Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 6:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 9:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
:lol: Tak mám za sebou další tři očisty (11. , 12. a 13. očista) jater a psychika šla hodně nahoru. Bezprostředně po očistě jsem sice hodně na"ranej a dokáže mi udělat čáru přes rozpočet i opravdová prkotina, ale další den je vše OK. Při těchto očistách už ze mě šla jen černá voda a nějaký sajrajt. V sobotu jsem jedl ostropestřcovou kašičku, aby se játra dočistilo a ten bordel dostal ven ze střev. Připadá mi hodně že to pomáhá a já jsem ok. U 11.očisty jsem jel klasicky emulzi olej+citronová šťáva. U 12. a 13. jsem do té emluze přidal nadrcenou kůru břízy bělokoré - prý proti breberkám, že by mohly snadněji odejít. Po 12. očistě se hodně zhorši zrak a bylo to hodně i zřejmé, že se zrak zhoršuje. ve středu jsem asi kolem třetí hodiny odpolední mi nebylo dobře - točila se mi hlava, viděl jsem jenom jakoby středem oka, obraz na krajích zorného pole se jakoby točil dokola. Jsem si myslel, že někde spadnu, jak se mi točila hlava. Pak asi za hodinu vše přestalo, za očima se uvolnil takový nepříjemný tlak, viděl jsem ostřeji než předtím a začala mě bolet jen hlava (to jsem dlouho neměl). Po 13. očistě žádný takový stav nenastal.

Chtěl bych se zeptat, zda-li by se játra daly rychleji vyčistit pitím velkého množství mrkvové šťávy? Aspoň u Walkera jsem to tak četl. Zatím nemám vyřešenou kandidu, tak jestli bych kandidu ještě více nepodpořil a život mi neztěžovala ještě více, než je tomu teď. Ostropestřec jím i když nepravidelně. Ty oči chci řešit co nejrychleji. Dosti to dělá neplechu. Děkuji za odpověď

Tak při vylučování toxinů z jater se musí člověk připravit na takovéto stavy. Jde o nejhorší jedy, které jste kdykoliv v průběhu svého života nakumuloval a jejich vyplavení tělo solidně vyjeduje. S kandidou bych se asi do velkých dávek mrkve nepouštěl, to by nemuselo projít, funguje cokoliv s provitamínem, nebo přímo vitamínem A, tedy jakékoliv tmavě zelené lupení a třeba hodně ho obsahuje i rybí tuk a běžné máslo. Na játra a oči je dobrá schizandra čínská, kterou mám v nabídce, tak si to projděte, třeba vás zaujme a není problém ji poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 2:36 pm 
Offline

Registrován: stř zář 21, 2011 4:25 pm
Příspěvky: 3
Zdravím. 21 novembra som absolvoval svoju 3 jaternú očistu. Vyšlo zo mňa už len kolo 20 - 30 drobných kamienkov, takže pre tento rok s očistami končím a ďalšiu skúsim urobiť tak o mesiac, o dva. Tá psychická pohoda ktorú cítim už pred očistou stojí za to. Myslím že to súvisí jednoducho aj s vyprázdnením tráviaceho systému a telu sa potom dosť uľaví. Asi by bolo vhodné prehodnotiť svoje stravovacie návyky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Vladis píše:
Zdravím. 21 novembra som absolvoval svoju 3 jaternú očistu. Vyšlo zo mňa už len kolo 20 - 30 drobných kamienkov, takže pre tento rok s očistami končím a ďalšiu skúsim urobiť tak o mesiac, o dva. Tá psychická pohoda ktorú cítim už pred očistou stojí za to. Myslím že to súvisí jednoducho aj s vyprázdnením tráviaceho systému a telu sa potom dosť uľaví. Asi by bolo vhodné prehodnotiť svoje stravovacie návyky.

To máte pravdu pouze čistit nestačí, vždy je vhodné také neznečišťovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kámen ve žlučníku
PříspěvekNapsal: pát pro 23, 2011 12:37 pm 
Offline

Registrován: pát pro 23, 2011 12:28 pm
Příspěvky: 4
Hezký den,
jsem tu nový, tak možná budu klást hloupé otázky, ale přesto.
Nějak mne nutká udělat též očistu jater,ale asi budu mít problém, neboť mi na sonu zjistili žlučníkový kámen skoro 35 x 45mm velký!
Co s tím?

Pavelh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kámen ve žlučníku
PříspěvekNapsal: pát pro 23, 2011 11:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavelh píše:
Hezký den,
jsem tu nový, tak možná budu klást hloupé otázky, ale přesto.
Nějak mne nutká udělat též očistu jater,ale asi budu mít problém, neboť mi na sonu zjistili žlučníkový kámen skoro 35 x 45mm velký!
Co s tím?

Pavelh

O tom se zde již dost psalo, tak si to dohledejte, ale nyní by to dobrý nápad nebyl, to riskujete zaseknutí kamene a slušný záchvat, který může skončit dost blbě. Jako první opatření je kámen rozpustit a teprve potom játra pravidelně čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 1:40 am 
Offline

Registrován: pát pro 23, 2011 12:28 pm
Příspěvky: 4
Děkuji za odpověď, kterou jsem očekával.
Všude se ale dočítám, že žlučníkové kameny rozpustit nejdou. Vy víte jak je rozpustit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavelh píše:
Děkuji za odpověď, kterou jsem očekával.
Všude se ale dočítám, že žlučníkové kameny rozpustit nejdou. Vy víte jak je rozpustit?

Ale to je medicínská informace, která nebere v úvahu, že vše v těle se tvoří a rozkládá, na základě celkem neúprosně jednoduchých dějů. Jak jsem již odpověděl je to zde mnohokrát popsáno, tak si to dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 11:51 pm 
Offline

Registrován: pát pro 23, 2011 12:28 pm
Příspěvky: 4
Budu ještě hledat, ale je to tu tak rozsáhlé, že již hledám skoro hodinu a rozpouštění žlučníkových kamenů jsem ještě nenašel.....nešlo by trochu navést..děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 1:39 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
[quote="pavelh":20f4pxdp]Budu ještě hledat, ale je to tu tak rozsáhlé, že již hledám skoro hodinu a rozpouštění žlučníkových kamenů jsem ještě nenašel.....nešlo by trochu navést..děkuji[/quote:20f4pxdp]


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
20f4pxdp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavelh píše:
Budu ještě hledat, ale je to tu tak rozsáhlé, že již hledám skoro hodinu a rozpouštění žlučníkových kamenů jsem ještě nenašel.....nešlo by trochu navést..děkuji

Nebudu vás tedy trápit, něco vám napověděl člen inzenyr to je stěžejní a mimo to také čaj chanca piedra, velké dávky hořčíku a vitamínu B6 a schizandra čínská.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 27, 2011 12:55 pm 
Offline

Registrován: pát pro 23, 2011 12:28 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den p.Jardo
tak jsem to již našel, ale zdá se mi to jako pro laika takový nedostatečný návod, jak to udělat, aby to bylo opravdu účinné a nezkazil jsem toho více, než by pomohlo.
Byl bych vám proto velmi vděčný, kdyby jste mi mohl sestavit podrobnější návod a navrhnout i potřebné účinné látky, které by jste mi nejlépe i dodal.
Myslíte, že by se to dalo i takto vyřešit?
Děkuji Pavel H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř pro 28, 2011 7:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavelh píše:
Dobrý den p.Jardo
tak jsem to již našel, ale zdá se mi to jako pro laika takový nedostatečný návod, jak to udělat, aby to bylo opravdu účinné a nezkazil jsem toho více, než by pomohlo.
Byl bych vám proto velmi vděčný, kdyby jste mi mohl sestavit podrobnější návod a navrhnout i potřebné účinné látky, které by jste mi nejlépe i dodal.
Myslíte, že by se to dalo i takto vyřešit?
Děkuji Pavel H.

To musím znát další souvislosti, čili v takovém případě mě musíte zavolat a některé věci upřesníme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 31, 2011 9:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Ze včerejška na dnešek jsem si udělal jubilejní 10. očistu jater. Už minulou očistu množství kaménků značně pokleslo, Dneska jich ze mě vypadlo tak do 20 kusů. Takže teď prodloužím interval ze 14 dní na 3 týdny, kdy má nastat optimální datum a pokud ani v tomto termínu toho ze mě moc nevypadne, tak si dám čtvrtroční pauzu. Průběh byl naprosto bezproblémový, už je znát praxe. Teď, až to nastuduju, jsou na řadě paraziti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 31, 2011 11:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Ze včerejška na dnešek jsem si udělal jubilejní 10. očistu jater. Už minulou očistu množství kaménků značně pokleslo, Dneska jich ze mě vypadlo tak do 20 kusů. Takže teď prodloužím interval ze 14 dní na 3 týdny, kdy má nastat optimální datum a pokud ani v tomto termínu toho ze mě moc nevypadne, tak si dám čtvrtroční pauzu. Průběh byl naprosto bezproblémový, už je znát praxe. Teď, až to nastuduju, jsou na řadě paraziti.

Vidíte, je to tak jak píšu, jenom trénink dělá mistra a pak to jde skoro samo. Parazity je potřeba projet určitě, zamořený je dnes kde kdo a není to dobré podceňovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 6:06 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den, naše babička má žlučový kamen o velikosti 2,1cm na délku. Odkládá operaci a já jsem právě našla způsob čistění jater na těchto stránkách. Jen teď spolu spekulujeme, zda by bylo vůbec možné takto velký kamen vyloučit touto metodou. Dr. samozřejmě doporučuje pouze operaci. Díky za radu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz