Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
1pygmalion píše:
Můžete mi tedy prosím poradit,jak jí hladiny pH v těle můžu srovnat a které prvky a vitamíny-hlavně z jakých zdrojů doplnit?

Tak, člen Igi vám to píše správně, vše na co se ptáte je zde mnohokrát probíráno a stačí tedy pouze číst.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
1pygmalion píše:
Mám dotaz na Vás,pane Jardo,zda je od Vás možné zakoupit spolehlivé pH papírky na měření hladiny v moči a slinách o kterých se zminujete v příspěvcích,Iva.

Občas ano, ale nyní je nemám, nicméně počítám, že nějaké množství bych jich měl mít tak za 10-14 dní, tak se pak ozvěte, ale pro začátek vám stačí i Albu Phan z lékárny, ten funguje také dost slušně a stojí cca 85,-Kč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2011 8:56 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 27, 2011 12:03 am
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Občas ano, ale nyní je nemám, nicméně počítám, že nějaké množství bych jich měl mít tak za 10-14 dní, tak se pak ozvěte, ale pro začátek vám stačí i Albu Phan z lékárny, ten funguje také dost slušně a stojí cca 85,-Kč.

Papírky na měření pH v moči mám již zakoupené,stačily by mi tedy pouze papírky na měření ze slin,děkuji ozvu se.Jinak na snižování pH jsem najela zatím sama,dcera je mimo domov.Když jsem si prvně měřila hodnoty odpoledne,měla jsem pH 8,vypila jsem po dva dny půllitr vody s lžičkou jedlé sody z lékárny večer a jím pouze netepelně upravenou zeleninu a ovoce včetně štˇáv.Piju zelený čaj a vodu s citronovou štˇávou cca 2litry,vzhledem k tomu,že jsem pila o půlku méně,lítám stále na malou \":)\".Dnes jsem měla k obědu po třech dnech maso z kachny cca 100 gramů a k snídani 10dkg 10% tvarohu s mletým lněným semínkem a slunečnicí.Včera i dnes mám pH stejné-ráno 6,odpoledne 6,5,večer 7.První den mě od rána do večera bolela hlava,ale myslím,že to byl kofeinový abstˇák,jsem zvyklá po ránu k snídani na kávu a odpoledne na další,nyní mi nijak nechybí,co se mi ale po tak krátké době změnilo je,že mi připadá,že se mi zvýšil čichový vjem,prostě víc cítím vůně i zápachy,ale třeba je to jen náhoda.Problém mám jen s tím,že včera i dnes kolem šesté hodiny večer mi začala být zima,hlavně na ruce ,nohy a nos,že jsem musela zalézt pod deku a tak za hodinu se teplo vrátilo.To jsem nemívala.A první den mi bušilo srdce v krku,možná po té sodě.Jinak je mi moc fajn,žádné pálení žáhy,žádný pocit přežranosti,cítím se mnohem líp a lehčeji.Ještě musím vychytat doplnění vitamínů,ale to musím nastudovat co a jak.Děkuji za tyto stránky i za odpovědi,přeji hezký večer,Iva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2011 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
1pygmalion píše:
Papírky na měření pH v moči mám již zakoupené,stačily by mi tedy pouze papírky na měření ze slin,děkuji ozvu se.Jinak na snižování pH jsem najela zatím sama,dcera je mimo domov.Když jsem si prvně měřila hodnoty odpoledne,měla jsem pH 8,vypila jsem po dva dny půllitr vody s lžičkou jedlé sody z lékárny večer a jím pouze netepelně upravenou zeleninu a ovoce včetně štˇáv.Piju zelený čaj a vodu s citronovou štˇávou cca 2litry,vzhledem k tomu,že jsem pila o půlku méně,lítám stále na malou \":)\".Dnes jsem měla k obědu po třech dnech maso z kachny cca 100 gramů a k snídani 10dkg 10% tvarohu s mletým lněným semínkem a slunečnicí.Včera i dnes mám pH stejné-ráno 6,odpoledne 6,5,večer 7.První den mě od rána do večera bolela hlava,ale myslím,že to byl kofeinový abstˇák,jsem zvyklá po ránu k snídani na kávu a odpoledne na další,nyní mi nijak nechybí,co se mi ale po tak krátké době změnilo je,že mi připadá,že se mi zvýšil čichový vjem,prostě víc cítím vůně i zápachy,ale třeba je to jen náhoda.Problém mám jen s tím,že včera i dnes kolem šesté hodiny večer mi začala být zima,hlavně na ruce ,nohy a nos,že jsem musela zalézt pod deku a tak za hodinu se teplo vrátilo.To jsem nemívala.A první den mi bušilo srdce v krku,možná po té sodě.Jinak je mi moc fajn,žádné pálení žáhy,žádný pocit přežranosti,cítím se mnohem líp a lehčeji.Ještě musím vychytat doplnění vitamínů,ale to musím nastudovat co a jak.Děkuji za tyto stránky i za odpovědi,přeji hezký večer,Iva.

Dávejte si trochu pozor na hladinu draslíku, pokud je moc vysoký, tak tělo neudrží vodu a jste stále dehydrovaná a může vám být i zima, to se dá změřit za pár korun v laborce. Jinak úprava vnímání se po pročištění těla dostavuje normálně, to není nic zvláštního. Ostatní děláte dobře v tom problém nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2011 10:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Damila píše:
Dobrý den,
zde je odkaz na zmíněný pořad Soukromá dramata, téma o MMS začíná od minuty 21:29
http://www.serial-online.cz/soukroma-dramata/soukroma-dramata-43.aspx

Shlédl jsem pořad o MMS a jsem mile překvapen. Byl udělán vyváženě a pozitivně hodnotím, že ke slovu se dostali i zastánci včetně dr. Lebenharta. Vystoupení SUKLU bylo komické jako obvykle ... "Látka musí být nebezpečná ... nikdy jsem ji teda neviděl ani nezkusil, ale rozhodně ji neberte." Trochu se mi chtělo říci ... "Milý pane tiskový mluvčí, Vaši ženu jsem také nikdy neviděl ani o ní nic nevím, ale bude to určitě hnusná ženská, ošklivá a nebezpečná pro okolí"
Naštěstí oproti tomuhle stály výpovědi lidí, kteří s MMS mají zkušenosti a nevaří tak z vody.

Mimochodem i Lebenhart MMS v první fázi zavrhl a teprve pár měsíců před pořadem mu dal další šanci a nyní jej hodnotí pozitivně. viz http://homeopat.mypage.cz/menu/archiv-c ... osti-s-mms


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 10:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Shlédl jsem pořad o MMS a jsem mile překvapen. Byl udělán vyváženě a pozitivně hodnotím, že ke slovu se dostali i zastánci včetně dr. Lebenharta. Vystoupení SUKLU bylo komické jako obvykle ... "Látka musí být nebezpečná ... nikdy jsem ji teda neviděl ani nezkusil, ale rozhodně ji neberte." Trochu se mi chtělo říci ... "Milý pane tiskový mluvčí, Vaši ženu jsem také nikdy neviděl ani o ní nic nevím, ale bude to určitě hnusná ženská, ošklivá a nebezpečná pro okolí"
Naštěstí oproti tomuhle stály výpovědi lidí, kteří s MMS mají zkušenosti a nevaří tak z vody.

Mimochodem i Lebenhart MMS v první fázi zavrhl a teprve pár měsíců před pořadem mu dal další šanci a nyní jej hodnotí pozitivně. viz http://homeopat.mypage.cz/menu/archiv-c ... osti-s-mms

Tak ten mluvčí za to nemůže, ten je za takové komické číslo velice dobře placen a jinak mluvit nemůže, jinak celkově to spíše pomohlo, protože se určitě o to lidé budou více zajímat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 02, 2011 8:41 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li již někdo přišel na to, jakým způsboem a proč škodí MMS ledvinám
viz příspěvěk a zda-li se tomuto dá nějak přecházet.

_________________
Markéta


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 10:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="marketaz":2l6fphmo]Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li již někdo přišel na to, jakým způsboem a proč škodí MMS ledvinám
viz příspěvěk a zda-li se tomuto dá nějak přecházet.


Naposledy upravil Dracula dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2009 3:19 pm
Příspěvky: 32
Dobry den, chci se zeptat zda muzu psovi aplikovat na zanet predkozkoveho vaku MMS? Je to lehci forma zanetu, kdy mu z predkozky vyteka hnis. Zacal jsem pouzivat dnes Betadine-jod, ale pak mi doslo, ze jsem si na radu veci pomohl prave MMS. Take by me zajimalo v jakem pomeru mu to michat, protoze mu to vstrikuji strikackou primo dovnitr kde dochazi ke kontaktu s tkani penisu a nerad bych ho popalil,ci podobne.....diky za odpovedi Petr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
nofingers píše:
Dobry den, chci se zeptat zda muzu psovi aplikovat na zanet predkozkoveho vaku MMS? Je to lehci forma zanetu, kdy mu z predkozky vyteka hnis. Zacal jsem pouzivat dnes Betadine-jod, ale pak mi doslo, ze jsem si na radu veci pomohl prave MMS. Take by me zajimalo v jakem pomeru mu to michat, protoze mu to vstrikuji strikackou primo dovnitr kde dochazi ke kontaktu s tkani penisu a nerad bych ho popalil,ci podobne.....diky za odpovedi Petr

Tak to vidím ten jód jako nebezpečnější formu a u MMS si nedovolím odhadnout kolik uvedená sliznice snese, ale u klystýrů se doporučuje jako nějaká horní hranice 10 aktivovaných kapek na litr a to není zdaleka horní dávka co někteří aplikují, nicméně střevo je přeci jen něco jiného. Možná by také stálo za vyzkoušení koloidní stříbro, tím se nedá pokazit vůbec nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nofingers píše:
Dobry den, chci se zeptat zda muzu psovi aplikovat na zanet predkozkoveho vaku MMS? Je to lehci forma zanetu, kdy mu z predkozky vyteka hnis. Zacal jsem pouzivat dnes Betadine-jod, ale pak mi doslo, ze jsem si na radu veci pomohl prave MMS. Take by me zajimalo v jakem pomeru mu to michat, protoze mu to vstrikuji strikackou primo dovnitr kde dochazi ke kontaktu s tkani penisu a nerad bych ho popalil,ci podobne.....diky za odpovedi Petr

ty bláho to je ti líto dát pár korun za veterináře? chudák pejsek... obětí pokusů svého pána... stříkni si do pinďoura MMS ty ale jeho netrap blbe...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2011 12:03 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 11:04 am
Příspěvky: 2
Zdravím,máte prosím někdo zkušenosti či informace s jiným způsobem léčby mozkové výduti než je chirurgický zákrok podvázáním?Známý je krátce po takové příhodě a je lehce ochrnutý na jednu polovinu těla,řeší jestli podstoupit tento zákrok.Třeba je i jiný způsob jak z toho ven,než si nechat vrtat do hlavy.Vím že má vysoký tlak,a dočetl jsem se že by výduť měla být patogení záležitost.Jestli tomu dobře rozumím tak patogení rovná se škodlivé buňky.Nějaké změny způsobené činností buněk co tam nepatří.Pomohlo by nějakým způsobem MMS?Nejsem doktor a moc znalostí v medicíně taky nemám,ale už jsem stačil pochopit o čem ten farmaceutický byznys je.Selským rozumem bych do toho zákroku sám nešel.Dal jsem ten příspěvek i sem,nevím jestli to stojí za samotné téma.Kde případně budou odpovědi tak poté ten druhý stejný příspěvek smažu.Hanz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mozková výduť
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 10:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Hanz píše:
Zdravím,máte prosím někdo zkušenosti či informace s jiným způsobem léčby mozkové výduti než je chirurgický zákrok podvázáním?Známý je krátce po takové příhodě a je lehce ochrnutý na jednu polovinu těla,řeší jestli podstoupit tento zákrok.Třeba je i jiný způsob jak z toho ven,než si nechat vrtat do hlavy.Vím že má vysoký tlak,a dočetl jsem se že by výduť měla být patogení záležitost.Jestli tomu dobře rozumím tak patogení rovná se škodlivé buňky.Nějaké změny způsobené činností buněk co tam nepatří.Pomohlo by nějakým způsobem MMS?Nejsem doktor a moc znalostí v medicíně taky nemám,ale už jsem stačil pochopit o čem ten farmaceutický byznys je.Selským rozumem bych do toho zákroku sám nešel.Hanz

Tak proč u toho nezačne přemýšlet, veškeré změny v těle a tkáních jsou z vysokého překyselení a nedostatku určitých látek. To se pochopitelně operací odstranit nedá a pokud ho bezprostředně ten problém neohrožuje na životě, tak bych si primárně srovnal vše, co jsem schopen a teprve když se to neodstraní jako, že se domnívám, že ano, tak bych to tedy operoval. Už jen ten vysoký tlak je naprosto zbytečná věc, odstranitelná v řádu dvou týdnů a hned má o problém méně. Aplikace MMS, proč ne, ale zde to bude chtít razantní úpravu stravy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 7:05 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
Dobrý den,
jaký máte názor na užívání oxy-oxc dvě hodiny po mms, je to možné?
Honza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Hans28 píše:
Dobrý den,
jaký máte názor na užívání oxy-oxc dvě hodiny po mms, je to možné?
Honza

To by patrně nemělo ničemu vadit, ale nikdy jsem to nezkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz