Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 8:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 9:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Taktiež sa snažím dať kvasinky do normálu ale pil som mrkvovu šťávu čo nebolo vhodné aj keď som potom poriešil aby ma nenafukovala. Nakoniec som chcel znížiť sacharidy tak som si vybral radšej kapustu , ktorá aj tak obsahuje dosť sacharidov ale vôbec ma nenafukuje aj ked vypijem 0,5 l. Zatiaľ to kvasinku nedráždi ale aj tak som chcel zistiť aké mám po tejto šťáve hneď z rána pH a bolo 6,5 čo si myslím je celkom dobre. Akurát čo som nevedel bola glukoza. Na výber bol žltý, zelený, zelenejší... ale ja som mal červený a tak neviem čo to znamená.

Ešte k tej šťáve. Je aj v nej strumigen alebo to platí len pre vlákninu?

Pokud jde o kvasinky, tak čím méně sacharidů, tím lépe, ovšem je dost individuální, kdo je jak spaluje. Pokud je tedy spálíte a nadýmání není, patrně by neměl být problém. Zelná šťáva patrně zásadně nevadí, jód stahuje z těla hlavně vláknina a týká se to i jiných prvků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Verca píše:
Dobrý den, po týdnu na ,,tukožroutské dietě,, už dál nehubnu, ale jsem neuvěřitelně nafouklá, hnilobně prdím a bez klystýru se nevykadím( přidám lepicol). Problém je v tom, že tahle strava obsahuje o hodně míň vlákniny, také je mi po ní hodně těžko. Při dodržování poměru 40-50 bílkovin, 140- 150g tuku, nemám kam už zařadit potraviny bohaté na vlákninu, víc do sebe nemůžu dostat. Jedna porce- max 250g a to už jsem nafouklá a je mi zle. Jím třikrát denně + kefír.
Přemýšlela jsem jak vypočítat nutriční hodnoty patlaniny a kefíru a nevím, vypočítala jsem to zhruba podle jednotlivých složek, je to tak správně? Děkuji za odpověď.Veronika

Tu patlanici počítáte správně, nicméně pokud nekadíte a stolice hnilobně zapáchá, tak je patrně ve stravě mnoho bílkovin, nebo jsou nesprávně rozloženy do dílčích dávek. Na jednu dávku tělo nevezme více jak 40 g a zbytek hnije. Vláknina je pochopitelně také důležitá, čili tu určitě dodat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
este ma napada, ze priblizne v tej dobe som nasadil ku kefiru aj pojedanie nepasterizovanej bryndzi...je mozne, ze tieto hnacky a pochybna kvalita stolice moze naopak suvisiet aj s nadmernym mnozstvom laktobacilov?

Tak teoreticky to možné je i když málo pravděpodobné, já bych to spíše viděl třeba ve velkém množství bílkovin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
zacal som si vyrabat z kefiru tvaroh, pricom mi zostava vela syrovatky. preto mam par otazok:

1. mozem syrovatku pouzit do klystiru? nebude krmit kvasinky, kedze obsahuje dost sacharidov alebo je v nej stale dost laktobacilov, aby tento problem nevznikal (neviem posudit, ci vacsina laktikov zostane v tvarohu alebo v syrovatke)?
2. ak by som ju mohol pouzivat do klystiru, tak mam si zaratavat dane mnozstvo jej sacharidov do denneho povoleneho mnozstva? alebo toto plati len pre potraviny pouzite oralnou cestou?
3. ake maslo je ku konzumacii tukov najvhodnejsie? z rastlinnych tukov alebo klasicke miesane aj so zivocisnymi?

1)Ano a problém to patrně vyvolávat nebude.
2)Patrně to není třeba, to stejně netrávíte a ihned to vyjde.
3)Jednoznačně pouze normální máslo a ideálně přepuštěné máslo Ghí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 2:20 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
1)Ano a problém to patrně vyvolávat nebude.
2)Patrně to není třeba, to stejně netrávíte a ihned to vyjde.
3)Jednoznačně pouze normální máslo a ideálně přepuštěné máslo Ghí.

Syrovatku kdyz uz tak jedine cerstvou...susena nebo starsi nekolika hodin muze mit jine ucinky...nekde sem o tom cetl...pravda je ale nejista.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned pro 04, 2011 3:11 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, protikvasinkovou dietu držím 2 týdny a nyní mám už 4 dny opožděnou menstruaci, může to s tím mít souvislost? Přitom bych neřekla, že jím málo, jen hodně zeleniny + povolené maso nebo sýry, ořechy a domácí kefír. Zhubla jsem 2kg. Jen jím někdy méně tuků, než bych měla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2012 10:37 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
trosku som v pomikove,
grep alebo jablko*kysle + SP (tvarooh lan sem, skorica ,kakao,sladik) za normalnych okolnosti je OK ale pri vyhladovani kandidy nie ?
viem ze tuky + ovocie je nevhodne ale niekde ste pisali ze SP s ovocim je v pohode...plati to iba za idealneho stavu ? ( kandida pod kontrolou..)

Vdaka : )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2012 10:59 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
laco píše:
trosku som v pomikove,
grep alebo jablko*kysle + SP (tvarooh lan sem, skorica ,kakao,sladik) za normalnych okolnosti je OK ale pri vyhladovani kandidy nie ?
viem ze tuky + ovocie je nevhodne ale niekde ste pisali ze SP s ovocim je v pohode...plati to iba za idealneho stavu ? ( kandida pod kontrolou..)

Vdaka : )

Z hlediska dělené stravy je patlanice a ovoce obvzláště to kyselé hodnocené jako výborná kombinace. Z pohledu kvasinky už je to trochu více problematické. Pokud jste v prvních týdnech diety, nejezte ani jedno (ani patlanici ani grep či jabka). Po cca měsíci zkuste jedno z toho zvlášť a po čase jejich kombinaci. Bezpečnější však bude kombinace s papajou (a pro mne i chutnejsi). Nicméně je potřeba pamatovat, že tvaroh, grep i kakao jsou slušným zdrojem sacharidů. Na druhou stranu omega3 mají slušný čístící účinek na krev a lignany z lněných semínek zabíjí viry a bakterie. Tedy k nějaké kompenzaci určitě dojde.

Osobně kombinuji SP s grepem, papajou či boruvkami a kakaem poměrně dlouhou dobu a výraznější problémy jsem nezaznamenal. Přesně Vám to však nikdo neřekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Magdalenka píše:
Dobrý den, protikvasinkovou dietu držím 2 týdny a nyní mám už 4 dny opožděnou menstruaci, může to s tím mít souvislost? Přitom bych neřekla, že jím málo, jen hodně zeleniny + povolené maso nebo sýry, ořechy a domácí kefír. Zhubla jsem 2kg. Jen jím někdy méně tuků, než bych měla.

U žen má vyčištění těla často tento dopad a mnohým se menstruace zastaví úplně, ale to ničemu nevadí, pokud normálně běží ovulace. Již se o tom zde vícekrát psalo, tak si to dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
trosku som v pomikove,
grep alebo jablko*kysle + SP (tvarooh lan sem, skorica ,kakao,sladik) za normalnych okolnosti je OK ale pri vyhladovani kandidy nie ?
viem ze tuky + ovocie je nevhodne ale niekde ste pisali ze SP s ovocim je v pohode...plati to iba za idealneho stavu ? ( kandida pod kontrolou..)

Vdaka : )

I zde bych při kandidě volil pouze vhodné ovoce, tedy citrón, papáyu, avokádo a grepy. Vhodná je i kustovnice a bobuloviny, ale již to je individuální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 5:47 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 5:18 pm
Příspěvky: 5
Dobrý deň sa praje. chcem sa opýtať na dávkovanie MMS. Od nového roku držím prísnu protikandidovú dietu. Zelenina, sem tam mäso, 20-50g orieškov, varená pohanka a proso, rôzne oleje a masť. Ďalej cibuľa, cesnak, zázvor, chren, kyslá kapusta, kefír, bryndza zo salaša, patlanina, kokos, kokosový olej, škorica, Hymalajska soľ, oregano. Pijem čaj lapaco 1-2 L, citricidal 10 kv. v 1L, candimis 3x 2 kv., kys. kaprilová 2x 1 tabletu, C vit 3000 mg, zinok, selen, horčík, b komplex, E vit 400, koloidné striebro, jod, psyllium, 2x 10ks lepikol, 2x zomletú kapucínku, ostropestrec. Zajtra si idem na poštu pre MMS a MMS2. Zatiaľ používam klystír s MMS v 1L čerstvej a odparenej urine, začal som od 1 kvapky, už som na 8 kvapkách. Do koľko kvapiek môžem ísť a ako dlho? Ako mám použiť MMS2? Čo by ste mi ešte odporučili a ako dlho mam dietu držať bez ovocia? Môžem držať každé dva týždne urino pôst aj bez hore uvedených ,,medikamentov,,? Dakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 6:23 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Harison píše:
Dobrý deň sa praje. chcem sa opýtať na dávkovanie MMS. Od nového roku držím prísnu protikandidovú dietu. Zelenina, sem tam mäso, 20-50g orieškov, varená pohanka a proso, rôzne oleje a masť. Ďalej cibuľa, cesnak, zázvor, chren, kyslá kapusta, kefír, bryndza zo salaša, patlanina, kokos, kokosový olej, škorica, Hymalajska soľ, oregano. Pijem čaj lapaco 1-2 L, citricidal 10 kv. v 1L, candimis 3x 2 kv., kys. kaprilová 2x 1 tabletu, C vit 3000 mg, zinok, selen, horčík, b komplex, E vit 400, koloidné striebro, jod, psyllium, 2x 10ks lepikol, 2x zomletú kapucínku, ostropestrec. Zajtra si idem na poštu pre MMS a MMS2. Zatiaľ používam klystír s MMS v 1L čerstvej a odparenej urine, začal som od 1 kvapky, už som na 8 kvapkách. Do koľko kvapiek môžem ísť a ako dlho? Ako mám použiť MMS2? Čo by ste mi ešte odporučili a ako dlho mam dietu držať bez ovocia? Môžem držať každé dva týždne urino pôst aj bez hore uvedených ,,medikamentov,,? Dakujem za odpoveď.

Hezke sypanicko. Hele chodis celej rok casto na vzduch relaxovat a opalis se vubec pres leto? umis relaxovat a kontramanipulovat, branit se asertivni agresy. Pokud ne, tak tady mas odpoved na to proc mas problemy s imunitou. Psychosomatika je mocna.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 7:01 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Petr 2 píše:
Hezke sypanicko. Hele chodis celej rok casto na vzduch relaxovat a opalis se vubec pres leto? umis relaxovat a kontramanipulovat, branit se asertivni agresy. Pokud ne, tak tady mas odpoved na to proc mas problemy s imunitou. Psychosomatika je mocna.

Neco na tom bude. Uz par dni vyuzivam k detoxu kyslik - hodne se vetrat venku, zhluboka dychat, rychlejsi chuze. Samozrejme hodne pit behem celeho dne. Neni se cemu divit, ze metabolismus zacina lip fungovat a dostava se ze me toxickej bordel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 2:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Harison píše:
Dobrý deň sa praje. chcem sa opýtať na dávkovanie MMS. Od nového roku držím prísnu protikandidovú dietu. Zelenina, sem tam mäso, 20-50g orieškov, varená pohanka a proso, rôzne oleje a masť. Ďalej cibuľa, cesnak, zázvor, chren, kyslá kapusta, kefír, bryndza zo salaša, patlanina, kokos, kokosový olej, škorica, Hymalajska soľ, oregano. Pijem čaj lapaco 1-2 L, citricidal 10 kv. v 1L, candimis 3x 2 kv., kys. kaprilová 2x 1 tabletu, C vit 3000 mg, zinok, selen, horčík, b komplex, E vit 400, koloidné striebro, jod, psyllium, 2x 10ks lepikol, 2x zomletú kapucínku, ostropestrec. Zajtra si idem na poštu pre MMS a MMS2. Zatiaľ používam klystír s MMS v 1L čerstvej a odparenej urine, začal som od 1 kvapky, už som na 8 kvapkách. Do koľko kvapiek môžem ísť a ako dlho? Ako mám použiť MMS2? Čo by ste mi ešte odporučili a ako dlho mam dietu držať bez ovocia? Môžem držať každé dva týždne urino pôst aj bez hore uvedených ,,medikamentov,,? Dakujem za odpoveď.

MMS má zde svoje vlákno, kde najdete odpovědi na vaše dotazy. Jinak, dá se brát dlouhodobě, ale každý večer dvě hodiny po poslední dávce musíte dát velkou dávku céčka, pro oživení bílých krvinek. Bezsacharidová dieta se dá držet dlouhodobě a někdo na ní jede větší část života, což není problém. Urinové hladovění je velice silný prostředek a jednoznačně se drží bez dopování medikamenty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 5:59 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Přeji dobrý den. Jelikož mám kvasinku jistou, ale nechce se mi vzdávat ovoce, včetně ovocných šťáv, protože mi dost chutná a jen z té zeleniny bych se za chvilku zbláznil, napadlo mne pár řešení jak jej konzumovat, aniž bych tím kvasinku živil. Do těch ovocných šťáv bych si odšťavnil i trošku zázvoru, popřípadě bych tam nasypal zázvorové koření. A do ovocných salátů bych přidával kokosový olej, česnek, kefír a nebo zase to zázvorové koření. Také mne vrtají hlavou ty ořechová mléka s mrkví, když mrkev z toho co jsem vyčetl kvasinku také živý, navíc tam jde o kombinaci tuku s cukrem, což je pro kvasinku asi úplný ideál. V tomto případě by bylo asi nejlepší zase troška toho kokosové oleje a nebo do toho ořechového mléka přilít trošku kefíru, což bude asi i velmi chutné \":-)\" ... Dalo by se to takto aplikovat a myslíte, že to bude vhodné? Předem děkuji za odpovědi

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz