Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 6:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:15 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Je to dost o psychice, to mi tak pripomina rad uvedu priklad chodil sem jeden uzivatel manipulator patologicky bych ho nazval. Mel dobre argumenty ale zavaneli demagogiemi a manipulacemi, tak silne ze sem mu musel nastavit zrcadlo, mozna sme si tak nejak navzajem nastavovali zdcadlo, az do doby kdy uz to zdejsi lidi natolik poburovalo ze se s tim muselo prestat. Tim chci na naznacit jak velkou roli pro zdravi homo sapiens ma vyrovnana psychika, pokud neni doporucuji z vlastni zkusenosti, eliminaci vlivu manipulatoru a jejich patologickeho vlivu ve vlastnim okoli, hodne relaxace spojene s pohlazenim ducha+ tela= (trvaly vztah), jedno jak ale patologicke fyz. pretezovani dokud nebude vyladeny metabolismus bych nedoporucoval. Striktni denni rezim podle prirozenych biorytmu, takze omezit docasne moderni vydobytky ktere vice stresuji nez pomahaji.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
Jen naznacim jak se po letech zkusenosti tvarim na problem s kandidozou systemovou ja. Neni mi znamo ikdyz nejsem myslivec nebo veterinar ze by lesni zver trpela na tuto metabolickou zrejme endokrinniho puvodu poruchu. Bud na to rychle sejde, nebo..anebo tim netrpi, proste a jednoduse. Jejich metabolismus totiz musi jet perfektne od narozeni jinak si je najde predator... Tim chci naznacit kde muze byt primarni pricina. Vse ostatni muze byt jen lecba sekundarnich problemu. Muze pomoci ale neresi problem dlouhodobe. Zkuste si dohledat moje prispevky tam mam problem vice rozebran se spoustou snad dobrych rad a doporuceni. Nejlepsi je se ale o mych teoriich sam presvedcit, vygooglovat si to a nastudovat si to.

To je pravda, ale zvěř je na čerstvém vzduchu celý den, nejí šmejdy ze superhypermarketů a stres má jako okrajový problém, což pochybuji, že se u člověka v místních podmínkách dá zajistit, pokud ano, tak to jistě prfektně fungovat bude o tom není sporu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:47 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Jen naznacim jak se po letech zkusenosti tvarim na problem s kandidozou systemovou ja. Neni mi znamo ikdyz nejsem myslivec nebo veterinar ze by lesni zver trpela na tuto metabolickou zrejme endokrinniho puvodu poruchu. Bud na to rychle sejde, nebo..anebo tim netrpi, proste a jednoduse. Jejich metabolismus totiz musi jet perfektne od narozeni jinak si je najde predator... Tim chci naznacit kde muze byt primarni pricina. Vse ostatni muze byt jen lecba sekundarnich problemu. Muze pomoci ale neresi problem dlouhodobe. Zkuste si dohledat moje prispevky tam mam problem vice rozebran se spoustou snad dobrych rad a doporuceni. Nejlepsi je se ale o mych teoriich sam presvedcit, vygooglovat si to a nastudovat si to.

Máš pro svoje tvrzení nějaký důkaz? Nebo jsou to jenom tvoje výplody? Lesní zvěř je plná parazitů i nemocí, kde jsi přišel na to, že na nějaké poruchy netrpí? Dělal jsi pitvu? Nebo vydáváš svoje
domněnky za tvrzení?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 10:50 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Je to dost o psychice, to mi tak pripomina rad uvedu priklad chodil sem jeden uzivatel manipulator patologicky bych ho nazval. Mel dobre argumenty ale zavaneli demagogiemi a manipulacemi, tak silne ze sem mu musel nastavit zrcadlo, mozna sme si tak nejak navzajem nastavovali zdcadlo, az do doby kdy uz to zdejsi lidi natolik poburovalo ze se s tim muselo prestat. Tim chci na naznacit jak velkou roli pro zdravi homo sapiens ma vyrovnana psychika, pokud neni doporucuji z vlastni zkusenosti, eliminaci vlivu manipulatoru a jejich patologickeho vlivu ve vlastnim okoli, hodne relaxace spojene s pohlazenim ducha+ tela= (trvaly vztah), jedno jak ale patologicke fyz. pretezovani dokud nebude vyladeny metabolismus bych nedoporucoval. Striktni denni rezim podle prirozenych biorytmu, takze omezit docasne moderni vydobytky ktere vice stresuji nez pomahaji.

zaváněly se píše s tvrdým "y". Jak vidím, když už sem nepíšu tak to stejně nepomáhá a musíš si o mně tu tvoji špinavou tlamu otírat. Tak se aspoň douč ten svůj mizerný pravopis.
A najdi si partnerku. I ty tupé lesní zvířátka se umí spářit, tak proč ne ty? \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 11:32 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
To jste sice pochopil správně, ale pouze částečně, jde o jemný postup k určení vhodnosti potravin, pokud vás sice nadýmání a hrubé projevy kvasinek netrápí, ale i tak vám evidentně škodí a to se projeví právě poklesem pH moče. To může paradoxně vyvolávat i vysoce zásaditá potravina a jak to pak chcete selektovat.

takze pri urcovani vhodnosti potravin mozem postupovat podla tohoto kluca? 1. nameriam si ph mocu pred jedlom, 2. najem sa, 3. hodinu po jedle si idem opat zmerat ph mocu...potom ak mi ph klesne, tak potravina pre mna nie je vhodna...a este sa chcem spytat, o kolko ma klesnut ph? dajme tomu pred jedlom mam ph 6,8 a hodinu po nom 6,7...je to dostatocny ukazovatel nevhodnosti potraviny alebo ten pokles musi byt ovela badatelnejsi (napr. z 6,8 na 6,3...)? pytam sa preto, lebo dost potravin mi sposobuje naduvanie (napr. orechy), tak nechcem vyselektovat uplne vsetko, ved zo vzduchu sa zit dlhodobo neda \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
takze pri urcovani vhodnosti potravin mozem postupovat podla tohoto kluca? 1. nameriam si ph mocu pred jedlom, 2. najem sa, 3. hodinu po jedle si idem opat zmerat ph mocu...potom ak mi ph klesne, tak potravina pre mna nie je vhodna...a este sa chcem spytat, o kolko ma klesnut ph? dajme tomu pred jedlom mam ph 6,8 a hodinu po nom 6,7...je to dostatocny ukazovatel nevhodnosti potraviny alebo ten pokles musi byt ovela badatelnejsi (napr. z 6,8 na 6,3...)? pytam sa preto, lebo dost potravin mi sposobuje naduvanie (napr. orechy), tak nechcem vyselektovat uplne vsetko, ved zo vzduchu sa zit dlhodobo neda \":-)\"

Postup máte zhruba správně a pokud jde o konkrétní pohyb pH, na to se odpovědět nedá. U někoho to budou desetiny a někomu to poletí třeba i o celý stupeň. Nicméně i nadýmání je docela přesný ukazatel, to by se po jídle dostavovat nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:29 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
zaváněly se píše s tvrdým "y". Jak vidím, když už sem nepíšu tak to stejně nepomáhá a musíš si o mně tu tvoji špinavou tlamu otírat. Tak se aspoň douč ten svůj mizerný pravopis.
A najdi si partnerku. I ty tupé lesní zvířátka se umí spářit, tak proč ne ty? \":lol:\"

Manipulator patologicky se typicky projevil jak nejlepe umi. \":)\") My co sme ohleduplni na to nereagujeme, opovrhujeme a otacime se zady, manipulator znejisti...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 11:23 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Obávám se, že u kvasinek není rozumné jakékoliv množství alkoholu, jedná se o jed produkovaný kvasinkou, čili ho i tak má v těle člověk postižený kvasinkou dostatek, čili přidávat tam ještě nějaký další, nevidím jako dobrý nápad. U té šankaprakšalány jednoznačně pokračovat, ono se to po nějaké době spustí, pokud je ve střevě množství kvasinek, tak jsou střeva líná a trvá to dost dlouho, než proces naskočí.

děkuji za odpověď. takže u shanky po prvotním neúspěchu znova vypít 1,5 l vody se solí ?
a zelenina: brambory, pastiňák, mrkev, mají vyšší obsah sacharidů = jsou při antikvasinkové dietě vhodné nebo jedině s fungicidy či raději vůbec ne ?
a ještě, když hovoříte o tom, že někdo kvasí, znamená to nevyvážené pH nebo prosté nadýmání ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
děkuji za odpověď. takže u shanky po prvotním neúspěchu znova vypít 1,5 l vody se solí ?
a zelenina: brambory, pastiňák, mrkev, mají vyšší obsah sacharidů = jsou při antikvasinkové dietě vhodné nebo jedině s fungicidy či raději vůbec ne ?
a ještě, když hovoříte o tom, že někdo kvasí, znamená to nevyvážené pH nebo prosté nadýmání ?

Ano, pravidelným čištěním se zpravidla daří kvasinku dost krotit. Uvedené druhy potravin, doplněné o fungicidní byliny, se dají omezeně jíst, ale vždy je to závislé na individuální reakci daného člověka. Kvašení je většinou spojeno s nadýmáním, ale v některých případech pouze prudce klesá pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 11:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 17, 2011 8:11 am
Příspěvky: 5
Dobrý den,

pročítám Vaše stránky a ráda bych se zeptala na Váš názor.

Cca rok s přestávkami trpím kvasinkovou poševní infekcí. Na gynekologii jsem dostala opakovaně čípky, mastičky atd. které příliš nezabíraly, infekce se vracela. Zhruba po půl roce se přidalo nadýmání (mývala jsem problémy i dříve ale v menší intenzitě), říhání po jídle, bolest břicha, bílý povlak na jazyku, po jídle mi bylo těžko, mastná stolice, pálení žáhy. Hledala jsem tedy informace na internetu a z nich jsem pochopila, že mám pravděpodobně kvasinky rozmnožené i ve střevech. Začala jsem tedy omezovat sladké, na které jsem do té doby měla obrovské chutě prakticky stále. Před zhruba 2 měsíci po neustávajících problémech jsem si konečně uvědomila, že musím opravdu radikálně změnit své stravovací návyky. Začala jsem užívat bylinný přípravek fungilen (doporučovaný na stránkách http://www.novyobzor.cz/). Nasadila jsem zároveň kvasinkovou dietu, vyhýbám se naprosto všem cukrům, přestala jsem jíst výrobky z mouky (po vynechání chleba zmírnění nadýmání), zvýšila jsem příjem bílých jogurtů (selský jogurt), nyní si vyrábím kefíry z tibetské houby, nepiji kávu ani sladké čaje, piji pouze čistou vodu někdy s vymačkaným citronem nebo čaje rooibos a z aloe vera. Má kvasinková dieta má ještě mezery, které se snažím "vychytat" je mi však podstatně lépe. Přesto ale některé příznaky přetrvávají je jimi říhání po jídle nyní již velmi mírné, někdy mastná oka ve stolici a občasné bolesti zřejmě střev, gynekologický zánět bohužel přetrvává (s malými přestávkami). Minulý týden jsem navštívila praktického lékaře, popsala jsem mu můj stav s otázkou zda nemohu mít v těle přemnožené kvasinky. Nad mou otázkou se pousmál, doporučil volně prodejné léky na slinivku a vyšetřil mě. Pohmatem vše ok, výsledky krve v pořádku (játra, slinivka, žaludek, žlučník, ledviny, cukrovka, cholesterol, štítná žláza, krevní obraz v pořádku). Na sonu vše také naprosto v pořádku. Pana doktora jsem upozornila na hraniční hodnoty mojí maminky při testech na lepek takže krev byla také poslána na toto testování, na výsledky stále čekám.

Asi před 3 týdny jsem poprvé provedla klystýr s citronem a dle toho co bylo patrné ze mě vyšly kusy kvasinek. Minulý týden ve čtvrtek jsem klystýr opakovala tenkráte kávový, podařilo se mi jej udržet jen chviličku, druhý den vše ok tedy do pátečního večera kdy mě začalo bolet v levém boku a podbřišku. Trvalo to skoro celý víkend, chtěla jsem původně klystýr opakovat i o víkendu, ale měla jsem obavu abych si nějak neublížila. Teď už je zdá se vše v pořádku, sem tam mě něco zabolí.

Můj dotaz tedy zní zda klystýry opakovat, zda se mohlo jednat o podráždění kvasinek ve střevě? Stolici mám stále většinou při prvním ranním vyprázdění s mastnými oky, další už je ok. Jím teď více oříšků - mandlí, slunečnicové oříšky, také kokosový olej. Stolice je spíše žlutá, jím ovšem hodně kefíru, jogurtů které mi, zdá se, pomáhají. Se zácpou jsem nikdy problém neměla, chodím pravidelně 2 - 3 denně na WC, je mi 26 let, jsem štíhlé postavy.

Vím že s kvasinkami je to běh na dlouhou trať, bojovat tedy budu, uvidím ještě co výsledky alergie na lepek.

Děkuji za Vaši odpověď

Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 8:45 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
Dobry den, uz dlhsie ma trapi prekyslenie organizmu a aj candida. Chcem sa spytat, aky by bol vas doporuceny postup pri liecbe, ako kombinovat potraviny, resp coho je lepsie sa zbavit skor - prekyslenia alebo candidy? Kedze jedalnicky pri oboch problemoch sa lisia, neviem cim je lepsie zacat. Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 10:09 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pokud nevíte kde začít, začněte číst. Na kandidu tu máte 130 stran čtení, na ph to bude jen o něco méně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 11:21 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Našel jsem zajímavé stránky o kandidě, bohužel v angličtině. Udělal jsem krátký výcuc zaměřený na potraviny. Většinou je to již ohraná písnička, ale pár věcí mne překvapilo.

Především autor doporučuje rajčata, která často bývají v sekci NE a zakazuje například zelené olivy, pickles, tuňáka a kešu. Ty naopak bývají většinou v sekci ANO nebo neutrální.
Konečně jsem také pochopil, proč grepy bývají schvalovány. Mají sice poměrně velký obsah sacharidů, ale kyselina (asi zřejmě salycilová, autor však neuvádí) kvasinky zároveň zabíjí. Jestli se takto efekt ale vyrovná je otázkou a osobně bych je v prvních fázích diety vynechal

ANO
Stévie, ale ještě lépe xylitol
Maso
Vejce
Domácí jogurt
Sýry
Máslo
Zelenina a šťávy
Osmotická voda nebo destilka
Černé olivy
Jablečný ocet
Oleje: kokosový, lněný, olivový, hroznový
Rajčata

NE
Cukr
Ovocné džusy
Margaríny
Chleba, Droždí
Brambory (po 14 dnech trochu možno)
Luštěniny (po 14 dnech trochu možno)
Káva a čaj (přiměřeně bylinkové a fungicidní)
Nic z obilí (ani amarant, quinou, ječmen, rýži apod)
Zelené olivy
Sojová omáčka
Pickles
Kečupy, dipy majonézy
Tuňák
Ořechy s plísňovým potenciálem (arašídy, kešu)
Mrkev s velkou obezřetností a když už tak syrovou
Ovoce (vyjímečně grepy a zelená jablka, sice kvasinky krmí, ale díky kyselině i zabíjí)


Autor doporučuje hodně tuků a málo sacahridů. Samozřejmě srovnat ph a hodně pochybu, méně stresu atd. To je ovšem již stále dokola.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 7:24 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="ev22":rqo418k2]Dobrý den,

pročítám Vaše stránky a ráda bych se zeptala na Váš názor.

Cca rok s přestávkami trpím kvasinkovou poševní infekcí. Na gynekologii jsem dostala opakovaně čípky, mastičky atd. které příliš nezabíraly, infekce se vracela. Zhruba po půl roce se přidalo nadýmání (mývala jsem problémy i dříve ale v menší intenzitě), říhání po jídle, bolest břicha, bílý povlak na jazyku, po jídle mi bylo těžko, mastná stolice, pálení žáhy. Hledala jsem tedy informace na internetu a z nich jsem pochopila, že mám pravděpodobně kvasinky rozmnožené i ve střevech. Začala jsem tedy omezovat sladké, na které jsem do té doby měla obrovské chutě prakticky stále. Před zhruba 2 měsíci po neustávajících problémech jsem si konečně uvědomila, že musím opravdu radikálně změnit své stravovací návyky. Začala jsem užívat bylinný přípravek fungilen (doporučovaný na stránkách http://www.novyobzor.cz/). Nasadila jsem zároveň kvasinkovou dietu, vyhýbám se naprosto všem cukrům, přestala jsem jíst výrobky z mouky (po vynechání chleba zmírnění nadýmání), zvýšila jsem příjem bílých jogurtů (selský jogurt), nyní si vyrábím kefíry z tibetské houby, nepiji kávu ani sladké čaje, piji pouze čistou vodu někdy s vymačkaným citronem nebo čaje rooibos a z aloe vera. Má kvasinková dieta má ještě mezery, které se snažím "vychytat" je mi však podstatně lépe. Přesto ale některé příznaky přetrvávají je jimi říhání po jídle nyní již velmi mírné, někdy mastná oka ve stolici a občasné bolesti zřejmě střev, gynekologický zánět bohužel přetrvává (s malými přestávkami). Minulý týden jsem navštívila praktického lékaře, popsala jsem mu můj stav s otázkou zda nemohu mít v těle přemnožené kvasinky. Nad mou otázkou se pousmál, doporučil volně prodejné léky na slinivku a vyšetřil mě. Pohmatem vše ok, výsledky krve v pořádku (játra, slinivka, žaludek, žlučník, ledviny, cukrovka, cholesterol, štítná žláza, krevní obraz v pořádku). Na sonu vše také naprosto v pořádku. Pana doktora jsem upozornila na hraniční hodnoty mojí maminky při testech na lepek takže krev byla také poslána na toto testování, na výsledky stále čekám.

Asi před 3 týdny jsem poprvé provedla klystýr s citronem a dle toho co bylo patrné ze mě vyšly kusy kvasinek. Minulý týden ve čtvrtek jsem klystýr opakovala tenkráte kávový, podařilo se mi jej udržet jen chviličku, druhý den vše ok tedy do pátečního večera kdy mě začalo bolet v levém boku a podbřišku. Trvalo to skoro celý víkend, chtěla jsem původně klystýr opakovat i o víkendu, ale měla jsem obavu abych si nějak neublížila. Teď už je zdá se vše v pořádku, sem tam mě něco zabolí.

Můj dotaz tedy zní zda klystýry opakovat, zda se mohlo jednat o podráždění kvasinek ve střevě? Stolici mám stále většinou při prvním ranním vyprázdění s mastnými oky, další už je ok. Jím teď více oříšků - mandlí, slunečnicové oříšky, také kokosový olej. Stolice je spíše žlutá, jím ovšem hodně kefíru, jogurtů které mi, zdá se, pomáhají. Se zácpou jsem nikdy problém neměla, chodím pravidelně 2 - 3 denně na WC, je mi 26 let, jsem štíhlé postavy.

Vím že s kvasinkami je to běh na dlouhou trať, bojovat tedy budu, uvidím ještě co výsledky alergie na lepek.

Děkuji za Vaši odpověď

Eva[/quote:rqo418k2]
2 - 3 denně na WC??? No nevim estli je tohle normalni...Podle meho neco nefunguje jak by melo. Streva jsou podrazdena, traveni nefunguje jak by melo, alespon prvni podil stolice ma byt zbytnely jak cep, kruhoveho prumeru, leskleho povrchu a jakoby "skladana", zadne hleny ci ridsi kapsy, ci prouzkoveho prurezu znaci hemeroidy nebo jinak nateklou sliznici strev, cim tmavsi hneĎ tim lepe, zavisi to na castecne strave ale ne tolik jak se tvrdi, pokud spravne funguje HCl v zaludku a jine enzymy dale, cely system traveni je jako dokonale propojeny system, staci aby neco malo selhalo a hnedka ja problem. Ze spravne vytravene stravy zbyde tak malo ze zdrave travici clovek chodi na stolici prumerne 1 za 2-5 dni. Zajimavou otazkou je z ceho ty streva jsou podrazdena estli je drazdi strava nebo jsou jen obrazem dlouhodobe patologicke psychiky a zivotospravy. Mudr. Jan Hnizdil to krasne vysvetluje:

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 7:54 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
zajímavé Sakule, ty rajčata jsou podle mně ale do kategorie "spíš ne"
Evo, v průběhu dne si najdu čas něco napsat doufám, ale chtěl bych Vás dopředu varovat před Petrem 2. Je to patologický magor,
který si zahrává s lidma tím, že jím radí totální nesmysly. Když už chcete něčí rady poslouchat, určitě ne jeho.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz