těle začal objevovat ekzém... myslím, že by to mohlo být konzumací VŠEHO ovoce (zeleninu jím stále stejně). Myslíte, že by následující jídelníček mohl kvasinku vyhubit na normální hladinu?
Ráno: jablko, jahody, maliny, ostružiny, grapefruit nebo kiwi, popř. meloun
dopoledne: něco z výše vyjmenovaného ovoce+popř. mrkev
poledne: zeleninový salát+semínka, picles
odpoledne: zelenina, ořechy, klíčky
večer: litr domácího kefíru (abych kolonizovala střevo správnými bakteriemi, které by podle mě měly taky napomoci udržovat kvasinku pod kontrolou) a lžička kokosového oleje. Po snídani a večeři bych vypila lžičku lepicolu.
Děkuju za váš názor.

To ovocie na raňajky ak máte problémy s kvasinkou mi veľmi vhodné nepripadá. Ovocie obsahuje veľmi veľa jednoduchých cukrov a kvasinky si len pochutnajú. Ja ak už konzumujem ovocie tak vždy k tomu cesnak a dokonca mi to veľmi chutí. Jedálniček je podľa môjho názoru celkom vhodný ale zaradil by som tam fungicidné rastliny napr. cibuľu, cesnak, zázvor. Na ten ekzém by bolo možné použiť MMS či už orálne alebo vo forme kúpeľov ale aj tak sa mi vidí najlepšie riešenie pravidelné čistenie čreva formou urinových klystírov a podľa môjho názoru na kvasinky a iné parazity by slušne zapôsobilo už popisované trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz