Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 4:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 7:37 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sakul píše:
Petře, součástí filozofie celostní medicíny a nového paradigmatu, o kterém mluvíš, je také práce s energií, její čerpání a směrování správným směrem a zároveň umírňování ega, čili i jeho umírněná prezentace.

Přestože se mohu ztotožnit s tvým pohledem na některé věci, to co tu předvádíš se Vševědem je demonstrací, že máš sice mnoho načteno, málo však z tohoto zatím převádíš do reality. Stejně jako je zbytečné trávit čas v čekárnách u doktorů, je zbytečné vést dlouhé a nesmyslné přestřelky, kde se evidentně nic neřeší a které nikomu nic nepřináší. V tomhle nejsi napřed ani o píď.

Viděl jsi někdy Hnízdila, že by vedl urputné debaty s napadáním druhých jen aby dokázal jak on je na výši a jak ten druhý je tupý? Samozřejmě že člověk jeho formátu a s jasným názorem, za kterým si stojí, tohle nemá zapotřebí. Zapotřebí toho má pouze nejisté ego, které se nabubřele předvádí, protože má strach že někdo prokoukne jak je trapné.

Nevím jestli stojíš o takovou reflexi, každopádně předávám tak jak cítím.

Ano mas dobry postreh, ja a Miguel zde alias Vseved holt budem uz asi navzdy jako Tom a Jerry...kdo si ale prvni zacal? To uz asi neni mozne dohledat ma to historii i na jinem foru...kde si Miguel mysli ze muze cenruzovat jakekoliv predmetne prispevky ktere se tykaji tematu ale jaksi je linej je cist a nesedi mu do paradigmatu (prakticky ho zesmesnuji). Takze to berme tak ze nejni na svete clovek ten jenz by se zavdecil lidem vsem. me napriklad Vseved nevadi, jsem rad za jeho ftipne poznamky, kdyby tu nebyl tak bych sem asi nevydrzel tak dlouho prispivat a zdokonalovat se. Dela pro mne takovou medvedi sluzbu. Vse spatne je pro neco dobre. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 7:44 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
A ty dáváš odkazy na články od Hnízdila a Šáchy, kteří vedou svoji kliniku nebo ordinaci nebo co úplně zadarmo! Jsou to poustevníci a dělají to pro lidi zcela grátis!
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

nepochypil jsi jejich myslenky, u tebe normalni...jejich lecba je skromna protoze je komplexni, neni to mrhani drahymi testy a kdyz uz tak jen proto aby pacientovi dokazali ze tudy cest nevede a ze musi neco zmenit ve svem stylu zivota...to ti malo kterej obvodat nerekne...sedi jak pecka a zamumla berte toto 3x denne. Dalsi! \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 7:56 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Problém není v lysinu samotném, ale v poměru arginin/lysin, stačí sníst balení oříšků a člověk citlivý na herpes má problém, protože aby rovnováhu
vyrovnal musí sníst velké množství např. masa nebo vajec. Daleko elegantnější je dát si 2-5 gramů lysinu.
To ale není vůbec podstatné. Podstatné je, že jsem dal kvalifikovanou radu a někomu byla užitečná - a on se o tom následně zmínil. O tom ty si akorát
tak můžeš nechat zdát. Ještě jsem tu nečetl nikoho kdo by napsal - od té doby co se brodím trávou bosky mně opustily kvasinky. Asi se nic takového
nestalo.
Prostě a jednoduše - není tady nikdo, komu by tvoje žvásty byly nějak prospěšné. Spokojen? Je to dostatečně konkrétní? \":lol:\"

Neni ale tobe to odpustim...na vic se uz proste nezmuzes. A neni ta nerovnovaha vyvolana necim jinym nez prijmem?
Jo a kdyz uz mluvis o tech prirozenych metodach jako chozeni bos...lide maji jednu uzasnou vlastnost...kdyz se jim problemy pomalu zmirni a casem vymizi zcela mozna uplne nahodne a tezko hledat pricinu tak to radeji pripisou zazracnemu a vychvalovanemu lysinu nez aby rekli a rozvzpomneli se co se zmenilo. nepripisi to vlivu Slunce, vody, teploty, zareni, kvalite vzduchu, stresum...ale oslavi tvuj drahy lek. Jak rika Hnizdil nejradeji by lide byli kdyby k doktorovi mohli chodit jak do autoservisu a on je tak lecil, mate opar? zde 3x denne, nic jineho nemusite delat, boli vas zada? narovname vam je, tady 3x denne, boli koleno? asi spatne maze, namazeme jehlou. Boli hlava? tady podle chuti 3x denne...ale telo neni stroj neni to auto...mne nejvic vadi ze ty si prijal tuhle myslenku a takto k telu pristupujes a "lecis". Jinak si mi uplne ukradenej. \":mrgreen:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 8:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
nepochypil jsi jejich myslenky, u tebe normalni...jejich lecba je skromna protoze je komplexni, neni to mrhani drahymi testy a kdyz uz tak jen proto aby pacientovi dokazali ze tudy cest nevede a ze musi neco zmenit ve svem stylu zivota...to ti malo kterej obvodat nerekne...sedi jak pecka a zamumla berte toto 3x denne. Dalsi! \":lol:\"

Ty jsi u nich někdy byl? Máš osobní zkušenost? Asi ne, že? Jak můžeš někomu doporučovat něco, o čem víš jen z doslechu? Víš o někom, koho vyléčili třeba z kandidózy?
Jen tak pro zajímavost, osobu Dr. Hnízdila registruju o cca deset let déle než ty, to jsi objevil ameriku... znám ho ještě z dob, kdy se aktivně vyjadřoval k dopingu, teď si našel
jiný způsob, jak se zviditelnit...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 9:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:

Ano mas dobry postreh, ja a Miguel zde alias Vseved holt budem uz asi navzdy jako Tom a Jerry...kdo si ale prvni zacal? To uz asi neni mozne dohledat ma to historii i na jinem foru...kde si Miguel mysli ze muze cenruzovat jakekoliv predmetne prispevky ktere se tykaji tematu ale jaksi je linej je cist a nesedi mu do paradigmatu (prakticky ho zesmesnuji). Takze to berme tak ze nejni na svete clovek ten jenz by se zavdecil lidem vsem. me napriklad Vseved nevadi, jsem rad za jeho ftipne poznamky, kdyby tu nebyl tak bych sem asi nevydrzel tak dlouho prispivat a zdokonalovat se. Dela pro mne takovou medvedi sluzbu. Vse spatne je pro neco dobre. \":wink:\"


Petře, napsal ti to Sroll, napsal ti to Sakul, ale i kdyby ti to napsalo deset lidí za sebou jako na fóru o candidě, bude to úplně zbytečné...
Nic jsem necenzuroval, byl jsi z toho fóra vyhozen, protože jsi vyhrožoval udáním na PČR majiteli stránky... nemáš to v hlavě v pořádku,
to je celé, těšilo mně...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 10:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Donekonečna omíláš pindy o primární příčině. Co je primární příčinou nákazy boreliózou? Klíště. Vysvětli mi prosím tě, jak vyléčíš primární
příčinu boreliózy. Jsem jedno ucho. Nebo chlamydia trachomatis. Primární přičinou je styk s infikovaným člověkem. Jak se léčí u chlamydií
primární příčína? Až to budu mít, tak přestanu souložit a přejde mně to? Jsi opravdu tak hloupý, abys donekonečna omílal tyhle kraviny?
Doufám, že mi začneš vykládat o tom, že když je v pořádku imunita, tak se nemůžu nakazit. Potom bych navrhoval, abysme to na tobě
vyzkoušeli:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 11:38 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Donekonečna omíláš pindy o primární příčině. Co je primární příčinou nákazy boreliózou? Klíště. Vysvětli mi prosím tě, jak vyléčíš primární
příčinu boreliózy. Jsem jedno ucho. Nebo chlamydia trachomatis. Primární přičinou je styk s infikovaným člověkem. Jak se léčí u chlamydií
primární příčína? Až to budu mít, tak přestanu souložit a přejde mně to? Jsi opravdu tak hloupý, abys donekonečna omílal tyhle kraviny?
Doufám, že mi začneš vykládat o tom, že když je v pořádku imunita, tak se nemůžu nakazit. Potom bych navrhoval, abysme to na tobě
vyzkoušeli:-)

Primarni pricinou tvoji psychicke deprivace muze byt treba rocni obdobi, nedostatek svitu a zmeny teplot. Tve podmetne prispevky rad rozeberu ale az budu chtit a budu mit cas. Kliste to byt nemusi jak tvrdi soudobe vedecke poznani, to se totiz ridi paradigmatem. A o tom jak na chalmydiie jsem uz mluvil. S borelijkou je to obdobne. Muze to byt klistetem ale porad se nevi proc u nekoho infikovane vyvola a u nekoho ne, je to tak slozita a komplexni zalezitost ze se radeji zevseobecnuje a jakekoliv kliste oznaci za potenciane nebezpecne asi jako zide a romove a pak se vede podobna genocida. Prevence je v adaptaci ne v likvidaci a zbranich hromadneho niceni.

Este kratce o necem co porad asi nechapes. Pohadky o patogennich klistetech a mikroorganismes jsou sice uzasne ale pokud se jimi ridis a pristoupis na jejich hru tak hadej co se stane? Ztratis svobodu. Budes-li se bat klistete a mikroorganismu budes muset zacit dodrzovat mnozstvi pravidel (repelenty, ockovani, dezinfekce, svoboda pohybu v lese) a stejne ti nikdo nezaruci ze jsou spolehliva. Budes se bat chodit do prirody a kdyz uz tam budes tak budes posraty misto abys relaxoval a uzival si krasy a klidu. Dalsi stres pri navratu domu, prohlidky...atd...vse zasahuje do tvoji osobni svobody a ta je to nejcenejsi...pripustis-li to muzes se akorat dostat do deprese a ta ti na imunite moc neprida, takze pak staci stejne komari stipanec a mas encefalitidu ani nevis jak.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 11:58 am 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Dobrý den pane Zajíček, už dlouho si pročítám Váše stránky a velké díky za ně, ALE stale jsou mi některé věci nejasné, proto Vas PROSÍM o radu.
Test kandidy pozitivní, Měsíc držím protikvasinkovou dietu (občas nějaký úlet), teď je to asi 14 dní, co přísnou dietu dodržuji. (Pozoruji, že mi postupně mizí ekzém, s kterým mám problémy asi 13 let a přibývá mi i energie).
Klystýry dělám pravidelně jak octové, tak urinové a nedělá mi problém napustit 1,5 l a pak držet 20min, ALE pokud vynechám dva či tři dny, stolice se nedostaví, jsem nafouklá, prdím a jsem podrážděná. Pocit, že se mi chce na záchod občas mám, ale ven nic nejde a pokud ano, tak to jsou jen malé kousky zvláštní barvy. Se zácpou jsem mívala problémy už dřív. Po přejítí na ovocno – zeleninovou stravu s asi 70 % podílem syrové stravy a pití ovocných a zeleninových šťáv se stolice normalizovala a defekace byla pravidelná. Ale od zahájení protikvasinkové diety trpím opět zácpou.
Šanku jsem dělala jednou, ale nedokončila jsem ji, vypila jsem cca 4 litry slané vody a potom 1 l heřmánku. Po prvním 1,5 l mi i přes cviky a masírování břicha trvalo asi hodinu než se spustil sifonový efekt, vlasně jsem si musela pomoct vyzvracením. Doprovázeli mě strašné bolesti v podbříšku. Jídlo během dne - pouze rýže s máslem.
Měřím PH a v současné době se mi nedaří překročit hodnotu 6. V době před zahájením protikvasinkové diety a před pravidelnými klystýry jem měla PH lepší. Ráno a večer přes 6 a odpoledne 7, někdy až 7,5.
Na stravu jsem si zvykla rychle a vyhovuje mi, jen mám velký problém s hubnutím. Zvětšila jsem porce, omezila většinu sportovních aktivit (teď chodím 3krát týdně lozit na horolezeckou stěnu) ale i tak pořád dál hubnu. Přesto že mám více energie, silově jsem slabší. Jsem Vegetariánka a můj jídelníček se skládá z těchto potravin: kokosový ořech, sirná patlanina, domácí kefír, vařené vejce, občas kvalitní sýr, tučný tvaroh a spousta zeleniny: chřest, rajčata, okurka, brokolice, kapusta, květák, ředkev, zelená paprika, listová a naťová zelenina, avokádo, papaya, ořechy, semínka, klíčky, olivový, lněný a kokosový olej, bylinky, česnek. Dále užívám: acophidilus, horčík, draslík, občas selen, vitamín D a B12. Od dnešního dne chci přidat do jídelníčku v malém množství i pohanku, grep nebo jáhly. Po cvičení chci občas dodávat konopný protein BIO.

Je mi 24 let a pri výšce 173 cm, vážím 49 kg, BMI 16,4 váha jde pořád dolů, rok nemám menstruaci (nejspíš diky kandidě a nedostatku minerálů). Příležitostně kouřím, ale snažím se přestat. Taky mi připadá, že jsem zbytečný stresař. Skvrna lugolova roztoku mi vydržela 9 -10 hodin., test HCL - špatný, tu taky dodávám, ikdyž nepravidelně. Čekám na výsledky vlasové analýzy, které bych měla mít tento měsíc .

PROSÍM Vás o radu, už nechci dál hubnout a nenapadá mě už žádná možnost jak váhu alespoň udržet, nejlépe však alespoň 5 – 6 kilo přibrat. Dále si nejsem jistá jestli je kefír pití nebo jídlo a kam jej tedy během dne zařadit, a jetli se vám zdá jako dobrý nápad pití okurkové a rajčatové šťávy, popř. jestli Vás napadá ještě nějaká šťáva, nebo jídlo které by nebylo v rozporu s protikvasinkovou dietou. Za každou odpověď a názor budu velice vděčná. Mockrát Vám děkuji, s pozdravem Veronika.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 1:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Jeste jednou moc srdecne zdravim, od nasi navstevy u vas uplynulo 19 dni a po prisne protikvasinkove diete (zadne ovoce, lusteniny ani obiloviny) jsem podle plivaciho testu bez kvasinky. Mam z toho obrovskou radost, protoze u vysetreni u vas my bylo zjisteno par jezkovitych krvinek. Znamena to, ze by krev mohla byt cista nebo se to tyka jen sliznic ?
Jedine co me ted trapi je bolest bricha (neco jako kdyby me tlacilo, tzv. kameni v brise - v oblasti strev), mam podezreni na premiru bilkovin, ale chci se zeptat na vas nazor, mozna ze mate znalosti od jinych pacientu. Take me napada, jestli to nemuze byt odchazejici kvasinka, ale zadne bolesti hlavy nemam. Stolice je denni, rekla bych ukazkova, jedina chybicka je, ze se nepotopi.
Od zitrka si budu potraviny vazit a budu zapisovat bilkoviny (vim, ze ja potrebuji cca 45 g).
Muj jidelnicek, ktery jsem drzela 19 dni :

snidane : patlanice (tvaroh, len, mak, liskove orechy, mandle, kakaove boby, kokos, stevie, skorice, vanilka, maslo)

obed : zeleninovy salat, dynova seminka, kozi syr, oleje, kysele zeli, cesnek

vecere : okurkova stava

Kdybyste videl nejakou hrubku v jidelnicku, co se tyce te bolesti bricha, dejte prosim vedet.
Pitny rezim cca 2,5 l / denne
Posledni 4 dni pouzivam zapper, od te doby se v podstate datuji ty problemy.
Dekuji moc za vas nazor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 1:49 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
zvanc píše:
Jeste jednou moc srdecne zdravim, od nasi navstevy u vas uplynulo 19 dni a po prisne protikvasinkove diete (zadne ovoce, lusteniny ani obiloviny) jsem podle plivaciho testu bez kvasinky. Mam z toho obrovskou radost, protoze u vysetreni u vas my bylo zjisteno par jezkovitych krvinek. Znamena to, ze by krev mohla byt cista nebo se to tyka jen sliznic ?
Jedine co me ted trapi je bolest bricha (neco jako kdyby me tlacilo, tzv. kameni v brise - v oblasti strev), mam podezreni na premiru bilkovin, ale chci se zeptat na vas nazor, mozna ze mate znalosti od jinych pacientu. Take me napada, jestli to nemuze byt odchazejici kvasinka, ale zadne bolesti hlavy nemam. Stolice je denni, rekla bych ukazkova, jedina chybicka je, ze se nepotopi.
Od zitrka si budu potraviny vazit a budu zapisovat bilkoviny (vim, ze ja potrebuji cca 45 g).
Muj jidelnicek, ktery jsem drzela 19 dni :

snidane : patlanice (tvaroh, len, mak, liskove orechy, mandle, kakaove boby, kokos, stevie, skorice, vanilka, maslo)

obed : zeleninovy salat, dynova seminka, kozi syr, oleje, kysele zeli, cesnek

vecere : okurkova stava

Kdybyste videl nejakou hrubku v jidelnicku, co se tyce te bolesti bricha, dejte prosim vedet.
Pitny rezim cca 2,5 l / denne
Posledni 4 dni pouzivam zapper, od te doby se v podstate datuji ty problemy.
Dekuji moc za vas nazor

slečno, můžu vás uklidnit, že o přemíru bílkovin se určitě nejedná. bílkoviny nejsou nic, co by vám mohlo ublížit.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 2:04 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
slečno, můžu vás uklidnit, že o přemíru bílkovin se určitě nejedná. bílkoviny nejsou nic, co by vám mohlo ublížit.

Vsevede tak zkus mesic pit jen ciste koktejlove proteinove koncetraty ty ktere uzivaji jen kulturisti a uvidime jak na tom budes...nadmira bilkovin pretezuje jatra a ledviny, tvori se ledvinove kameny...naslouchat telu a vseho podle chuti, samozrejme bez ecek a neprirozenych modifikaci

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Meleš nesmysly, jako obvykle...
Citace:
Poškození ledvin a jater

Při zvýšeném přijmu bílkovin došlo k morfologickým změnám v jaterním parenchymu, nicméně byl vyvozen závěr (Poortsman and Dellalieux, 2000), že to nejsou změny patologické.
Jiná studie zkoumala vliv bílkovin na ledviny kulturistů v množství 2,8g/kg a vědci nenalezli žádné negativní jevy (Jorda and colleagues, 1988).
Ovšem osoby s rozvíjejícím se poškozením ledvin by se měli zvýšenému přijmu bílkovin vyhýbat. Snížení příjmu na poloviční DDD (doporučená denní dávka) může také zpomalit postup nemoci (Brenner et al., 1996).

Chybí validní vědecké studie, které by dokazovaly (podobně jako u jater) vznik nevratných negativních změn na tyto orgány u zdravých osob. Ostatně praxe to do jisté míry potvrzuje.

Vzestup krevního tlaku, riziko kardiovaskulárních nemocí

Zvýšený příjem bílkovin (zejména živočišných) s sebou nese i vyšší příjem soli, tuku.
U obézních osob (často i s vysokým krevním tlakem) můžeme pozorovat prohloubení tohoto patologického stavu, ale to „zlo“ je zde především sůl a tuk. Obě složky můžeme ve stravě velice efektivně redukovat. Nemluvě o tom, že tělesná hmotnost a nedostatek fyzické aktivity je nejčastěji tím „hlavním viníkem“.
Pro sportující a zdravou populaci není sůl ani tuk (pokud neobsahuje trans mastné kyseliny, nebo špatný poměr HDL : LDL cholesterolu) nebezpečím. Vědecké týmy tyto teze různými způsoby potvrzují (Hu et al., 1999; Jenkins and colleagues, 2001; Obarzanek et al., 1996).

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 2:14 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Meleš nesmysly, jako obvykle...
Citace:
Poškození ledvin a jater

Při zvýšeném přijmu bílkovin došlo k morfologickým změnám v jaterním parenchymu, nicméně byl vyvozen závěr (Poortsman and Dellalieux, 2000), že to nejsou změny patologické.
Jiná studie zkoumala vliv bílkovin na ledviny kulturistů v množství 2,8g/kg a vědci nenalezli žádné negativní jevy (Jorda and colleagues, 1988).
Ovšem osoby s rozvíjejícím se poškozením ledvin by se měli zvýšenému přijmu bílkovin vyhýbat. Snížení příjmu na poloviční DDD (doporučená denní dávka) může také zpomalit postup nemoci (Brenner et al., 1996).

Chybí validní vědecké studie, které by dokazovaly (podobně jako u jater) vznik nevratných negativních změn na tyto orgány u zdravých osob. Ostatně praxe to do jisté míry potvrzuje.

Vzestup krevního tlaku, riziko kardiovaskulárních nemocí

Zvýšený příjem bílkovin (zejména živočišných) s sebou nese i vyšší příjem soli, tuku.
U obézních osob (často i s vysokým krevním tlakem) můžeme pozorovat prohloubení tohoto patologického stavu, ale to „zlo“ je zde především sůl a tuk. Obě složky můžeme ve stravě velice efektivně redukovat. Nemluvě o tom, že tělesná hmotnost a nedostatek fyzické aktivity je nejčastěji tím „hlavním viníkem“.
Pro sportující a zdravou populaci není sůl ani tuk (pokud neobsahuje trans mastné kyseliny, nebo špatný poměr HDL : LDL cholesterolu) nebezpečím. Vědecké týmy tyto teze různými způsoby potvrzují (Hu et al., 1999; Jenkins and colleagues, 2001; Obarzanek et al., 1996).

Kdyz to mas podlozene tak proti tomu nic nenamytam, ale odkaz jako URL na zdroj by byl lepsi, jinak vseho moc skodi a kdyz bys uzival jen proteinovy koncetraty tak bychom videli jak dlouho bys vydrzel...a uz vis co je ta jedina vec ktera je jista? \":roll:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 9:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nezajímá mně to, meleš páté přes deváté a vzápětí obracíš všechno úplně naruby, diskuse s tebou je na úrovni pětiletého děcka.
Dvacetkrát po sobě ti dokážu, že se pleteš a ty to budeš zkoušet po dvacáté první...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Verca píše:
Dobrý den pane Zajíček, už dlouho si pročítám Váše stránky a velké díky za ně, ALE stale jsou mi některé věci nejasné, proto Vas PROSÍM o radu.
Test kandidy pozitivní, Měsíc držím protikvasinkovou dietu (občas nějaký úlet), teď je to asi 14 dní, co přísnou dietu dodržuji. (Pozoruji, že mi postupně mizí ekzém, s kterým mám problémy asi 13 let a přibývá mi i energie).
Klystýry dělám pravidelně jak octové, tak urinové a nedělá mi problém napustit 1,5 l a pak držet 20min, ALE pokud vynechám dva či tři dny, stolice se nedostaví, jsem nafouklá, prdím a jsem podrážděná. Pocit, že se mi chce na záchod občas mám, ale ven nic nejde a pokud ano, tak to jsou jen malé kousky zvláštní barvy. Se zácpou jsem mívala problémy už dřív. Po přejítí na ovocno – zeleninovou stravu s asi 70 % podílem syrové stravy a pití ovocných a zeleninových šťáv se stolice normalizovala a defekace byla pravidelná. Ale od zahájení protikvasinkové diety trpím opět zácpou.
Šanku jsem dělala jednou, ale nedokončila jsem ji, vypila jsem cca 4 litry slané vody a potom 1 l heřmánku. Po prvním 1,5 l mi i přes cviky a masírování břicha trvalo asi hodinu než se spustil sifonový efekt, vlasně jsem si musela pomoct vyzvracením. Doprovázeli mě strašné bolesti v podbříšku. Jídlo během dne - pouze rýže s máslem.
Měřím PH a v současné době se mi nedaří překročit hodnotu 6. V době před zahájením protikvasinkové diety a před pravidelnými klystýry jem měla PH lepší. Ráno a večer přes 6 a odpoledne 7, někdy až 7,5.
Na stravu jsem si zvykla rychle a vyhovuje mi, jen mám velký problém s hubnutím. Zvětšila jsem porce, omezila většinu sportovních aktivit (teď chodím 3krát týdně lozit na horolezeckou stěnu) ale i tak pořád dál hubnu. Přesto že mám více energie, silově jsem slabší. Jsem Vegetariánka a můj jídelníček se skládá z těchto potravin: kokosový ořech, sirná patlanina, domácí kefír, vařené vejce, občas kvalitní sýr, tučný tvaroh a spousta zeleniny: chřest, rajčata, okurka, brokolice, kapusta, květák, ředkev, zelená paprika, listová a naťová zelenina, avokádo, papaya, ořechy, semínka, klíčky, olivový, lněný a kokosový olej, bylinky, česnek. Dále užívám: acophidilus, horčík, draslík, občas selen, vitamín D a B12. Od dnešního dne chci přidat do jídelníčku v malém množství i pohanku, grep nebo jáhly. Po cvičení chci občas dodávat konopný protein BIO.

Je mi 24 let a pri výšce 173 cm, vážím 49 kg, BMI 16,4 váha jde pořád dolů, rok nemám menstruaci (nejspíš diky kandidě a nedostatku minerálů). Příležitostně kouřím, ale snažím se přestat. Taky mi připadá, že jsem zbytečný stresař. Skvrna lugolova roztoku mi vydržela 9 -10 hodin., test HCL - špatný, tu taky dodávám, ikdyž nepravidelně. Čekám na výsledky vlasové analýzy, které bych měla mít tento měsíc .

PROSÍM Vás o radu, už nechci dál hubnout a nenapadá mě už žádná možnost jak váhu alespoň udržet, nejlépe však alespoň 5 – 6 kilo přibrat. Dále si nejsem jistá jestli je kefír pití nebo jídlo a kam jej tedy během dne zařadit, a jetli se vám zdá jako dobrý nápad pití okurkové a rajčatové šťávy, popř. jestli Vás napadá ještě nějaká šťáva, nebo jídlo které by nebylo v rozporu s protikvasinkovou dietou. Za každou odpověď a názor budu velice vděčná. Mockrát Vám děkuji, s pozdravem Veronika.

Vezmu to odzadu, okurky určitě nevadí, rajčata jak u koho a celé, jak to popisujete, je to patrně o zbytečně velkém množství jídla s malou energetickou hodnotou. Nikde zde nevidím podstatné dávky energie, myšleno tuk a je klidně možné, že jíte mnoho bílkovin, což by defekaci brzdilo a tvořilo základ k hnilobnému rozkladu ve střevě. Důležitá je ty kyselina chlorovodíková, která se tvoří pouze pokud máte dost draslíku, což se dá v laborce zjistit z krve za pár korun a asi ho budete muset srovnat. Dále je dobrá defekace o jódu, hořčíku a dostatku tuku v potravě. Kefír je vlastně tekutá strava, která se do pitného režimu nepočítá a pít jde kdykoliv.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz